Suudi Arabistan Hakkında Sorular & Yorumlar

Suudi Arabistan ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Suudi Arabistan vizesi 2020
Ş. Otcu 22/01/17, 12:42

Merhaba, Suudi Arabistan vizesi 2020 başvurusunda bulunmak istiyorum fakat Konsolosluğun telefonunu ve adresini bulamadım. Vize için başvuruyu nereye yapmam gerekiyor? Ayrıca benden hangi belgeler ve evraklar talep edilecektir?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Suudi Arabistan vize ücreti 2020
H. Soylu 15/04/20, 16:35

Merhaba, Suudi Arabistan’a vize alarak seyahat etmeyi planlıyorum. Suudi Arabistan vize ücreti 2020 yılı için ne kadar olduğunu göremedim hiçbir sitede. Ödemeyi nasıl ve nereye yapıyoruz? Ödemeyi başvuru aşamasında mı önceden online sistem üzerinden mi yapıyoruz? Hazırlamamız gereken evraklar nelerdir? Yardımlarınızı rica ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Suudi Arabistan vizesi için gerekli evraklar 2020
M. Gürses 15/04/20, 09:47

Geçen sene Suudi Arabistan’a şirketimizden yetkilimiz ticari amaçlı seyahatte bulundu. Bu yıl benim ticari faaliyet ile gitmem gerekiyor. Suudi Arabistan vizesi için gerekli evraklar 2020 için nelerdir? Dikkat etmemiz gereken noktalar ile birlikte yardımlarınızı rica ediyorum. Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Suudi Arabistan vize reddi
E. Küçükırmak 15/04/20, 11:06

Merhaba, Suudi Arabistan konsolosluğuna vize talebinde bulundum fakat olumsuz olduğunu belirttiler. Başvuruyu yetkili acente ile yapmıştım eğer direk konsolosluğa yapsaydım Suudi Arabistan vize reddi almazdım diye düşünüyorum. Ret ile alakalı nasıl bir yol izlemeliyim? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Suudi Arabistan Umre Ve Hac Vizesi
Z. Dalkılıç 14/04/20, 11:21

Merhaba, Suudi Arabistan’a ilk defa umre için gitmek istiyorum. Yanımda iki çocuğumu da götürmek istiyorum. Herhangi bir sorun yaşatır mı? Suudi Arabistan umre ve hac vizesi nasıl alınır ve nereye başvuru yapılır hiçbir bilgim yok. Sizden başvuru için destek alabilir miyim? Teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Suudi Arabistan vizesi nasıl alınır?
C. Çelik 02/08/17, 10:09

Merhaba, geçen sene Suudi Arabistan’a ticari vize başvurusunda bulundum ancak davetiyenin geçerlilik süresinin bittiğini belirtip ret verdiler. Yeni ticari davetiyem geldi ve tekrar başvuru yapmak istiyorum. Suudi Arabistan vizesi 2020 yılı için nasıl alınır bilgi vermenizi istiyorum? Tekrar ret almamak için ne yapmalıyım?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Suudi Arabistan Ticari vize davetiyesi
M. Güneş 14/04/20, 10:33

Merhaba, Suudi Arabistan ile çeşitli ticari faaliyetlerde bulunma kararı aldık ancak oraya gidip bazı anlaşmalar yapmamız gerekiyor. Bu ziyaretimiz yaklaşık 5-6 gün kadar sürecektir. Bunun için Suudi Arabistan ticari vize davetiyesi almamız gerektiğini biliyorum ancak bu davetiye nasıl hazırlanmalı ve mutlaka olması gereken belgeler nelerdir? Yardımlarınızı rica ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Suudi Arabistan Aile Ziyareti Vizesi 2020
R.A 19/11/18, 22:11

Merhaba, eşim Suudi Arabistan’da çalışmaya başladı ve bir süredir orada yaşıyor. Kendisini görmek istiyorum. Diğer ülkelerde olduğu gibi Suudi Arabistan aile ziyareti vizesi 2020 yılında nasıl alabilirim? Desteğiniz için şimdiden teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Suudi Arabistan vize başvuru formu
Y. Çağlar 15/04/20, 10:08

Merhaba, Ben Suudi Arabistan’a şirket ziyaretinde bulunacağım bazı mühendislik kontrolleri için. Sizin sayfanızda yer alan belgeleri hazırladım ama başvuru formuna ulaşamadım. Ayrıca Suudi Arabistan vize başvuru formu doldururken özellikle hangi dilde doldurmam gerekiyor. İlginiz için teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Suudi Arabistan çalışma vizesi 2020
G. GÜCEN 18/02/17, 16:44

Merhaba, ben çalışma vizesi başvurusunda bulundum ve onaylandı ama Suudi Arabistan’da bazı işlemler yapmam gerektiği söylediler ayrıca aile mi yanıma alabilir miyim? Suudi Arabistan çalışma vizesi 2020 yılı için böyle bir hakkı var mı? Desteğiniz için teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Suudi Arabistan vizesi talep dilekçesi
N. Ceylan 15/04/20, 10:24

Suudi Arabistan’a şirketimiz ticari faaliyetler için seyahat planlıyor ancak şirketin ve bizim hazırlamamız gereken belgelerde emin olamadığımız bir kısım var. Suudi Arabistan vizesi talep dilekçesi şirket tarafında mı şahsi olarak mı hazırlanmalı ve ne yazmalı? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Ben Türk vatandaşıyım. Ama umre yapmak için S...
Harun 08/08/16, 04:24

Ben Türk vatandaşıyım. Ama umre yapmak için Suudi Arabistan'a gitmek istiyorum yalnız vizem yok ve ben ürdün ammandayım buradan ikamet alamıyorum. Siz bana Suudi Arabistan vize alımında yardımcı olabilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
3 Yorum Kamuda çalışan hususi / yeşil pasaport sahibi olanlar için vize varmı
S.A 17/03/17, 23:49

Kamuda calışan ve yeşil pasaport sahibi olanlar için Suudi Arabistana gidişte kolaylık var mı?
Cevabı Görüntüle
4 Yorum Suudi Arabistan ticari davetiyem var vize işlemi yaptırmak istiyorum
Y.T 15/03/17, 00:12

Suudi Arabistan ticari vize işlemlerimi yaptırmak istiyorum. Suudi Arabistan'dan ticari vize için davetiyem var. Ticari vize için neler gereklidir.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Suudi Arabistan Turistik Vize Hakkında
D.A 09/01/17, 18:26

Tek başıma Sudi arabistan için turistik vize almak istiyorum.
Cevabı Görüntüle
Telefon
x
POI