Diyarbakır

Telefon

+902129636307

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Etiyopya Vize Merkezi, Diyarbakır

Sevgili Zİyaretçilerimiz

Etiyopya’ya yapacak olduğunuz seyahatiniz öncesinde almak ile mükellef olduğunuz Etiyopya Vizesi ile alakalı kapsamlı bilgilere kolaylıkla erişebilecek olduğunuz Etiyopya Vize başvuru sayfamıza hoşgeldiniz.

Sayfanın devamında Etiyopya Vizesi için gerekli olacak olan belgelere, vize süreçlerine, vize ücretlerine ve daha bir çok bilgiye sahip olacaksınız.

Ülkemizde yaşamakta olan İran, Bulgaristan, Ermenistan, Amerika Birleşik Devletleri, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Türkmenistan, Suriye, Irak ve daha birçok ülke vatandaşı ile beraber Diyarbakır ilimiz başta olmak üzere Ergani, Hani, Kulp, Hazro, Bismil, Bağlar, Çermik, Çınar, Çüngüş, Dicle, Eğil, Kayapınar, Kocaköy, Lice, Silvan, Sur, Yenişehir ilçelerimiz ve civar illerimiz; Batman, Şanlıurfa, Mardin, Siirt, Şırnak ve Tüm Türkiye'den gerçekleştirecek olduğunuz Etiyopya Vize Başvurularınız için Vize Merkezi Diyarbakır Şubesi olarak vize hizmeti sunmaktayız.
Etiyopya Vize başvuru süreçleri, vize ücretleri, başvuru evrakları da dahil olmak üzere birçok ön bilgiyi sayfamız aracılığı ile kolaylıkla edinebileceksiniz. Aklınıza takılmış olan sorular ile alakalı Vize Merkezi Diyarbakır şubemize +90 (212) 963 63 07 numaralı telefon üzerinden ulaşabilir ve uzmanlarımızdan canlı destek talep edebilirsiniz ya da [email protected] adresine gönderecek olduğunuz e-posta ile bilgilendirme maili isteğinde bulunabilirsiniz.

Etiyopya Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Diyarbakır

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının pasaport türü ayırmaksızın Etiyopya’ya gerçekleştirecek oldukları seyahatleri öncesinde vize başvurusunda bulunarak Etiyopya Vizesi alma zorunlulukları mevcuttur. 
Vize başvurularında karar mercileri ülkemiz sınırları içerisinde bulunan Etiyopya dış temsilcilikleridir. Bu temsilcilikler ise;

Etiyopya Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Diyarbakır

Günümüzde birçok ülkenin olduğu gibi Etiyopya’nın da başvurmakta olduğu Elektronik Vize Başvuru sistemi sayesinde bu Etiyopya Vize başvurusunda bulunacak kişilerin bizzat konsolosluklarda bulunmalarına gerek kalmamıştır. 
İran, Bulgaristan, Ermenistan, Amerika Birleşik Devletleri, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Türkmenistan, Suriye, Irak gibi daha birçok ülke vatandaşlarının ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının da faydalanabildikleri bu sistem için Vize Merkezi Diyarbakır şubesi olarak vize hizmeti sunmaktayız. 
Vize Merkezi Diyarbakır şubesi olarak sizler adına Etiyopya Vize Başvurunuzu gerçekleştirebilmemiz için vize uzmanlarımıza pasaportunuzun fotoğrafınızın bulunduğu sayfasının renkli bir şekilde taratılmış görüntüsü ya da net bir şekilde çekilmiş bir fotoğrafını [email protected] adresine e-posta olarak gönderebilir veya whatsApp uygulaması aracılığı ile uzmanlarımıza ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Etiyopya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Diyarbakır

Mail ya da whatsApp uygulaması aracılığı ile bizlere iletmiş olduğunuz pasaport görüntüsü sizler adına Etiyopya Vize Başvurunuzu gerçekleştirmemiz için yeterli olacaktır. 
Vize başvuru işlemlerinin başlaması ve devamının sağlanması için Etiyopya Vize başvuru ücretini ödemeniz gerekmektedir. Talep edilen vize başvuru ücreti tutarını dilerseniz ofisimize gelerek bizlere elden teslim edebilir dilerseniz bankalar aracılığı ile sizlerle paylaşacak olduğumuz hesap numarasına yatırabilirsiniz.
Ödeme işleminiz gerçekleştikten sonra hataya yer verilmeyecek şekilde başvuru formunuz sizler adına doldurulur ve ilgili makamlara iletilmesi sağlanır.
Etiyopya Vizenizin ilgili konsolosluk tarafından onaylanması ardından dilediğiniz e-posta adresine, whatsApp numaranıza ya da talep ettiğiniz adrese kargo yolu ile onaylanmış olan Etiyopya Elektronik Vizenizin iletilmesini sağlamaktayız. 
Pasaportunuza basılmayacak olan bu elektronik vizenin çıktısı ve minimum 6 ay geçerliliği olan pasaportunuz ile birlikte Etiyopya seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Etiyopya Vize Ücretleri - Diyarbakır

Etiyopya Vize başvuru işlemlerinizin başlaması için Elektronik vize başvuru ücretini ödemeniz gerekmektedir. Ödeyecek olduğunuz bu vize başvuru ücreti içerisinde danışmanlık ücretimiz de mevcut olacaktır. 
Güncel vize başvuru ücretleri ile alakalı detaylı bilgi almak için dilereniz Diyarbakır ofisimizi +90 (212) 963 63 07 numaralı telefonu tuşlayarak uzmanlarımızla görüşebilir ya da [email protected] adresine mail atarak bilgilendirme maili istediğinizi dile getirebilirsiniz.

Etiyopya Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Diyarbakır

Vize Merkezi Diyarbakır şubemiz aracılığı ile gerçekleştirecek olduğunuz Etiyopya Elektronik Vize başvurunuz ortalama olarak 2 iş günü içerisinde sonuç vermektedir. Ancak konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluklar, elektronik vize başvuru sisteminde meydana gelebilecek aksaklıklar ya da resmi tatil günleri bu süreyi ya da randevu tarihini etkileyebilecek olan birkaç etken arasında yer almaktadır. Uzmanlarımız vize başvurunuzda herhangi bir aksaklık olmaması adına seyahatinizden en az 20 gün öncesinde başvuru işlemlerinize başlamanızı tavsiye etmektedirler. 
Değerli Ziyaretçilerimiz, sizler için Vize Merkezi Diyarbakır şubesi olarak hazırlamış olduğumuz Etiyopya Vize Başvuru süreçlerini ele aldığımız sayfamızı okudunuz. Genel olarak bahsetmiş olduğumuz bilgiler dışında aklınıza takılmış olan sorular için Vize Merkezi Diyarbakır şubemizi +90 (212) 963 63 07 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta atarak uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
Vize Merkezi Diyarbakır Şubesi olarak Etiyopya seyahatinizde sizlere iyi yolculuklar dileriz.

Etiyopya Vize Merkezi Diyarbakır

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp