Altunizade

Adres

Altunizade, Kısıklı Cd. No: 21/1
Daire:5 34662
Üsküdar / İstanbul

Telefon/Faks

+90 (212) 970 05 57

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

altunizade@vizemerkezi.com

İsrail Vize Merkezi, Altunizade

İsrail Vizesi Altunizade Vize Merkezi sayfamıza hoş geldiniz.

İsrail Vize Merkezi Altunizade şubesi, İstanbul Altunizade ve çevresinde ikamet etmekte olan, vize prosedür ve hizmetleri konusunda danışmanlık almak isteyen vatandaşlarımız için İsrail vize hizmeti vermekte olan Vize Merkezi Altunizade Şubesi aracılığı ile İsrail Vizesi başvurularınızı sorunsuz ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz için uzman kadrosuyla her zaman yanınızdadır.  İsrail vize merkezi, vize başvurusu ve gerekli evrak listesi gibi detayları Altunizade Vize Merkezi ‘ni arayarak veya talebinizi e-mail ile tarafımıza ileterek işlemlernizi hızlı ve kolaylıkla sürdürebilmek için ilk adımı atabilirsiniz. İsrail Altunizade Vize Merkezine çağrı merkezimizi arayarak ve ortadogu@vizemerkezi.com ile altunizade@vizemerkezi.com adreslerine e-mail atarak başvuru yapabilir, görüş ve önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İsrail vize işlemlerinde İsrail Konsolosluklarına şahsen giderek vize başvurusunda bulunma mecburiyeti bulunmamaktadır. Vize Merkezi’nin Altunizade İsrail vize departmanı adınıza başvurunuzu yapma ve yürütmesini yapabilmek için konsolosluk tarafından yetkilendirilmiş bulunmaktadır. Altunizade Vize Merkezi, İsrail vize işlemleri ve tüm vize süreçlerinde İstanbul Vize Merkezi ile koordine halinde çalışarak vize başvurunuzu sorunsuz ve en hızlı şekilde sonuçlandırmaktadır. Altunizade Vize Merkezi İsrail vize işlemlerinde zaman kaybetmemeniz amacıyla profesyonel ekibi ve deneyimi ile en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

İsrail Vizesini Altunizade Vize Merkezi aracılığıyla almak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.
Altunizade Vize Merkezi İsrail vizesi departmanımızı arayın ve çalışma durumunuza göre talep edilecek olan İsrail vizesinin gerekli evrak listesini talep edin. İsrail vizesi gerekli evrak listesi tarafınıza e-posta olarak gönderilecektir. Tarafınıza iletilmiş olan İsrail vizesi evraklarınızı hazırlayın ve Altunizade Vize Merkezine gelerek elden veya bizlere kargo yöntemi ile teslim edin.
İsrail vizeniz onaylanıp İstanbul İsrail Konsolosluğu’ ndan çıktıktan sonra pasaportunuzu ofisimizden alabilir veya kargo ile geçerli ev veya iş adresinize gönderimini talep edebilirsiniz.Not: Evraklarınız tarafımıza ulaştıktan sonra eğer varsa eksik evrakların listesi tarafınıza hemen yapılmaktadır. Bu ve bunun gibi durumlardan ötürü temsilcilerimize vereceğiniz telefon ve e-mail adreslerinizin size ulaşabilmemiz ve gerekli bilgilendirmeyi zamanında yapabilmemiz noktasında hayati önem taşımaktadır.

Altunizade Vize Merkezi Çalışma Saatleri

Altunizade Vize Merkezine çalışma saatlerimiz içinde randevu almadan gelerek evrak tesliminizi yapabilirsiniz.
Pazartesi/Cuma arası: 08.30 – 18.30
Cumartesi: 10.00 – 14.00

Altunizade Vize Merkezi’nden İsrail Vizesi Nasıl Alınır?

Altunizade Vize merkezi müşteri temsilcimizle yaptığınız telefonda veya ofisimizde yaptığınız görüşme sonrasında İsrail ticari veya turistik vizesi için gerekli olan evrakların listesi e-posta olarak gönderilmektedir. Evraklarınızı İsrail konsolosluğunun prosedürüne uygun şekilde eksiksiz şekilde tamamlamanız gerekmektedir. İsrail vize evraklarının detayları bilgi e-postasında ilgili evrakla birlikte açıklanmıştır ancak başka sorularınız varsa mail veya telefonla temsilcilerimize ulaşarak destek alabilirsiniz.

Vize sonucunu kararlaştıran yetkili merciiler sadece İstanbul İsrail Başkonsolosluğu ve İsrail Ankara Büyükelçiliğidir.
Vize Merkezi Altunizade evraklarınızın İsrail vize usullerine uygunluğunu kontrol eder ve doğru evraklarla yapmanızda size danışmanlık verir.
Vizeniz ilgili İsrail diplomatik misyonunun konsolosluk bölümünden çıktıktan sonra, vize etiketli pasaportunuzu ofisimizden alabileceğinizi gibi müşteri temsilcilerimize vermiş olduğunuz adrese kargo veya kurye ile gönderimini de yapabiliriz.

İsrail vizesi başvurularında konsolosluktan biyometrik parmak izi ibrazı, randevu ve mülakat gibi uygulamalar olmadığı gibi vize başvurusu esnasında konsoloslukta şahsen bulunma zorunluluğu da bulunmamaktadır.
İsrail konsoloslukları vize başvuru sahiplerini bazı özel durumlarda konsolosluk mülakatına çağırabilmektedir. Böyle istisnai durumlarda lütfen Vize Merkezi Altunizade müşteri temsilcinizi bilgilendiriniz.

İsrail Vizesi İşlemlerinde Gerekli Evraklar

İsrail vize dosyanıza ekleyeceğiniz evrakların tamamının güncel olması gerekmektedir. Güncel olmayan belgeler, geçerlilik tarihi itibariyle seyahat sonrasının 6 ayını kapsamayan pasaportlar ile eski ya da deforme fotoğraflar ile yapılan vize başvurularınızın kabul edilmeme olasılığı yüksektir. Altunizade Vize Merkezi danışmanlarımız evraklarınızın inceleme işlemi sonrası sizelere daha iyi hizmet verebilmek adına gerek duyulan tüm yönlendirmeleri yapacaklardır.

İsrail vize işlemleriniz için gerekli olan 2 fotoğraf birbiriyle aynı ve güncel, arka fonu beyaz biyometrik fotoğraf olmalıdır. 1 yıldan daha eski vizelerde (Schengen vb. vizelerde) ve eski pasaportlarda kullanılmış fotoğraflar sunulmamalıdır. Güncel olmayan ve prosedürlere uymayan dokümanlarla yapılacak olan başvuruların kabul edilmeyip, vize başvurunuzun ret ile sonuçlanacağını bildirmek isteriz.
Konsolosluk tarafından istenmekte olan banka hesap özetleri son 3 aylık banka hesap giriş çıkış hareketlerini göstermeli ve seyahat için yeterli bakiyeyi barındırmalıdır. Bu bakiye, kalacağınız süre ile orantılı olarak değişmekle birlikte ortalama ve kısa süreli seyahatler için en az 4000 TL barındırmalıdır.

İsrail ticari veya turistik vize başvurularında ve seyahat masraflarınız bir sponsor tarafından karşılanacak ise, sponsorluk gerektiren durumlardan çalışılan şirketten alınması gereken evraklar şunlardır:

  • Şirketin ticari sicil gazetesi fotokopisi
  • Şirketin güncel vergi levhası fotokopisi
  • Şirketin faaliyet belgesi fotokopisi
  • Ticari oda kaydı fotokopisi
  • Şirket imza sirküleri (Orijinal)

