Fransa Hakkında Sorular & Yorumlar

Vize Merkezi Personel

Fransa ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Pano Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Fransa Ticari Vize Ret Geldi Nasıl Yardım Edersiniz? e. maden 04/07/22, 14:18
İyi günler, haziran ayında yapmış olduğum vize başvurumda Konsolosluk benden başvuru sırasında ek evrak talebinde bulundu bende istedikleri belgeyi ilettim başvuru sürem oldukça uzun sürdü bu arada. Fransa ticari vize ret geldi nasıl yardım edersiniz bana ilk vize başvurumdu ve otel, uçak rezervasyonu, davet mektubu, seyahat poliçesi her şeyi sundum. Yeni başvurumu yapayım yoksa itiraz mı etmeliyim?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Fransa aile ve arkadaş ziyareti vize davetiyesi orijinal mi olmalı s.d 30/04/22, 13:27
Merhaba, Fransa’da yaşayan abimin yanına 12 günlük yıllık iznimi kullanmayı planlıyorum bana davet mektubu gelecek Fransa aile ve arkadaş ziyareti vize davetiyesi orijinal mi olmalı çalışan evrak listesini de paylaşmanızı rica ederim?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Fransa ticari vizesi için otel-uçak lazım mı? c. saygın 29/04/22, 16:37
İyi çalışmalar, yakın zaman da gerçekleştirmeyi planladığım seyahatim için başvuru işlemim olacaktır. Fransa ticari vizesi için otel-uçak lazım mı siz yapıyor musunuz? Karşı şirketten davetiyem geldi hizmet alabilir miyiz sizden 2 kişi için?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Sözleşmeli Çalışanlara Fransa Vizesi s. enes 21/04/22, 17:51
Merhaba, bir şirkette 1,5 yıldır çalışmaktayım ancak belirli bir aralıkla sözleşmem yenileniyor, Sözleşmeli çalışanlara Fransa vizesi başvurusunda nasıl belgeler hazırlamalıyım özellikle şirketten alacağım belgeler nelerdir birde sözleşme belgesi sunacağım ancak ek dilekçe yazdırmalı mıyım? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
4 Yorum Fransa Ticari Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur? k. aslı maksen 20/04/22, 17:02
İyi günler, daha önce Fransa’ya kendim başvurmuştum o zaman başvuru formunu el ile doldurdum kabul ediliyordu şimdi internetten biraz araştırdım sanırım sistemleri değişmiş ve form doldurulmadan randevu da verilmiyor Fransa Ticari Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur siz yardımcı oluyor musunuz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Fransa Ticari vize başvuru formu örneği H. Kan 20/04/22, 11:53
Selamlar, vize başvurusu için danışmanlık almamız halinde başvuru formunu sizler mi dolduruyorsunuz davet mektubumuz tarafımıza ulaştı 3 kişi vize başvurusunda bulunacağız. Fransa Ticari vize başvuru formu örneği var mıdır nelere dikkat etmek gerekir?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Fransa uzun süreli vize nasıl alınır? i. kayac 15/04/22, 16:55
Selam, yurtdışında yaşıyorum annem ve babamın yanıma gelmesi için vize başvurusunda bulunacağız. Ancak oldukça yorucu bir işleyiş olduğu için uzun vize almak bizim için önemli olmaktadır. Fransa uzun süreli vize nasıl alınır bunun için ne yapmamız gerekecektir?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Fransa turistik vize harcı nereye yatırılır? D.S.A 15/04/22, 12:03
Selamlar Fransa vize hizmeti veriyor musunuz? Paris’e seyahat edeceğim 3 gün kadar Fransa turistik vize harcı nereye yatırılır başvurularda çok tecrübesizim yanlış bir şey yapmak istemiyorum.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Fransa turistik vize dilekçesi nasıl yazılır? s. yurt 14/04/22, 18:14
İyi günler, Emekliler için şahsi Fransa turistik vize dilekçesi nasıl yazılır ben ve kızım vize başvurusunda bulunacağız sizin aracılığınız ile kızım şirket çalışanı bana yardımcı olur musunuz başvuru formu çok zor doluyor bütün işlemleri size yaptırmak istiyoruz.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Acil Fransa turistik vize nasıl alabilirim? c. şaşkın 14/04/22, 18:11
Merhaba Fransa seyahat planım çok hızlı gelişti ve çok az vaktim kaldı 8 gün sonra seyahat planlıyorum Acil Fransa turistik vize nasıl alabilirim vize ücreti ne kadar?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Freelancer çalışıyorum SGK yok Fransa turistik vize alabilir miyim? k. eylül 14/04/22, 18:07
Selam, 2019 yılından önce bir şirkette sgklı çalışmaktaydım. Ancak şimdi homeoffice şeklinde Freelancer çalışıyorum SGK yok Fransa turistik vize alabilir miyim ilk vizem değil 2018 Temmuz’da 3 aylık Fransa vize vermişlerdi. Ne yapmam gerekir yardımcı olur musunuz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum 4 aydır çalışıyorum Fransa vizesi alabilir miyim? d. aysın 14/04/22, 18:03
İyi günler, geçtiğimiz yıl işten ayrıldım ve daha yeni işe başladım sektör değişikliği diye biliriz. 4 aydır çalışıyorum Fransa vizesi alabilir miyim 3 aydır da sigortam başlamış bulunmaktadır. Bu durum riskli midir? Danışmanlık veriyor musunuz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Fransa turistik vize için banka hesabında ne kadar para olmalı? s.e 14/04/22, 17:58
Selamlar, Anadolu yakasında oturuyorum bostancıda, internetten araştırma yaparken sizin firmanız ile karşılaştım, sanırım vize başvurularında danışmanlık veriyorsunuz, önümüzde ki ay gerçekleştirmeyi planladığım seyahatim için bütçe ayarlaması yapıyorum sorum şu Fransa turistik vize için banka hesabında ne kadar para olmalı birden çok hesap sunabiliyor muyuz? 3 farklı bankadan hesabım var ayrıca maaş hesabımı da sunacağım.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Fransa Eğitim Vizesi k. toksöz 08/04/22, 17:46
İyi günler, bu yıl liseden mezun olacağım. Fransa eğitim vizesi için neler yapmak gerekiyor. Fransa’da üniversite okumak için önce kayıt mı yaptırmalıyım?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Fransa vizesi 2022 yılında açık mı s. doğangöz 05/03/22, 14:27
Selam, Fransa’ya turistik vize başvuruları kabul ediyor mu? Başvuruyu seyahatimize kaç gün kala yapmamız gerekecek ve ülkeye girişti karantina uygulaması var mıdır? Pandemi sebebi ile nelere dikkat etmeliyiz? Fransa vizesi 2022 yılında açık mı hangi aşıları kabul ediyor?
Cevabı Görüntüle