Bursa

Telefon

+90 (224) 322 21 43

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cumartesi: 09.00 - 18.30

İsrail Vize Merkezi, Bursa

Bursa Vize Merkezi

İsrail Vizesi Bursa Vize Merkezi sayfamıza hoş geldiniz.

Bursa ve çevre şehirlerde ikamet eden vatandaşlar İsrail vizesi işlemlerini Bursa Vize Merkezi Şubemiz aracılığı ile yapabileceklerdir.

İsrail vize başvuru talebinizi Bursa Vize Merkezini arayarak veya e-mail göndererek yapabilirsiniz. İsrail vizesi için gereken güncel evrakları listeleri için çağrı merkezimizi mesai saatleri içinde aramanızı rica ediyoruz. Soru ve görüşleriniz için [email protected] ve [email protected] e-mail adreslerinden Vize Merkezi Bursa temsilcilerimize ulaşabilirsiniz.

İsrail vizesi Bursa işlemlerinde İsrail Konsolosluklarına şahsen vize başvurusunda bulunma mecburiyeti bulunmamaktadır. Vize Merkezi Bursa şubesi İsrail vize işlemlerini sizin adınıza gerçekleştirebilmektedir. Kocaeli, Balıkesir, Yalova, Çanakkale,

İzmit, Manisa, Bilecik, Adapazarı, Kütahya illerinde ikamet edenler İsrail Vize Başvurularını Bursa Vize Merkezi aracılığı ile gerçekleştirebileceklerdir.

Bursa Vize Merkezi, İsrail vize işlemlerinde ve başvurularında İstanbul ve Ankara Vize Merkezi ile koordineli çalışmaktadır.

İsrail Vizesini Bursa Vize Merkezinden almak için aşağıdaki adımları takip edin.

Vize Merkezi Bursa şubemizin İsrail vize işlemleri departmanımızı arayın İsrail vizesi gerekli evrak listesini mail olarak talep edin.

Temsilcilerimize vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda gönderilen bilgi mail’indeki İsrail vizesi evraklarınızı hazırlayın ve Bursa Vize Merkezini ziyaret ederek elden veya kargo yaparak teslimini sağlayın.

İsrail vizeniz başvuru koşulunuza uygun İsrail Konsolosluğundan çıktıktan sonra pasaportunuzu ofisimizi ziyaret ederek alabilir veya kargo ile geçerli adresinize (iş veya eve) gönderimini talep edebilirsiniz.

Not: İsrail vizesi evraklarınız şubemize ulaştıktan sonra varsa eksik evrak bilgilendirmesi tarafınıza hemen yapılır, evraklarınız tamsa başvurunuz hemen işleme konur.

Lütfen dikkat! Müşteri temsilcilerimize vereceğiniz iletişim bilgilerinizin size zamanında ulaşarak gerekli bilgilendirmeyi yapabilmemiz açısından güncel olması gerektiğini hatırlatırız.

Bursa Vize Merkezi Çalışma Saatleri

Bursa Vize Merkezine çalışma saatlerimiz içinde randevu almadan gelerek evrak tesliminizi yapabilirsiniz. Pazartesi/Cuma arası: 08.30 – 18.30 Cumartesi: 10.00 – 14.00

Bursa Vize Merkezinden İsrail Vizesi Nasıl Alınır?

Bursa Vize merkezinde talep ettiğiniz mail ’deki listeye göre hazırladığınız evraklarınızın İsrail konsolosluğu vize işlem prosedürüne eksiksiz olması gerekmektedir. Lütfen aldığınız bilgi mail’inin dikkatlice inceleyin ve koşullarınıza özel durumlar hakkında Bursa Vize Merkezi temsilcimizi bilgilendirin. İsrail vize sonucunu kararlaştıran yetkili merciiler evrakların teslim edildiği temsilciliğe göre sadece İstanbul İsrail Başkonsolosluğu ve İsrail Ankara Büyükelçiliğidir.

İsrail Vize sonucu bu kurumlar tarafından açıklandıktan sonra pasaportunuz size gönderilmektedir. İsrail vizesi işlemlerinde konsoloslukta biyometrik bilgi ibrazı, randevu ve mülakat gibi uygulamalar olmadığı gibi vize başvurusu esnasında konsoloslukta şahsen bulunma zorunluluğu da bulunmadığından evraklarınızı Bursa Vize merkezine göndererek hızlı ve kolay şekilde vize işleminizi sonuçlandırabilirsiniz.

İsrail Vizesi İşlemlerinde Gerekli Evraklar İsrail vize başvurunuzu İsrail konsolosluğu vize prosedürlerine uygun yapabilmemiz için evraklarınızın güncel olması gerekmektedir. Seyahat sonrası 6 ay geçerli pasaport, 5x5 ebatlarında 2 adet biyotmetrik formatta fotoğraf, İsrail vize başvuru formu, mesleğe veya sosyal duruma uygun evraklar, şirket evrakları hemen hemen her başvuruda bulunması gereken belgelerdir. Seyahat amacınıza uygun İsrail vizesi evrakları Vize İşlemleri bölümüne tıklayarak evrak listelerine dair ön bilgilendirmeye ulaşabilirsiniz. İsrail vize işlemlerinde kullanılacak evraklar seyahat amacına göre düzenlenir.

