İsrail Vize İşlemleri

İsrail Vize İşlemleri

İsrail Vize İşlemleri, yetkili turizm seyahat acenteleri ve İsrail vizesi başvurularını kabul eden vize danışmanlık merkezleri aracılığı ile gerçekleştirilmektedir. İsrail Vizesi başvurunuzu Vize Merkezi aracılığı ile gerçekleştirmeniz durumunda İsrail Vizesi Departmanımız, vize başvurunuzu zaman kaybetmeden gerçekleştirmeniz için size yardımcı olacaktır. İsrail vizesi evrakları İsrail Konsolosluğu’ nun gerekli gördüğü durumlara göre değişebilmektedir. İsrail vizesi için gerekli olan evrak listesinin en güncel haline ulaşmak için Vize Merkezi temsilcilerimizi arayabilirsiniz. İsrail Vizesi evrakları ve vize prosedürüne dair bilgilendirme e-mail'i adresinize gönderilecektir. 

Pasaport Türleri ve Vize

İsrail Devleti, T.C. Umuma Mahsus, Hususi ve Hizmet Pasaport hamili kişileri vize prosedürüne tabi tutmaktadır. İsrail’e seyahat edecek olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının, ülkeye seyahatleri öncesinde İsrail Konsolosluğu Temsilcilikleri’ ne vize başvurusunda bulunmaları gerekir. İsrail vize işlemleri için gerekli olan İsrail otel- ve uçak bileti rezervasyonları gibi işlemlerinizi de gerçekleştirir. Vize Merkezi İsrail vize başvuru işleminizi sizin adınıza kısa sürede gerçekleştirebilmektedir. Vize Merkezi ihtiyacınız olan vize türünü belirleyerek vize başvurunuzu sizin adınıza en kısa sürede yapabilmektedir.

ÖNEMLİ NOT: Filistin’e seyahat edecek Türk vatandaşlarının İsrail vizesi almaları gerekmektedir. Filistin’e seyahat etmek isteyen T.C. pasaport sahibi vatandaşlar İsrail Vizesi ile Filistin’e giriş yapabilirler. Kudüs’e gitmek isteyen Türk vatandaşları İsrail Konsolosluğu’na vize başvurusu yaparak ülkeye giriş yapabilmektedirler.

İsrail Vize Başvuru İşlemleri

İsrail vize başvuru işlemlerinde; hususi, diplomatik ve hizmet pasaport sahipleri ise İsrail’ e 90 güne kadar yapılacak olan seyahatlerinde vize uygulamasına tabi tutulmamaktadırlar. Fakat umuma mahsus pasaport sahibi Türk vatandaşlarının İsrail’ e seyahatleri öncesinde vize almaları gereklidir. İsrail Vizesi daha önceden pasaporttan ayrı bir karta basılabilmekteydi ancak artık İsrail Vizesi ayrı bir karta basılarak verilmemektedir. İsrail’e seyahat edecek kişinin pasaportuna basılmaktadır.

ÖNEMLİ NOT: İsrail vizesine başvuracak yabancı uyruklu vatandaşların randevu alarak bizzat başvuru yapmaları ve 126 TL vize başvuru ücreti yatırmaları gerekmektedir.

İsrail Vizesi Başvuru İşlemleri

İsrail vize başvuru işleminizi gerçekleştirebilmeniz için pasaportunuzun en az 1 yıl geçerliliğinin bulunması gerekmektedir. İsrail Konsolosluğu vize başvuru sahibinin vize işlemlerini için atadıkları yetkili temsilci aracılığıyla yapılan başvuruları da değerlendirmeye almaktadır. İsrail vizesinin sonuçlanma süresi 7-10 iş günüdür. Bu sebeple başvuruların seyahatten 15 gün öncesinde yapılması tavsiye edilmektedir.

İsrail vize başvurusundan önce İsrail ve Türkiye’nin resmi tatil günleri, konsolosluğun kapalı olduğu günler dikkate alınıp kontrol edilerek başvuru işlemlerine başlanılması da tavsiye edilmektedir. İsrail ile Türkiye Cumhuriyeti arasında yapılan vize muafiyeti anlaşmasına göre Diplomatik, Hususi ve Hizmet pasaportuna sahip kişiler İsrail’e yapacak oldukları seyahatlerinde 180 gün içerisinde 90 günü geçmemek koşulu ile İsrail vize prosedürlerinden muaftırlar. Ancak Türkiye Cumhuriyeti Umuma Mahsus pasaportuna sahip kişiler İsrail vizesine tabidirler.

İsrail vize başvuruları randevu sistemiyle yapılmamaktadır. İsrail vize başvuruları şahsen yapılma zorunluluğu bulunmamaktadır. İsrail vize başvurunuzu sizin adına en kısa sürede gerçekleştirmek için Vize Merkezi İsrail Departmanı müşteri temsilcimizi arayabilir, durumunuza uygun evrak listesini talep edebilirsiniz. 

İsrail Vizesi İşlemleri 

İsrail Konsolosluğu’ nun İsrail Devleti’ nden aldığı yetkiye istinaden belirlemiş olduğu vize evrakları vize türüne göre değişlik gösterebilmektedir. İsrail turistik vizesi, İsrail ticari vizesi, İsrail çalışma vizesi, İsrail öğrenci vizesi, İsrail aile ve arkadaş ziyareti vizesi evrakları seyahatin amacındaki değişiklikten dolayı farklı ya da ek evrak hazırlanmasını gerektirebilmektedir. İsrail vizesi başvurusunda bulunurken gerekli evrak listesi ve takip edilecek adımlar noktasında vize danışmanlarımızdan yardım alabilirsiniz. Konsolosluk tarafından adınıza işlem yapma noktasında yetkilendirilmiş olan merkezimiz aracılığı ile vize başvurusu talebinde bulunabilirsiniz.

Vize başvurusunda bulunurken, tahmini seyahat tarihiniz ve seyahat planınızı netleştirmiş olmanız muhtemelen gecikmelerin önüne geçmesi açısından da önemlidir. İsrail Konsolosluğu Türkiye ve İsrail resmi tatil günlerinde çalışmadığından, başvuru tarihleriniz bu aralıklara denk geliyor ise, yaşanacak olan gecikmelerin önüne geçmesi açısından planlamanızı doğru yapmanız önerilmektedir.

İsrail Turistik Vizesi

İsrail turistik vizesi; İsrail’de kısa süreli ikamet etmek isteyenlere verilen bir vize türüdür. İsrail turistik vizesi onaylandığı tarihten itibaren 3 aya kadar olan bir süre içinde geçerli olmaktadır. İsrail’deki bulunma süresi sınır polisi tarafından belirlenir. Kalma süresini uzatmak isteyen kişiler İçişleri Bakanlığı’ nın bölgesel nüfus müdürlüklerine müracaat edebilirler.

İsrail turist vizesi başvurusunda bulunmak isteyen kişileri, diğe vize türlerinde olduğu gibi gerekli evrakları vize kategorisine uygun olarak hazırlaması gerekmektedir. Bu doğrultuda; İsrail Turist Vizesi başvurularında otel rezervasyon dökümünüz de başvuru belgeleriniz arasında olmalıdır. Ayrıca; uçak bilet rezervasyonları, gidilmesi planlanan yerler, tahmini kalınacak süre gibi detayların da belgeleri ile birlikte sunulması, vizenizi daha kolay almanız konusunda size yardımcı olacaktır.

İsrail Turist vize başvurunuzun sonuçlanma süresi ortalama olarak 7-10 iş günü arasında değişmektedir.

Başvuru yapmak istediğiniz tarihlerin, resmi tatil günlerine denk gelmemesi, vize işlemlerinizin kısa sürede sonuçlanabilmesi açısından önemlidir. Aksi durumda,başvurunuzun sonuçlanması uzayabilir, planladığınız seyahat planı aksayabilir.
Dolayısıyla; İsrail vize başvurunuzu İsrail Konsolosluğu’nun olası yoğunluk durumu ve tatil günlerini göz ardı etmeden göz önünde bulundurarak gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.

İsrail Ticari Vizesi

İsrail ticari vizesi; çalışanlar ve şirket sahibi olanlar için verilen vize türü olmak üzere 2 kategoriden oluşmaktadır. İsrail ticaret vizesi başvurusunda bulunurken İsrail’de ticari faaliyette bulunulan firmadan alınan davetiye mektubunun evraklar arasında bulundurulması eklenmesi gerekmektedir.

İsrail ticari vize başvuru dosyanıza diğer evraklarınıza ek olarak İsrail’de iş bağı kurduğunuz firmadan temin edeceğiniz davet mektubunu da eklemelisiniz. İsrail Ticari vize evrakları işveren ve çalışan olarak ayrılmaktadır. Bir şirketin çalışanıysanız bağlı olduğunuz şirketin antetli kağıdına işveren tarafından şahsen yazılmış dilekçeyi, işverenseniz şirketinizin antetli şahsen yazacağınız dilekçeyi başvuru dosyanıza eklemelisiniz.  Detaylı işveren ve çalışan evrak listesi için İsrail ticari vize sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İsrail ticari vizesi gerekli evrakları ile başvuru süreçleri hakkında detaylı bilgiye vize danışmanlarımızdan ulaşabilirsiniz. İsrail ticari vize başvurunuzu konsolosluk tarafınfan yetkilendirilmiş merkezimiz aracılığı ile sizin adınıza en hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerkçekleştirmekteyiz.

İsrail Çalışma Vizesi

İsrail çalışma vizesi; İsrail’deki kalma amacı iş dolayısıyla olan kişiye verilen bir vizedir. İsrail çalışma vizesi İçişleri Bakanlığı’ nın onayı ile verilir. Yine çalışma vizesinin geçerlilik süresi İçişleri Bakanlığı’ nın mevzuatına göre verilmektedir.

İsrail çalışma vizesi sahibi kişi İsrail’e belirtilen süre içerisinde giriş yapmalıdır ve vizenin üstünde belirtilen zamanda ülkede ikamet etmelidir. Kısa süreli turistik seyahatte bulunmak isteyen vatandaşların turistik vize başvurusunda bulunması gerektiği gibi, çalışmak için ülkeye gitmek isteyenlerin de çalışma vizesi başvurusunda bulunması gerekmektedir.

Bir şirket ya da kurum çalışanı olarak İsrail'e gitmek isteyen vatandaşların, ülkede çalışacağı sürelerin netliği, bu konuda kurum ile yapılmış olan anlaşma ya da sözleşmeler ile diğer gerekli evrakların sunumu önem arz etmektedir.

İsrail çalışma vizesi İçişleri Bakanlığı’nın onayı ile verilmektedir. İsrail çalışma vizesinin geçerlilik süresi yine İçişleri Bakanlığı’nın mevzuatına uygun olarak verilmektedir.

İsrail çalışma vizesi sahibi İsrail’e, belirtilen süre içerisinde giriş yapması gerekmektedir ve vizenin üstünde belirtilen zaman zarfında ülkede ikamet etmelidir.

İsrail Öğrenci Vizesi

İsrail öğrenci vizesi; İsrail’de ilk, ortaokullarda veya akademik kurumlarda eğitim almak isteyen kişilere verilen bir vize türüdür. İsrail öğrenci vizesi 1 yıl süresince ve çoklu giriş ve çıkış için geçerlidir. Öğrenci vizesi ile İsrail’de çalışma izin verilmez. Öğrenci vizesi için İsrail’deki eğitim kurumundan sertifikasyon alınması gereklidir.

İsrail aile ve arkadaş ziyareti vizesi; için başvuru sahibine İsrail’den gelen davetiye, davet eden kişinin kişisel ve iletişim bilgileri, davet ettiği kişi ile yakınlık derecesi, davet edilen hakkında bilgi, ziyaretin amacı, talep edilen vize süresi, ikamet edilecek evin adresi, seyahat giderlerinin karşılanacağına dair bilgilerin belirtilmesi gerekmektedir.

İsrail Vizesi Evrakların Doğruluğu

İsrail vizesi başvurusunda bulunan kişiler seyahat amaçlarına istinaden vize türünü belirleyip başvuru yapmaları gerekmektedir. Aynı zamanda seyahat amacına uygun olmayan belgelerin ibraz edilmesi vize reddine neden olmaktadır. Örneğin, İsrail turistik vize ile İsrail’ e giriş yaparak ticari bir faaliyette bulunduğu tespit edilen kişiler sınır dışı edilerek, bir daha İsrail’ e giriş yapmalarına izin verilmez. İsrail vizesi ile giriş yapılarak aile ya da arkadaş yanında kalmak vizenin doğru bir şekilde kullanılmadığı anlamına gelmektedir ve tespit edilmesi halinde sonraki vize başvurularında İsrail vizesinin olumlu sonuçlanmayabilir.

Başvuru Formunun Doğruluğu

İsrail vizesine başvuru yapan kişiler vize başvuru formunda beyan ettikleri bilgilerin doğru olduğunu ve ülkede bulunacakları süre içinde çalışmayacaklarını, vizenin süresi bittiğinde ülkeyi terk edeceklerini taahhüt ederler. İsrail Devleti vize uygulamasında güvenlik önem arz ettiğinden dolayı vize başvuru sürecindeki her detaya çok dikkat edilmesi gerekmektedir. İsrail vizesi için konsolosluğa şahsen başvuru yapmak gerekli olmadığı gibi gerekli durumlarda konsolosluk başvuru yapan kişiyi görüşmeye çağırabilmektedir.

İsrail Konsolosluğu vize evraklarının hazırlanıp teslim edilmesinin ardından ek evrak talebinde bulunabilmektedir. Vize başvurusu için sunduğunuz evraklarınızın güncel olması İsrail Vize İşlemleri vaktinde sonuçlanması açısından önem taşımaktadır.

İsrail Vizesi için Gerekli Evraklar Nelerdir?

İsrail vizesi için gerekli evraklar başvuruda bulunacak kişinin gerçekleştireceği seyahatin amacını, seyahat masraflarını destekleyen maddi kaynağın biçimini ve başvuru sahibinin Türkiye’ye geri dönmesini gerektiren bağların varlığını kanıtlayıcı belgeler olmalıdır. Sitede yer alan İsrail vizesi sayfasından seyahat amacınıza uygun kategorideki butonu tıklayarak ayrıntılı bilgiye ve gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz.

İsrail'e turistik amaçlarla seyahat edecekseniz sayfamızın devamında bulunan B/2 ziyaretçi vizesi evrak listesini bulabilirsiniz. Başvurunuzun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

İsrail Vizesi Kaç Günde Çıkar?

İsrail vizesi işlemlerinin eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülmesi halinde ortalama olarak 7-10 iş günü içinde vize çıkar. Ancak İsrail Konsolosluğunun randevu tarihlerinin yoğunluğu ve ek evrak talebi süreci gibi beklenmedik durumların göz önünde bulundurularak, İsrail seyahat planının aksamaması için seyahat tarihinden en az 2 hafta önce başvurunun yapılması tavsiye edilmektedir.

İsrail Vize Başvurusu Seyahat Amacına Göre Nasıl Yapılır?

İsrail Göç Vizesi, A/1 İsrail Geçici Konaklama Vizesi, A/2 İsrail Öğrenci Vizesi, A/3 İsrail Din Adamı Vizesi, B/1 İsrail Çalışma Vizesi, B/2 İsrail Ziyaretçi Vizesi dahil tüm vize kategorilerinde 3 ay içinde 30 gün kalma hakkı veren kısa süreli seyahat vize başvurusu gerçekleştirilir. İsrail vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için Vize Merkezi temsilcilerimizi arayabilirsiniz. Alanında uzman olan temsilcilerimiz zaman kaybetmeden başvurunuzu gerçekleştireceklerdir.

Pasaportlarında İsrail Vizesi veya Giriş Çıkış Damgasıyla Seyahat Edecek Türk Vatandaşlarına Duyuru

Pasaportlarında İsrail vizesi veya  İsrail’e giriş-çıkış damgalarıyla seyahat eden kişilerin İran, Kuveyt,  Libya, Lübnan, Suriye, Sudan, Suudi Arabistan ve Yemen’e girmelerine izin  verilmemektedir. Pasaportlarında İsrail vizesi veya  İsrail’e giriş-çıkış damgaları bulunan kişiler, Gine-Bissau’ya varışlarında hudut makamlarınca mülakata tabi tutulmakta ve bu mülakat sonucunda ülkeye girip girmeyeceklerine karar verilmektedir.

İsrail’e varışlarda, talep üzerine, hudut makamları giriş-çıkış damgalarını pasaporttan ayrı bir kâğıda basmak suretiyle tatbik edebilmektedirler.

İsrail Ziyaretçi Vizesi

İsrail'de kısa süreli kalmak isteyen, Kudüs kültürünü ve tarihini tanımak için İsrail'e seyahat eden kişilerin başvurması gereken vize tipidir.  İsrail'e B/2 vizesiyle giriş yapan kişinin İsrail'de çalışmasına izin verilmemektedir. B/2 Ziyaretçi vizesi düzenlenme tarihinden itibaren üç aya kadar olan bir süre boyunca geçerlidir. Başvuru sahibine üç ay içinde sınırlı bir süre ikamet izni tanınır. Ziyaret süresini uzatmak isteyen ziyaretçi İçişleri Bakanlığı'nın Bölgesel Nüfus Müdürlüklerinden birine müracaatta bulunabilir. B/2 ziyaretçi vizesi için gerekli evrak listesi aşağıdadır:

 • Pasaportun seyahat sonrası için en az 6 ay geçerliliğinin olması gerekmektedir.
 • İsrail vize başvuru formu
 • Kimlik fotokopisi
 • 2 adet 5x5cm ölçülerinde güncel biyometrik fotoğraf
 • Otel ve uçak rezervasyonu. Birinin  evinde kalınması halinde otel rezervasyonu yerine karşı taraftan davetiye mektubu.
 • İsrail’de sizi davet eden  şirket/kişiden gelen davetiyenin çıktısı başvuru esansında getirilmelidir.  İş seyahatine gidecek olanlar için zorunludur.

İsrail Ekspres Vize

Değerli ziyaretçimiz, daha az evrakla da İsrail Vize başvurusunda bulunabilirsiniz. Az evrakla ekspres İsrail vize başvurularınıza dair ayrıntıyı bilgiyi müşteri temsilcimizden alabilirsiniz. İsrail vize başvurusuna şahsen gelmenize gerek yoktur. Şirketimiz sizin adınıza vize başvurunuzu yapabilir ve takip edebilir. 

Vize Merkezi İsrail Vize Temsilcileri, İsrail vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır. İsrail Vize başvurunuza uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ve İsrail vize başvuru işlemleri hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek için sitemizdeki ‘vize tipi’, ‘meslek’ seçimini yapmanız halinde, seyahat amacına uygun kategorideki sayfaya yönlendirilirsiniz.

Soru ve Görüşleriniz

İsrail vize başvurunuza dair soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilir veya [email protected] adresi üzerinden temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile ulaştırın. Belgelerinizin elimize ulaşması ile birlikte İsrail vize başvurunuzu gerçekleştireceğiz.

İsrail vize başvurularınız hakkında karar yetkisi yalnızca İsrail Konsolosluğuna aittir. Sitemizden dilekçe örneklerini, başvuru formlarını ve mesleki durumunuza uygun evrak listesi gibi İsrail vizesine dair aradığınız pek çok ayrıntıyı bulabilirsiniz. 

Başvuru İşlemlerinin Sonuçlanması

İsrail vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının İsrail’e giriş yapabilmeleri için vize almaları gerekmektedir. Ancak Diplomatik, Hizmet ve Hususi pasaport sahipleri her bir yıl için 90 günü aşmamak koşuluyla İsrail’de vizesiz kalabilmektedirler. Vize Merkezi danışmanlık hizmetiyle birlikte sizin adınıza İsrail vize başvurunuzu yapıp işlemlerinizi takip etmektedir.

İsrail Vize İşlemleri

İsrail ile ilgili sizden gelen sorular

17 sorudan en popüler 17 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • İsrail vize başvurusu 2020
  M.Erkuş, 28 Nis 2020, 15:31

  Merhaba, İsrail’e konferans katılımcısı olarak gitmeyi planlıyorum. Ayrıca orada çalıştığımız firma ile de görüşme sağlayacağım. Başvurumu ticari olarak yapmak istiyorum. İsrail vize başvurusu 2020 yılı için nasıl yapabilirim ve şartları nelerdir bilgi vermenizi rica ederim. Teşekkür ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsrail vize ücreti 2020
  P.Boyacı, 28 Nis 2020, 10:19

  Merhaba, İsrail vize başvurusunda bulunmak istiyorum. Evraklarımı hazırladım ancak İsrail vize ücreti 2020 yılı fiyatlarını bulamadım. Ödemeyi nereye yapıyoruz ve ne zaman yapmamız gerekiyor bilgi vermenizi rica ederim. Hazırladığım evrakların kontrolünü nasıl sağlayabilirim? Evrak listesini de paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsrail çok girişli vize
  A.Çalgın, 28 Nis 2020, 09:45

  Merhaba, özel sektörde bölge müdür olarak çalışıyorum. Geçen yıl İsrail’de çalıştığımız firmaya ticari olarak ziyarette bulunmuştum. Şimdi uzun süreli bir anlaşma yaptık bu yüzden yıl içerisinde sık sık gitmem gerekiyor. İsrail çok girişli vize nasıl alabilirim? Desteğinizi rica ederim. Teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsrail Vize Reddi
  G. Çelebi, 28 Nis 2020, 09:34

  Merhaba, İsrail Konsolosluğu davetiyem olmasına rağmen ret verdi ve benim acil vize almam lazım. Ticari başvuru yapacağım tekrardan ve İsrail vize reddi için neler yapmam gerekiyor. Lütfen yardımcı olun ticari anlaşmamızın iptal olmasını istemiyorum.Teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsrail vizesi 2020
  M. Yıldırım, 22 Nis 2020, 10:52

  Merhaba, Eşimle birlikte bordo pasaporta sahibiz ve İsrail’e vize başvurusu yapmak istiyoruz. Konsolosluğu aradım, fakat ulaşamadım. İsrail vizesi 2020 yılı için hangi evraklar isteniyor ve başvuru şartları nelerdir?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsrail E-Vize
  A. Latife, 05 Ağu 2019, 16:11

  israil vize başvurusunu internet üzerinden yapabilir miyim , İsrail e-vize var mı? konsolosluğa gitmek zorunda mıyım?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Özbekistan Vatandaşları İçin İsrail Vizesi
  R. Rakhmatov, 05 Ağu 2019, 16:00

  Ben Türkiye'de yaşıyorum İsrail'e ziyarete gitmek istiyorum. Özbekıstsanlıyım. Özbekistanlılar için İsrail vizesi nasıl alınıyor? hangı evrakları hazırlamam lazım bi de buradan bır sponsor benım masraflarımı ödeyecek sponsor hakında da evraklar da hazırlamak gerekir mi? Teşekkürler

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsrail Vizesi Nasıl Alınır 2020
  E. Demirtaş, 05 Ağu 2019, 15:38

  Merhaba, geçen sene kuzenim İsrail’e çalışma vizesi alarak gitti. Şimdi kendisini ziyaret etmek istiyorum ama İsrail vizesi nasıl alınır 2020 yılında vize başvuru işlemlerini sizinle yapabilir miyiz? Kuzenimin her hangi bir belge vermesi gerekiyor mu? Şimdiden teşekkür ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsrail ticari ve turistik vize hakkında bilgi
  E. demirtaş, 03 Ara 2018, 18:52

  İyi günler ben Afyon'dan İsrail vize başvurusu yapmak istiyorum. Yapmam gereken aşamalar için beni bilgilendirir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Yeşil pasaport sahipleri için İsrail vizesi
  İ.E., 26 Eyl 2018, 14:48

  Merhaba ben, yeşil pasaport sahibiyim. İsrail seyahati için (Filistin-Kudüs ziyareti dahil) vize almam gerekir mi? Yanımda çalışan yabancı uyruklu (Gürcistan vatandaşı) işvereni olduğum yardımcım için vize alınması gerekli midir? Teşekkür ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsrail'e giriş-çıkışlarda pasaporta mühür
  C.Ç., 15 Ağu 2018, 01:04

  Merhabalar, eşimle birlikte İsrail'e bilet aldık. Turistik vize başvurusu yapmak istiyoruz. Ama bir sorum olacak. İşim gereği ortadoğuda çeşitli ülkelere gidiyorum. İsrail vizesini bastırmak yerine ayrı bir kağıtta ayrı bir belge olarak alma şansım var mıdır? Eğer İsrail vizesini pasaportuma yapıştırılırsa ortadoğuda bazı ülkelere giremem. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Yeşil pasaporta İsrail vizesi gerekli mi?
  S. Koç, 14 Oca 2018, 05:04

  Merhaba, devlet Memuru olarak çalışmaktayım. İsrail'e 10 günlük vize almak istiyorum. Ne yapmam gerekiyor?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsrail vizesi kaç günde sonuçlanır?
  R. Toker, 20 Ara 2017, 16:56

  Merhaba, İsrail’e gitmek için vize kaç gün sonra sonuçlanır?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Pasaporta İsrail'e giriş çıkış damgası
  C.U.A., 27 Kas 2017, 17:10

  Merhaba, eşim Kıbrıs Cumhuriyeti (Güney Kıbrıs Rum Kesimi) pasaport sahibidir ve İsrail için vize almasına gerek yoktur ancak kendisi iş icabı sık sık Orta doğu ülkeleri ile Pakistan, Bangladeş gibi İslam Cumhuriyetlerine seyahat ettiği için İsrail'e giriş yaptığında ayrı bir kağıda giriş damgası vurulabilir mi? Teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsrail vizesine ambargo koyan ülkeler
  N. Karakaş, 03 Kas 2017, 12:13

  Merhaba, İsrail'e gidiş dönüş uçak biletimi aldım. Ancak pasaportumda 3 İran, 1 Katar, 1 BAE ve 1’de Malezya mührü var. İsrail pasaportunu kabul etmeyen bu ülkelerin mühürlerini pasaportumda taşımam İsrail vizesi almam ya da ülkeye girmem açısından sorun oluşturur mu? Teşekkür ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Arap ülkelerinden vizelerim var, İsrail'e giriş yapabilir miyim?
  B. Çebi, 10 Tem 2017, 14:17

  Merhaba, İsrail için ticari vize almak istiyorum, ücret nedir? Bir de Arap ülkelerine de giriş çıkış yapıyorum, kağıt vize talebinde bulunabiliyor muyuz ve konsolosluk veriyor mu bu şekilde kağıt vize?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İsraile gitmek için yeşil pasaporta vize almak gerekiyor mu?
  S. Ertemel, 07 May 2017, 21:08

  Merhaba, Benim hususi pasaportum var. Haziran ayinda Kudus'e turistik bir seyahat planliyorum. Hususi pasaport sahibi oldugum icin vizeye ihtiyacim yok. Acaba Israil'e giriste ve cikista pasaportuma damga vurulmamasi mumkun mu? Bunun icin ne yapmam lazim? Tesekkurler, Sinan Ertemel

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

İsrail için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp