Suudi Arabistan vize randevusu 2021

E.T. 09/06/21, 14:27
Selamlar öncelikle, Arabistan’a vizesine başvurmak için yapılması gerekenlere dair bilgi almam mümkün mü? Suudi Arabistan vize randevusu 2021 ve başvuru adımlarına dair süreci bana özetlerseniz çok sevinirim. işlemleri sizin desteğinizle başlatmayı talep edersem bu durumda ne zaman görüşmemiz doğru olur? Teşekkürler.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

İyi günler, Suudi Arabistan vizesi randevu işlemleri öncesinde başvurunun ilk adımını seyahatin hangi amaçla ve ne kadar süreliğine yapılacak olduğunun belirlenmesi oluşturmaktadır. Bir sonraki adımda Arabistan’a planlanan seyahatin hangi vize türünü uygunluk gösterdiğinin teyit edilmesi şartı aranmaktadır. Konsolosluk tarafından belirlenen ve talep edilen vize ücretleri ile birlikte gereken evraklar da vize türüne göre değişiklik gösterebilmektedir.

Kurumumuz başvuru dosyasının hazırlanması, işlemlerin doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi ve Suudi Arabistan vizesine randevu almak adımlarını şahsınız adına tamamlamaktadır. Sürecin başlatılabilmesi için ilk olarak talep edilen evrakların bir araya getirilmesi şartı aranmaktadır. Suudi Arabistan vize işlemleri sırasında eksik evrak sunulması başvurunun işleme alınmamasına veya ret kararı ile sonuçlanmasına yol açabilmektedir. Ayrıca eksik evrak teslim edilmesi değerlendirme aşamasında tarafınızdan ek evrak talep edilmesine yol açabilmektedir. Bu da değerlendirme süresini doğrudan etkilediğinden seyahat planı ile ilgili aksaklık yaşanmasına yol açabilmektedir.

Suudi Arabistan vizesi randevu işlemlerinin ardından vize talebi dosyanız konsolosluğun değerlendirmesine sunulmaktadır. Değerlendirme süresinin ardından pasaportunuz kurumumuz tarafından teslim alınmasının ardından şahsınıza iletilmektedir. Geçerli süreye sahip olan pasaport ve onaylanan vize talebi ile seyahatinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru işlemleri için planlanan seyahat başlangıç tarihinin en az 30 gün öncesinden tarafımız ile iletişime geçilmesini tavsiye etmekteyiz. Bu sayede başvuru dosyanız şahsınız adına talep edildiği şekilde hazırlanarak konsolosluk değerlendirmesine sunulacak şekilde hazırlanabilmektedir.

Oluşturduğunuz Suudi Arabistan vize randevusu 2021 ve başvuru şartları konularına dair sorunuzu size yardımcı olacak şekilde cevaplamaya çalıştık. Süreçle ilgili olarak ayrıca bilgi almak istediğiniz konuların bulunması halinde kurumumuz ile iletişime geçebilirsiniz. Alanında uzman kadromuz ile görüşmek ve başvuru adımlarını sahip olduğumuz deneyim ile başlatmak için +90 (212) 970 02 89 numaralı telefonumuzu kullanabilirsiniz.

Saygılarımızla
Vize Merkezi

Suudi Arabistan Vize Randevusu 2021

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x
POI