Fransa Ticari Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

 • k. aslı maksen 20 Nis 2022, 17:02
  İyi günler, daha önce Fransa’ya kendim başvurmuştum o zaman başvuru formunu el ile doldurdum kabul ediliyordu şimdi internetten biraz araştırdım sanırım sistemleri değişmiş ve form doldurulmadan randevu da verilmiyor Fransa Ticari Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur siz yardımcı oluyor musunuz?
  Bu yorumu faydalı buldunuz mu ? Yanıt Ver
 • Vize Merkezi 20 Nis 2022, 17:02

  Merhabalar Vize Merkezi soru hattını tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Fransa ticari vizesi için başvuru formu doldurmak isteyen vatandaşlar uzman danışmanlarımızdan destek alabilmektedirler. Fransa Konsolosluğu başvuruda bulunacak tüm kişilerden aynı dosya oluşturmasını ve başvuru formunu her bir kişi için ayrı ayrı düzenlemesini istemektedir. Pdf formatında bilgisayar ortamında veya el ile başvuru formu doldurmanız ne yazık ki kabul edilmemektedir. Resmi sitelerinde yer alan ilgili linkten öncelikle kullanıcı kaydı açmalısınız ve burada izleyeceğiniz yol ile başvuru formuna ulaşabileceksiniz. Fransa ticari vize başvuru formu doldurmak oldukça karmaşık ve zor bir işlem olmaktadır bundan ötürü işlem sırasında tüm bilgileri doğru girdiğinizden emin olmalısınız. Form yalnızca İngilizce veya Fransızca dillerinden birini tercih edilerek doldurulmalıdır.

  Vize başvurunuzda Fransa ticari vizesi için başvuru formu doldurmak ivedilik isteyen önemli bir belgedir. Soruların cevapları seyahatinize konu olan belgelerden oluşmaktadır. Konaklama rezervasyonu, davet mektubu, şirket evrakları, seyahat masraflarının karşılanacak hususlar başlıca sorulardan oluşmaktadır. Tüm bilgiler doldurulduktan sonra form tekrar kontrol edilecek olup onaylanacaktır. Öncelikle Ticari seyahatiniz için size gerekli olan belgeleri özel olarak düzenleyerek ileteceğiz. Başvuru sürecini başlatabilmemiz için evrakların tarafımıza gönderilmesi önemlidir. Fransa ficari vize başvuru formu doldurmak için bizden ayrıca randevu almanıza gerek görülmemektedir. Evrakları göndermeniz rica olunur. Seyahat tarihi ve başvuru randevu tarihi arasında en az 20 gün olması çok önemlidir bazı durumlarda randevu bulmak oldukça zor olmaktadır. Seyahatinizde mağdur olmamanız için bu duruma ivedilikle dikkat etmelisiniz. Başvuru formunda oluşacak hataları önlemek için yanlış bilgi beyanında bulunmamalısınız varsa daha önce ki eski pasaportlarınız içerisinde yer alan vizelerinizi de bizler bildiriniz.

  Fransa ticari vize başvuru formu nasıl doldurulur güncellenen seyahat kuralları nelerdir gibi tüm sorularınız için 02167060160 arayınız. 

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu ? Yanıt Ver
 • M. K 29 Nis 2022, 14:53

  Fransa seyahatim için danışmanlık hizmeti almak istiyorum. İş seyahati tarihlerim 12-15 Haziran planladık ödeme ve işleyiş hakkında bilgi rica ederim formu biz mi doldurmalıyız Fransa Ticari Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur bilgi verirseniz hemen evrakları toparlayarak size göndereceğim.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu ? Yanıt Ver
 • Vize Merkezi 29 Nis 2022, 14:55

  Merhabalar, Vize Merkezi olarak Fransa ticari vize başvurularınızda sizlere danışmanlık hizmetleri sunabileceğiz. Fransa Ticari Vize Başvuru Formu Doldurmak ve tamamlamak istemeniz halinde size pdf formatta bir form gönderebiliriz daha sonra formda yer alan bilgiler ile online başvuru formunuzu düzenleyebiliriz. Eğer evraklarınızı tarafımıza iletirseniz başvuru formunu önden doldurmanıza gerek olmayacaktır. Ticari vize başvuru formu tarafımızdan ücretsiz olarak doldurulacaktır. Fransa Konsolosluğu başvuru formlarınız elle veya pdf dosya halinde doldurmanızı kabul etmemektedir. Formlar; ilgili site üzerinden kullanıcı kaydı açılması halinde online İngilizce veya Fransızca dillerinden birini tercih ederek Fransa Ticari Vizesi İçin Başvuru Formu Doldurmak istenmektedir. Formu düzenleyebilmek için pasaport, kimlik, seyahat belgeleri, davet mektubu ve çalışma belgeleriniz hazır halde olmalıdır.

  Başvuru formunda sorulan soruların yanıtları evraklarınız ile birebir örtüşmeli yanlış beyanda bulunmamalı ve iletişim bilgileriniz doğru yazılmalıdır. Şahsen Fransa Ticari Vize Başvuru Formu Doldurmak hataya sebebiyet vereceği için riskli olabilmektedir. Formda yanlış yazılmış bilgi vize sonucunuzu etkileyebilmektedir. Formda ki tüm sorular cevaplandıktan sonra ilgili onay kutucukları işaretlenerek bitirilmelidir. Dana sonra çıktısı yazıcıdan alınarak dosyanıza eklenecektir. Randevu alabilmemiz için bu işlemin tamamlanması zorunludur formda yazan referans kodu ile yalnızca randevu talebi oluşturulabilmektedir. Fransa Ticari Vize Başvuru Formu Doldurmak randevu almak, evrak dosyası hazırlamak ve seyahat poliçesi temini tarafımızdan danışmanlık almanız halinde sunulacaktır. İlk olarak size uygun evrak listesi tarafınıza yönlendirilerek başvuru süreci başlatılacaktır. Tarafımıza belgeleriniz ulatıktan sonra işleminiz operasyon sürecinden geçecektir. Vize ödemeler seyahat poliçesi dahil 170 euro olmaktadır.

  Ödemenizi hesaba havale yapabilir veya elden nakit olarak Euro para biriminde teslim edebilirsiniz. Ülke uzmanımız tüm sorularınız için destek sağlayacaktır. Fransa Ticari Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur ve diğer sorularınız için bizi 02167060160 arayabilirsiniz.

  Vize Merkezi

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu ? Yanıt Ver
Yorum Ekle

Soruya Yanıt Ver

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp