Antalya

Telefon

+902129636307

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Etiyopya Vize Merkezi, Antalya

Antalya Vize Merkezi

Etiyopya Antalya Vize Merkezi Antalya Sayfamıza Hoşgeldiniz.

Antalya Etiyopya vizesine başvurusu yapmak isteyenler Etiyopya Vize Merkezi Antalya ofisimiz aracılığı ile işlemlerini yapabileceklerdir.

Vize Merkezi Antalya Etiyopya vize başvurunuzu sizin adınıza gerçekleştirmektedir. Etiyopya Vize başvuru sürecinde evrak takibini başından sonuna yapan Antalya Vize Merkezi ihtiyacınız olan Etiyopya vizenizi almanıza yardımcı olur.

Etiyopya vize kategorileri olan turistik vize ve ticari vize evrak listelerini vize Merkezi Etiyopya Vizesi Web Sayfamızda görebilirsiniz. Etiyopya vizesi için gerekli belgeler güncellenebilmektedir. Vize başvurularında kullanılan en güncel evrak listesini almak ve vize sürecinde sorun yaşamamak için Antalya Vize Merkezi temsilcimizi arayın.

Etiyopya vize başvuru işlemleri için Ankara Büyükelçiliğinde şahsen bulunmanıza gerek yoktur. Ayrıca konsoloslukta mülakat ve biyometrik veri ibrazı gibi işlemler de yapılmamaktadır. Antalya’da yaşayan vatandaşlarımız evraklarını kargo ile veya ofisimize gelerek teslim ettiklerinde başvurularını Antalya ofisimize yapabileceklerdir. Antalya ve çevre illerde - Muğla, Isparta, Burdur, Karaman, Konya, Mersin, Adana - illerinden ikamet eden başvuru sahiplerini vize evraklarını kargo veya kurye ile ofisimize ulaştırabilirler.

Antalya Vize merkezi ofisimize iletişim bölümümüzdeki telefon numaralarından ulaşabilir, soru ve görüşleriniz için [email protected] adresine yazabilirsiniz.

Vize Merkezi Antalya’dan Etiyopya Vizesi Nasıl Alınır?

  1. Antalya Vize Merkezi müşteri temsilcilerimizi arayın ve Etiyopya seyahatinizin amacınıza uygun evrak listesini, vize ücreti ve prosedürü içeren bilgi e-postasını talep edin.
  2. Antalya ofisimiz tarafından gönderilen bilgilendirme e-postasında yer alan Etiyopya gerekli evraklarını hazırlayın ve elden veya kargo ile ofisimize ulaştırın.
  3. Antalya Etiyopya Vize başvurunuzun sonucu bildirildikten sonra pasaportunuzu Antalya Vize Merkezi ofisimizden alabilir veya kargo ile adresinize gönderebiliriz.

Antalya Etiyopya Vizesi İçin Gerekli Evraklar Hakkında

Etiyopya vize başvurularında seyahat amacınızı belirlemeniz bir önceliktir. Seyahat amacınız turistik ziyaret veya bir ticari faaliyet ile alakalı ise örneğin konferans katılımı, iş görüşmesi, fuar - etkinlik katılımı vb. - ticari amaçlı ziyaret olabilir.

Web sayfamızdaki Etiyopya Vize işlemleri bölümü altında ticari ve turistik vize evrak listelerini ve detaylarını görebilirsiniz. Güncel evraklar, resmi belgeler ve başvuru prosedürüyle ilgili bilgi almak vize sonucunun çıkış sürecinde problem yaşamamak için Vize Merkezi Antalya müşteri temsilcilerimizi arayınız.

Etiyopya vize evrakları Etiyopya Konsolosluğu vize departmanı tarafından güncellenmektedir ve Vize merkezi her türlü vize başvurusunda güncel koşulları yakından takip ederek size doğru bilgi verme gayretiyle çalışır. Etiyopya vizesi sürecinde problem yaşamamak için Antalya Etiyopya Vize Merkezi temsilcilerimizi aramanız doğru başvuru yapmanın ilk koşuludur.

Etiyopya vize müracaatında kullanacağınız seyahat sonrası 6 ay geçerli olması gereken pasaportunuzun 10 yıldan eski olmamalıdır. Ayrıca Etiyopya vizesinin işlenebilmesi için boş sayfalarının olması gerekmektedir.

Fotoğrafınız başvuru formunda kullanılacağı için güncel halinizi yansıtmalıdır. Pasaportunuzdaki fotoğrafı kullanmanız doğru olmaz. Onun yerine yeni bir fotoğrafla vize başvuru formunu tamamlamanız gerekir.

Sizin veya şirketinizin yetkilisi veya işvereniniz tarafından yazılması gereken Etiyopya turistik veya ticari talep dilekçesi İngilizce yazılmalıdır.

Etiyopya vize davetiyesinin aslının ibraz edilmesi gerekmektedir. Etiyopya göçmenlik ofisi onaylı davetiye ticari ziyaretin içeriğini, konaklama bilgilerini ve seyahat tarihlerini içermelidir. Sahte olduğu tespit edilen belgelerin hukuki sonuçları olacağını ve böyle durumlarda başvurunuzun ret ile sonuçlanacağını unutmayınız.

Vize Merkezi Antalya ofisini evrak dosyanızı kargo veya elden aldıktan sonra temsilcimiz güncel olmayan veya varsa eksik evraklarınızı size e-mail veya telefonla bildirimde bulunulacaktır.

Gerekli gördüğünde, eğer varsa sizden eksik evrak talebinde bulunulabilmektedir. Güncel olmayan fotoğraflar ve yıpranmış pasaportlarla yapılan başvurular kabul edilmez veya başvuru ret ile sonuçlanır.

Etiyopya vizesi için gereken evraklar size belirtilmediği suretle noter tasdikli olmalarına gerek yoktur.

Antalya Etiyopya Vize Başvuru Formu Hakkında

Etiyopya vize formunun eksiksiz doldurulması gerekmektedir. Antalya Vize Merkezi temsilcilerimiz form doldurulmasında size destek vermektedirler. İngilizce yazılması gereken belgelerin formatı hakkında bilgi ve desteği temsilcilerimizden alabilirsiniz. Antalya Etiyopya vize Başvuru formunda doldurulduktan sonra eğer seyahat amacı veya tarihi veya isim değişikliği, pasaport değişikliği gibi bir durum ortaya çıkarsa yeni bir form doldurmak gerekmektedir.

Antalya başvurularında Etiyopya Vize Ücreti

Vize başvuru ücretleri ), ülkede kalış sürenize, Etiyopya seyahatinizin amacına (turistik veya ticari, başvuru formunda talep edilen ülkeye giriş sayısına göre farklılık gösterebilir. Özellikle Etiyopya ticari vize başvuruları 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık veya 1 yıllık süreli talepleri içerebilmektedir. Doğal olarak ülkeye giriş izni sayısı ve süresi arttıkça Etiyopya vize ücreti de artış göstermektedir.

Etiyopya vize ücreti, vize harcı ve vize merkezi koordinasyon bedellerini içermektedir. Vize ücretleri aylık veya senelik olarak değişmektedir. Etiyopya vize ücreti hakkında güncel detaylı bilgi için temsilcilerimizi arayınız.

Etiyopya Vizesi için Antalya Vize Merkezine hangi illerden başvuru yapabilirsiniz?

Karaman, Mersin, Konya, Adana, Muğla, Burdur, Isparta’dan yapılacak Etiyopya vize müracaatı için hazırladığınız gerekli evrakları Vize Merkezi Antalya şubesi kargo veya kurye ile ulaştırdığınızda dosyanız hemen işleme alınır ve başvurunuz hızla yapılır.

Antalya çevresindeki illerden yapılan başvurularda evrak ve pasaport kargo sürelerini de dikkate alarak başvurunuzun yapılması gerektiğini göz önünde bulundurun ve başvurunuzu seyahatinizden en az 15 gün önce yaparak vize çıkış süresinin seyahat tarihinizle çakışmamasını sağlayabilirsiniz.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp