Danimarka vizesi nasıl alınır

Z.K 22/04/20, 20:38
Selamlar, Silivri’de bir fabrika’da genel sorumlu olarak çalışmaktayım. Gelecek ay Danimarka’da iş yaptığımız firma ile bir iş toplantım olacak. İlk defa vize başvurusu yapacağım için birkaç soru sormak istiyorum. İşlemler oldukça karmaşık ve danışmanlık almak istiyorum. Öncelikle Danimarka vizesi nasıl alınır? Başvuru işlem süresi nedir? Bilgi alabilir miyim? İyi çalışmalar dilerim teşekkürler.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhabalar, Danimarka’ya vize nasıl alınır? Sorusu sıkça karşılaşılan bir sorudur. Vize başvuru süreci oldukça karmaşık ve meşakatli olması sebebi ile doğru başvuru büyük önem taşımaktadır. Danimarka’ya seyahat edecek olan başvuru sahipleri öncelikle gidiş amacını belirlemeleri ve çalışma durumuna göre gerekli evrak listesini hazırlayarak başvuru yapmaları gerekmektedir. Vize Merkezi gerekli evrak bilgisini mail yolu ile tarafınıza iletmekte ve sizin yerinize başvurunuzu gerçekleştirmektedir. Danimarka Konsolosluğu'nun 2014 yılında biyometrik parmak izine geçme sebebi ile başvuru günü ve saati başvuru merkezinde şahsen bulunmanız gerekmektedir. Vize merkezi profesyonel dış operasyon sorumlumuz bu süreçte sizlere eşlik etmektedir.

Danimarka’ya vize nasıl alınır? Danimarka vize başvurunuzda doğru evrakların hazırlanması ve başvuru formunuzun eksiksiz doldurulması gerekmektedir. Yanlış veya eksik doldurulan başvuru formu veya evrakları dosyanızın ret ile sonuçlanmasına sebep olmaktadır. Bu nedenle gerekli evrakları eksiksiz ve doğru hazırlamanız gerekmektedir. Vize başvuru formunuzu doldurmak ve dosyanızı hazırlamak tamamen vize merkezinin yaptığı bir işlemdir. Danimarka vize işlem süresi Konsolosluğun yoğunluğuna göre değişmekle birlikte ortalama 5-15 iş günü sürmektedir. Seyahate en az 15 takvim günü kala başvurunuzun yapılması gerekmektedir.

Danimarka vizesi nasıl alınır? Vize merkezi tarafından gidiş amacınıza ve statünüze göre detaylı evrak listesini size mail yolu iletmektedir. Hazırlamış olduğunuz evrakları teslim etme durumunuzda dosyanızı eksiksiz hazırlayarak vize başvuru formunu sizin verdiğiniz beyanlara göre eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurarak, Danimarka vize randevunuzu gidiş amacınıza göre almakta ve vize başvurunuzda size eşlik etmektedir. Hazırlamış olduğunuz evrakları şahsen ofisimize veya kargo, kurye ile teslim etmeniz gerekmektedir. 

Daha fazla bilgi için çağrı merkezimizi arayabilir ve gerekli desteği alabilirsiniz.

Vize Merkezi

Kübra Uluoğlu

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Yorum Ekle
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.