Fransa ticari vizesi için otel-uçak lazım mı?

c. saygın 29/04/22, 16:37
İyi çalışmalar, yakın zaman da gerçekleştirmeyi planladığım seyahatim için başvuru işlemim olacaktır. Fransa ticari vizesi için otel-uçak lazım mı siz yapıyor musunuz? Karşı şirketten davetiyem geldi hizmet alabilir miyiz sizden 2 kişi için?
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhabalar, Vize Merkezini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Fransa Konsolosluğu ticari vize başvurularınız için schengen vize kategorisinden işlemlerinizi kabul edecektir. Vize başvuruları için talep edilen belgeler seyahatinizi kanıtlayacak içerikten olmalıdır. Fransa ticari vizesi başvurusu otel-uçak rezervasyonları başvuru dosyasında olması gereken zorunlu belgelerdir. Otel ve ulaşım biletlerinizi satın almak zorunda değilsiniz. Uçak rezervasyonu tarafımızdan hizmet almanız halinde geçici bir rezervasyon şeklinde düzenlenebilecektir. Konaklama yerine ait rezervasyonu sizin tarafınızdan sunulması rica olunur, kredi kartı bilgilerinizi almamak için yolculardan bu belgeyi talep etmekteyiz. Her hangi bir konaklama hizmeti veren oluşumdan geçici rezervasyon düzenleyebilirsiniz. Rezervasyon pasaportunuz sonuçlanana kadar iptal edilmemelidir. Geçerli olmayan otel rezervasyonları vize reddine sebebiyet vermektedir. Fransa ticari vize başvurusu için otel-uçak yapmak oldukça basit bir işlem olmaktadır. Belgelerinizi hazırladıktan sonra bizlere göndermenizi rica ederiz. Başvuru formunuzu düzenleyebilmemiz için otel rezervasyonunuzun yapılmış olması önemli olmaktadır.

Gerçekleştirmeyi planladığınız Fransa Ticari vize başvurunuz için başvurunuzda randevu alabilmemiz için bize gerekli olan evrakları göndermeniz önemlidir. Seyahat sağlık poliçesi tarafımızdan yapılacaktır. Fransa ticari vizesi başvurusu otel-uçak rezervasyonlarınızı da dosyanıza ekleyebilirsiniz. Uçak rezervasyonunuz yok ise bizde düzenleyebileceğiz. Şirketinizden alacağınız bazı belgeler maaş bordrosu ve dilekçe ıslak imzalı ve kaşeli sunulmalıdır. Ticari seyahatlerde masraflar şirket tarafından karşılanacak ise şirket banka dökümleri de ıslak imzalı alınmalıdır. Aynı zaman da bankanın imza sirküsü kopyası istenerek eklenmelidir. Randevular ileri tarihe verilebilme durumu söz konusu olacağı için hızlı aksiyon almanıza tavsiye edilmektedir. Fransa ticari vize başvurusu için otel-uçak yapmak için danışmanlarımızdan yardımda alabilirsiniz. Şahsi evraklarınızda yer alan bazı belgeler e-devlet sistemi üzerinden barkodlu olarak alınmalıdır. Pasaportunuzun geçerlilik süresine dikkat etmelisiniz.

Danışmanlık hizmetlerimiz, yeni seyahat kuralları ve Fransa ticari vizesi için otel-uçak lazım mı gibi sorularınız için bizi 02167060160 arayabilirsiniz.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Yorum Ekle
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.