Fransa Hakkında Sorular & Yorumlar

Fransa ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Fransa vizesi reddi
F. U. 21/12/20, 17:03

Merhaba, yakın zamanda önce Fransa için yaptığım başvurudan olumsuz karar çıktı. Fransa vizesi reddi hakkında tecrübelerinizle olumlu hale getirme işlemlerinizden faydalanmak istiyorum. Çalışan biriyim Fransa’da bulunan amcamı ziyaret etmek istedim fakat otel ile başvuru yaptım. 15 günlük bir otel yapmıştım ön ödemesini yaparak. Çalışanım ve başvuru evraklarımı tekrar hazırlayıp işleme alınmasında danışmanlığınızı önemle rica ediyorum.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Fransa vizesi kaç para 2021
S. Ç. 21/12/20, 16:49

Merhabalar, Fransa’da yapılacak olan fuara katılımcı ziyaretçi olarak gitmeyi düşünüyoruz. Öncesinde bir kere gittik. Fuar yenileniyor ve firmamıza katkısı olacak orada ki araştırmalarımız. Artık her sene gideceğiz. Sizlerle çalışmak istiyoruz. He dosya hazırlığımız hem de desteğiniz için sizlerden yardım istiyoruz. Bir başka önemli sorumuz ise Fransa vizesi kaç para 2021’ de? Her sene zam geliyor. Cevabınızı beklerim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Fransa vize randevusu 2021
F. V. 17/12/20, 16:11

Merhaba, 15 gün sonra Fransa’da yapılacak olan bir toplantı için şirketim adına gitmem gerekiyor. Evraklarım bildiğim kadarı ile hazır fakat randevu alma konusunda zorluk yaşıyorum. Açıkçası nereden nasıl alınacağını bilemiyorum. Birincisi dosyamın düzeni hazırlığı, ikincisi ise Fransa vize randevusu 2021 yılı için benim adıma randevu alabiliyor musunuz? Parmak izine gelmem gerekiyormuş sanırım prosedür hakkında bilgi alabilir miyim? Cevaplarınızı bekler teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Fransa vize başvurusu 2021
T. V. 15/12/20, 17:44

Merhabalar, Fransa vize başvurusu 2021 yılı Nisan ayında içerisinde şirketimin yetkilendirmesi ile Fransa’ya ticari bir seyahat yapmak istiyoruz. Fransız iş ortaklarımızdan davet mektupları gelecek. Sizlerden Fransa vize başvurusu ticari vize hakkında neler yapmalıyım yardım alabilir miyim? 7 aydır çalışıyorum bukötü bir etken midir? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Fransa turistik vize 2021
S. F. 15/12/20, 17:28

Merhaba, Fransa vizeleri için destek almam lazım. İlk kez bir Avrupa seyahatim olacak hiçbir bilgim veya var sayımım yok. Kız arkadaşım İspanyol vatandaşı ve Türkiye’de beraber yaşıyoruz. Fransa’ya bir plan yaptık ve Fransa vizesi almam lazım. Fransa turistik vize 2021 yaşanan pandemi nedeni ile istenen evraklarda değişiklikler var mı? İlk kez yapacağım bir başvuru olması sebebi ile danışmanlığınızı istiyorum. Olumsuz sonuç alma ihtimalim nedir? Cevabınızı beklerim teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Fransa öğrenci vizesi
T. K 15/12/20, 16:59

Sayın Yetkili, Fransa’da Erasmus eğitimi hakkı kazandım. Eğitimimin süresi 6 aylık bir dönem içindir. Ayrıca burada üniversite 3. Sınıf öğrencisiyim. Benim gelişimim ve ileride ki hayatım için çok önemli bir Erasmus projesi olacak. Fransa öğrenci vizesi Erasmus seyahatlerinde başvuruda dikkat etmem ve hazırlanma sürecini bana anlatabilir misiniz? Sizlerden destek almak istiyorum nasıl yok izleyebiliriz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Fransa vizesi 2021
Ö. S. 15/12/20, 16:26

Fransa’ya ailem ile birlikte 4 ay sonra seyahat etmek istiyoruz. Ben mühendisim, eşim bankacı ve çocuklarımız çok küçük okula henüz başlamadılar. Sormam gereken şey şu Fransa vizesi 2021 yılı için değişiklikler oldu mu? Eğer var ise bunları bizler ile paylaşmanızı, işlem süreleri, ücretlendirmeleriniz hakkında destek rica ediyoruz. Bursa’da ikamet ediyoruz. Sizlere nasıl ulaşabiliriz? Teşekkürler ederiz.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Fransa vizesi için gerekli evraklar 2021
S. V. 12/12/20, 19:22

İyi Günler sayın yetkili, ben sürekli Ortadoğu ülkelerine ticari seyahatlerim oldu. Şimdi ise Avrupa’da Fransa’da bulunan iş ortağımızdan gelen davet üzerine Fransa ticari vize başvurusu yapmalıyım. Fakat 1 ay sonra yapacağım seyahatte sürekli güncellemeler olabileceğini düşünerek Fransa vizesi için gerekli evraklar 2021 yılı için neler isteniyor? Acil bir şekilde işlemlere başlamam lazım ve VIP hizmet var ise faydalanmak istiyorum.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Fransa transit vize 2021
S. G. 12/12/20, 19:05

Merhabalar, Fransa transit vize 2021 yılı için sizlerin desteğine ihtiyacım var. Brezilya’ya 3 haftalık bir gezim var ve Fransa’dan aktarmalı gideceğim. Hangi koşullarda vizeye ihtiyacım var. Çünkü fazlası ile değişken bilgiler var bu yüzden profesyonel desteğinize ihtiyacım bulunmaktadır. Vize işlemleri için gerekli evraklar ve ücret bilgisini nedir öğrenebilir miyim? Teşekkürler ederiz.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Fransa vize fiyatları 2021
M. Gç 12/12/20, 18:35

Sayın yetkili, 4 kişilik bir aileyiz ve Fransa’da bulunan teyzemin daveti üzerine 2 ay sonra gitmek istiyoruz. Çocuklarım üniversite öğrencisi eşim ev hanımı ben ise işverenim. Öncesinde Dubai’ye gitmiştik vize işlemleri hiç kadar az yordu. Duyduğumuz ve öğrendiğimiz kadarı ile Avrupa vizeleri biraz daha farklı bu yüzden sizlerden hem gerekli işlemler hem de Fransa vize fiyatları 2021 hakkında yardım istiyoruz. Nasıl yol izleyebiliriz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Fransa vize ücreti 2021
S. Ay. 10/12/20, 12:45

Merhabalar, Fransız vatandaşı ile evliyim ve Türkiye’den de evlilik cüzdanlarımız mevcut olup konsolosluğa kayıt yaptırdık. Eşim genelde Fransa’da oluyor ama çoğunluk ile Türkiye’de benim işim nedeni ile yaşıyoruz. Eşim ile birlikte Fransa’ya kısa süreli turistik olarak gitmek istiyorum. Öncelikle gerekli evraklar konusunda destek verebilir misiniz? Ayrıca Fransa vize ücreti 2021 yılında ne kadar oldu öğrenebilir miyiz? Teşekkür ederiz.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Fransa vize
N. G 10/12/20, 12:16

Merhabalar, yakın zamanda Fransa’da bulunan iş ortaklarımızdan bizlere davet mektubu göndermelerine istinaden ticari vize başvurusu yapmamız gerekiyor. Vize işlemlerini bu zamana dek şahsen yapıyorduk fakat artık profesyonel bir destek ile yapmayı planlıyoruz. Fransa vize işlemleri olarak bu sürece sizlerle başlamak istiyoruz. Şirketimiz ve ikametlerimiz İstanbul Kartal’da sizlere nasıl ulaşabilir ve çalışmalar yapabiliriz? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Fransa vizesi 2021
E. K. 10/12/20, 11:57

Sayın Yetkili, Fransa’da bulunan aile dostlarımızın düğünleri var bu sebep ile acil bir şekilde seyahat etmemiz gerekiyor. Daha öncesinde birkaç kez vize aldık en son 2020 Ocak ayında vize aldık. Zaman ile bazı kurallar değişebiliyor. Şuanda Fransa vizesi 2021 yılı için güncel tüm bilgileri ve danışmanlığınızı sizlerden rica etmekteyiz. Aramızda çalışan ve emekli bulunmaktadır.
Cevabı Görüntüle
4 Yorum Fransa Vize Başvurusu
T. H 27/02/20, 17:34

Fransa vize başvurusu yaptım ret geldi. Siz tekrar daha sağlam bir başvuru yapabilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Fransa vize fiyatları
R. Gezer 10/03/20, 14:47

Temmuz ayında iki arkadaş 1 haftalığına Fransa’ya gitmek istiyoruz. İkimizde üniversite öğrencisiyiz. Fransa vize fiyatları nedir? Öğrenci olduğumuz için herhangi bir indirim var mıdır? Vize başvurusu için toplam masrafımız ne kadar olur?
Cevabı Görüntüle
Telefon
x