• Suudi Arabistan Çalışma Vizesi İçin Gerekli Evraklar
  f. f, 06 Ara 2023, 13:13

  Suudi Arabistan’da elektrik teknikeri olarak bir şirkette iş buldum ve 1 yıllık iş sözleşmesi yaptık. Çalışma vizesi için başvuruda bulunacağım. Suudi Arabistan çalışma vizesi için gerekli evraklar nelerdir? Ben hangi evrakları Suudi Arabistan’daki çalışacağım şirketten istemeliyim? Benim hazırlamam gereken evraklar nelerdir?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Suudi Arabistan Çalışma Vize Başvurusu
  g. t, 05 Ara 2023, 09:56

  Suudi Arabistan’da iş buldum. Çalışmaya gideceğim şirket davetiyemi gönderdi. Suudi Arabistan çalışma vize başvurusu yapacağım. Bu vize için nereye ve nasıl başvuracağımı bilmiyorum. Bu konu hakkında bana bilgi verir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Suudi Arabistan Aile Ziyareti Vize Ücretleri
  e. n, 05 Ara 2023, 09:50

  Ablam 2 yıldır Suudi Arabistan’da çalışıyor. Onu ziyaret edeceğim. Vize ücretlerini araştırıyorum internette. Çok farklı fiyatlar var. Bana Suudi Arabistan aile ziyareti vize ücretleri hakkında bilgi verir misiniz? Suudi Arabistan aile ziyareti vizesini Elektronik vize alabilir miyim? Elektronik vize olursa vize ücretlerini hakkında bilgi verir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Suudi Arabistan Aile Ziyareti Vizesi İçin Gerekli Evraklar
  t. b, 04 Ara 2023, 18:20

  Suudi Arabistan’a iş sebebiyle taşınan ve 1 yıldır orada yaşayan babamı ziyaret edeceğim. Suudi Arabistan aile ziyareti vizesine başvuracağım. Suudi Arabistan aile ziyareti vizesi için gerekli evraklar nelerdir? Suudi Arabistan’dan babamın göndermesi gereken evraklar var mıdır? Bu evraklar hangi evraklardır? Suudi Arabistan aile ziyareti vizesini Elektronik vize olarak alabilir miyiz? Elektronik vize başvurusunu nereden yapmalıyız? Hangi evraklar gereklidir?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Suudi Arabistan Aile Ziyareti Vize Başvurusu
  t. g, 04 Ara 2023, 18:14

  Kızım geçen yıl Suudi Arabistan vatandaşı ile evlendi. Riyad’da yaşıyorlar. Onları ziyarete gideceğim. Suudi Arabistan Aile ziyareti vize başvurusu yapmak istiyorum. Bu vize başvurusunu nasıl ve hangi şehirden yapabilirim? ? Bu vize ne kadar süre için geçerlidir? Ne kadar sürede çıkar? Suudi Arabistan aile ziyareti vizesi başvuru şahsen yapmam gerekir mi?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Suudi Arabistan Öğrenci Vizesi İçin Gerekli Evraklar
  u. f, 04 Ara 2023, 18:06

  Suudi Arabistan’a üniversite eğitimi için gitmek istiyorum. Suudi Arabistan öğrenci vizesi için başvuruda bulunacağım. Suudi Arabistan öğrenci vizesi için gerekli evraklar nelerdir? Suudi Arabistan’dan istemem gereken evraklar nelerdir?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Suudi Arabistan Öğrenci Vizesi
  u. l, 04 Ara 2023, 18:01

  Suudi Arabistan Riyadh Elm üniversitesine 1 yıllık eğitim için gideceğim. Suudi Arabistan öğrenci vizesi alacağım. Suudi Arabistan öğrenci vize başvurusu nasıl yapabilirim ve nereden yapabilirim? Bu vize başvurusunu elektronik vize başvurusu olarak yapabilir miyim? Suudi Arabistan öğrenci vize, Vize başvurusu yaparken randevu almam gerekiyor mu?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Suudi Arabistan Ticari Vize Başvurusu
  y. h, 04 Ara 2023, 17:53

  Ben Cezayir vatandaşıyım. 4 yıldır Türkiye’de yaşıyorum. Burada şirketim var. Türk pasaportum yok. Çalışma iznim var. Suudi Arabistan’da bir firma ile iş görüşmesine gideceğim. Ticari vize başvurusu yapmam mı gerekmektedir? Suudi Arabistan ticari vize başvurusu nereye ve nasıl yapmalıyım? Suudi Arabistan için elektronik vizesi başvuru bulunabilir miyim?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Suudi Arabistan Ticari Vize Başvurusu İçin Gerekli Evraklar
  y. m, 04 Ara 2023, 13:20

  Suudi Arabistan ticari vize başvurusunda bulunmak istiyorum. Gerekli evrakları internetten bulmaya çalışıyorum ama her sitede istenen evraklar farklı. Suudi Arabistan ticari vize başvurusu için gerekli evraklar nelerdir?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Suudi Arabistan Elektronik Vize
  S. Kaynar, 26 Eki 2023, 01:22

  Suudi Arabistan’a bir firma ile iş görüşmesine gideceğim. Daha önce birkaç kez gitmiştim. Suudi Arabistan vizesi her seferinde pasaportuma basılmıştı. Sosyal medyada okuduğum kadarıyla Suudi Arabistan elektronik vize sistemine geçmiş. Elektronik vize başvurusu hangi tür vizeler için geçerlidir? Elektronik vize için gerekli evraklar nelerdir? Kaç günde vize çıkmaktadır? Vize süreleri nedir?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Suudi Arabistan vize türleri
  S. İdris Günce, 21 Eki 2023, 02:05

  Suudi Arabistan vize türleri için internette çok eski ve yanlış bir sürü bilgi var. Vize başvurusu yapmayı düşünüyorum. Sizden detaylı olarak Suudi Arabistan vize türleri hakkında bilgi alabilir miyim? İstenilen evraklar nelerdir?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Suudi Arabistan arkadaş ziyareti vizesi
  G. Kozan, 21 Eki 2023, 01:13

  Üniversite öğrencisiyim. Üniversitede beraber okuduğum arkadaşım ve ailesi Suudi Arabistan’a taşındılar. Suudi Arabistan’a arkadaşımı ziyarete gideceğim. Hangi tür vize için başvuru yapmam gerekmektedir? Seyahatime ilişkin araştırma yaparken Suudi Arabistan arkadaş ziyareti vizesi diye bir blog okudum. Bu vize türüne başvuruda bulunabilir miyim? İstenilen evraklar nelerdir? Ne kadar süre kalabilirim bu vize ile ve ne kadar sürede çıkmaktadır?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Yaşlılara Suudi Arabistan Ziyaret Vizesi
  V. Pehlivan Uçman, 02 Oca 2023, 11:49

  Merhaba 78 yaşındaki anneme Arabistan’da Medine’de yaşayan ablam davetiye gönderdi. Annem için aile ziyareti vizesi almak istiyoruz? Yaşlılara Suudi Arabistan ziyaret vizesi almak için ne yapmalıyız? Ne kadara mal olur?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Suudi Arabistan vizesi reddi 2021
  Y.Şaşmaz, 09 Haz 2021, 16:43

  İyi çalışmalar diliyorum, Arabistan’a vize talebinde bulunacağım. İlk kez seyahat edeceğim bir ülke olması sebebiyle başvuru işlemleri konusunda soru işaretlerim bulunmakta. Süreç boyunca dikkat edilmesi gerekenleri öğrenmek istiyorum çünkü başvurumun olumsuz sonuçlanmasından korkuyorum. Suudi Arabistan vizesi reddi 2021 yılında hangi nedenlerle yapılıyor ve böyle bir durumla karşılaşıldığında dikkat edilmesi gerekenler neler öğrenmek istiyorum. İyi günler dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Suudi Arabistan vizesi kaç para 2021
  V.Öney, 09 Haz 2021, 16:38

  Merhabalar, ben Arabistan için vize başvurusunda bulunacağım. Suudi Arabistan vizesi kaç para 2021 yılı için başvuru şartları nelerdir gibi sorularım mevcut. İşlemlerin sırası ile nasıl yapılması gerektiğine dair bilgi verir misiniz lütfen? Ücretlerle ilgili olarak dikkat edilmesi gereken bir husus var mı bundan da kısaca bahsederseniz memnun olacağım.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Suudi Arabistan vizesi kaç günde çıkar 2021
  Ö.B., 09 Haz 2021, 16:34

  Vize Merkezi merhaba, ben Arabistan için vize başvurusunda bulunmak istiyorum. Bu işlemler ortalama ne kadar sürer ve Suudi Arabistan vizesi kaç günde çıkar 2021 yılına ait son durumdan bahseder misiniz lütfen? Ayrıca işlemleri başlatmak için sizinle ne zaman iletişime geçilmesini tavsiye ediyorsunuz? Dönüşünüz için şimdiden teşekkür ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Suudi Arabistan vizesi nasıl alınır 2021
  C.Gonca, 09 Haz 2021, 16:29

  Merhaba Vize Merkezi, ben daha önce vizeye başvuruda bulunmadım. Arabistan’a kısa sürecek bir seyahat planlıyorum. Fakat sürecin nasıl yürütülmesi gerektiğine dair bilgi sahibi değilim. Suudi Arabistan vizesi nasıl alınır 2021 başvuru adımlarına dair bana süreci kısaca özetler misiniz lütfen? İşlemlerde dikkat edilmesi gerekenler ve ücretlerle ilgili önemli başlıkları söylerseniz çok sevinirim. İyi çalışmalar.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Suudi Arabistan vize randevusu 2021
  E.T., 09 Haz 2021, 14:27

  Selamlar öncelikle, Arabistan’a vizesine başvurmak için yapılması gerekenlere dair bilgi almam mümkün mü? Suudi Arabistan vize randevusu 2021 ve başvuru adımlarına dair süreci bana özetlerseniz çok sevinirim. işlemleri sizin desteğinizle başlatmayı talep edersem bu durumda ne zaman görüşmemiz doğru olur? Teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Suudi Arabistan vize başvurusu 2021
  R.Olgun, 09 Haz 2021, 14:21

  İyi çalışmalar, ben Arabistan için vize talebinde bulunmak istiyorum. Çalışma programım nedeniyle işlemlerle şahsen ilgilenecek vakte sahip değilim. Suudi Arabistan vize başvurusu 2021 işlemleri sırasında siz yardımcı oluyor musunuz ve oluyorsanız bu süreçte benimde şahsen bulunmam gerekiyor mu? Teşekkür ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Suudi Arabistan turistik vize 2021
  D.Özgür, 09 Haz 2021, 14:17

  Merhabalar, ben bir grup arkadaşımla beraber Arabistan’a seyahat etmeyi düşünüyorum. Seyahatimiz kısa süreli olacak. Suudi Arabistan turistik vize 2021 başvuru işlemlerine dair bilgi almak istiyorum. İşlemlerin en doğru şekilde nasıl yapılması gerektiğine dair püf noktalarından bahsedebilir misiniz? Teşekkür ederim. İyi günler dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Suudi Arabistan öğrenci vizesi 2021
  S.Erdeniz, 09 Haz 2021, 14:12

  İyi günler, ben Suudi Arabistan öğrenci vizesi 2021 başvuru işlemlerine dair bilgi almak istiyorum. İşlemler nasıl yapılıyor, ilk olarak ne yapılması gerekiyor, hangi evraklar talep ediliyor ve ücreti nedir? Siz bu konuda yardımcı oluyor musunuz ve sürekli olarak ofisinize mi gelmem gerekiyor? Teşekkürler şimdiden cevabınız için. İyi çalışmalar.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Suudi Arabistan vizesi için gerekli evraklar 2021
  F.C., 07 Haz 2021, 16:56

  Merhaba, Arabistan’a vize başvurusunda bulunmak istiyorum. Suudi Arabistan vizesi için gerekli evraklar 2021 için hangileridir? Evrakların hepsinin mi sunulması gerekiyor eksiklik olduğunda herhangi bir probleme yol açıyor mu? İşlemler sırasında dikkat edilmesi gerekenleri anlatırsanız memnun olurum.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Suudi Arabistan vize fiyatları 2021
  N.E., 07 Haz 2021, 16:55

  Merhabalar öncelikle, Suudi Arabistan vize fiyatları 2021 yılı için nedir? Başvuru işlemlerinin nasıl yapılması gerektiğini bilmiyorum bu konuda sizden destek alırsam ne kadar süre önce iletişime geçmem gerekiyor ve ücretler başvurunun hangi aşamasında ödeniyor? Dönüş yaparak bilgi verirseniz sevinirim. İyi akşamlar.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Suudi Arabistan transit vize 2021
  T.Yüksel, 07 Haz 2021, 16:50

  İyi günler, ben Arabistan’dan başka bir ülkeye seyahat etmeyi planlıyorum. Bu durumda Suudi Arabistan transit vize 2021 başvurusunda bulunmam gerekiyor mu yoksa doğrudan seyahatimi yapabilir miyim? Eğer gerekiyorsa başvuruyu nasıl ve nereden yapmam doğru olur? Kısaca bilgilendirirseniz sevinirim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Suudi Arabistan vize ücreti 2021
  Ö.Demir, 07 Haz 2021, 16:44

  Selamlar, kısa süreli bir seyahat için vize başvurusunda bulunmayı planlıyorum. Suudi Arabistan vize ücreti 2021 yılı için güncel bilgilerine ulaşmak istiyorum. Başvuru aşamasında dikkat edilmesi gerekenler neler, hangi durumlarda vize reddi oluyor gibi konulardan da kısaca bahsederseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim şimdiden.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Suudi Arabistan Vize 2021
  F.Tunç, 07 Haz 2021, 16:39

  İyi çalışmalar Vize Merkezi, Suudi Arabistan vize 2021 başvuruları hakkında bilgi almak için bu soruyu soruyorum. Başvurular nasıl yapılıyor, hangi evraklar talep ediliyor ve ücret nedir? Sürecin ilerleyişine dair bilgi verebilir misiniz lütfen? Teşekkür ederim şimdiden, iyi günler dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Suudi Arabistan Vizesi 2021
  G.Y., 07 Haz 2021, 16:34

  Merhabalar, ben kısa süreli bir seyahat nedeniyle vize başvurusunda bulunmak istiyorum. Suudi Arabistan vizesi 2021 başvurularının nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorum. Kurumunuz bu konuda destek veriyor mu? Sizinle işlemler için ne zaman iletişime geçebilirim. Dönüş için teşekkür ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Suudi Arabistan vize ücreti 2020
  H. Soylu, 15 Nis 2020, 16:35

  Merhaba, Suudi Arabistan’a vize alarak seyahat etmeyi planlıyorum. Suudi Arabistan vize ücreti 2020 yılı için ne kadar olduğunu göremedim hiçbir sitede. Ödemeyi nasıl ve nereye yapıyoruz? Ödemeyi başvuru aşamasında mı önceden online sistem üzerinden mi yapıyoruz? Hazırlamamız gereken evraklar nelerdir? Yardımlarınızı rica ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Suudi Arabistan vize reddi
  E. Küçükırmak, 15 Nis 2020, 11:06

  Merhaba, Suudi Arabistan konsolosluğuna vize talebinde bulundum fakat olumsuz olduğunu belirttiler. Başvuruyu yetkili acente ile yapmıştım eğer direk konsolosluğa yapsaydım Suudi Arabistan vize reddi almazdım diye düşünüyorum. Ret ile alakalı nasıl bir yol izlemeliyim? Teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Suudi Arabistan vizesi talep dilekçesi
  N. Ceylan, 15 Nis 2020, 10:24

  Suudi Arabistan’a şirketimiz ticari faaliyetler için seyahat planlıyor ancak şirketin ve bizim hazırlamamız gereken belgelerde emin olamadığımız bir kısım var. Suudi Arabistan vizesi talep dilekçesi şirket tarafında mı şahsi olarak mı hazırlanmalı ve ne yazmalı? Teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

Suudi Arabistan için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp