Şirketimin temsilciliğini kurdum Danimarka'da oturum nasıl alırım?

Ö.G 01/06/22, 17:10
Merhabalar, Şirketimin temsilciliğini kurdum Danimarka’da oturum nasıl alırım? Sanırım yatırımcı vizesi olarak geçiyor. Birkaç araştırma yaptım Golden vize, yatırımcı vizesi birçok şey gördüm. Ben oturum almak için hangi vize başvurusunda bulunmam gerekiyor? Bana bu konuda nasıl Yardımcı olabilirsiniz? Ne yapmam gerekiyor ve nereye başvuru yapacağım? Bilgi ve danışmanlık rica ediyorum, teşekkürler.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhabalar, Temsilciliği olanlara Danimarka'da oturum başvurusunda bulunacak olan başvuru sahipleri Danimarka Konsoloslukları ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Temsilciliği olanlara Danimarka'da oturum başvurusu işlemleri danışmanlığı Vize Merkezi olarak hizmet vermemekteyiz.

Temsilciliği olanlara Danimarka'da oturum başvurusu yapacak olan kişiler Danimarka Konsolosluklarını veya başvuru merkezini arayarak bilgi almaları gerekmektedir. Şirket temsilciliği olan kişilere Danimarka oturumu başvurusu Türkiye’den yapılmakla birlikte Vize Merkezi bu işlemler için danışmanlık verememektedir.

Bu işlemler için Danimarka’da vekalet vermeni gerekmekle birlikte Avukatınız aracılığı ile orada temsilcilik açarak oturum izni başvurusu yapabilirsiniz. Her başvuruda şahsen Konsolosluğa gitmeniz ve başvurunuzu yaparak parmak izi vermeniz gerekmektedir. Vize Merkezi bu konuda danışmanlık vermemekle birlikte daha sağlıklı ilerlemeniz adına Başvuru merkezi veya Danimarka Konsolosluklarına arayarak veya mail yolu ile ulaşmanız gerekmektedir. Konsolosluk yoğunluğundan dolayı telefonlara cevap verememe durumu söz konusu olabilir. Bu sebeple Konsolosluğa atılan mail ile daha çabuk sonuç almanız mümkün.

Şirketimin temsilciliğini kurdum Danimarka’da oturum nasıl alırım? Sorularınız için lütfen Danimarka Konsolosluğu veya Büyükelçiliği ile iletişime geçerek gerekli bilgiyi alınız.

Saygılarımla

Vize Merkezi

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Yorum Ekle
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.