Danimarka Schengen Vizesi

Danimarka Schengen Vizesi

Değerli Ziyaretçimiz, 

Ziyaret etmekte olduğunuz bu sayfa, Danimarka Schengen Vize Başvuru işlemleri üzerine hazırlanmış bir sayfadır. Danimarka Schengen vizesine dair sık soruları burada bulacaksınız. 

Sayfamızı dikkatli bir şekilde incelenmeniz halinde Danimarka Schengen vize başvurularınızı Vize Merkezi – Danimarka Vize Departmanı ile en kolay şekilde gerçekleştirebileceksiniz.

Danimarka Schengen Vizesi Nedir?

Danimarka Schengen vizesi 180 günlük bir dönemde 90 günü aşmayacak süre Schengen Üye Devletlerinin sınırları içindeki planlı ziyaretleri veya bu sınırlardan yapılan transit geçişleri kapsayan “kısa süreli vize” türüdür. Schengen Üye Ülkelerinin havaalanlarının uluslararası transit alanlarından asıl gidilecek olan ülkeye aktarmalarda kullanılan “havaalanı transit vize” de Schengen vizesi kapsamındadır. Danimarka Schengen vizesi, vizenin geçerli olduğu süre zarfında diğer Schengen Ülkelerini ziyaret etmenize fırsat tanır. 

Danimarka Schengen Vizesi için Pasaportun Özellikleri ve Geçerlilik Süresi Nedir?

Danimarka Schengen vizesi için kullanılan pasaport seyahat sonrası en az 6 ay geçerli olmalıdır. Pasaport son 10 yıl içinde alınmış olması ve eksik, yırtık sayfasının olmaması gerekmektedir. Bazı Schengen başvurularında fotokopileri talep edilmektedir. Eğer eski pasaportlarınızda önceden alına vizelere ve Schengen vizeleri varsa bunu diğer başvuru evraklarıyla birlikte sunmak gerekebilir. 

Schengen Vizesinin Geçerli Olduğu Ülkeler Nelerdir?

Schengen bölgesi, Schengen Ülkeleri olarak anılan 26 ülkeyi kapsar. Schengen Anlaşmasına taraf olan bu ülkelerin vatandaşları kendi ülke sınırlarının dışında, Schengen bölgesi sınırları dahilinde serbest dolaşım hakkına sahiptir. Schengen ülkeleri; Avusturya, Danimarka, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Almanya, Yunanistan, İzlanda, Danimarka, Letonya, Lihtenştayn, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Slovakya, Slovenya, İsveç ve İsviçre. Bu ülkeler kısa süreli vize kategorilerinde ortak bir vize politikası uygulamaktadır. Bu ülkelerden İsviçre, İzlanda, Norveç ve Lihtenştayn Avrupa Birliği üyesi olmamalarına rağmen Schengen bölgesine dahildir. 

Danimarka Schengen Vizesi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Türkiye’de Danimarka Schengen vize başvuruları Danimarka konsoloslukların akredite ettiği vize başvuru merkezleri ve seyahat acenteleri vasıtasıyla kabul edilmektedir. Eğer birden fazla Schengen ülkesine seyahat     edilecekse, Schengen vize başvurusunun ilk gidilecek ülkenin konsolosluğuna yapılması gerekir. Eğer Schengen vize başvurunuzu Danimarka konsolosluğu üzerinden gerçekleştirecekseniz ilk giriş yapacağınız ülkenin Danimarka olması doğru olur.  

Danimarka Schengen Vizesi Nasıl Alınır?

Danimarka Schengen vizesi için seyahat amacınıza uygun vize kategorilerini ve durumunuza göre Schengen vizesi için gereken evrak listesini Danimarka Vize İşlemleri bölümümüzün altında bulacaksınız. Vize Merkezi temsilcimizle iletişime geçtiğiniz takdirde en güncel evrak listesi e-mail adresinize gönderilir. Danimarka Schengen vizesi evraklarınızı bize kargo ile gönderdikten sonra başvuru dosyanız hazırlanır. Daha önceden alınmış bir Schengen vizeniz yoksa VIS prosedürü dahilinde parmak izi verme işlemi gerçekleştirmeniz gerekecektir. Bu süreçte yetkililerimiz, biometrik verilerini beyan edecek yolcularımıza süreç boyunca asistanlık gerçekleştirecek ve sorunsuz bir şekilde başvuru işlemlerinizin tamamlanmasını sağlayacaktır. Schengen yönetmeliği gereğince 25 Eylül 2014 tarihi itibariyle vize işlemleriniz için parmak izi uygulamasına (VIS) geçilmiştir. Bu tarihinden itibaren Schengen vizesi alan başvuru sahiplerinin randevu gün ve saatinde başvuru merkezinde hazır bulunmaları gerekmektedir. Randevu gününüzde temsilcimiz sizlere eşlik edecektir. 

Danimarka Schengen Vizesinin Geçerlilik Süresi Ne Kadardır?

Danimarka Schegen vizesi kısa süreli bir vizedir. Schegen vize yönetmeliği kurallarına göre kısa süreli vize 180 günlük bir dönemde 90 günlük kalış izni veren vize olarak tanımlanmıştır. Buna göre 180 günlük herhangi bir dönemde Schegen bölgesinde kalış süresi en fazla 90 gün olabilmektedir. Vizenizin geçerliliğine dair kesin süre vize etiketinde yer alan “Duration of visit” (Ziyaret süresi) başlığı altında gösterilir. Tek girişli vize Danimarka Schengen vizesi Schengen bölgesine sadece tek giriş hakkı vermektedir. Bu da vize etiketinde “Number of Entries” (Girişlerin Sayısı) başlığı altında ‘1’ rakamı ile gösterilir. Çift girişli veya çok girişli Danimarka Schengen vizesi vizenin geçerlilik süresi boyunca ülkeye birden fazla giriş yapma hakkı verir. Bu da yine vize etiketinde Number of Entries” (Girişlerin Sayısı) başlığı altında ‘02’ rakamı veya ‘MULT’ yazısıyla gösterilir.

Danimarka Schengen Vizesi Almak Ne Kadar Sürer?

Danimarka Schengen vizesi başvuruları bütün evraklar teslim edildikten sonra 3 ila 10 içinde sonuçlanmaktadır. Ancak Danimarka konsolosluğunun iş yoğunluğu veya ek evrak talebinde bulunması veya gerekli gördüğü taktirde başvuru sahibini mülakata çağırması gibi durumlarda bu süre 14 ila 21 günü bulmaktadır. Danimarka Schengen vizesinin sonucuna dair karar verecek tek tek yetkili kurumun Danimarka Konsolosluğu ve Danimarka Büyükelçiliği olduğu unutulmamalıdır. Danimarka Schengen vize başvurunuzu yaparken zaman kayıplarını önlemek ve güncel evrak listesi ile işlemlerinizi gerçekleştirmek için Vize Merkezi temsilcimizle iletişime geçin. Bulunduğunuz şehre en yakın Vize Merkezi iletişim bilgilerini “Şubelerimiz” başlığı altında görebilirsiniz.

Danimarka Schengen Vize Başvuru Formu Nasıl Doldurulur?

Danimarka Schengen vize başvuru tüm kişisel bilgilerinizi içeren bir formdur. Burada vereceğiniz bilgilerin diğer vize evraklarında belirtiğiniz bilgilerle uyumlu olmasına özen gösteriniz. Örneğin vize dilekçenizde belirttiğinizgiriş çıkış tarihleriyle aynı olmalıdır. Pasaport numaranız, kimlik numaranızın doğru yazıldığından emin olmalısınız. Danimarka Schengen vize başvuru formunun eksiksiz doldurulması ve ilgili kutuların tarafınızdan imzalanması gerekir. Seyahatinizde size eşlik eden aile bireyleri için de ayrı ayrı başvuruda bulunulması gerekmektedir. Danimarka Schengen vize başvuru formunun sağ üst köşesinde yer alan fotoğraf bölümüne yapıştırılması gereken fotoğrafın biyometrik özellikte olması gerekmektedir. 35x45 mm ölçülerinde, fonun beyaz olduğu, yüzü net bir şekilde görüldüğü bir fotoğraf kullanılmalı ve kişini güncel halini yansıtmalıdır. 

Danimarka Schengen Vize Başvurusu Ne Zaman Yapılmalı?

Danimarka Schengen vize başvurularının planlanan seyahatten 15 gün önceden yapılması tavsiye edilir. Ancak seyahattin başlangıç tarihinden 3 ay öncesinden yapılan başvurularda kabul edilmektedir. Danimarka Schengen vize başvurularında Türkiye’deki Danimarka konsolosluklarının ve Danimarka’daki yetkili makamların resmi tatil günleri göz önünde bulundurulmalıdır. Randevu tarihlerinde bu ve benzeri nedenlerden kaynaklanabilecek aksamalar vizenin çıkış süresini uzatabilmektedir. En az 6 aylık bir dönem için geçerli olan Schengen çoklu giriş vizesi sahipleri başvurularını bu vizenin bitiş tarihinden önce yeni bir vize başvurusu yaparak gerçekleştirebilirler.  Danimarka Schengen vizesine acil ihtiyaç duyanlar randevudan sonra 48 saat içinde sonuçlanan Danimarka Ekspres vize uygulamasından faydalanabilirler. Ancak Danimarka Ekspres vizenin ekstra ücretlere tabi olduğu unutulmamalıdır. Vize Merkezi, Danimarka Schengen vizesi işlemlerinizin takibinde yetkin bir kurum olarak, vize sürecinde yaşanabilecek her türlü faktörü göz önünde bulundurarak size asistanlık eder. Temsilcilerimize iletişim ve şubelerimiz bölümünden ulaşabilirsiniz.

Danimarka Schengen Vizesi C Tipi Vize Nedir?

Danimarka Schengen C tipi vize kısa süreli vizelere verilen bir ad olup, tek girişli, çift girişli ve çok girişli vize niteliğindedir. Danimarka Schengen C tipi vize, sahibine 180 günlük bir süre zarfında en fazla 90 gün Schengen bölgesinde kalma hakkkı vermektedir. Schengen yönetmeliğinde “Tek tip vize” kategorisi içinde yer alır. Kısa süreli Danimarka turistik vize, Danimarka ticari vize, Danimarka aile ziyareti vizesi Danimarka Schengen C tipi vize kategorisinde değerlendirilir. Danimarka Turistik, ticari ve aile ziyareti Schengen vizesi için gereken evrakları web sayfamızın Vize İşlemleri bölümde görüntüleyebilirsiniz.

Danimarka Schengen Vizesi D Tipi Vize Nedir?

Danimarka Schengen D tipi vizesi sahibine ülkede uzun süreli kalma veren vize türüdür. Schengen D tipi vizeler ulusal vize olarak da bilinmekte olup, başvuruda bulunulduğu takdirde ülkede çalışma ve oturum izni hakkı da tanımaktadır. Danimarka Schengen D tipi vize ile diğer Schengen ülkelerine giriş yapılabilmekle birlikte Danimarka dışında bir ülkeye giderken yine 180 gün içinde en fazla 90 gün kalma kuralı geçerlidir. Danimarka çalışma izni, Danimarka oturum izni ve öğrenci vizeleri Schengen D tipi vize kategorisini içinde yer alırlar ve başvuruları doğrudan Danimarka konsolosluklarına yapılmalıdır.

Danimarka Schengen Vizesi Tek Giriş Ne Demektir?

Schengen tek girişli vize sahibine Schengen bölgesinde belirli bir süre zarfında Schengen alanından ayrılmadan dolaşım hakkı verir. Tek girişli Schengen vizesi dilediğinizi kadar Schengen ülkesine giriş yapabilirsiniz ancak Schengen alanından ayrıldığınız taktirde vize geçerliliğini yitirir. Eğer Schengen vizeniz tek girişli ise Schengen bölgesinden çıkış yaptıktan sonra yeniden giriş yapacağınız taktirde yeni bir vize başvurusunda bulunmanız gerekecektir.

Danimarka Schengen Vizesi Çok Girişli Alınabilir mi?

Danimarka Schengen çok girişli vize ile belli bir zaman aralığında Schengen bölgesinde dolaşım hakkına sahip olursunuz ve verilen bu süreden istendiğinde çıkış yapıp tekrar vize başvurusu yapmadan giriş yapabilirsiniz. Örneğin 6 aylık çok girişli Danimarka Schengen vizesi aldığınızda Schengen bölgesinde 90 gün dolaşım hakkı elde edersiniz. Tek girişli ve çok girişli kısa süreli Schengen vizesi hakkında ayrıntılı bilgi almak ve vize başvurusu yapmak için temsilcilerimizi arayın.

Danimarka Schengen Vizesi Dilekçesi Nasıl Yazılır?

Danimarka Schengen vizesi alırken hazırlanacak dilekçede seyahatin amacı, ülkeye giriş çıkış tarihleri ve seyahat masraflarının kim tarafından karşılanacağı mutlaka belirtilmelidir. Danimarka seyahatine dair diğer ayrıntılarında yer almasında bir sakınca yoktur. Örneğin Danimarka’ya aile ziyaretinde bulunuyorsanız dilekçe Danimarka’da kalacağınız yakınınız adı, ikametgâhı gibi bilgilere yer verebilirsiniz. Örneğin turistik turla gidiyorsanız bunu belirtmeniz doğru olur. Uluslararası bir fuara ya da konferansa katılım amaçlı gidiyorsanız katılacağınız organizasyonun tam adını ve gerçekleştiği tarihleri belirtmeniz yerinde olur. Türkçe dilekçeyle de başvuru kabul eden Danimarka Konsoloslukları, Danimarka ticari Schengen vizesi başvurularında, iş amaçlı yapılacak seyahatlerde dilekçenin İngilizce veya Danimarkanca olmasını talep etmektedir. 

Danimarka Schengen Vizesi Davetiyesi Nasıl Alınır?

Danimarka Schengen vizesi ile aile ve arkadaş vizesi için başvuruda bulunacaksanız Danimarka’daki yakınınızın göndereceği davetiyeyi başvuru evraklarına eklemeniz gerekir. Davetiye aynı zamanda Danimarka’ya hangi amaçla gittiğiniz de gösterir. Davetiyeyi gönderen kişi Danimarka vatandaşı değilse ikamet (oturum) iznine dair belgeleri de göndermekle yükümlüdür. Danimarka ticari Schengen vizesi için Vize Merkezi temsilcimizle iletişime geçin.

Danimarka Schengen Vizesi Gerekli Evraklar

Danimarka Schengen turistik vize, Danimarka Schengen ticari vize, Danimarka Schengen aile ziyareti vizesine dair evrak listesine Danimarka sayfamızdaki Vize İşlemleri bölümünden ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte Danimarka Schengen vizesi için başvurularda seyahat amacı veya başvuru yaptığınız vize kategorisi ne olursa olsun bazı evrakların her halükarda bulunması şarttır. Schengen Vize Başvuru Formu, Pasaport, 2 Adet Biyometrik fotoğraf, Banka hesap dökümleri, Danimarka Schengen Vize Başvuru dilekçesi Danimarka Schengen vize başvuruları için gereken evraklardan bazılarıdır. Danimarka Schengen vize başvurularında evraklarınızın güncelliğinden emin olun. 

Eski tarihli, süresi dolmuş, yıpranmış ve okunaksız evraklar kabul edilmemektedir. Danimarka Schengen vize başvurularında 18 yaş altı başvuru sahipleri için – seyahati ve başvuruyu ebeveynleriyle birlikte gerçekleştirecek olsalar bile – ebeveynlerden alınmış noter onaylı muvaffakatnamenin ibrazı zorunludur. Danimarka Konsolosluğu gerektiği gördüğü taktirde ek evrak talebinde bulunabilmektedir. 

Danimarka schengen vize başvurularında tam vukuatlı nüfus kayıt örneği ibrazı – kişi aile sponsorluğu ile seyahat etmeyecekse – zorunlu değildir. 
Ayrıca turistik amaçlı yapılan seyahatlerde işverenlerden de sigorta evrakları talep edilmemektedir. Danimarka da tıpkı diğer Schengen üye devletlerinin birçoğunda olduğu gibi güncel şirket evrakları ve özellikle orijinal faaliyet belgesi talep etmektedir. 

Danimarka Schengen vizesi için gereken güncel evrak listesini edinmek ve vize başvurunuzu başlatmak için Vize Merkezi temsilcimizle iletişime geçin. Danimarka Schengen vizesi güncel evrak listesi size e-posta ile gönderilecektir.

Danimarka Schengen Vizesi En Kolay Nasıl Alınır?

Danimarka Schengen vizesi, doğru başvuru evraklarıyla yapıldığı takdirde biyometri işleminden sonra normal koşullarda 3 ila 10 gün içinde sonuçlanmaktadır. Danimarka Schengen vize başvurunuzu zaman kaybetmeden hızlı bir şekilde yapmak için Vize merkezi ile iletişime geçin. Sitemizin sol menüsünde bize ulaşabileceğiniz iletişim bilgilerini görebilirsiniz.

Danimarka Schengen Vizesi ile Başka bir Schengen Ülkesinden Giriş Yapılabilir mi?

Schengen vize yönetmeliğinde Danimarka Schengen vizesi ile başka bir ülkeden giriş yapma hakkı verir ve Schengen bölgesindeki bütün ülkelerde geçerliliğe sahiptir. Ancak bununla birlikte ilk giriş yapacağınız ülkenin konsolosluğuna başvuru yapmaya özen gösteriniz. Schengen vizenizin bölgesel geçerliliği vize etiketinde belirtilmektedir. 

Danimarka Schengen Vizesi Kaç Günde Çıkar?

Danimarka Schengen vizesi randevu tarihinden sonra 3 ila 10 iş gününde sonuçlanmaktadır. Danimarka Schengen vize başvurularında öngörülen vize başvuru sonuçlanma süreleri; 3 ila 10 iş günü arasında değişmektedir. Danimarka VIP vize başvuruları ise başvuru tarihi sonrası 48 ila 72 saat arasında sonuçlanabilmektedir. Vize sonuçlanma süreleri konsolosluk resmi tatil günlerini, yabancı pasaportları ve konsolosluğun yoğunluğa bağlı olarak ek değerlendirme sürelerini kapsamaz. Başvuru sahibinin durumuna bağlı olarak Konsolosluk Vize Bölümü’nce yeni evraklar talep edilebilir. Bu evrakların tamamlanması, teslim edilmesi ve incelenmesi de Danimarka Schengen vizesinin çıkış süresini uzatabilen unsurlardır. Danimarka Schengen vizesi başvurularınızda kullandığınız evrakların güncelliği çok önemlidir. Danimarka Schengen vizesi güncel evrak listesi için temsilcilerimizle irtibata geçin. 

Danimarka Schengen Vizesi ile Kalış Süresi Ne Kadardır?

Danimarka Schengen vizesi ile ülkede kalış süreniz vizenizin tek girişli veya çok girişli olmasına göre değişiklik gösterir. Tek girişli Schengen vizesi ile Danimarka’da belli bir zaman aralığında kalabilirsiniz. Vizenizde belirtilen tarihten sonra çıkış yaptığınızda tekrar aynı vize ile Schengen bölgesine giriş yapamazsınız. Ancak çok Danimarka Schengen vizenizi çok girişli aldıysanız vizenin bitiş süresine göre Schengen bölgesine giriş çıkış yapabilirsiniz.

Danimarka Schengen Vizesi Parmak İzi Verme Prosedürü Nedir?

Schengen vize başvuru işlemlerinde 25 Eylül 2014 tarihi itibariyle Parmak İzi Uygulamasına (VIS) başlanmıştır. Schengen kuralları gereğince Danimarka vize başvurusunda bulunan yolcularımızın randevu gün ve saatinde başvuru merkezinde biometrik verilerini beyan etmek üzere hazır bulunmaları gerekmektedir. Danimarka Schengen vize başvurularında verilen parmak izi verisi 5 yıl süre ile geçerli olmaktadır. Ancak Danimarka konsolosluğu tarafından gerekli gördüğü taktirde bazı özel durumlara ve diğer Schengen ülkeriyle yapılan ikili anlaşmalara göre parmak izi talebinde bulunabilir. Teknik nedenlerden ötürü parmak izi datasına ulaşılamadığı durumlarda da parmak izi işleminin yeniden yapılması gerekmektedir. Randevu gün ve saatinizde başvuru asistanımız sizlere eşlik ederek Danimarka vize başvuru işlemlerinizin sorunsuz biçimde gerçekleşmesi için yardımcı olacaktır.

Danimarka Schengen Vizesi Seyahat Sağlık Sigortası Zorunlu mu?

Tüm Schengen vizesi başvurularında olduğu gibi Danimarka Schengen başvuru prosedüründe de seyahat sağlık sigortası yaptırmak zorunludur. Schengen seyahat sağlık sigortası 30 bin Euro teminatlı şekilde yapılmaktadır. Seyahat sırasında yaşanabilecek yaralanma ve kazalar ve diğer tıbbi acil müdahale gerektiren durumlara karşı bir önlem niteliği taşımaktadır. Seyahat sigortası sağlık sigortasından biraz farklı olarak seyahatinizde sizin dışınızda gelişen olumsuz faktörlerin (kayıp bavullar, seyahat acentesinden kaynaklanan sorunlar vb.)  yaşanabilecek problemlerin önüne geçmek amacıyla yapılmak zorundadır. Seyahat ve sağlık sigortasının kapsamı Danimarka’da veya Schengen bölgesinde geçirdiğiniz gün sayısı ile doğru orantılı şekilde yapılır.

Danimarka Schengen Vizesi Sponsor Dilekçesi Nasıl Olmalı?

Danimarka Schengen vizesi sponsor dilekçesinde, sponsor seyahat sahibinin seyahat masraflarını üstleneceğini belirtir. Gereken sponsor evrakları Danimarka Schengen vize başvuru dosyasında yer almalıdır. Bu evraklara Danimarka Vize İşlemleri bölümünden ulaşabilirsiniz. Öğrenciler ve ev hanımları gibi SGK kaydı olmayan şahıslara birinci dereceden yakınları sponsor olabilmektedir. Öğrenciler ve ev hanımlarına sponsor olacak şahıslardan istenen İtalya Schengen vizesi evraklarını vizenin türüne göre (turistik, aile ziyareti, öğrenim vb.) Danimarka Vize İşlemleri başlığında görebilirsiniz.

Schengen Vizesi Uzatma İşlemi Nasıl Yapılır?

Schengen vizesi uzatma başvurusunda, vize süreniz bitmeden önce Schengen bölgesinden ayrılmanızın mümkün olmadığı mücbir sebepleri veya kişisel sebepleri (tıbbi tedavi veya diğer çok acil durumlar) kanıtlarıyla birlikte göstermeniz gerekmektedir. Schengen vize yönetmeliği gereğince vize ancak Schengen bölgesinde 180 gün içinde en fazla 90 gün kalmanıza izin veren kısa süreli vizeler sözkonusu olduğunda uzatılmaktadır. Daha kısa süreli kalışlarda uzatma mümkün olmamaktadır. Bu kurallar çerçevesinde Danimarka Schengen vizesinin uzatmak için vize süreniz bitmeden Danimarka İçişleri Bakanlığına başvuruda bulunmanız gerekmektedir.

Danimarka Schengen Vizem Reddedilirse Ne Yapmalıyım?

Danimarka Schengen vize reddi kararına karşı temyize gidebilirsiniz. Danimarka Konsolosluğu tarafından verilen Danimarka Schengen vize başvurusu ret kararı ve ret nedenleri standart bir form ile bildirilir. Ret bildiriminde ret kararının nedenleri ve temyiz için son başvuru tarihi yer almalıdır. Ancak, yeni bir başvuruda bulunmadan önce, bir önceki Schengen vize reddinin sebeplerini inceleyerek gerekli yerlerde düzeltmeler yapmanız tavsiye edilir. Vize başvurusu reddedilirse vize ücreti iade edilmez. Vize ücreti, Danimarka Schgen vize başvurusunun incelenme giderlerini kapsar.

Danimarka Vize Ücretleri

Danimarka ile ilgili sizden gelen sorular

3 sorudan en popüler 3 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • Danimarka Schengen Vizesi
  İ.A, 30 Nis 2020, 00:58

  Selamlar, Arkadaşım ile birlikte yaz ortası gibi Danimarka’ya turistik bir seyahat düşünüyoruz. Danimarka’dan turistik vize başvurusu yapacağız. Yalnız Danimarka Schengen vizesi mi? Danimarka’dan sonra başka Almanya’ya geçiş yapabilir miyiz? Almanya’da ki konaklama belgelerimi sunmam gerekir mi? Vize başvurumuzu şimdiden yapmamız gerekir mi? Ne kadar sürede vize sonucu geliyor? Bilgi alabilir miyim? Şimdiden teşekkür ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Birden fazla ülkeye gideceğim hangi ülkeden vize almalıyım?
  E. A., 04 Tem 2018, 10:18

  Merhaba, Kopenhag'a eşim,kendim ve oğlum için gidiş-dönüş uçak bileti satın almıştım. Ancak uçuş iptal oldu ve o sırada ben oteli satın almıştım. Otel parayı geri ödemeyi kabul etmedi. Bizde Kopenhag'a gezerek arabamızla gitmeye karar verdik. Vizeyi danimarka vizesi olarak mı başvurmalıyız yoksa geçeğimiz diğer bir ülkeden mi almalıyız? Şimdiden teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Almanya vizesi ile Danimarka'ya giriş
  P.K., 25 Oca 2018, 00:50

  Merhaba, Almanya Schengen Vizesi ile Danimarka’ya sorunsuz giriş yapılabiliyor mu?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

Danimarka için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp