Romanya Erasmus Vizesi

A. kaya 19/06/18, 01:39
Erasmus için ögrenci vizesi almam yeterli mi yoksa Romanya vizesi+ Ögrenci vizesi mi almam gerekli?
Vize Merkezi

Merhaba Aylin Hanım,

Romanya Erasmus Vizesi, eğitim alacak kişiye eğitim süresi boyunca Romanya'da kalma hakkı tanır. Romanya Erasmus Vizesi'ne başvurabilmenin ön koşulu Hibe Yazısı ve Kayıt Kabul Belgenizin (acceptance) elinizde olmasıdır. Bu Belge ve diğer gerekli dökumanlar başvurmanız halinde almış olduğunuz öğrenci vizesi Romanya'ya gidişiniz için yeterli olacaktır. Detaylı bilgi ve gerek evrak listesi için web sitemizi ziyaret edebilir veya çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz.

İyi Günler Dileriz.

B. Baltacı 25/06/18, 16:40
Merhaba Iyi günler Aylin hanım size ulaşmak istiyorum ben de Erasmus ile Romanyaya gideceğim fakat bir türlü vize randevusu alamıyorum Istanbul konsolosluğunun sitesini talan ettim fakat hicbir şekilde randevu alamıyorum verdikleri numaraları aradığımda Rumence konuşuluyor başka dil seçeneği yok, mail atabilcegim bir mail adresi yok e.visa sisteminde yalnızca Ankara'yı seçebiliyoruz.
C. Bahçekapılı 07/08/18, 23:46
Merhabalar ben erasmus ile romanyaya gideceğim ancak bir sorum var. Banka hesabımda ne kadar miktarda para göstermem gerekiyor? Yaklaşık 5 ay kalacağım.
k.kaya 29/11/18, 16:22
Diğer gerekli dökümanları açar mısınız nedir onlar?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon