Gaziantep

Telefon

+902129636307

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Etiyopya Vize Merkezi, Gaziantep

Gaziantep Vize Merkezi

Etiyopya Gaziantep Vize Merkezi Gaziantep Sayfamıza Hoşgeldiniz.

Gaziantep Etiyopya vizesine başvurusu yapmak isteyenler Etiyopya Vize Merkezi Gaziantep ofisimiz aracılığı ile işlemlerini yapabileceklerdir.

Vize Merkezi Gaziantep Etiyopya vize başvurunuzu sizin adınıza gerçekleştirmektedir. Etiyopya Vize başvuru prosedüründe evrak takibini sürecin her aşamasında yapan Gaziantep Vize Merkezi ihtiyacınız olan Etiyopya turistik ve ticari vizesini almanıza destek olur.

Turistik Etiyopya vize ve Ticari Etiyopya vize evrak listelerini Etiyopya web sayfamızda göreceksiniz. Etiyopya vizesi için gerekli dokümanlar güncellenebilmektedir. Etiyopya Vize başvuruları için gerekli evrakların en güncel halini görmek ve vize sürecinde sorun yaşamamak için Gaziantep Vize Merkezi şubemizi arayın.

Etiyopya vize başvurusunda mülakat ve biyometrik veri ibrazı gibi işlemler olmadığından Büyükelçilikte şahsen bulunmanıza gerek yoktur. Gaziantep’te yaşayan vatandaşlar evraklarını kargo ile veya ofisimize gelerek teslim ettiklerinde başvurularını Gaziantep ofisimiz aracılığı ile yapabileceklerdir.

Gaziantep Vize merkezi ofisimize şubelerimiz kısmındaki telefon numarasından ulaşabilir, detaylı bilgi için [email protected] adresine yazabilirsiniz.

Vize Merkezi Gaziantep’ten Etiyopya Vizesi Nasıl Alınır?

  1. Gaziantep Vize Merkezi müşteri temsilcilerimizi arayın ve Etiyopya yolculuğunuzun amacınıza uygun evrak listesini, vize ücreti ve prosedürü içeren bilgi e-postasını talep edin.
  2. Gaziantep Vize Merkezi ofisimiz tarafından gönderilen bilgilendirme e-postasında yer alan Etiyopya gerekli evraklarını hazırlayın ve elden veya kargo ile ofisimize ulaştırın.
  3. Etiyopya Vize başvurunuzun sonucu çıktıktan sonra pasaportunuzu Gaziantep Vize Merkezi ofisimizden alabilir veya kargo ile adresinize gönderebiliriz.

Gaziantep Etiyopya Vizesi İçin Gerekli Evraklar Hakkında

Etiyopya vize başvurularında seyahat amacınızı belirlemeniz bir önceliktir. Seyahat amacınız turistik ziyaret veya bir ticari faaliyet ile alakalı ise örneğin konferans katılımı, iş görüşmesi, fuar - etkinlik katılımı vb. - ticari amaçlı ziyaret olabilir.

Web sayfamızdaki Etiyopya Vize işlemleri bölümü altında ticari ve turistik vize evrak listelerini ve detaylarını görebilirsiniz. Güncel evraklar, resmi belgeler ve başvuru prosedürüyle ilgili bilgi almak vize sonucunun çıkış sürecinde problem yaşamamak için Vize Merkezi Gaziantep müşteri temsilcilerimizi arayınız.

Etiyopya vize evrakları Etiyopya Konsolosluğu vize departmanı tarafından güncellenmektedir ve Vize merkezi her türlü vize başvurusunda güncel koşulları yakından takip ederek size doğru bilgi verme gayretiyle çalışır. Etiyopya vizesi sürecinde problem yaşamamak için Gaziantep Etiyopya Vize Merkezi temsilcilerimizi aramanız doğru başvuru yapmanın ilk koşuludur.

Etiyopya vize müracaatında kullanacağınız seyahat sonrası 6 ay geçerli olması gereken pasaportunuzun 10 yıldan eski olmamalıdır. Ayrıca Etiyopya vizesinin işlenebilmesi için boş sayfalarının olması gerekmektedir.

Fotoğrafınız başvuru formunda kullanılacağı için güncel halinizi yansıtmalıdır. Pasaportunuzdaki fotoğrafı kullanmanız doğru olmaz. Onun yerine yeni bir fotoğrafla vize başvuru formunu tamamlamanız gerekir.

Sizin veya şirketinizin yetkilisi veya işvereniniz tarafından yazılması gereken Etiyopya turistik veya ticari talep dilekçesi İngilizce yazılmalıdır.

Etiyopya vize davetiyesinin aslının ibraz edilmesi gerekmektedir. Etiyopya göçmenlik ofisi onaylı davetiye ticari ziyaretin içeriğini, konaklama bilgilerini ve seyahat tarihlerini içermelidir. Sahte olduğu tespit edilen belgelerin hukuki sonuçları olacağını ve böyle durumlarda başvurunuzun ret ile sonuçlanacağını unutmayınız.

Vize Merkezi Gaziantep ofisini evrak dosyanızı kargo veya elden aldıktan sonra temsilcimiz güncel olmayan veya varsa eksik evraklarınızı size e-mail veya telefonla bildirimde bulunulacaktır.

Gerekli gördüğünde, eğer varsa sizden eksik evrak talebinde bulunulabilmektedir. Güncel olmayan fotoğraflar ve yıpranmış pasaportlarla yapılan başvurular kabul edilmez veya başvuru ret ile sonuçlanır.

Etiyopya vizesi için gereken evraklar size belirtilmediği suretle noter tasdikli olmalarına gerek yoktur.

Gaziantep Etiyopya Vize Başvuru Formu Hakkında

Etiyopya vize formunun eksiksiz doldurulması gerekmektedir. Gaziantep Vize Merkezi temsilcilerimiz form doldurulmasında size destek vermektedirler. İngilizce yazılması gereken belgelerin formatı hakkında bilgi ve desteği temsilcilerimizden alabilirsiniz. Gaziantep Etiyopya vize Başvuru formunda doldurulduktan sonra eğer seyahat amacı veya tarihi veya isim değişikliği, pasaport değişikliği gibi bir durum ortaya çıkarsa yeni bir form doldurmak gerekmektedir.

Gaziantep başvurularında Etiyopya Vize Ücreti

Vize başvuru ücretleri ), ülkede kalış sürenize, Etiyopya seyahatinizin amacına (turistik veya ticari, başvuru formunda talep edilen ülkeye giriş sayısına göre farklılık gösterebilir. Özellikle Etiyopya ticari vize başvuruları 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık veya 1 yıllık süreli talepleri içerebilmektedir. Doğal olarak ülkeye giriş izni sayısı ve süresi arttıkça Etiyopya vize ücreti de artış göstermektedir.

Etiyopya vize ücreti, vize harcı ve vize merkezi koordinasyon bedellerini içermektedir. Vize ücretleri aylık veya senelik olarak değişmektedir. Etiyopya vize ücreti hakkında güncel detaylı bilgi için temsilcilerimizi arayınız.

Etiyopya Vizesi için Gaziantep Vize Merkezine hangi illerden başvuru yapabilirsiniz?

Diyarbakır, Gaziantep, Adıyaman, Kilis, Şanlıurfa, Şırnak, Siirt, Mardin, Batman Etiyopya vize müracaatı için hazırladığınız gerekli evrakları Vize Merkezi Gaziantep şubesi kargo veya kurye ile ulaştırdığınızda dosyanız hemen işleme alınır ve başvurunuz hızla yapılır.

Gaziantep çevresindeki illerden yapılan başvurularda evrak ve pasaport kargo sürelerini de dikkate alarak başvurunuzun yapılması gerektiğini göz önünde bulundurun ve başvurunuzu seyahatinizden en az 1 ay önce yaparak vize çıkış süresinin seyahat tarihinizle çakışmamasını sağlayabilirsiniz.

Gaziantep’ten Etiyopya Vizesi Kaç günde çıkar?

Normal şartlarda 10 iş gününde sonuçlanan Etiyopya vize başvurusunda sonuç olumlu ise vizeniz çıkarsa vize çıktığı gün itibariyle geçerli olur. Kurumların tatil olduğu veya yoğunluktan dolayı gecikmelerin yaşanabileceğini unutmayın. Bu nedenle çıkış süresinin konfirme etmek için vize merkezi Gaziantep temsilcilerimizi arayın.

Eksik evrak talebi veya başka sebeplerden vizenizin çıkışını geciktiren İstisnai durumlarda konsolosluk tarafından bilgilendirildiğiniz durumları müşteri temsilcilerimizle paylaşın. Bu durumların Vize Merkezi Gaziantep’ten bağımsız gelişmekte olduğunu ve Etiyopya Büyükelçiliği Türkiye’de yapılan vize başvurularında tek yetkili kurum olduğunu unutmayın.

Gaziantep Vize Merkezi vize prosedürüne uygun içerikli eksiksiz evraklarla doğru strateji oluşturarak başvuru yapmanızı sağlamak için vardır.

Etiyopya Vize Merkezi Gaziantep

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp