Gaziantep

İsrail Vize Merkezi, Gaziantep

Gaziantep Vize Merkezi

Gaziantep İsrail Vize Merkezi sayfamıza hoş geldiniz

Gaziantep Vize Merkezi İsrail vizesi işlemleri seyahat amacınıza uygun evrakların düzenlenmesinden başvurunun doğru vize kategoride yapılmasına ve vize etiketinin pasaporta işlenmesine kadar doğru yönetim gerektiren zorlu bir süreçtir.İsrail vize işlemlerinde uzman olan Gaziantep Vize Merkezi İsrail Vizesi işlemlerinde evrak takibi vize sürecini kurallara en uygun şekilde yaparak başvuru sahiplerine destek vermektedir.

Gaziantep İsrail Vize Merkezi çağrı merkezini arayarak vize talebinizi iletebilirsiniz.

Seyahat tarihleriniz, seyahat amacınız, ikamet adresiniz gibi size özel bilgileri temsilcilerimizle paylaştığınız takdirde gerekli evrakların listesini, vize ücretini ve prosedürü içeren bilgi mail’i tarafınıza gönderilecektir. Gaziantep ve çevre illerde ikamet edenler İsrail vize başvurularını Gaziantep Vize Merkezi aracılığı ile yapabileceklerdir. Mersin Diyarbakır, Osmaniye , Kilis, Elazığ, Iğdır Erzincan, Bartın, Erzurum, , Tunceli, Hakkari, Şırnak, Hatay, Malatya, Mardin, Kahramanmaraş, Muş, Van, Siirt, Şanlıurfa, Batman illerinden yapılacak İsrail vizesi başvuruları Gaziantep Vize Merkezinin uzman temsilcileri aracılığı ile yapılabilmektedir.

Vize Merkezi İsrail vizesi Gaziantep departmanı, başvuru sahiplerini doğru şekilde yönlendirerek ve vize sürecinde karşılaşılabilecek her türlü önlemi alarak size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. İsrail vize işlemlerinde kişilerin konsoloslukta şahsen bulunma şartı olmadığından işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyoruz.

İsrail'de dolaşım hakkının kullanılabilmesi için pasaportunuzda İsrail vizesinin bulunması gerekmektedir. Türkiye’de bulunan Ankara İsrail Büyükelçiliği, İstanbul İsrail Başkonsolosluğu kanalıyla seyahat amacınıza uygun kategorilerden biri olan İsrail ticari, turistik, eğitim ya da aile ziyareti vizesi başvurularınız yapılabilmektedir.

Gaziantep İsrail Vize Başvurusu

Vize Merkezi Gaziantep İsrail vize işlemlerinde seyahat ihtiyaçlarınıza yönelik İsrail vizesi başvuru kategorisini bütün detayları ile planlayarak, önceliklerinize uygun başvuru dosyanızı hazırlar ve İsrail vizesi başvurusunu sorunsuz bir şekilde sonuçlanasını sağlar. Dilerseniz İsrail seyahatiniz için İsrail uçak bileti ve otel rezervasyonları için Gaziantep Vize Merkezi operatörlerinden destek alabilirsiniz.

Tüm dünya ülkelerinin vize işlemleri üzerine çalışmalar sürdüren Vize Merkezi sektöründe lider bir kuruluştur. Tüm dünya ülkelerinin vize işlemlerinde deneyim ve uzmanlığı kendi bünyesinde toplayan Gaziantep Vize Merkezi şubesi İsrail vize başvurunuzun takibini yaparak ihtiyacınız olan vizeyi öngörülen sürelerde almanızı sağlar. Gaziantep’dan İsrail Vizesi için başvuruda bulunacak şahıslar gerekli evrakları müşteri temsilcilerimizi arayarak talep ettikten ve hazır hale getirdikten sonra bize elden veya kargo ile ulaştırabileceklerdir. İsrail Konsolosluğunun görev alanında bulunan illerden de başvurular kabul edilmektedir.