Seyahat amacı içerdiği vize kategorisi ile birlikte anılır: İsrail Ticari Vize, İsrail Turistik vize, İsrail aile ve arkadaş ziyareti vizesi. Bu vize kategorilerin de durumunuza göre ibraz edilmesi gereken evraklar vardır. Şirket çalışanı, şirket sahibi, emekli, öğrenci, devlet memuru, ev hanımı, doktor, avukat ve mühendisler durumlarına özel evrakları ibraz etmelidirler. Durumunuza özel detaylarla ilgili Vize Merkezi Bursa temsilcilerimiz size yol göstermekten memnuiyet duyacaklardır. Vize işlemleri ve alt menüsünde göreceğiniz evraklar ön bilgilendirme mahiyetindedir, evrak hazırlığına girişmeden önce çağrı merkezimizi aramayı unutmayınız. İsrail konsoloslukları gerekli gördüğü koşullarda başvuru sahibinden ekstra evrak veya alternatif evrak talep edebilmektedirler, bu gibi istisnai durumları temsilcilerimize lütfen bildiriniz.

İsrail Vize Davetiyesi

İsrail’deki şirket veya kişiden gönderilecek olan İsrail vize davetiyesi e-mail veya faks yolu ile alınabilir. İsrail vize başvuru dosyasında bu evrakların fotokopileri kullanılabilmektedir ancak bununla birlikte İsrail konsolosluğu gerekli gördüğü durumda evrakların orijinallerini görmeyi talep edebilir. Vize davetiyesinin yollanması, İsrail'deki gerekli yerlerde onaylanıp kabul alınması ve konsolosluk incelenme süreleri baz alınarak planlanan seyahat tarihinizden en az 15 gün önce işlem ve evraklarınızın tamamlanması, olası aksilik ve geçikmelere karşı tarafımızca önerilmektedir. Davetiye ve vize türleri ile gerekli evrak listesi için uzman vize danışmanlarımıza ulaşabilir, vizenizi konsolosluğa uğramadan tarafımızca aldırtabilirsiniz.

Bursa İsrail Vize Başvuru Formu

Türkçe - İngilizce doldurulabilen İsrail Vize Başvuru Formunun dikkatle doldurulması, kimlik bilgilerinizle uyumlu olması zorunludur. Medeni durumdan kaynaklı soyadı değişikliği gibi durumlarda lütfen belgelerinizi güncelleyerek Bursa Vize Merkezine teslim ediniz. Eksik evrakların tamamlanma sürecinin vizenin çıkışını geciktirdiğini unutmayınız. İsrail vizesi başvuru formu belgesini bilgisayarınıza indirmek için Form ve Dilekçe bölümü alt menüsünde görüntüleyebilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

İsrail Vize Bursa Ücreti ne kadar?

Bursa Vize Merkezinden telefonla talep edeceğiniz başvuru evrakları listesini içeren e-mailde İsrail vize ücret detayları hakkında bilgileri bulabileceksiniz. İsrail vize ücreti konsolosluk harç bedellerinin yanında Bursa vize merkezi koordinasyon bedellerini içermekte olup döneme bağlı olarak güncellenebilmektedir. İsrail ülke sınırları içinde kalış süresi talebiniz ve yolculuğunuzun amacı vize ücretini belirleyen diğer unsurlar olacaktır. Başvuru ve dilekçelerin hazırlanmasında destek, başvuru dosyasının teslimi için randevunun alınması, evrak takibi ve İsrail vize işlemlerine dair bütün işlemler Bursa Vize Merkezinin çalışma alanı içindedir.

Bursa’dan İsrail Vizesi Ne Kadar Sürede Çıkar?

Bursa’dan İsrail vize işlemlerinin başvurusu tarafımızdan yapıldıktan sonra vize sonuçlanma süresi 7-10 iş günü olmakla birlikte İsrail konsolosluğunun kapalı olduğu tatil günleri ve vize talep yoğunluğunun olduğu dönemlerde, istisna da olsa gecikmeler olabilir. Bursa’dan yapılan başvurularda kargo süreleri dikkate alınmalıdır.

İsrail vizesinin sonuçlanma süresi 7-10 iş günüdür. Bu sebeple başvuruların seyahatten 15 gün öncesinde yapılması tavsiye edilmektedir. İsrail vize başvurusundan önce İsrail ve Türkiye’nin resmi tatil günleri, konsolosluğun kapalı olduğu günler dikkate alınıp kontrol edilerek başvuru işlemlerine başlanılması da tavsiye edilmektedir.

İsrail Vize Merkezi, Bursa

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp