Antalya

Adres

Fener, No: 75/A Grand Duke İş Merkezi K:3 No: 13, Bülent Ecevit Blv., 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon/Faks

+90 (242) 255 51 93

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

antalya@vizemerkezi.com

İsrail Vize Merkezi, Antalya

Antalya Vize Merkezi

Antalya İsrail Vize Merkezi sayfamıza hoş geldiniz

Antalya Vize Merkezi İsrail vizesi işlemleri seyahat amacınıza uygun evrakların düzenlenmesinden başvurunun doğru vize kategoride yapılmasına ve vize etiketinin pasaporta işlenmesine kadar doğru yönetim gerektiren zorlu bir süreçtir. İsrail vize işlemlerinde uzman olan Antalya Vize Merkezi İsrail Vizesi işlemlerinde evrak takibi vize sürecini kurallara en uygun şekilde yaparak başvuru sahiplerine destek vermektedir. Antalya İsrail Vize Merkezi çağrı merkezini arayarak vize talebinizi iletebilirsiniz.

Seyahat tarihleriniz, seyahat amacınız, ikamet adresiniz gibi size özel bilgileri temsilcilerimizle paylaştığınız takdirde gerekli evrakların listesini, vize ücretini ve prosedürü içeren bilgi mail’i tarafınıza gönderilecektir. Antalya ve çevre illerde ikamet edenler İsrail vize başvurularını Antalya Vize Merkezi aracılığı ile yapabileceklerdir. Aydın, Isparta, Afyon, Aydın, Muğla, Bitlis, Denizli, Burdur, Konya ve Mersin’den yapılacak İsrail vizesi başvuruları Antalya Vize Merkezinin uzman temsilcileri aracılığı ile yapılabilmektedir.

Vize Merkezi İsrail vizesi Antalya departmanı, başvuru sahiplerini doğru şekilde yönlendirerek ve vize sürecinde karşılaşılabilecek her türlü önlemi alarak size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. İsrail vize işlemlerinde kişilerin konsoloslukta şahsen bulunma şartı olmadığından işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz. İsrail ülke topraklarında dolaşım hakkının kullanılabilmesi için pasaportunuzda İsrail vizesinin bulunması gerekmektedir. Türkiye’de bulunan Ankara İsrail Büyükelçiliği, İstanbul İsrail Başkonsolosluğu kanalıyla seyahat amacınıza uygun kategorilerden biri olan İsrail ticari, turistik, eğitim ya da aile ziyareti vizesi başvurularınız yapılabilmektedir.

Vize Merkezi Antalya İsrail Vizesi Departmanı Çalışma Saatleri Vize Merkezi çalışma saatleri Pazartesi- Cuma 08:30 – 18:00, Cumartesi 10:00 – 14:00 saatleri arasında randevu almadan evraklarınızı teslim etmek için Antalya şubemize gelerek evrak talebinde bulunduğunuz temsilcimizle görüşebilirsiniz.

Antalya İsrail Vize Başvurusu

Vize Merkezi Antalya İsrail vize işlemlerinde seyahat ihtiyaçlarınıza yönelik İsrail vizesi başvuru kategorisini bütün detayları ile planlayarak, önceliklerinize uygun başvuru dosyanızı hazırlar ve İsrail vizesi başvurusunu sorunsuz bir şekilde sonuçlanasını sağlar. Dilerseniz İsrail seyahatiniz için İsrail uçak bileti ve otel rezervasyonları için Antalya Vize Merkezi operatörlerinden destek alabilirsiniz. Tüm dünya ülkelerinin vize işlemleri üzerine çalışmalar sürdüren Vize Merkezi sektöründe lider bir kuruluştur.

Tüm dünya ülkelerinin vize işlemlerinde deneyim ve uzmanlığı kendi bünyesinde toplayan Antalya Vize Merkezi şubesi İsrail vize başvurunuzun takibini yaparak ihtiyacınız olan vizeyi öngörülen sürelerde almanızı sağlar Antalya’dan İsrail Vizesi için başvuruda bulunacak şahıslar gerekli evrakları müşteri temsilcilerimizi arayarak talep ettikten ve hazır hale getirdikten sonra bize elden veya kargo ile ulaştırabileceklerdir. İsrail Konsolosluğunun görev alanında bulunan illerden de başvurular kabul edilmektedir.

İsrail vize başvurularında öncelikle yapmanız gereken seyahat amacınızı netleştirmektir. Seyahat amacınıza göre İsrail vizesi türleri şunlardır: İsrail Turistik Vize, İsrail Ticari Vize, İsrail Aile ve Arkadaş Ziyareti Vizesi, İsrail Transit Vizesi. Seyahat amacınızın, İsrail’e seyahat tarihleriniz hazırlayacağınız veya şirketiniz tarafından hazırlanacak olan dilekçe, yapılan otel ve uçak rezervasyonları, sponsor dilekçesi gibi belgelerde belirtilenlerle tutarlı olmasına dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Seyahat amacınız ve başvuruda bulunacağınız durumunuza uygun vize kategoris ilgili olarak Antalya Vize Merkezi Temsilcilerimizden profesyonel destek alabilirsiniz.

Vize Merkezi Antalya İsrail Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Antalya İsrail Vizesi İşlemleriniz için hazırlanması gereken evrak listesini web sitemizin Vize İşlemleri başlığı altında görebileceksiniz. Çalışma saatlerimiz içinde müşteri temsilcilerimizden güncel evrak listesini talep edin ve başvurunuzu hemen yapın.

  • İsrail Vizesi için hazırlamanız gereken evrakları yukarıda bulunan Antalya Vize Merkezi adresimize şahsi olarak teslim edebilir ya da kargo ile gönderebilirsiniz.
  • Evraklarınız ve belgeleriniz tarafımıza ulaştıktan hemen sonra temsilcilerimiz vize işleminize dair tüm gelişmeleri İsrail vize başvurunuz süresince sizinle paylaşacaktır.
  • İsrail Konsolosluğu ve İsrail Büyükelçiliğine şahsi başvuru yapılabilmektedir ancak konsoloslukta bulunma zorunluluğu yoktur, buna dayanarak Vize Merkezi özellikle Antalya gibi İsrail Konsolosluk birimlerinin olmadığı bölgelerden başvuruları sizin adınıza yürütecek yetkinliğe sahiptir.

Antalya İsrail Vizesi İşlemleri

İsrail vizesi işlemlerinde randevuyla mülakat, biyometrik bilgi ibrazı gibi prosedürler uygulanmamaktadır. Vize Merkezi Çağrı Merkezimizi arayarak durumunuza uygun gerekli belgeleri talep ettikten sonra hazırlanması gereken belgeler size mail olarak gönderilecektir. Antalya Vize Merkezi, konsoloslukların bulunduğu İstanbul ve Ankara’daki Vize merkezi ofisleriyle koordineli olarak çalışmaktadır.

Evraklarınız kargo ile göndererek işlem yapabilirsiniz ancak dikkat edilmesi gereken en önemli nokta seyahat tarihinize vizenizin yetişebilmesi için seyahat amacı ve tarihlerinizi Vize merkezi temsilcilerimize doğru şekilde aktarmanızdır. Eksik ve hatalı evraklar vize işlem süresini uzatabilmekte olduğundan evraklarla ilgili aklınıza takılan her türlü soruyu mail veya telefon yoluyla Vize Merkezi danışmanlarımıza iletmenizi öneririz.

Antalya İsrail Vizesi Ücretleri

Güncel İsrail vizesi ücretlerini öğrenmek için lütfen Vize Merkezi Antalya Vize işlemleri departmanımızı arayın. İsrail vizesi ücreti konsolosluk ve koordinasyon bedelleri güncel koşullar çerçevesinde değişiklik gösterebilmektedir. İsrail vizesi başvurusu için gerekli evraklar bize ulaşmadan önce başvuru için ödeme talep edilmemektedir.

İsrail vize ücretleri, tek bir vize kategorisi olmadığından farklılık tek bir fiyatlanmaya tabi değildir. İsrail'e yapmayı planladığınız seyahatinizin kapsamı ile ülkede kalma süreniz, kaldığınızda ne gibi faaliyetlerde bulunacağınız başvurusunda bulunmak istediğiniz vize türünü etkilemektedir.
Kısa süreli ve turistik amaçlı seyahatler için yeterli olacak turistik vize kategorisi, İsrail'de çalışma amaçlı konaklama için kullanılamaz.

Antalya’ dan İsrail Vizesi Ne Kadar Sürede Çıkar?

Antalya’ daki Vize Merkezi ofislerimizden yapmış olduğunuz İsrail vize başvuru tarafımıza iletildikten sonra 7 ile 10 iş günü arasında sonuçlanmaktadır. Bunun yanında İsrail konsolosluğunun kapalı olacağı resmî tatil günleri ve vize talep yoğunluğunun olabileceği muhtemel yoğun dönemlerde, istisna da olsa gecikmelerin yaşanabileceğini hatırlatmak isteriz. Antalya’ dan yapılan tüm başvurularda süreler hesaplanırken kargo sürelerini dikkate almanızı öneririz.

İsrail Vize Merkezi Antalya Şube

Vize Merkezi Personel

İsrail ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

2 Yorum İsrail Vizesi Antalya B. Yel 29/05/20, 16:53
Merhaba, Aile şirketimizin geçen ay itibariyle sahibi olarak sicil gazete ve imza sirküleri yetkileri ile birlikte başına geçmiş bulunuyorum. Dış ticaret işlerimizi büyütmek adına Pakistan’da tedarikçi olarak çalışabileceğimiz birkaç firma ile görüşmeler sağladım. Fakat bu firmalar güven duymak adına hem numune görmek istiyor hemde yüz yüze tanışmak istiyorlar. Daha önce yaşadıkları birkaç kötü olay yüzünden maalesef ziyaret ederek anlaşma yapabileceğim. Burada aklıma takılan iki soru var. Birincisi bizim ürünlerimiz ile alakalı numune götürmem gerekiyor ve yaklaşık 10 farklı çeşit ürün bulunmaktadır. Vize alırken ve aynı zamanda ülkeye giriş yaparken bununla alakalı bir işlem yapmak zorunda mıyım? Götüreceğim ürünlerin materyali deri olduğu için anlaşılamayabilir diye düşündüm. İkincisi olarak ben Antalya’dayım ve çok yoğun çalışıyorum. Maalesef İstanbul’a gelme durumum şu süreçte yok ama vizeyi de almam lazım. İsrail vizesi Antalya ili üzerinden nasıl alınabilir? Çok teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2023 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 5440