Kayseri

Telefon

+902129636307

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Etiyopya Vize Merkezi, Kayseri

Sevgili Zİyaretçilerimiz

Gerçekleştirmeyi hedeflemekte olduğunuz Etiyopya ziyareti öncesinde almak zorunda olduğunuz Etiyopya Vizesi ile alakalı bir çok ön bilgiye kolaylıkla ulaşabileceğiniz Etiyopya Vize Başvuru sayfamıza hoşgeldiniz.

Sayfamızın içeriğinde Etiyopya Vizesi için gerekli olacak olan belgelere, vize ücretlerine, vize sonuçlanma sürelerine, gerekli evrakların nereden temin edilebileceğine ve bir çok bilgiye erişebileceksiniz.

Ülkemizde yaşamakta olan İran, Bulgaristan, Ermenistan, Amerika Birleşik Devletleri, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Türkmenistan, Suriye, Irak ve daha birçok ülke vatandaşı ile beraber Kayseri ilimiz başta olmak üzere Talas, Develi, Bünyan, Pınarbaşı, İncesu, Melikgazi, Kocasinan, Yahyalı, Tomarza, Özvatan, Akkışla, Felahiye, Sarız, Hacılar, Sarıoğlan, Yeşilhisar ve civar illerimiz; Yozgat, Sivas, Nevşehir, Niğde, Adana, Kahramanmaraş ve Tüm Türkiye'den gerçekleştirecek olduğunuz Etiyopya Vize Başvurularınız için Vize Merkezi Kayseri Şubesi olarak vize hizmeti sunmaktayız.
Etiyopya Vize başvuru süreçleri, vize ücretleri, başvuru evrakları da dahil olmak üzere birçok ön bilgiyi sayfamız aracılığı ile kolaylıkla edinebileceksiniz. Aklınıza takılmış olan sorular ile alakalı Vize Merkezi Kayseri şubemize +90 (212) 963 63 07 numaralı telefon üzerinden ulaşabilir ve uzmanlarımızdan canlı destek talep edebilirsiniz ya da [email protected] adresine mail atarak uzmanlarımızdan bilgilendirme listesi için e-posta talebinde bulunabilirsiniz.

Etiyopya Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Kayseri

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının pasaport türü ayırmaksızın Etiyopya’ya gerçekleştirecek oldukları seyahatleri öncesinde vize başvurusunda bulunarak Etiyopya Vizesi alma zorunlulukları mevcuttur. 
Vize başvurularında karar mercileri ülkemiz sınırları içerisinde bulunan Etiyopya dış temsilcilikleridir. Bu temsilcilikler ise;

Etiyopya Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Kayseri

Etiyopya’nın ve birçok ülkenin de başvurmakta olduğu Elektronik Vize Başvuru sistemi sayesinde bu Etiyopya Vize başvurusunda bulunacak kişilerin bizzat konsolosluklarda bulunmalarına gerek kalmamıştır. 
Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, İran, Bulgaristan, Ermenistan, Amerika Birleşik Devletleri, Türkmenistan, Suriye, Irak gibi daha birçok ülke vatandaşlarının ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının da faydalanabildikleri bu sistem için Vize Merkezi Kayseri şubesi olarak vize hizmeti sunmaktayız. 
Vize Merkezi Kayseri şubesi olarak sizler adına Etiyopya Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilmemiz için vize uzmanlarımıza pasaportunuzun fotoğrafınızın bulunduğu sayfasının renkli bir şekilde taratılmış görüntüsü ya da net bir şekilde çekilmiş bir fotoğrafını [email protected] adresine e-posta olarak gönderebilir veya whatsApp uygulaması aracılığı ile uzmanlarımıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Etiyopya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Kayseri

WhatsApp uygulaması ya da mail yolu ile bizlere iletecek olduğunuz pasaportunuzun görüntüsü vize uzmanlarımız tarafından sizler adına Etiyopya Vize başvurusunu gerçekleştirilmesi için yeterli olacaktır. 
Etiyopya Vize başvuru işlemlerinin başlaması için vize ücretini ödemeniz gerekmektedir. Talep etmekte olduğumuz vize başvuru ücreti tutarını dilerseniz ofisimize gelerek vize uzmanlarımıza elden teslim edebilir ya da sizlerle paylaşacak olduğumuz hesap numarasına havale veya EFT yaparak gerçekleştirebilirsiniz.
Vize başvuru ücretinin ödenmesi sonrasında hataya mahal vermeyecek şekilde başvuru formu sizler adına doldurulacak ve gerekli makamlara iletilmesi sağlanacaktır.
Etiyopya Vizenizin ilgili konsolosluk tarafından onaylanması ardından dilediğiniz e-posta adresine, whatsApp numaranıza ya da talep ettiğiniz adrese kargo yolu ile onaylanmış olan Etiyopya Elektronik Vizenizin iletilmesini sağlamaktayız. 
Pasaportunuza basılmayacak olan bu elektronik vizenin çıktısı ve minimum 6 ay geçerliliği olan pasaportunuz ile birlikte Etiyopya seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Etiyopya Vize Ücretleri - Kayseri

Güncel vize başvuru ücretleri ile alakalı detaylı bilgi almak için dilereniz Kayseri ofisimizi +90 (212) 963 63 07 numaralı telefonu arayarak vize uzmanlarımızla görüşebilir ya da [email protected] adresine mail atarak bilgilendirme maili istediğinizi dile getirebilirsiniz.

Etiyopya Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Kayseri

Vize Merkezi Kayseri şubemiz aracılığı ile gerçekleştirecek olduğunuz Etiyopya Elektronik Vize başvurunuz ortalama olarak 2 iş günü içerisinde sonuç vermektedir. Ancak konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluklar, elektronik vize başvuru sisteminde meydana gelebilecek aksaklıklar ya da resmi tatil günleri bu süreyi ya da randevu tarihini etkileyebilecek olan birkaç etken arasında yer almaktadır. Uzmanlarımız vize başvurunuzda herhangi bir aksaklık olmaması adına seyahatinizden en az 20 gün öncesinde başvuru işlemlerinize başlamanızı tavsiye etmektedirler. 
Değerli Ziyaretçilerimiz, sizler için Vize Merkezi Kayseri şubesi olarak hazırlamış olduğumuz Etiyopya Vize Başvuru süreçlerini ele aldığımız sayfamızı okudunuz. Genel olarak bahsetmiş olduğumuz bilgiler dışında aklınıza takılmış olan sorular için Vize Merkezi Kayseri şubemizi +90 (212) 963 63 07 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta atarak uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
Vize Merkezi Kayseri Şubesi olarak Etiyopya seyahatinizde sizlere iyi yolculuklar dileriz.

Etiyopya Vize Merkezi Kayseri

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp