Konya

Adres

Elimkon Euro Fuar Horozlar mah. Şenyurt sok. no:26 Selçuklu Konya

Telefon/Faks

0 332 225 43 90

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

konya@vizemerkezi.com

İsrail Vize Merkezi, Konya

Konya İsrail Vize Merkezi Sayfamıza Hoşgeldiniz
İsrail vize başvuru süreci başvuracağınız vize için gereken belgelerin hazırlanmasından başvurunun doğru vize türü için yapılmasına ve vize etiketinin pasaporta işlenmesine kadar çeşitli aşamalardan geçen zorlu bir süreçtir.

Konya Vize Merkezi İsrail vize işlemlerinde bilgi ve tecrübe sahibi olmasıyla İsrail vizesine başvurmak isteyen kişilerin başvuru koşullarını en uygun şekilde yerine getirmesi için destek olmaktadır. Konya İsrail Vize Merkezi çağrı merkezini arayarak vize talebinizi söyleyebilir ve İsrail vizesi hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz. Seyahat tarihleriniz, seyahat amacınız, mesleki durumunuz gibi size özel bilgileri temsilcilerimizle bildirmeniz halinde gerekli evrakların listesine, vize ücretine ve prosedürüne ilişkin bilgileri e-mail olarak size ulaştırılacaktır.

Konya ve çevre illerde yaşayanlar Konya Vize Merkezi kanalıyla ile İsrail vize başvurularını gerçekleştirebilmektedir. Afyon, Eskişehir, Isparta, Burdur, Kütahya, Uşak, Nevşehir, Kırşehir, Karaman, Yozgat, Kayseri, Niğde, Nevşehir, Mersin, Adana illerinde ikamet eden kişiler İsrail vizesi başvuruları Konya Vize Merkezinin uzman temsilcileri aracılığı ile gerçekleştirilebilmektedir.Vize Merkezi Konya şubesinin İsrail departmanı, doğru yönlendirmelerle ve vize sürecinde meydana gelebilecek her türlü önlemin alınmasıyla başvuru sahiplerine yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır. İsrail vize müracaatları için kişilerin konsolosluğa şahsen gelme zorunluluğu olmadığından başvurularınızı hızlı ve kolay olarak gerçekleştirebiliyoruz.

İsrail'de yasal olarak dolaşabilmek için pasaportunuzda İsrail vizesinin yer alması gerekmektedir. Türkiye’de bulunan İstanbul İsrail Başkonsolosluğu ve Ankara İsrail Büyükelçiliği’ne ticari, turistik, eğitim ya da aile ziyareti vizelerinden seyahat amacınıza uygun olan İsrail vizesi için başvurularınız yapılabilmektedir.

Konya İsrail Vize Başvurusu

Vize Merkezi Konya İsrail vize işlemlerinde yapacağınız İsrail vize başvurusuna ilişkin detayları planlayarak, başvuru dosyanızı durumunuz için uygun olacak şekilde hazırlar ve İsrail vizesi başvurusunu sorunsuz bir şekilde sonuçlanasını amaçlar. Dilerseniz Konya Vize Merkezi operatörlerini arayarak planladığınız İsrail seyahatine ilişkin İsrail uçak bileti ve otel rezervasyonlarına yönelik destek de alabilirsiniz.

Dünya çapındaki bütün ülkelerin vize işlemleri üzerine çalışmalar gerçekleştiren Vize Merkezi sektöründe önde gelen bir kurumdur. Dünya çapındaki bütün ülkelerinin vize işlemlerinde uzmanlık ve deneyimi kendi bünyesinde barındırıan Konya Vize Merkezi şubesi İsrail vize başvurunuzun takibini yaparak ihtiyacınız olan vizeyi öngörülen sürelerde almanıza yardımcı olur.

İsrail Vizesi için başvuruyu Konya'dan gerçekleştirecek şahıslar gerekli belgeleri müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurarak talep ettikten ve hazır hale getirdikten sonra bize elden veya kargo ile ulaştırabileceklerdir. Vize başvuruları İsrail Konsolosluğunun görev alanını içeren illerden de gerçekleştirilmektedir.

İsrail vize başvuruları için atılması gereken ilk adım seyahat amacınızı netleştirmektir. Seyahat amacınıza göre İsrail vizesi türleri İsrail Turistik Vize, İsrail Ticari Vize, İsrail Transit Vizesi, İsrail Aile ve Arkadaş Ziyareti Vizesi olarak sıralanmaktadır. İsrail seyahatinizin amacı ve içeriğine ilişkin belirtilen bilgilerin siz veya şirketiniz tarafından yazılacak dilekçede, yapılan uçak ve otel rezervasyonlarında, sponsor dilekçesinde ve diğer belgelerde tutarlı olmasına dikkat etmenizi önermekteyiz.

Seyahat amacınız ve durumunuz için uygun olan vize kategorisi hakkında Konya Vize Merkezi uzmanlarımızdan profesyonel destek alabilirsiniz.

Vize Merkezi Konya İsrail Vizesi Departmanı Çalışma Saatleri

Vize Merkezi Konya şubesinin çalışma saatleri Pazartesi’den Cuma’ya 08:30 ve 18:00 arası, Cumartesi 10:00 ve 14:00 saatleri arasındadır. Bu sürelerde Konya şubemizi ziyaret edip evrak talebinde bulunduğunuz temsilcimizle görüşerek randevu almanıza gerek kalmadan evraklarınızı verebilirsiniz. Ayrıca çevre illerde ikamet eden vatandaşlarımız, evraklarını kargo aracılığı ile teslim etmeleri durumunda kendileri adına, konsolosluk tarafından yetkilendirilmiş olan merkezimiz başvuruyu gerçekleştirebilmektedirler.
Konsolosluğa gitmeden İsrail vizesi başvurusunda bulunmak için merkezimizi arayabilir, uzman vize danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz.

Vize Merkezi Konya İsrail Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Konya İsrail Vizesi başvurunuz için hazırlanması gerekli olan evrakları web sitemizin Vize İşlemleri bölümü içinde görebileceksiniz.  Çalışma saatlerimiz içinde Vize Merkezi temsilcilerimizden güncel evrak listesini isteyin ve başvurunuzu hemen gerçekleştirin. İsrail Vizesi için hazırlamanız gereken evrakları yukarıda belirtilen Konya Vize Merkezi adresimize gelerek elden verebilir ya da kargo ile teslim edebilirsiniz.

Hazırlamış olduğunuz belgeler tarafımıza ulaştıktan hemen sonra temsilcilerimiz vize başvurunuza ilişkin bütün gelişmeleri ve vize işlemleri sonucunu sizinle paylaşmaktadır.Başvurular İsrail'in ilgili dış temsilciliklerine şahsi olarak yapılabilmektedir anca şahsi başvuruya ilişkin bir zorunluluk yoktur. Bu neden dolayı Vize Merkezi özellikle Konya gibi İsrail dış temsilciliğinin olmadığı illerden başvuruları sizin adınıza yürütecek yetkinliği olmaktadır.

Konya İsrail Vizesi İşlemleri

İsrail vizesi başvurularında randevuyla konsoloslukta bulunma, biyometrik bilgi ibrazı gibi zorunluluklar bulunmamaktadır. İsrail vizesine yönelik hazırlamanız gereken belgeler hakkında bilgi alabilmek için Vize Merkezi çağrı merkezimizi arayarak durumunuzu açıklayıp talebinizi iletebilirsiniz. Temsilcilerimiz durumunuza göre gerekli olan belgeleri size e-mail olarak detaylı bir biçimde bildirecektir.

Konya Vize Merkezi, konsoloslukların yer aldığı İstanbul ve Ankara şehirlerindeki Vize Merkezi ofisleriyle koordineli olarak çalışmaktadır. Hazırladığınız evrakları kargo ile göndererek de başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Fakat seyahat amacı ve tarihlerinizi Vize merkezi temsilcilerimize doğru şekilde bildirmeniz vizenizin seyahat tarihinize yetişebilmesi açısından çok önemlidir. Eksik ve hatalı evraklar vize işlem süresini olumsuz olarak etkileyebildiğinden evraklarla ilgili aklınızda olan her türlü soruyu mail veya telefon yoluyla Vize Merkezi danışmanlarımıza sormanızı tavsiye ederiz.

İsrail Vizesi Ücretleri

İsrail vizesi ücretleri farklı kategorilere ayrılmış olan her vize türü için farklılık göstermektedir. İsrail'e yapacak olduğunuz seyahatin içeriğine göre değişiklik gösterecek olan vizeye göre farklı fiyatlandırmalar olacaktır. Ayrıca; herhangi bir nedenden ötürü vize başvrunuzun iptal olması durumunda yatırmış olduğunuz vize ücretinin konsolosluk tarafından iade edilmeyeceğini bildirmek isteriz.

Konya İsrail vizesi ücretlerine ilişkin güncel bilgileri alabilmek için lütfen Vize Merkezi Ortadoğu departmanımız ile iletişime geçin. İsrail vizesi ücreti, konsolosluk harcı ve koordinasyon bedelleri koşulların değişmesine bağlı olarak güncellenebilmektedir. İsrail vizesi başvurusu için hazırlanan belgeler bize ulaşana kadar vize başvurusuna ilişkin ödeme talep edilmemektedir.

Vize Merkezi Konya Şubesi

İsrail ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Tümünü GörüntüleSoru/Yorum Yaz

2 Yorum İsrail Vizesi Konya
B. Kaymaz 29/05/20, 17:27

Merhaba, Arkadaşlarımla birlikte yaklaşık 1 hafta İsrail’e gitmek ve oradaki yemek kültürünü dünya mutfağı konu başlığı altında bloglarımızda yayınlamak istiyoruz. Bir firma çalışanı olmadığımız için freelancer çalışma sağladığımızdan dolayı ticari başvuru yapamacağımızı düşündük. Turistik vize başvurusu için hazırlamamız gereken belgeler nelerdir? İnternette İsrail vizesi ile alakalı araştırma yaptık ve İstanbul üzerinden başvuru yapabileceğimizi gördük fakat bizim maddi olarak imkânlarımız kısıtlı ve açıkçası başvuru için minimum ücret ödeyerek seyahatimize harcama yapmak istiyoruz. Bu yüzden İsrail vizesi Konya üzerinden başvuru yapabileceğimiz bir kanal var mıdır? Çok teşekkürler ederim.
Cevabı Görüntüle
Telefon
x