Fransa Ticari Vize

Fransa Ticari Vize

Fransa ticari vize ülkeleye ticari amaçlarla seyahat etmek isteyen ya da toplantı, konferans, fuar gibi etkinlikler sebebiyle ülkede bulunmak isteyenler için uygulanan vize türüdür. Fransa turistik vize başvuru kapsamından farklı olarak evrak yükü biraz daha çok olabilmektedir.

Fransa Ticari Vize Başvurusu 2024

Fransa ticari vize başvurusu için gerekli evrakları eksiksiz bir şekilde hazırlamış yolcularımız evraklarını kargo-kurye ve ya 3. Kişi aracılığıyla tarafımıza ulaştırabilir. Evraklarınızın teslim alındığı bilgisini sizlerle paylaşacağız. Evraklarınızın inceleme işlemi tamamlandıktan sonra uygun olan ilk iş gününde randevu işleminiz tamamlanacak ve randevu tarihini tarafınıza bildireceğiz.

Hazırladığınız evrakların kurallara uygun, güncel ve asıl veya suret olup olmadığına dikkat ediniz. Vize uyum koşullarına uygun olmayan evraklarınız konusunda sizleri bilgilendireceğiz. Hazırladığınız evrakların vizenizin onaylanması için yeterli olmadığı durumlar olabilir. Bu konuda karar ve yetki Fransa Konsolosluğu ve Fransa Büyükelçiliğine aittir.

25 Eylül 2014 tarihi itibariyle vize işlemleriniz için parmak izi uygulamasına (VIS) başlanmıştır. Bu tarihinden itibaren Schengen vizesi alan başvuru sahiplerinin randevu gün ve saatinde başvuru merkezinde hazır bulunmaları gerekmektedir. Randevu gününüzde temsilcimiz sizlere eşlik edecektir.

Biyometrik verilerini beyan etmiş yolcularımız verilerinin okunamaması halinde parmak izini yeniden beyan edecektir. Vize işlemlerinizle ilgili her türlü adım tarafımızdan takip edilecek olup parmak izi beyanı dışında bizzat bulunmanız gereken başka bir işlem bulunmamaktadır.

Fransa Ticari vize işlemleriniz sırasında kullanacağınız kargo ve kurye hizmet bedeli vize danışma ücretine dahil değildir. Kargo ve kurye takibi ek hizmetler kategorisine dahil edilmiştir.
Tüm bilgileriniz vize bilgi sisteminde (VIS) 5 seneliğine kayıtlı kalacaktır. Son 5 yıl (59 ay) içinde parmak izi vermiş olan yolcularımızın bir sonraki vize başvurusunda parmak izi beyan etmesine gerek yoktur. Parmak izleriniz henüz kayıt altına alınmadıysa sizleri parmak izi beyanında bulunmaya davet edeceğiz. 12 yaş ve altı başvuru sahiplerinin parmak izi beyanında hazır bulunmalarına gerek yoktur.

Fransa Ticari vize başvurularınız onay sürecinde kesin ve tam yetki Fransa Konsolosluğu’na aittir. Vize Merkezi olarak görevimiz evraklarınızı hızlı ve doğru bir şekilde konsolosluk onayına sunmaktır. Vize başvuruları için ödenen vize işlem ücreti başvurunun reddi halinde iade edilmeyecektir.

Frans Ticari vize işlemleriniz sırasında ikamet etmekte olduğunuz adresi temsilcilerimize mutlaka bildiriniz. Evrak listesi ve parmak izi randevunuz ikamet bilginize göre şekillenecektir.
Vize Merkezi patentiyle hizmet veren vize danışmanlık merkezimiz şubeleri dışında hiçbir kurum ve kuruluşa veya şahsa bağlantılı hizmet vermemektedir. Logomuzun bulunmadığı hiçbir mecraya ve 3. Şahıslara itibar etmeyiniz.

