Suudi Arabistan Vize Ücreti

Suudi Arabistan Vize Ücreti

Suudi Arabistan ile ilgili sizden gelen sorular

8 sorudan en popüler 8 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • Suudi Arabistan Aile Ziyareti Vize Ücretleri
  e. n, 05 Ara 2023, 09:50

  Ablam 2 yıldır Suudi Arabistan’da çalışıyor. Onu ziyaret edeceğim. Vize ücretlerini araştırıyorum internette. Çok farklı fiyatlar var. Bana Suudi Arabistan aile ziyareti vize ücretleri hakkında bilgi verir misiniz? Suudi Arabistan aile ziyareti vizesini Elektronik vize alabilir miyim? Elektronik vize olursa vize ücretlerini hakkında bilgi verir misiniz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Yaşlılara Suudi Arabistan Ziyaret Vizesi
  V. Pehlivan Uçman, 02 Oca 2023, 11:49

  Merhaba 78 yaşındaki anneme Arabistan’da Medine’de yaşayan ablam davetiye gönderdi. Annem için aile ziyareti vizesi almak istiyoruz? Yaşlılara Suudi Arabistan ziyaret vizesi almak için ne yapmalıyız? Ne kadara mal olur?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Suudi Arabistan vizesi kaç para 2021
  V.Öney, 09 Haz 2021, 16:38

  Merhabalar, ben Arabistan için vize başvurusunda bulunacağım. Suudi Arabistan vizesi kaç para 2021 yılı için başvuru şartları nelerdir gibi sorularım mevcut. İşlemlerin sırası ile nasıl yapılması gerektiğine dair bilgi verir misiniz lütfen? Ücretlerle ilgili olarak dikkat edilmesi gereken bir husus var mı bundan da kısaca bahsederseniz memnun olacağım.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Suudi Arabistan vize fiyatları 2021
  N.E., 07 Haz 2021, 16:55

  Merhabalar öncelikle, Suudi Arabistan vize fiyatları 2021 yılı için nedir? Başvuru işlemlerinin nasıl yapılması gerektiğini bilmiyorum bu konuda sizden destek alırsam ne kadar süre önce iletişime geçmem gerekiyor ve ücretler başvurunun hangi aşamasında ödeniyor? Dönüş yaparak bilgi verirseniz sevinirim. İyi akşamlar.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Suudi Arabistan vize ücreti 2021
  Ö.Demir, 07 Haz 2021, 16:44

  Selamlar, kısa süreli bir seyahat için vize başvurusunda bulunmayı planlıyorum. Suudi Arabistan vize ücreti 2021 yılı için güncel bilgilerine ulaşmak istiyorum. Başvuru aşamasında dikkat edilmesi gerekenler neler, hangi durumlarda vize reddi oluyor gibi konulardan da kısaca bahsederseniz çok sevinirim. Teşekkür ederim şimdiden.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Suudi Arabistan vize ücreti 2020
  H. Soylu, 15 Nis 2020, 16:35

  Merhaba, Suudi Arabistan’a vize alarak seyahat etmeyi planlıyorum. Suudi Arabistan vize ücreti 2020 yılı için ne kadar olduğunu göremedim hiçbir sitede. Ödemeyi nasıl ve nereye yapıyoruz? Ödemeyi başvuru aşamasında mı önceden online sistem üzerinden mi yapıyoruz? Hazırlamamız gereken evraklar nelerdir? Yardımlarınızı rica ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Suudi Arabistan Vize Ücreti
  K.T, 19 Kas 2018, 01:26

  İyi günler diliyorum Vize Merkezi, Arabistan’a ailemle birlikte seyahat edeceğim ve vize başvurusunda bulunmak istiyorum. Bordo pasaport sahibiyiz hepimiz. 4 kişilik bir aile için Suudi Arabistan Vize Ücreti ne kadar oluyor öğrenmek ve ona göre işlemler için bir bütçe ayırmak istiyorum. Güncel bilgileri benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Teşekkür ederim şimdiden.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Umre vizesi fiyatları
  S.C, 08 Ağu 2016, 04:24

  Biz 2 arkadaş umreye gitmek istiyoruz 15 gunluk vize almak istiyorz bize kac paraya maliyeti var

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

Suudi Arabistan için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp