Suudi Arabistan vizesi kaç günde çıkar 2021

Ö.B. 09/06/21, 16:34
Vize Merkezi merhaba, ben Arabistan için vize başvurusunda bulunmak istiyorum. Bu işlemler ortalama ne kadar sürer ve Suudi Arabistan vizesi kaç günde çıkar 2021 yılına ait son durumdan bahseder misiniz lütfen? Ayrıca işlemleri başlatmak için sizinle ne zaman iletişime geçilmesini tavsiye ediyorsunuz? Dönüşünüz için şimdiden teşekkür ederim.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

İyi günler, Suudi Arabistan'a vize kaç günde çıkar başvuru yapacak kişilerin vize temsilcilerimize sıkça yönelttiği sorular arasında yer almaktadır. Vize talepleri konsolosluk tarafından değerlendirilmektedir. Başvuru aşamasında danışmanlık desteği veren kurumumuzun vize taleplerini kabul etme ve değerlendirme yetkisi bulunmamaktadır. Başvurular konsolosluğun kararınca değerlendirilmektedir.

Vize talepleri için Suudi Arabistan vizesi çıkma süresi ortalama 3 ila 7 iş günü arasında değişiklik göstermektedir. Söz konusu sürenin ortalama olarak verildiğini hatırlatmak isteriz. Konsolosluğun yoğun olduğu bir dönemde başvuru yapılmış olması ya da işlemlerin resmi tatil günlerine denk gelmesi halinde sonuçlanma süresinde farklılıklar meydana gelebilmektedir. Başvuru aşamasında eksik evrak talep edilmesi vize talebinin işleme alınmamasına ya da olumsuz olarak sonuçlanmasına yol açabilmektedir. Eksik evrak ibraz edilmesi aynı zamanda değerlendirme aşamasında tarafınızdan ek evrak talep edilmesine neden olabilmektedir. Bu durum da sonuçlanma süresinin tahmin edildiğinden uzun sürmesini sağlayabilmektedir.

Suudi Arabistan vizesi çıkma süresi göz önünde bulundurularak başvuru işlemlerinin seyahat başlangıç tarihinin 30 gün kadar öncesinden başlatılması tavsiye edilmektedir. Kurumumuzdan destek aldığınız takdirde başvuru dosyası sizin adınıza titizlikle hazırlanmaktadır. Bu sayede evrakların eksik sunulması ya da işlemlerin hatalı yapılmasından dolayı ret sonucu ile karşılaşma ihtimalini ortadan kaldırabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Suudi Arabistan vizesi kaç günde çıkar 2021 sorunuzu güncel bilgiler ekseninde cevaplamış bulunuyoruz. Umuyoruz ki cevabımız konu ile ilgili sahibi olmanıza yardımcı olmuştur. Ayrıca merak ettiğiniz konular için ya da başvuru adımlarını temsilcilerimiz desteği ile başlatmak için tarafımız ile iletişime geçebilirsiniz. Arabistan vize işlemleri konusunda uzman kadromuz ile +90 (212) 970 02 89 numaralı telefonumuz üzerinden rahat bir şekilde görüşme yapabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
Vize Merkezi

Suudi Arabistan Vizesi Kaç Günde Çıkar 2021

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x
POI