Fransa Ticari Vize için Gerekli Evraklar

Şirket Sahiplerinin Fransa Ticari Vize Başvuruları için Hazırlaması Gereken Evraklar

 • Fransa Turistik vizesi Schengen vize başvuru formu. Vize başvuru formunuzu eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurarak son kutucuğu imzalamayı unutmayınız
 • Davetiye. Ticari davetiye hakkında bilgi almak için lütfen Vize Merkezi temsilcimizden bilgilendirme mail'i talep edin.
 • Vize talep dilekçesi. Şirketin antetli kağıdına konsolosluğa hitaben yazılacak dilekçeniz kaşe ve ıslak imzalı biçimde tarafımıza ulaştırılmalıdır.
 • Pasaport. Vize bitim tarihinden itibaren en az 3 ay geçerli olmalıdır.
 • Fotoğraf. 2 adet biyometrik yeni fotoğraf. 3,5x4,5 cm ölçülerinde ve fonu beyaz olmalıdır. Şapka vb. yüzün görünmesini engelleyici aksesuarlar olmamalıdır.
 • Güncel tarihli şirket evraklarınız. Orjinal faaliyet belgesi, vergi levhası, imza sirküleri
 • 4B hizmet dökümünüz. E-devlet şifrenizle detaylı hizmet dökümünüzü tarafımıza ulaştırınız
 • Şirket banka hesap özeti
 • Şirkete ait; son 3 aylık hareketli banka hesap dökümleri, bakiye 1 haftalık seyahatler için en az 35.000 TL olmalıdır. Bankadan imzalı ve kaşeli olarak imza sirküsü kopyası da istenmelidir. Güncel hesap dökümleri randevu tarihi ile arasında en fazla 14 gün olması halinde kabul edilmektedir. Tek Kalemde yüklü miktar yatırımlar gelir kaynağı ispatlanamama durumunda vize başvurunuzda sorun teşkil edebilmektedir.
 • Kimlik fotokopisi ve tam vukuatlı nüfus kayıt örneği . Güncel tarihli, orjinal belge

SGK'lı Çalışanlar İçin Fransa Ticari Vize Evrakları

 • Fransa Turistik vizesi Schengen vize başvuru formu (Vize başvuru formunuzu eksiksiz ve doğru bilgilerle doldurarak son kutucuğu imzalamayı unutmayınız).
 • İngilizce veya Türkçe Vize Talep Dilekçesi- Şirketin antetli kağıdına, Konsolosluğa hitaben yazılmış olup, kaşe ve imzalı olmalıdır.
 • Pasaport- Seyahat sonrası en az 3 ay geçerli
 • 2 Adet Biyometrik Fotoğraf- Güncel 35x45 mm, beyaz fon üstünde
 • Ticari Davetiye- Ticari davetiye hakkında bilgi almak için lütfen Vize Merkezi temsilcimizden bilgilendirme mail'i talep edin.
 • Güncel Tarihli Şirket Evrakları- Orjinal Faaliyet Belgesi, Ticari Sicil Gazetesi, Vergi Levhası, İmza Sirküleri fotokopileri
 • SGK İşe Giriş Bildirgesi ve 4A Hizmet Dökümü
 • Maaş Bordrosu- Orjinal, son 3 aylık, yetkilinin imza ve kaşesi olmalıdır.
 • Şirkete ait; son 3 aylık hareketli banka hesap dökümleri, bakiye 1 haftalık seyahatler için en az 35.000 TL olmalıdır. Bankadan imzalı ve kaşeli olarak imza sirküsü kopyası da istenmelidir. Güncel hesap dökümleri randevu tarihi ile arasında en fazla 14 gün olması halinde kabul edilmektedir. Tek Kalemde yüklü miktar yatırımlar gelir kaynağı ispatlanamama durumunda vize başvurunuzda sorun teşkil edebilmektedir.
 • Gelir Belgeleri- Kira, tapu, araç ruhsatı fotokopileri
 • Kimlik Fotokopisi
 • Tam Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği- Adres ve aile bilgileri içeren

Fransa Ticari Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Fransa Ticari vize başvuruları randevu gününden bir sonra ki iş günü değerlendirilmek üzere Fransa Konsolosluğuna gönderilir, konsolosluğun yoğunluğuna göre sonuçlanma süreleri değişebilmektedir. Vize başvurunuzda eksiksiz olarak belge sunmanız halinde bu süre 3-7 iş günü arasında sonuçlanabilir. Tatil günleri ve hafta sonları işlem günü olarak kabul edilmemektedir. Fransa vize başvurusunda bölge ayrımı bulunduğu için İstanbul temsilciliği dışında yapılan ticari vize başvurularında bu süre farklılık gösterebilir. Müşteri temsilcisi ile iletişime geçiniz.

Fransa Ticari Vize Ücreti Ne Kadar?

Ticari vize başvuru ücreti Vize Merkezi danışmanlık hizmet ücreti hariç toplam harç ve işlem bedeli tutarı 120 Euro olarak belirlenmiştir. Zorunlu olarak sunulan seyahat sağlık poliçesi dahil olarak hizmet ücretimiz 70 Euro olmaktadır. Ödemeler tarafımızdan randevu gününde yetkili temsilciliğe sağlanmaktadır.

Fransa Ticari Vize Harcı Ne Kadar ve Nereye Yatırılır?

Vize harç ücreti Fransa Konsolosluğu tarafından tüm başvuru sahiplerinden alınan bir hizmet ücreti olmaktadır. Başvurularınız şahsen yapmanız halinde ödemelerinizi Euro para biriminde başvuru merkezine yapmalısınız. Vize Merkezi tarafından yapılacak başvurularda vize ödemesi başvuru dosyanız ile birlikte tarafımıza temsilcinizi ulaştırmanız yeterli olmaktadır.

Fransa Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Fransa Ticari vize başvuru formu 90 gün altı c tipi Schengen vize kategorisinde yer almaktadır. Başvuru formları vize türüne uygun şekilde kullanıcı bilgileri paylaşarak ilgili internet sitesinden kayıt oluşturarak tamamlanabilmektedir. İngilizce/Fransızca dillerinde sunulan başvuru formunda yer alan belgeler eksiksiz olarak gerçeğe uygun bilgi beyanı ile tamamlanmalıdır. Daha sonra size verilecek olan referans numarası ile randevu talebinde bulunabilirsiniz. Fransa ülke uzmanlarımız başvuru formu ve randevu hizmetleri için sizlere destek olabileceklerdir.

Fransa’ya Ticari Vize ile Girerken Hangi Belgeleri Yanımda Bulundurmalıyım?

Seyahat sırasında ülkeye giriş amacına uygun belgeleri yanınızda bulundurmalısınız bu belgeler;

 • Seyahat sağlık poliçesi
 • Ticari davetiye mektubu
 • Uçak bileti ve dönüş ulaşım rezervasyonu
 • Konaklama yapılacak olan yere ait rezervasyon
 • Pasaport

Gaziantep Fransa Ticari Vize Nereden Başvurulur?

Gaziantep de ikamet eden vatandaşlar, Fransa ticari vize başvurularını Ankara ve Gaziantep temsilciliklerinden gerçekleştirebilirler. Son 5 yıl içerisinde vize başvurunda alınmış parmak iziniz bulunuyorsa Ankara’ya gerçekleştireceğiniz Ticari vize başvuru için gelmenize gerek görülmemektedir. Vize Merkezi sizler adına başvurunuzu tamamlayabilecektir.

Bursa Fransa Ticari Vize Nereden Başvurulur?

Bursa ikametli başvuru sahipleri Fransa ticari vize başvurularını bölge ayrımı bulunduğundan dolayı İstanbul ve Bursa temsilciliklerinden gerçekleştirebilmektedirler.

Edirne Fransa Ticari Vize Nereden başvurulur?

Yerleşim yeri Edirne olan başvuru sahipleri Fransa ticari vize başvurularını İstanbul temsilciliklerinden gerçekleştirebileceklerdir. Vize Merkezi Edirne şubemizden destek alarak vize başvurusu için gelmenize dahil gerek olmadan başvuru işlemleriniz tamamlanabilecektir.

Fransa Ticari Vize Başvuruları Bölge Ayrımı

İstanbul bölge ayrımına dahil olan iller

Aydın, Balıkesir, Bursa, Bilecik, Çanakkale, Edirne, İstanbul, İzmir, Denizli, Kocaeli, Kütahya, Kırklareli, Manisa, Muğla, Sakarya, Tekirdağ, Uşak, Yalova

Ankara bölge ayrımına dahil olan iller

Adana, Afyon, Ağrı, Adıyaman, Amasya, Ankara, Artvin, Antalya, Bingöl, Bolu, Bitlis, Burdur, Çorum, Çankırı, Düzce, Diyarbakır, Erzincan, Elazığ, Eskişehir, Erzurum, Gümüşhane, Gaziantep, Isparta, İçel, Kastamonu, Kars, Kayseri, Kırşehir, Konya, Malatya, Kahramanmaraş, Muş, Mardin, Nevşehir Niğde, Ordu, Rize, Samsun, Sivas, Siirt, Sinop, Tokat, Tunceli, Şanlıurfa, Aksaray, Bayburt, Karaman, Zonguldak, Kırıkkale, Batman

Vize Merkezi Aracılığıyla Fransa Ticari Vizenizi Nasıl Alabilirsiniz?

1.Adım – Çağrı Merkezimizi arayınız.
Vize Merkezi - Fransa Vize Departmanı Çağrı Merkezimizi arayarak Yetkililerimizden durumunuza uygun olarak hazırlayacakları evrakların içeren bilgi mailini talep ediniz. Yetkililerimizin tarafınıza yönlendirdiği sorulara verecek olduğunuz doğru yanıtlar doğru vize kategorisine başvuru yapmanızı sağlayacak ve vize başvuru işlemleri süresince yaşanabilecek olumsuz durumları engelleyecektir.

2. Adım – Bilgi Mailinde bulunan evrakları hazırlayınız.
Vize Merkezi – Fransa Vize Departmanı Çağrı Merkezi yetkililerimizin tarafınıza yönlendirmiş olduğu bilgi mailinde bulunan başvuru evrak listesini eksiksiz olarak hazırlayın ve vize başvuru dosyanızı tamamlayın.
Unutmayın! Eksik ve hatalı belgelerle yapılacak vize başvuruları işlem sürenizin uzamasına hatta başvurunuzun olumsuz sonuçlanmasına neden olacaktır. Konsolosluk vize bölümünce yeni ek evrak talep edilebilir. Bu evrakları tamamlanması zorunludur.

3. Adım – Evraklarınızı Kargo yapın.
Vize Merkezi – Fransa Vize Departmanı tarafından durumunuza yönelik yönlendirilmiş bilgi mailinde bulunan evraklarınızı eksiksiz olarak tamamlayın ve bir başvuru dosyası haline getirerek size en yakın Şubemize kargo yapın. Kargo takip numaranızı temin ediniz. Kargonuzun Merkezimize ulaşımı sonrası yetkililerimiz tarafından bilgilendirileceksiniz. Kargo ve Kurye hizmeti masrafları başvuru sahibi tarafından karşılanmaktadır. Evraklarınızı göndereceğiniz adresi iletişim bölümünde görebilirsiniz. Ayrıca sitemizin sol tarafında yer alan şubelerimiz bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

4. Adım – Eksik evrak, randevu ve süreç hakkında bilgilendirme
Vize Merkezi – Fransa Vize Departmanı, başvuru dosyanızı inceledikten sonra tarafınıza bir bilgi maili yönlendirecektir. Yönlendirilecek olan e-mailde varsa eksik veya hatalı evraklarınız bildirilecek, Eksik evrakı bulunmayan başvuru sahipleri ise randevu tarih ve saati hususunda onayları alınacaktır.

5. Adım – Biyometri bilgi beyanı
Vize Merkezi – Fransa Vize Departmanı 2019 / 2020 yılında herhangi bir Schengen Üye Ülkesine parmak izi beyanında bulunmamış vize başvuru sahiplerini biyometrik bilgilerini Parmak izi merkezinde beyan etmek üzere davet edecektir. Yetkililerimiz biyometrik verilerini beyan edecek yolcularımıza süreç boyunca asistanlık gerçekleştirecek ve sorunsuz bir şekilde başvuru işlemlerinizin tamamlanmasını sağlayacaktır.

Lütfen Dikkat! Pasaportunda bulunan Schengen vizesine ‘’VİS’’ notu düşülmüş yolcularımızın istisnai durumlar dışında şahsen gelmesine gerek yoktur.

6. Adım – Pasaport teslimi

Vize Merkezi – Fransa Vize Departmanı, biyometrik bilgilerin beyan etmiş veya biyometrik verilerini beyan etmeye gerek olmayan yolcularının işlem sürecini tamamen kontrolü altında tutmaktadır. Fransa vize başvuru işlemleri 7 ila 15 iş günü gibi bir süre zarfında sonuçlanmaktadır. Bu süre ön görülen bir süredir. Yabancı pasaport sahiplerinin işlemlerini, Konsolosluk resmi tatil günlerini ve Konsolosluğun işlem değerlendirme ek süresini kapsamayacaktır. Tüm işlem süreleri yetkililerimiz tarafından kontol edilecek olup, işlemlerinizin tamamlanması sonrası Pasaportların teslimatı başvuru sahiplerinin talep ettiği üzere kargo veya Merkezimizde şahsi teslim alınarak sağlanacaktır.

Fransa Ticari Vizesi Konusunda Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Hususlar

 1. Ankara ve Gaziantep şehirlerinde ikamet eden SSK’lı çalışan vatandaşlarımızın Fransa Ticari Schengen vize başvuru evraklarında sunmaları gereken şirket evraklarına ( görevi, işe başlama tarihi ve maaşı gibi bilgileri içeren işveren yazısı, imza sirkleri, vergi levhası fotokopileri) ek olarak şirketlerinin Resmi Gazete kopyası belgesini de eklemeleri gerekmektedir.
 2. Fransa ticari vize işlemleri için evrak toparlama hazırlığında olan SSK’lı çalışanlarımıza seyahat amaçlarını netleştirmelerinin ardından durumları ile ilgili olan gerekli belgeleri hazırlamalarını tavsiye ediyoruz.
 3. Fransa ticari vize işlemlerinde kullanılacak davetiye belgesi hakkında detaylı bilgiler için temsilcilerimizi arayınız.
 4. Fransa ticari SSK’lı çalışan vize işlemleri için başvuru sahibinin biyometrik bilgilerini ibraz etmesi zorunludur. Pasaportunda Schengen vizesi bulunan vatandaşlarımızın söz konusu vizelerine ''VİS'' notu düşülmüş ise biyometrik bilgi ibrazında bulunmalarına gerek yoktur.
 5. Avrupa Birliği vatandaşı ile evli vatandaşlarımızın ise Fransa ticari vize işlemleri için temsilcilerimizle iletişime geçmesi gerekmektedir.
 6. Fransa ticari SSK’lı çalışan vizesi işlemleri için Türkiye'den başvuru gerçekleştirecek Yabancıların ise, Türkiye Oturma ve Çalışma izni belgesine sahip olmaları gerekmektedir. Türkiye Cumhuriyet devletinin oturma ve çalışma iznine sahip yabancılar ticari vize başvuru sürecinde Fransa Konsolosluğuna davet edilebilirler.
 7. Fransa ticari SSK’lı çalışan vize başvurularının sonuçlanma süresi 7 ile 14 iş gününü bulmaktadır. Söz konusu süre Fransa Konsolosluğunun resmi tatil günleri, Türkiye devletinin resmi tatil ve özel günleri göz önünde bulundurulmadan belirtilmiştir. Bu ve benzeri günlerde Fransa ticari SSK’lı çalışan vize başvurularının sonuçlanma süresi daha uzun zaman dilimlerine yayılabilir. Fransa ticari vize başvurularınıza seyahat tarihinizden en geç 15 gün önce başlamış olmanız işlemlerinizin tamamlanması açısından önemli olacaktır.

Yukarıda belirtilmekte olan evrak ve dokümanlar kurumumuza ulaştırılması gereken dokümanlardır. Söz konusu dokümanlara şirketimiz tarafından ek dokümanlar dâhil edilecektir. Bu dokümanlar ile Fransa ticari SSK’lı çalışan vizesi için direkt olarak bir başvuru gerçekleştirmemenizi öneririz.

Fransa Ticari Vize iletişim

Fransa ile ilgili sizden gelen sorular

9 sorudan en popüler 9 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • Fransa Ticari Vize Randevusu
  o. n, 27 Eki 2023, 10:38

  İyi günler, ben Ayşe İstanbul'da özel bir firmadan satış direktörü olarak çalışıyorum. Birçok Avrupa Ülkesine seyahat etmiştim hatta yeni pasaportumu çıkardım. Eski pasaportumda Almanya, Fransa, İsviçre vizelerimde vardı. En son 2021 temmuzda vize almıştım. Şimdi ticari bir iş toplantısında bulunacağım, bildiğim kadarı ile ticari vizeye başvuruda bulunmalıyım. Daha önce bir acente ile çalışıyorduk ancak artık çalışmıyoruz. Fransa Ticari vize randevusu ve diğer işlemler ile sizden hizmet almak istiyorum. Danışmanlık bilgisi rica ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Fransa Ticari Vize Kaç Günde Çıkar?
  T. E, 27 Eki 2023, 10:08

  Selam, vize başvuruları sonuçlanma süreleri çok uzun sürüyor mu? Vize başvurusu yapacağım ama ne zaman başvurmam gerekiyor bilmiyorum ,7 ocak 2024’de seyahat planlıyorum. Fransa Ticari vize kaç günde çıkar yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkür ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Fransa ticari vizesi için otel-uçak lazım mı?
  c. saygın, 29 Nis 2022, 16:37

  İyi çalışmalar, yakın zaman da gerçekleştirmeyi planladığım seyahatim için başvuru işlemim olacaktır. Fransa ticari vizesi için otel-uçak lazım mı siz yapıyor musunuz? Karşı şirketten davetiyem geldi hizmet alabilir miyiz sizden 2 kişi için?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Fransa Ticari Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?
  k. aslı maksen, 20 Nis 2022, 17:02

  İyi günler, daha önce Fransa’ya kendim başvurmuştum o zaman başvuru formunu el ile doldurdum kabul ediliyordu şimdi internetten biraz araştırdım sanırım sistemleri değişmiş ve form doldurulmadan randevu da verilmiyor Fransa Ticari Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur siz yardımcı oluyor musunuz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Fransa Ticari vize başvuru formu örneği
  H. Kan, 20 Nis 2022, 11:53

  Selamlar, vize başvurusu için danışmanlık almamız halinde başvuru formunu sizler mi dolduruyorsunuz davet mektubumuz tarafımıza ulaştı 3 kişi vize başvurusunda bulunacağız. Fransa Ticari vize başvuru formu örneği var mıdır nelere dikkat etmek gerekir?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Fransa Vizesi Nasıl Alınır 2022
  K.S, 04 Mar 2022, 11:29

  Merhabalar, daha önce hiç vize başvurusu yapmadım, 3 yıldır tekniker olarak bir firmada çalışmaktayım, haziran ayında Fransa’da gerçekleşecek bir iş toplantısına katılacağım ve bunun için bana davet mektubu gönderilecek, şirketim başvurumu kendim yapmamı söyledi ve bende konu hakkında bilgi sahibi değilim. Fransa Vizesi Nasıl Alınır 2022 yılı için değişen durumlar söz konusu mudur? Destek rica ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Fransa iş davetiyesi
  P. Kardağ, 07 Nis 2020, 12:46

  İstanbul’da metal kalıp üzerine faaliyette bulunan bir firmanın şirket ortağıyım. Fransa’da aynı sektörde iş yapan henüz yüz yüze görüşme fırsatımız olmadığı için sadece telefon ile görüştüğümüz bir firmayla iş görüşmesi için gitmek istiyorum. Firma ile henüz ticari bir iş ilişkimiz olmadığından davet mektubu istemedik, onlar da bir şey söylemedi. Fransa iş davetiyesi ya da davet mektubu gibi bir evrak almak gerekir mi? Firmamız için önemli bir görüşme olacağından bir sıkıntı yaşamadan vize alıp Fransa’ya gitmemiz gerekiyor. Bunun için de sizden danışmanlık almak istiyoruz. Nasıl bir danışmanlık hizmeti veriyorsunuz, ofisinize gelip görüşebilir miyiz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Fransa Ticari Vize
  E. Delen, 21 Şub 2020, 16:48

  Merhaba. Fransa’ya ticari amaçlı gitmek istiyorum. Fransa ticari vize işlemlerini sizin aracılığınızla yaptırmak istiyorum. Hizmetleriniz kapsamında ticari davetiye de mevcut mudur?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Fransa ticari vize başvurusu
  H.A.T., 12 Nis 2018, 19:56

  Merhaba, İzmir' de ikamet ediyorum. Schengen vizesi ticari olarak vize başvurusu yapabilmem için Fransa' dan davet mektubu gelecek,Lütfen bilgi verirmisiniz. Teşekkür ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

Fransa için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp