Romanya Fahri Konsolosluğu Bursa

Bursa ve çevresinde yer alan illerde ikamet eden Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı ya da Türkiye’de oturum iznine sahip üçüncü bir ülkenin vatandaşı olmanız durumunda Romanya vizesi başvurularınızı Romanya Bursa Fahri Konsolosluğu’na yapmanız gerekecektir.
Romanya Bursa Fahri Konsolosluğu, Romanya vize işlemleri ve Türkiye’de yaşayan Romanya vatandaşlarının pasaport, nüfus cüzdanı, doğum gibi işlemleri konusunda yetkili kurumdur.
 
Bursa Fahri Konsolosluğu görev bölgesi
Bursa, Balıkesir, Bilecik, Çanakkale illerinde ikamet ediyorsanız, Romanya vize işlemleri ve diğer konsolosluk işlemleri için Romanya Bursa Fahri Konsolosluğu’na başvuru yapmanız gerekecektir.
 
Bursa Fahri Konsolosluğu Tatil Günleri
Türkiye’de bulunan Romanya temsilcilikleri, Türkiye resmi tatil günlerinde ve Romanya resmi tatil günlerinde hizmet vermemektedir. Romanya Konsolosluğu vize işlemlerinizi ve diğer konsolosluk işlemlerinizi yaparken konsolosluğun ve büyükelçiliğin aşağıda belirtilen günlerde kapalı olduğunu göz önünde bulundurunuz.
 
Yeni Yıl                                  1 Ocak
İşçi Bayramı                           1 Mayıs
Romanya Ulusal Günü             1 Aralık
Noel                                      25-26 Aralık
 
Bursa Fahri Konsolosluğu İletişim

Adres: Seskir Otomotiv A.Ş. Alaattin Bet Mah. 636 Sk. No:1 Nilüfer/ Bursa

Telefon: +90  (224) 443 50 70 - (224) 443 50 54

Fax: +90  (224) 443 43 41

E-Posta: s.seskir@mys.com.tr

Yükleniyor...
İletişim
İstanbul
Tel : 0532 476 25 16
Faks : +90 (212) 287 72 44
avrupa2@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 02 78
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 02 78
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 20 26
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 5510
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com