İsrail vizesi için gerekli olan belgeler vize başvuru sahiplerinin mesleki durumları ve seyahat amaçlarına (turistik, ticari, özel ziyaret, konferans katılımı, fuar katılımı vb.) göre düzenlenmiş hallerini İsrail vizesi web sayfamızın Vize İşlemleri bölümünden görebilirsiniz. İsrail vize işlemleri, sayfasındaki evrak listeleri döneme bağlı olarak güncellenebildiğinden Altunizade Vize merkezi temsilcilerimizi arayarak durumunuza özel evrak listesini talep etmeniz tavsiye olunur. Özellikle evrakları kargo ile gönderecek kişilerin bu uyarıyı dikkate almaları yerinde olur.

İsrail Vize Davetiyesi

İsrail’deki şirket veya kişiden gönderilecek olan İsrail vize davetiyesi e-mail veya faks yolu ile alınabilir. İsrail vize başvuru dosyasında bu evrakların fotokopileri kullanılabilmektedir ancak bununla birlikte İsrail konsolosluğu gerekli gördüğü durumda evrakların orijinallerini görmeyi talep edebilir. İsrail Konsolosluğu’nun gerekli durumlarda ekstra evrak isteme ya da sunulacak olan evrakların orijinallerini isteme yetkisini saklı tuttuğunun bilinmesi gerekmektedir.

Altunizade İsrail Vize Başvuru Formu

Türkçe- İngilizce doldurulabilen İsrail Vize Başvuru Formunun dikkatle doldurulması, kimlik bilgilerinizle uyumlu olması zorunludur. Medeni durumdan kaynaklı soyadı değişikliği gibi durumlarda lütfen belgelerinizi güncelleyerek Altunizade Vize Merkezine teslim ediniz. Eksik evrakların tamamlanma sürecinin vizenin çıkışını geciktirdiğini unutmayınız. İsrail vizesi başvuru formu belgesini bilgisayarınıza indirmek için Form ve Dilekçe bölümü alt menüsünde görüntüleyebilir ve bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

İsrail Vize Altunizade Ücreti ne kadar?

Altunizade Vize Merkezinden telefonla talep edeceğiniz başvuru evrakları listesini içeren e-mailde İsrail vize ücret detayları hakkında bilgileri bulabileceksiniz. İsrail vize ücreti konsolosluk harç bedellerinin yanında Altunizade vize merkezi koordinasyon bedellerini içermekte olup döneme bağlı olarak güncellenebilmektedir. İsrail ülke sınırları içinde kalış süresi talebiniz ve yolculuğunuzun amacı vize ücretini belirleyen diğer unsurlar olacaktır.
Başvuru ve dilekçelerin hazırlanmasında destek, başvuru dosyasının teslimi için randevunun alınması, evrak takibi ve İsrail vize işlemlerine dair bütün işlemler Altunizade Vize Merkezinin çalışma alanı içindedir.

Altunizade’ den İsrail Vizesi Ne Kadar Sürede Çıkar?

Altunizade’ daki Vize Merkezi ofislerimizden yapmış olduğunuz İsrail vize başvuru tarafımıza iletildikten sonra 7 ile 10 iş günü arasında sonuçlanmaktadır. Bunun yanında İsrail konsolosluğunun kapalı olacağı resmî tatil günleri ve vize talep yoğunluğunun olabileceği muhtemel yoğun dönemlerde, istisna da olsa gecikmelerin yaşanabileceğini hatırlatmak isteriz. Altunizade’ dan yapılan tüm başvurularda süreler hesaplanırken kargo sürelerini dikkate almanızı öneririz.

Altunizade Vize Merkezi aracılığı ile yapmış olduğunuz İsrail vize başvuruları, evraklarımızı tarafımıza ilettiğiniz anda işleme alınarak sizlere en hızlı ve doğru sonuç odaklı hizmet anlayışıyla sonuçlandırılmaktadır.

Vize Merkezi Altunizade Şubesi

İsrail ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Tümünü GörüntüleSoru/Yorum Yaz

Telefon
x