İsrail Vize Reddi

G. Çelebi 28/04/20, 09:34
Merhaba, İsrail Konsolosluğu davetiyem olmasına rağmen ret verdi ve benim acil vize almam lazım. Ticari başvuru yapacağım tekrardan ve İsrail vize reddi için neler yapmam gerekiyor. Lütfen yardımcı olun ticari anlaşmamızın iptal olmasını istemiyorum.Teşekkürler.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhabalar, 

İsrail Konsolosluğu evraklarınızın, davetiye ya da başvuru formunuzun eksik ya da tutarsız olmadığı durumlarda ret verebilmektedir. Başvurunuzun ret olması durumunda ret itiraz hakkınız bulunmadığı için tekrar vize başvurusunda bulunmanız gerekiyor. 

İsrail vize ret alan kişilerin neden olumsuz sonuçlandığını analiz ederek ikinci başvurularını düzelterek yapması gerekir. Ticari başvuruda davetiyeniz, konaklama bilgileriniz ve evraklarınızın davetiyeyi desteklemesi önemlidir. Bu aşamada öncelikle bakılması gereken evrak davetiyedir. 

İsrail vize ret ile sonuçlanan başvuruların yüksek oranda davetiye kaynaklı olduğunu biliyoruz. Konsolosluk ticari vize başvurularında İsrail’deki firmanın antetli kağıdına ıslak imzalı kaşeli davetiye talep etmektedir. Ancak son zamanlarda Konsolosluk başvurularda antetli kağıda olan davetiyeyi yetersiz bulduğu için göçmenlik ofisinden alınmış resmi davetiye talebinde bulunabilmektedir.

Davetiyeyi antetli kağıt olarak değilde göçmenlik ofisinden resmi olarak almanız size avantaj sağlayacaktır. Diğer evraklarınızın da eksiksiz olması ret durumları için önemli olmaktadır. Evraklarınızın güncel tarihli ve imzalı kaşeli olması gereken belgelerinizi tekrar kontrol etmenizi öneririz. 

Başvuru formunuzu yanlış doldurmanız eksik ya da hatalı bilgiler vermenizde ret almanızı sağlamış olabilir. Bu yüzden başvuru formunda yazan bilgiler ile davetiye ve evraklardakilerin aynı olması gerekir. Ek bilgi vermenizde başvuru formunda size risk yaratabilir o yüzden doğru başvuru çok önemlidir. 

Davetiyeniz geldikten sonra özellikle göçmenlik ofisinden alınmış ise müşteri temsilcilerimize gönderip kontrol ettirebilirsiniz. Daha önce ret almış kişilerin ikinci başvurularında iyi niyet mektubu yazmalarını öneriyoruz. Bu konuda bizden destek alabilir dilekçe örneği talep edebilirsiniz. İyi niyet mektubunuzda mutlaka gidiş amacınızı, dönüş tarihlerinizi ve konaklama bilgilerinizi detaylıca yazmalısınız. 

İsrail Konsolosluğunun ret vermesindeki en büyük nedenin yanlış başvuru ve evraklar olduğunu unutmamalısınız. Müşteri temsilcilerimiz sizlere İsrail vize reddi ile alakalı 0 (212) 970 05 57 telefon numarasından destek olacaklardır. 

Teşekkürler,
Burcu Altınışık

israil vize reddi

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x