İsrail vize başvurularında öncelikle yapmanız gereken seyahat amacınızı netleştirmektir. Seyahat amacınıza göre İsrail vizesi türleri şunlardır: İsrail Turistik Vize, İsrail Ticari Vize, İsrail Aile ve Arkadaş Ziyareti Vizesi, İsrail Transit Vizesi. Seyahat amacınızın, İsrail’e seyahat tarihleriniz hazırlayacağınız veya şirketiniz tarafından hazırlanacak olan dilekçe, yapılan otel ve uçak rezervasyonları, sponsor dilekçesi gibi belgelerde belirtilenlerle tutarlı olmasına dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Seyahat amacınız ve başvuruda bulunacağınız durumunuza uygun vize kategoris ilgili olarak Gaziantep Vize Merkezi Temsilcilerimizden profesyonel destek alabilirsiniz.

Vize Merkezi Gaziantep İsrail Vizesi Departmanı Çalışma Saatleri

Vize Merkezi çalışma saatleri Pazartesi - Cuma 08:30 – 18:00, Cumartesi 10:00 – 14:00 saatleri arasında randevu almadan evraklarınızı teslim etmek için Gaziantep şubemize gelerek evrak talebinde bulunduğunuz temsilcimizle görüşebilirsiniz.

Vize Merkezi Gaziantep İsrail Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Gaziantep İsrail Vizesi İşlemleriniz için hazırlanması gereken evrak listesini web sitemizin Vize İşlemleri başlığı altında görebileceksiniz. Çalışma saatlerimiz içinde müşteri temsilcilerimizden güncel evrak listesini talep edin ve başvurunuzu hemen yapın.

  • İsrail Vizesi için hazırlamanız gereken evrakları yukarıda bulunan Gaziantep Vize Merkezi adresimize şahsi olarak teslim edebilir ya da kargo ile gönderebilirsiniz.
  • Evraklarınız ve belgeleriniz tarafımıza ulaştıktan hemen sonra temsilcilerimiz vize işleminize dair tüm gelişmeleri İsrail vize başvurunuz süresince sizinle paylaşacaktır.
  • İsrail Konsolosluğu ve İsrail Büyükelçiliğine şahsi başvuru yapılabilmektedir ancak konsoloslukta bulunma zorunluluğu yoktur, buna dayanarak Vize Merkezi özellikle Gaziantep gibi İsrail Konsolosluk birimlerinin olmadığı bölgelerden başvuruları sizin adınıza yürütecek yetkinliğe sahiptir.

Gaziantep İsrail Vizesi İşlemleri

İsrail vizesi işlemlerinde randevuyla mülakat, biyometrik bilgi ibrazı gibi prosedürler uygulanmamaktadır. Vize Merkezi Çağrı Merkezimizi arayarak durumunuza uygun gerekli belgeleri talep ettikten sonra hazırlanması gereken belgeler size mail olarak gönderilecektir. Gaziantep Vize Merkezi, konsoloslukların bulunduğu İstanbul ve Ankara’daki Vize merkezi ofisleriyle koordineli olarak çalışmaktadır.

Evraklarınız kargo ile göndererek işlem yapabilirsiniz ancak dikkat edilmesi gereken en önemli nokta seyahat tarihinize vizenizin yetişebilmesi için seyahat amacı ve tarihlerinizi Vize merkezi temsilcilerimize doğru şekilde aktarmanızdır. Eksik ve hatalı evraklar vize işlem süresini uzatabilmekte olduğundan evraklarla ilgili aklınıza takılan her türlü soruyu mail veya telefon yoluyla Vize Merkezi danışmanlarımıza iletmenizi öneririz.

Gaziantep İsrail Vizesi Ücretleri

Güncel Gaziantep İsrail vizesi ücretlerini öğrenmek için lütfen Vize Merkezi Ortadoğu departmanımızı arayın. İsrail vizesi ücreti konsolosluk ve koordinasyon bedelleri güncel koşullar çerçevesinde değişiklik gösterebilmektedir. İsrail vizesi başvurusu için gerekli evraklar bize ulaşmadan önce başvuru için ödeme talep edilmemektedir.

İsrail Vizesi Gaziantep

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp