Adana

İsrail Vize Merkezi, Adana

Adana Vize Merkezi

Adana İsrail Vize Merkezi sayfamıza hoş geldiniz

İsrail vize başvuru süreci başvurunun vize türünün doğru olarak belirlenmesinden belirlenen vize türü için gereken belgelerin hazırlanmasına ve vize etiketinin pasaporta işlenmesine kadar çeşitli aşamalardan oluşan zorlu bir süreçtir. Adana Vize Merkezi İsrail vize işlemleri ile ilgili sahip olduğu bilgi ve deneyimleriyle İsrail vizesine başvurmak isteyen kişilerin vize başvuru şartlarını en uygun biçimde yerine getirmesi için destek olmaktadır.

Adana İsrail Vize Merkezi çağrı merkezi ile iletişime geçerek vize talebinizi bildirebilir ve İsrail vizesi hakkında daha çok bilgi alabilirsiniz. Yaşadığınız yer, seyahatinizin içeriği, mesleki durumunuz gibi size özel bilgileri temsilcilerimizle paylaşmanız durumunda gerekli evrakların listesine, vize ücretine ve prosedürüne ilişkin bilgiler size e-mail halinde verilecektir. Adana ve çevre illerde yaşayanlar İsrail vizesi için Adana Vize Merkezi aracılığıyla başvuruda bulunabilirler. Mersin, Niğde, Osmaniye, Nevşehir, Hatay, Kayseri, Sivas, Kahramanmaraş illerinde ikamet eden kişiler Adana Vize Merkezi’nin uzman temsilcileri aracılığı ile İsrail vizesi için başvuruda bulunabilirler. Vize Merkezi Adana şubesinin İsrail bölümü, vize başvurusuna ilişkin yaşanabilecek olası sorunlara karşı önlemleri alarak ve doğru yönlendirmeler yaparak vize başvuru sahiplerine yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

İsrail vize başvurusunda bulunmak isteyen kişilerin başvuru için konsolosluğa şahsen gelmeleri şart olmadığından bu kişiler başvurularını Adana Vize Merkezi aracılığıyla hızlı ve kolay olarak gerçekleştirebilmektedir. İsrail'de yasal olarak bulunabilmeniz pasaportunuzda İsrail vizesinin olması ile mümkündür. Türkiye’de yer alan İsrail Başkonsolosluğu İstanbul ve İsrail Büyükelçiliği Ankara’nın konsolosluk birimine aile ziyareti, turistik, eğitim ya da ticari vizelerinden seyahat niyetinize uygun olan İsrail vizesi için başvuruda bulunabilirsiniz.

Adana İsrail Vize Başvurusu

Vize Merkezi Adana İsrail vize işlemlerinde yapacağınız İsrail vize başvurusuna ilişkin detayları planlayarak, başvuru dosyanızı durumunuz için uygun olacak şekilde hazırlar ve İsrail vizesi başvurusunu sorunsuz bir şekilde sonuçlanasını amaçlar. Adana Vize Merkezi danışmanlarımız planladığınız İsrail seyahatine ilişkin uçak bileti ve otel rezervasyonlarına yönelik yardım istemeniz halinde de size yardımcı olmaktadır. Dünya’daki tüm ülkelerin vize işlemleri üzerine çalışmalar yürüten Vize Merkezi sektöründe lider bir kuruluştur.

Dünya’daki tüm ülkelerin vize işlemleri ile ilgili deneyim ve uzmanlığı kendi bünyesinde toplayan Adana Vize Merkezi şubesi İsrail vize başvurunuzun takibini yaparak ihtiyacınız olan vizeyi öngörülen sürelerde almanıza destek olur. İsrail Vizesi için Adana’dan başvuru gerçekleştirecek olan kişiler gerekli evrakları müşteri temsilcilerimizi arayarak talep ettikten ve hazır hale getirdikten sonra şubemize elden veya kargo ile ulaştırabileceklerdir. İsrail Konsolosluğunun görev bölgesinde bulunan illerden de başvurular kabul edilmektedir.

İsrail vize başvuruları için ilk olarak seyahat amacınızı netleştirmeniz gereklidir. Seyahat amacınıza göre İsrail vizesi türleri olarak İsrail Öğrenci Vizesi, İsrail Ticari Vize, İsrail Transit Vizesi, İsrail Aile ve Arkadaş Ziyareti Vizesi, İsrail Ticari Vize olarak sıralanmaktadır. İsrail seyahatinizin amacı ve içeriği hakkındaki bilgilerin siz veya şirketiniz tarafından hazırlanacak dilekçede, yapılan uçak ve otel rezervasyonlarında, İsrail vize başvuru formunda ve diğer belgelerde tutarlı olmasına dikkat etmelisiniz. Seyahat niyetiniz ve durumunuz için uygun olan İsrail vize türü hakkında Adana Vize Merkezi uzmanlarımızdan Adana şubemize gelerek veya şubemizle e-mail ya da telefonla iletişime geçerek profesyonel destek alabilirsiniz.

Vize Merkezi Adana İsrail Vizesi Departmanı Çalışma Saatleri

Vize Merkezi Adana şubesinin çalışma saatleri hafta arası 08:30 ve 18:00 arası, Cumartesi günü ise 10:00 ve 14:00 saatleri arasındadır. Bu saatler arasında Adana şubemizi ziyaret edip vize başvurusu için görüşmüş olduğunuz temsilcimizle görüşerek randevu almanıza gerek kalmadan evraklarınızı verebilirsiniz. Adana ve civarındaki illerde bulunan vatandaşlarımız, konsolosluğa gitmeden İsrail vizesine başvurabilirler.

Kargo aracılığı ile evraklarını ofisimize göndermeleri durumunda kendileri adına başvuru yapılarak vizeleri alınacaktır. Konsolosluk tarafından yetkilendirilmiş bulunan Vize Merkezi aracılığı ile İsrail vizesi başvurusunda bulunabilirsiniz. Vize merkezi Adana şubesine ulaşarak uzman vize danışmanlarımızdan detaylı bilgiyi alabilirsiniz

Vize Merkezi Adana İsrail Vizesi İçin Gerekli Evraklar

Adana İsrail Vizesi başvurusu için hazırlanması gerekli olan evrakları sitemizin İsrail sayfasının Vize İşlemleri bölümü içindeki ilgili İsrail vize türü için hazırlanan sayfada görebileceksiniz. Çalışma saatlerimiz arasında Vize Merkezi temsilcilerimizden gerekli evraklara ilişkin güncel listeyi isteyin ve başvurunuzu hemen gerçekleştirin.

İsrail Vizesi için hazırladığınız evrak dosyasını bu sayfamızda belirtilen Adana Vize Merkezi adresimize gelerek veya kargo ile evrakların gönderimi yapılarak teslim edebilirsiniz. Hazırladığınız evrak dosyası tarafımız teslim aldıktan hemen sonra temsilcilerimiz vize başvurunuz ile ilgili bütün gelişmeleri ve vize işlemleri sonucunu sizinle paylaşmaktadır. İsrail Konsolosluğu veya Büyükelçiliğine başvurular şahsen yapılabilmektedir ancak başvuruların şahsen yapılması şartı aranmamaktadır. Bu durumdan dolayı Vize Merkezi’nin özellikle Adana gibi İsrail dış temsilciliğinin olmadığı illerden vize başvurularını sizin adınıza sağlama yetkinliği vardır.

Adana İsrail Vizesi İşlemleri

İsrail vizesi işlemlerinin gerçekleşmesi için randevuyla konsoloslukta bulunma, Biyometrik verilerin verilmesi gibi uygulamalar yoktur. İsrail vize başvurusu için hazırlamanız gereken belgeler hakkında bilgi alabilmek için Vize Merkezi çağrı merkezimizi arayarak bu talebinizi söyleyip durumunuzu açıklayabilirsiniz. Temsilcilerimiz durumunuza göre hazırlamanız gereken belgeleri size e-mail olarak detaylı bir biçimde bildirecektir.

Adana Vize Merkezi, konsoloslukların yer aldığı İstanbul ve Ankara illerindeki Vize Merkezi şubeleriyle koordineli olarak çalışmaktadır. Hazırladığınız evrak dosyasını kargo aracılığıyla teslim ederek de başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Ama seyahat niyetinizi ve tarihlerinizi doğru olarak bildirmeniz Vize Merkezi temsilcilerimize bildirmeniz vizenizin seyahat tarihinize kadar çıkması bakımından çok önemlidir.

Eksik veya yanlış olarak hazırlanmış evraklar vize işlem süresini olumsuz olarak etkisi olabildiğinden evraklarla ilgili aklınızda bulunan her türlü soruyu telefon ya da e-mail yoluyla Vize Merkezi temsilcilerimize sormanızı tavsiye ederiz.

İsrail Vizesi Ücretleri

Adana İsrail vizesi ücretleri hakkında güncel bilgileri öğrenebilmek için lütfen Vize Merkezi Ortadoğu birimimiz ile iletişime geçin. Vize Merkezi aracılığıyla yapılan başvurularda ödemeniz gereken ücret İsrail vizesi ücreti, konsolosluk harcı ve koordinasyon bedellerini içerip bu ücret koşulların değişmesine bağlı olarak güncellenebilmektedir. İsrail vizesi işlemleri için hazırlanan belgeler bize ulaşıncaya dek vize başvurusu ile ilgili ödeme talep edilmemektedir.

İsrail Vize Merkezi Adana

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp