Çorlu

Telefon

+902129636307

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Etiyopya Vize Merkezi, Çorlu

Çorlu Vize Merkezi

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Etiyopya’ya ya gerçekleştirecek oluğunuz seyahatiniz öncesinde almak ile mükellef olduğunuz Etiyopya Vizesi ile alakalı süreçleri ve bir çok bilgiyi paylaşacak olduğumuz sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfamızın devamında Etiyopya vize başvuru süreçlerine, gerekli evrakların listelerine, vize ücretlerine ve daha birçok bilgiye kolaylıkla erişebileceksiniz.

Çorlu ilçemiz olmak üzere çevre ilçeler olan Çerkezköy, Ergene, Hayrabolu, Kapaklı, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Süleymanpaşa, Şarköy ve çevre illerimiz Tekirdağ Merkez, Kırklareli, Edirne, İstanbul ve ülkemizde yaşamakta olan İran, Bulgaristan, Ermenistan, Amerika Birleşik Devletleri, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Türkmenistan, Suriye, Irak ve birçok ülkenin vatandaşları adına uzman kadromuz eşliğinde Etiyopya Vize Başvuruları için Vize hizmeti vermekteyiz.
Vize ücretleri, vize başvuru süreçleri ve başvuru için gerekli olacak olan birçok bilgiye sayfamız aracılığı ile kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Etiyopya vize başvuruları ile alakalı daha detaylı bilgi almak ve vize uzmanlarımızdan danışmanlık talebinde bulunabilmek için Vize Merkezi Çorlu şubemizi +90 (212) 963 63 07 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta atarak uzmanlarımızla kolaylıkla irtibata geçebilirsiniz.

Etiyopya Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Çorlu

Etiyopya’ya seyahat edecek olan Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları için pasaport ayrımı bulunmaksızın vize zorunluluğu bulunmaktadır. Vize başvurularında yetkili olan ve ülkemiz sınırları içerisinde Etiyopya dış temsilcilik görevini yapan kurumlar ise;

İran, Bulgaristan, Ermenistan, Amerika Birleşik Devletleri, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Türkmenistan, Suriye, Irak ve birçok ülkenin vatandaşları ise Etiyopya’ya gerçekleştirecek oldukları seyahatlerinde Elektronik Vize sisteminden faydalanma imkanları bulunmaktadır.

Etiyopya Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Çorlu

Etiyopya’nın da dahil olduğu ve günümüzde birçok ülkenin başvurmakta olduğu Elektronik Vize sistemi sayesinde Etiyopya vize başvurusu yapacak kişilerin bizzat konsolosluklarda bulunmalarına gerek kalmamıştır.
Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları ve İran, Bulgaristan, Ermenistan, Amerika Birleşik Devletleri, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Türkmenistan, Suriye, Irak gibi daha birçok ülke vatandaşlarının Çorlu Şubemiz aracılığı ile gerçekleştirecek oldukları Etiyopya Vize Başvuruları için yalnızca pasaportlarını uzmanlarımıza ulaştırmaları yeterli olacaktır.
Pasaportunuzun fotoğrafınızın bulunduğu sayfasının renkli taratılmış görüntüsünü ya da net bir şekilde çekilmiş bir fotoğrafını Çorlu şubemize dilerseniz [email protected] adresi üzerinde e-posta ile ulaştırabilir ya da whatsApp uygulaması aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.

Etiyopya Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Çorlu

Vize Merkezi Çorlu şubemizde hizmet vermekte olan vize uzmanlarımız sizler adına Etiyopya Vize Başvurusunu titizlikle gerçekleştirmektedirler.
WhatsApp ya da e-posta yolu ile bizlere iletmiş olduğunuz pasaportunuzun görüntüsü vize danışmanlarımıza ulaşması sonrasında elektronik vize başvuru ücretini ödemeniz gerekmektedir. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra dikktali bir şekilde doldurulması gereken Etiyopya Elektronik Vize Başvuru formu sizler adına uzmanlarımız tarafından doldurulacak ve ilgili makamlara teslim edilecektir.
Vizenizin onaylanması sonrasında konsolosluk tarafından yönlendirilmiş olan Etiyopya Elektronik Vizeniz sizlere tarafımızca mail yolu ile iletilecektir. Seyahatiniz sırasında sizlere iletmiş olduğumuz onaylanmış Etiyopya Vizesinin çıktısını pasaportunuz ile beraber yanınızda bulundurarak seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Etiyopya Vize Ücretleri - Çorlu

Etiyopya Vize Başvuru işlemlerinizin başlaması için vize başvuru ücretlerini ödemeniz gerekmektedir. Vize Başvuru ücreti içerisinde danışmanlık ücretimiz de dahil olacaktır. 2024 Yılına ait güncel vize ücretleri hakkında kapsamlı bilgi alabilmek için Vize Merkezi Çorlu şubemizi +90 (282) 970 50 83 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz ya da [email protected] adresine mail atarak bilgilendirme maili talebinde bulunarak sizlere iletecek olduğumuz mail ile Etiyopya Vize ücretleri hakkında güncel dökümanlara erişebilirsiniz.

Etiyopya Vizesi Kaç Gün İçerisinde Çıkar? - Çorlu

Vize Merkezi Çorlu şubemiz aracılığı ile gerçekleştirecek olduğunuz Etiyopya Elektronik Vize başvurunuz ortalama olarak 2 iş günü içerisinde sonuç vermektedir. Ancak konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluklar, elektronik vize başvuru sisteminde meydana gelebilecek aksaklıklar ya da resmi tatil günleri bu süreyi ya da randevu tarihini etkileyebilecek olan birkaç etken arasında yer almaktadır. Uzmanlarımız vize başvurunuzda herhangi bir aksaklık olmaması adına seyahatinizden en az 20 gün öncesinde başvuru işlemlerinize başlamanızı tavsiye etmektedirler.
Değerli Ziyaretçilerimiz, sizler için Vize Merkezi Çorlu şubesi olarak hazırlamış olduğumuz Etiyopya Vize Başvuru süreçlerini ele aldığımız sayfamızı okudunuz. Genel olarak bahsetmiş olduğumuz bilgiler dışında aklınıza takılmış olan sorular için Vize Merkezi Çorlu şubemizi +90 (212) 963 63 07 numaralı telefondan arayabilir ya da [email protected] adresine e-posta atarak uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
Vize Merkezi Çorlu Şubesi olarak Etiyopya seyahatinizde sizlere iyi yolculuklar dileriz.

Etiyopya Vize Merkezi Çorlu

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp