Romanya Vize Ücreti 2021

M.P. 30/03/21, 20:00
Merhaba, 4 yaşındaki kızımız ile birlikte ailecek Romanya’ya tatile gitmeyi planlıyoruz. Romanya vize ücreti 2021 yılı için turistik amaçlı seyahatlerde ne kadar oldu? Kızımız için de harç ödemesi yapmamız gerekiyor mu? Başvuruyu sizin aracılığınız ile gerçekleştirmek istiyoruz. Ücret ve seyahat sağlık sigortası hakkında bilgilendirme sağlarsanız memnun olurum. Teşekkürler şimdiden.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhaba, Romanya’ya turistik vize başvurusunda bulunan vatandaşların ödemekle yükümlü oldukları harç ücreti vardır. 2021 Romanya vize ücreti Konsolosluk tarafından belirlenmektedir. Vize ücreti başvuruda bulunulan vize kategorisine göre değişiklik göstermekte ve dönemsel aralıklarla güncellenmektedir. En son güncellemeler ile turistik vize başvuru ücreti 80 Euro olmuştur. 6 yaş altı çocuklar ise Romanya seyahatlerinde vizeden muaftır. Vize başvurularında uluslararası geçerliliği olan 30.000 Euro teminatlı sağlık poliçesi zorunludur. Romanya turistik vize başvurunuz için gerekli olan seyahat sağlık sigortasını kurumumuzdan temin edebilirsiniz.

Romanya’ya turistik amaçlı seyahatleriniz için vize başvurunuzu kurumumuz aracılığı ile gerçekleştirmek isterseniz 2021 Romanya vize ücreti ile birlikte 40 Euro danışmanlık hizmeti ücretini ödemeniz gerekir. Danışmanlık hizmetlerimizin içinde telefonda bilgilendirme, başvuru hizmeti, dosyanızın hazırlanması ve karşılama gibi hizmetler yer almaktadır. Bu hizmetlere ek olarak diğer hizmetlerimizden yararlanmak istediğiniz durumda ücrette değişiklik olmaktadır. Başvurunuz için en güncel Romanya vizesi ücret bilgisini temsilcilerimizden teyit ettikten sonra başvurunuzu gerçekleştirmenizi tavsiye ederiz.

2021 Romanya vize ücreti Euro, Dolar ya da Türk Lirası olarak ödenebilmektedir. TL olarak ödenecek ücretler güncel döviz kuruna göre belirlenmektedir. Aile olarak yapılan Romanya vize başvurularında her başvuru sahibi için ücretin ayrı olarak ödenmesi gerekir. Romanya vizesinin ücretini ödendiğinizde ücret iade edilmemektedir. Aynı şekilde ret ile sonuçlanan başvurular için aynısı geçerledir. Bu sebeple başvurunuzu gerçekleştirirken dikkatli olmaya özen gösteriniz.

Romanya vize ücreti 2021 hakkında bilgi almak ve turistik seyahatinize dair tüm sorularınızı Vize Merkezi temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz. +90 (212) 970 02 78 numaralı telefonu arayarak Romanya vize uzmanlarımızdan her türlü bilgiyi alabilir ve Romanya vize başvurusunda bulunabilirsiniz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,

Vize Merkezi

Romanya Vize Ücreti 2021

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x
POI