Suudi Arabistan Vizesi

Suudi Arabistan Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!

Suudi Arabistan’a kısa süreli seyahatler için vize müracaatları, konsolosluk vize başvuru işlemleri için yetkili turizm seyahat acenteleri aracılığıyla kabul edilmektedir.

Suudi Arabistan Vize Başvuru İşlemleri Hakkında
Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 

Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Suudi Arabistan Vizesine Başvurmalı mıdır?

Suudi Arabistan Devleti, T.C. Pasaport hamili tüm kişileri vize prosedürüne tabi tutmaktadır. Suudi Arabistan’a seyahat edecek Türk vatandaşlarının, bu ülkeye seyahatleri öncesinde Suudi Arabistan Konsolosluğu temsilciliklerine vize başvurusunda bulunmaları gerekir.

 

Suudi Arabistan Vize Başvurumu Seyahat Amacına Göre Nasıl Yaparım?

Suudi Arabistan Ticari Vizesi, Suudi Arabistan Aile Ziyareti Vizesi dahil tüm vize kategorilerinde 90 güne kadar kısa süreli seyahat için vize başvurusu gerçekleştirilir.

Suudi Arabistan vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için Vize Merkezi temsilcileri ile irtibat kurun!

 

Suudi Arabistan Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?

Suudi Arabistan vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin gerçekleştireceği seyahatin amacını, seyahat masraflarını destekleyen maddi kaynağın biçimini ve başvuru sahibinin Türkiye’ye geri dönmesini gerektiren bağların varlığını kanıtlayıcı belgeler olmalıdır. Sitede yer alan Suudi Arabistan vizesi sayfasından seyahat amacınıza uygun kategorideki butonu tıklayarak ayrıntılı bilgiye ve gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz.

Başvurunuzun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin!

 
Suudi Arabistan Vize Başvurusu Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?

Suudi Arabistan vizesi işlemlerinin eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülmesi halinde ortalama olarak 15 iş günü içinde vize çıkar. Ancak Konsolosluğun randevu tarihlerinin yoğunluğu ve ek evrak talebi süreci gibi beklenmedik durumların gözönünde bulundurularak, Suudi Arabistan seyahat planının aksamaması için seyahat tarihinden en az 4 hafta önce başvurunun yapılması doğrudur.

 

Vize Merkezi Temsilcileri Suudi Arabistan Seyahat Planınıza Nasıl Yardımcı Olur?

Suudi Arabistan vize işlemleri için gerekli olan Suudi Arabistan otel- uçak bileti rezervasyonları gibi işlemlerinizi de gerçekleştirir.

 

Suudi Arabistan Vizesi için Hemen İletişime Geçin!

 

Vize Merkezi Suudi Arabistan Vize Temsilcileri, Suudi Arabistan vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır.

Suudi Arabistan Vize başvurunuza uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ve Suudi Arabistan vize başvuru işlemleri hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek için sitemizdeki ‘vize tipi’, ‘meslek’ seçimini yapmanız halinde, seyahat amacına uygun kategorideki sayfaya yönlendirilirsiniz.

Suudi Arabistan vize başvurunuza dair soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayak temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın. Suudi Arabistan vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır.

Türk vatandaşlarının Suudi Arabistan’a giriş yapabilmeleri için vize almaları gerekmektedir. Vize Merkezi Suudi Arabistan’a yapacağınız seyahatleriniz öncesinde sizlere danışmanlık hizmeti vermekten mutluluk duyacaktır. Vize Merkezi Suudi Arabistan vizenizi zahmetsizce alabilmeniz için vize başvurusunu ve işlemlerinizin takibini adınıza gerçekleştirmektedir.

Yükleniyor...
İletişim
İstanbul
Tel : +90 (212) 970 02 89
Faks : +90 (212) 287 72 44
ortadogu@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 02 89
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 02 89
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 25 21
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 5510
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com