Edirne

Telefon

+90 (850) 460 15 93

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

İsrail Vize Merkezi, Edirne

Edirne Vize Merkezi

İsrail Vizesi Edirne Vize Merkezi sayfamıza hoşgeldiniz.

Edirne, Çanakkale, Tekirdağ, Kırklareli ve çevresinde ikamet eden vatandaşlar İsrail vizesi işlemlerini Edirne Vize Merkezi Şubemiz aracılığı ile yapabileceklerdir. İsrail vize başvurunuzu Edirne Vize Merkezinin arayarak veya talebinizi e-mail ile ileterek hızlı ve kolay şekilde yapabilirsiniz. İsrail Edirne Vize Merkezine çağrı merkezimizi arayarak ve [email protected] ve [email protected] e-mail adresleri üzerinden ulaşabilir, başvuru yapabilir, görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

İsrail vize işlemlerinde İsrail Konsolosluklarına şahsen vize başvurusunda bulunma mecburiyeti bulunmamakta olup Vize Merkezi Edirne İsrail vize işlemleri departmanı sizin adınıza başvurunuzu gerçekleştirebilmektedir. Edirne Vize Merkezi, İsrail vize işlemlerinde İstanbul Vize Merkezi ile koordineli çalışarak vize başvurularınızın sonuçlandırmaktadır. Edirne Vize Merkezi İsrail vize işlemlerinde zaman kaybetmemenizi sağlamayı amaçlayarak işlemlerinizi gerçekleştirmektedir.

İsrail Vizesini Edirne Vize Merkezinden almak için aşağıdaki adımları takip edin.

  1. Edirne Vize Merkezi İsrail vizesi departmanımızı arayın ve çalışma durumunuza göre talep edilen İsrail vizesi gerekli evrak listesini talep edin. İsrail vizesi gerekli evrak listesi size e-posta olarak gönderilecektir.
  2. Bilgilendirme e-mailde yer alan İsrail vizesi evraklarınızı hazırlayın ve Edirne Vize Merkezine gelerek elden veya kargo yaparak teslim edin.
  3. İsrail vizeniz İstanbul İsrail Konsolosluğundan çıktıktan sonra pasaportunuzu ofisimizi ziyaret ederek alabilir veya kargo ile geçerli ev veya iş adresinize gönderimini talep edebilirsiniz.

Not: Evraklarınız ulaştıktan sonra eğer varsa eksik evrak bilgilendirmesi tarafınıza hemen yapılmaktadır. Bu nedenle müşteri temsilcilerimize vereceğiniz telefon ve e-mail adreslerinizin size ulaşabilmemiz ve gerekli bilgilendirmeyi zamanında yapabilmemiz açısından güncel olması gerektiğini hatırlatırız.

Edirne Vize Merkezi Çalışma Saatleri

Edirne Vize Merkezine çalışma saatlerimiz içinde randevu almadan gelerek evrak tesliminizi yapabilirsiniz.

  • Pazartesi/Cuma arası: 08.30 – 18.30
  • Cumartesi: 10.00 – 14.00

Edirne Vize Merkezinden İsrail Vizesi Nasıl Alınır?

Edirne Vize merkezi müşteri temsilcimizle yaptığınız telefonda veya ofisimizde yaptığınız görüşme sonrasında İsrail ticari veya turistik vizesi için gerekli olan evrakların listesi e-posta olarak gönderilmektedir. Evraklarınızı İsrail konsolosluğunun prosedürüne uygun şekilde eksiksiz şekilde tamamlamanız gerekmektedir. İsrail vize evraklarının detayları bilgi e-postasında ilgili evrakla birlikte açıklanmıştır ancak başka sorularınız varsa mail veya telefonla temsilcilerimize ulaşarak destek alabilirsiniz.

Vize sonucunu kararlaştıran yetkili merciiler sadece İstanbul İsrail Başkonsolosluğu ve İsrail Ankara Büyükelçiliğidir. Vize Merkezi Edirne evraklarınızın İsrail vize usullerine uygunluğunu kontrol eder ve doğru evraklarla yapmanızda size danışmanlık verir. Vizeniz ilgili İsrail diplomatik misyonunun konsolosluk bölümünden çıktıktan sonra, vize etiketli pasaportunuzu ofisimizden alabileceğinizi gibi müşteri temsilcilerimize vermiş olduğunuz adrese kargo veya kurye ile gönderimini de yapabiliriz.

İsrail vizesi başvurularında konsolosluktan biyometrik parmak izi ibrazı, randevu ve mülakat gibi uygulamalar olmadığı gibi vize başvurusu esnasında konsoloslukta şahsen bulunma zorunluluğu da bulunmamaktadır.

İsrail konsoloslukları vize başvuru sahiplerini bazı özel durumlarda konsolosluk mülakatına çağırabilmektedir. Böyle istisnai durumlarda lütfen Vize Merkezi Edirne müşteri temsilcinizi bilgilendiriniz.

İsrail Vizesi İşlemlerinde Gerekli Evraklar

İsrail vize dosyanızda bulunması gereken evraklar güncel olmalıdır. Güncel olmayan belgeler, geçerlilik tarihi seyahat sonrası 6 ayı kapsamayan pasaportlar veya eski ve deforme fotoğraflar ile yapılan vize başvuruları kabul edilmemekte olup Edirne Vize Merkezi müşteri temsilcilerimiz evraklarınızı inceleme işlemi sonrasında size daha iyi hizmet verebilmek ve sizin adınıza başvurunuzu doğru yapabilmek için gerekli yönlendirmeleri yapmaktadırlar.

Edirne İsrail vizesi işlemleri için gereken 2 fotoğraf aynı ve güncel olmalıdır. 1 yıldan daha eski vizelerde (Schengen vb. vizelerde) ve eski pasaportlarda kullanılmış fotoğraflar sunulmamalıdır. Güncel olmayan dokümanlarla yapılan vize başvuruları kabul edilmez ve başvurunuz ret ile sonuçlanır. Vize merkezi evraklarınızın güncel koşullara uygunluğunu da kontrol eder. Edirne İsrail vizesi işlemlerinde pasaportunuz vizenin bitiş tarihinden sonra 6 ay geçerlilik süreli olmalıdır.

Banka hesap özetleri son 3 aylık hareketleri göstermeli ve bakiyeli olmalıdır. İsrail’de kalacağınız süreye de bağlı olarak bankada bulunması gereken para miktarı en az 7000 TL civarındadır.

İsrail ticari veya turistik vize başvurularında ve seyahat masraflarını aile yakınları tarafından karşılandığı sponsorluk gerektiren durumlardan çalışılan şirketten alınması gereken evraklar şunlardır:

  • Şirketin ticari sicil gazetesi fotokopisi
  • şirketin güncel vergi levhası fotokopisi
  • Şirketin faaliyet belgesi fotokopisi
  • Ticari oda kaydı fotokopisi
  • Şirket imza sirküleri (Orijinal)

İsrail vizesi için gerekli olan belgeler vize başvuru sahiplerinin mesleki durumları ve seyahat amaçlarına (turistik, ticari, özel ziyaret, konferans katılımı, fuar katılımı vb.) göre düzenlenmiş hallerini İsrail vizesi web sayfamızın Vize İşlemleri bölümünden görebilirsiniz. İsrail vize işlemleri, sayfasındaki evrak listeleri döneme bağlı olarak güncellenebildiğinden Edirne Vize merkezi temsilcilerimizi arayarak durumunuza özel evrak listesini talep etmeniz tavsiye olunur. Özellikle evrakları kargo ile gönderecek kişilerin bu uyarıyı dikkate almaları yerinde olur.

İsrail Vize Davetiyesi
İsrail’deki şirket veya kişiden gönderilecek olan İsrail vize davetiyesi e-mail veya faks yolu ile alınabilir. İsrail vize başvuru dosyasında bu evrakların fotokopileri kullanılabilmektedir ancak bununla birlikte İsrail konsolosluğu gerekli gördüğü durumda evrakların orijinallerini görmeyi talep edebilir. Vize başvurusunda bulunurken, tahmini seyahat tarihiniz ve seyahat planınızı netleştirmiş olmanız muhtemelen gecikmelerin önüne geçmesi açısından da önemlidir.

İsrail Konsolosluğu Türkiye ve İsrail resmi tatil günlerinde çalışmadığından, başvuru tarihleriniz bu aralıklara denk geliyor ise, yaşanacak olan gecikmelerin önüne geçmesi açısından planlamanızı doğru yapmanız önerilmektedir.

Edirne İsrail Vize Başvuru Formu

Türkçe - İngilizce doldurulabilen İsrail Vize Başvuru Formunun dikkatle doldurulması, kimlik bilgilerinizle uyumlu olması zorunludur. Medeni durumdan kaynaklı soyadı değişikliği gibi durumlarda lütfen belgelerinizi güncelleyerek Edirne Vize Merkezine teslim ediniz. Eksik evrakların tamamlanma sürecinin vizenin çıkışını geciktirdiğini unutmayınız. İsrail vizesi başvuru formu belgesini bilgisayarınıza indirmek için Form ve Dilekçe bölümü alt menüsünde görüntüleyebilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

İsrail Vize Edirne ücreti ne kadar?

Edirne Vize Merkezinden telefonla talep edeceğiniz başvuru evrakları listesini içeren e-mailde İsrail vize ücret detayları hakkında bilgileri bulabileceksiniz. İsrail vize ücreti konsolosluk harç bedellerinin yanında Edirne vize merkezi koordinasyon bedellerini içermekte olup döneme bağlı olarak güncellenebilmektedir. İsrail ülke sınırları içinde kalış süresi talebiniz ve yolculuğunuzun amacı vize ücretini belirleyen diğer unsurlar olacaktır.Başvuru ve dilekçelerin hazırlanmasında destek, başvuru dosyasının teslimi için randevunun alınması, evrak takibi ve İsrail vize işlemlerine dair bütün işlemler Edirne Vize Merkezinin çalışma alanı içindedir.

Edirne’den İsrail Vizesi Ne Kadar Sürede Çıkar?

Edirne’den İsrail vize işlemlerinin başvurusu tarafımızdan yapıldıktan sonra vize sonuçlanma süresi 7-10 iş günü olmakla birlikte İsrail konsolosluğunun kapalı olduğu tatil günleri ve vize talep yoğunluğunun olduğu dönemlerde, istisna da olsa gecikmeler olabilir. Edirne’den yapılan başvurularda kargo süreleri dikkate alınmalıdır. Vize başvurusunda bulunurken, tahmini seyahat tarihiniz ve seyahat planınızı netleştirmiş olmanız muhtemelen gecikmelerin önüne geçmesi açısından da önemlidir

İsrail Konsolosluğu Türkiye ve İsrail resmi tatil günlerinde çalışmadığından, başvuru tarihleriniz bu aralıklara denk geliyor ise, yaşanacak olan gecikmelerin önüne geçmesi açısından planlamanızı doğru yapmanız önerilmektedir.

İsrail Vize Merkezi, Edirne

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp