İsrail Vizesi

İsrail Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!

İsrail’e kısa süreli seyahatler için vize müracaatları, konsolosluk vize başvuru işlemleri için yetkili turizm seyahat acenteleri aracılığıyla kabul edilmektedir.

İsrail Vizesi

 

Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri İsrail Vizesine Başvurmalı mıdır?

İsrail Devleti, T.C. Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport hamili kişileri vize prosedürüne tabi tutmaktadır. İsrail’e seyahat edecek Türk vatandaşlarının, bu ülkeye seyahatleri öncesinde İsrail Konsolosluğu temsilciliklerine vize başvurusunda bulunmaları gerekir.

 

İsrail Vize Başvurumu Seyahat Amacına Göre Nasıl Yaparım?

İsrail Göç Vizesi, A/1 İsrail Geçici Konaklama Vizesi, A/2 İsrail Öğrenci Vizesi,  A/3 İsrail Din Adamı Vizesi,  B/1 İsrail Çalışma Vizesi, B/2 İsrail Ziyaretçi Vizesi dahil tüm vize kategorilerinde 90 güne kadar kısa süreli seyahat için vize başvurusu gerçekleştirilir. İsrail vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için Vize Merkezi temsilcileri ile irtibat kurun!

 

İsrail Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?

İsrail vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin gerçekleştireceği seyahatin amacını, seyahat masraflarını destekleyen maddi kaynağın biçimini ve başvuru sahibinin Türkiye’ye geri dönmesini gerektiren bağların varlığını kanıtlayıcı belgeler olmalıdır. Sitede yer alan İsrail vizesi sayfasından seyahat amacınıza uygun kategorideki butonu tıklayarak ayrıntılı bilgiye ve gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz. Başvurunuzun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin!

 

İsrail Vize Başvurusu Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?

İsrail vizesi işlemlerinin eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülmesi halinde ortalama olarak 7-10 iş günü içinde vize çıkar. Ancak Konsolosluğun randevu tarihlerinin yoğunluğu ve ek evrak talebi süreci gibi beklenmedik durumların gözönünde bulundurularak, İsrail seyahat planının aksamaması için seyahat tarihinden en az 2 hafta önce başvurunun yapılması doğrudur.

 

Vize Merkezi Temsilcileri İsrail Seyahat Planınıza Nasıl Yardımcı Olur?

İsrail vize işlemleri için gerekli olan İsrail otel- uçak bileti rezervasyonları gibi işlemlerinizi de gerçekleştirir.

 

İsrail Vizesi için Hemen İletişime Geçin!

 

Vize Merkezi İsrail Vize Temsilcileri, İsrail vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır.

İsrail Vize başvurunuza uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ve İsrail vize başvuru işlemleri hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek için sitemizdeki ‘vize tipi’, ‘meslek’ seçimini yapmanız halinde, seyahat amacına uygun kategorideki sayfaya yönlendirilirsiniz. İsrail vize başvurunuza dair soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilir veya ortadogu@vizemerkezi.com adresi üzerinden temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın.

İsrail vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır. z ms+Türk vatandaşlarının İsrail’e giriş yapabilmeleri için vize almaları gerekmektedir. Ancak Diplomatik, Hizmet ve Hususi pasaport sahipleri her bir yıl için 90 günü aşmamak koşuluyla İsrail’de vizesiz kalabilmektedirler. Vize Merkezi danışmanlık hizmetiyle birlikte sizin adınıza İsrail vize başvurunuzu yapıp işlemlerinizi takip etmektedir.

Yükleniyor...
İSRAİL VİZESİ
İletişim
İstanbul
Tel : +90 (212) 970 05 57
Faks : +90 (212) 287 72 44
Ankara
+90 (312) 970 05 57
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 57
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 25 21
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 5510
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com