İzmir

Telefon

+90 (232) 970 05 41

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Fransa Vize Merkezi, İzmir

Vize Merkezi İzmir Ofisimize Hoş geldiniz.

Ziyaret etmekte olduğunuz bu sayfa, Fransa vizesi için İzmir’in tüm merkez ilçeleri ile çevre illerinden başvuru gerçekleştirecek kişiler için hazırlanmıştır. Fransa vizenizi kolay bir şekilde İzmir’den alabilmek için web sayfamızın Vize İşlemleri başlığı altında aktarılan bilgileri dikkatlice okumanızı tavsiye ediyoruz. İletişim bilgilerimizi kullanarak İzmir ofisimiz ile iletişime geçebilir vizenizi İzmir’den alabilmek için gerekli şartları öğrenebilirsiniz.

Detaylı bilgiler için lütfen çağrı merkezimizi arayın veya [email protected] e-posta hesabımıza yazınız. Öneri ve şikâyetlerinizi [email protected] a yazarak görüşlerinizi yetkililerimizle paylaşabilirsiniz. İlgi ve alakanız için teşekkür ediyoruz.

Fransa vizesi İzmir’den Nasıl Alınır?

  1. Adım: Çağrı Merkezimizi arayın.
  2. Adım: Bilgi mailinde belirttiğimiz evrakları hazırlayın.
  3. Adım: Hazırlamış olduğunuz evrakları ofisimize kargo, kurye veya şahsen ulaştırın.
  4. Adım: Onaylamış olduğunuz randevu saati ve tarihinde Biyometrik verileriniz beyan edin.
  5. Adım: Temsilcilerimizi arayarak başvurunuz hakkında son durumu öğrenin ve pasaportunuzu teslim alın.

İzmir Fransa Vize Başvuruları için Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Fransa vizesi için İzmir’in Selçuk, Urla, Çeşme, Narlıdere, Konak, Foça, Aliağa, Bergama ve Dikili gibi merkez ilçeleri ile Aydın, Denizli, Manisa, Uşak ve Muğla gibi tüm çevre illerinden yapılan Fransa vize başvurularında, mesleki konumunuz, pasaportunuzun durumu ve seyahat süresince maddi desteğinizin olup olmaması gibi hususlar önemli ayrıntılardır. Vize başvurusu yapmadan önce Fransa Schengen vizesi için istenen belgeleri öğrenmek için, sitemizin vize işlemleri başlığını okumanızı öneriyoruz.
  • İzmir Fransa vize başvurularında kullanılan Fransa vize başvuru formunu, aydınlatıcı ön bilgi olması açısından inceleyebilirsiniz. İzmir Vize Merkezimiz ile yapmış olduğunuz Fransa Schengen vize başvurunuzu vize işlem takip formu ile takip edebilirsiniz.
  • Lütfen dikkat! Fransa vize başvuru kabulü yapılabilmesi için Schengen vize başvuru koşullarını eksiksiz bir şekilde tamamlamanız gerekmektedir. Bu sebeple evraklarınız tam olmalı, eksik olan evrakların yerine alternatif olarak hangi evrakları hazırlamanız gerektiğinin bilgisine temsilcilerimizi arayarak sahip olabilirsiniz.
  • Ayrıca temsilcilerimiz veya Konsolosluk vize bölümü görevlileri tarafından yeni evrak temin etmeniz talep edebilir. Başvuru sahibinden talep edilebilecek yeni evrakların tamamlanması zorunludur. Her iki koşulda da belirtilen evrakların tamamlayamamış kişilerden Fransa Konsolosluğuna hitaben durumu anlatır bir mektup yazmaları talep edilebilir.

Fransa vize başvurularınız için ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Fransa vizesine İzmir merkez ilçeleri ile çevre illerinden başvuru gerçekleştirecek kişiler, ofisimizi mesai saatleri içerisinde kendilerine uygun olan zamanda ziyaret edebilirler. Ziyaret için zaman bulamayan başvuru sahipleri çağrı merkezimizi arayarak temsilcilerimizle görüşme yap

Cezayir vize merkezi Altunizade

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp