İspanya Hakkında Sorular & Yorumlar

İspanya ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Soru/Yorum Yaz

4 Yorum İspanya vizesi 2020
Z. BERTAN 08/04/20, 14:33

Merhaba, İspanya vizesi 2020 yılı hakkında araştırma yaparken sizi Google’dan buldum diğer sorulara verdiğiniz cevaplarınız beni etkilediği için size yazıyorum. İspanya vizesi 2020 yılı için vize alım şartları nelerdir? Her sene bir şeyler değişiyor ve her yerde farklı bilgiler var .Birçoğunun da güncel olduğundan emin olamadım. Yeni durumun bizim için etkileri nelerdir? Son güncel bilgiyi sizden ücretsiz alabilir miyiz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İspanya Vize Ücreti 2020
Kamil 16/04/20, 18:22

Merhaba, sitenizde okuduk ama çocuk ve yetişkin fiyatlandırmalarını anlayamadık. İspanya vize ücreti 2020 hakkında bilgi verebilir misiniz? Yaz tatilinde iki aile toplamda 8 kişi büyük İspanya turuna katılacağız. Çocuklara vize ücretsiz olduğuna dair bir yerde yazı okudum. Eskiden Euro olarak ödemelerin olduğunu biliyorum. Şimdi ücretler artmış ve dolar olarak mı ödeme yapılacak? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İspanya Vizesi için Gerekli Belgeler
M. Ç. 19/05/20, 14:48

İyi Günler, 2020 yılında İspanya vizeleri için değişiklikler olmuş arkadaşlarım aracı kurumda bir iki evrak yüzünden başvuru yapamamışlar ve geri dönmüşler. İndirimli uçak biletlerini erkenden aldık, otel rezervasyon yaptırdık. Öğrenciyim ve başvuruda sorun yaşamak istemiyorum. İspanya vizesi için gerekli belgeler nelerdir?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İspanya Ticari Vizesi
K.S 16/09/20, 11:50

Merhaba, Barselona’da bulunan bir şirket ile toplantımız olacak, Bu toplantıya İstanbul’dan şirket sahibi ve çalışanlardan 2 kişi katılacaktır. İspanya ticari vizesi alabilmemiz için davetiye şart mı? Bu davetiye mutlaka orijinal mı olmalıdır? İspanya'ya gitmek için hem şirket sahibi hem de çalışanlar nasıl bir vizeye başvurmalıyız? Cevabınız için şimdiden teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İspanya Schengen Vize Başvuru Formu
D.D 18/11/20, 11:46

Merhaba, bir hafta sonra İspanya vizesine başvurum olacak. İspanya schengen vize başvuru formu mavi kalemle dolduruldu. Başvurum sırasında bir problemle yaşamamak için vize formunu kontrol edebilir misiniz? Vize formu ve evrakları kontrol ederseniz bunun için ne kadar ücret ödemeliyim? Şimdiden teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İspanya Vizesi Sağlık Sigortası
N.G 16/09/20, 11:39

Merhaba, özel bir bankada çalıştığım için kurumsal olarak kapsamı geniş olan özel sağlık sigortasına sahibim. Turistik olarak 4 günlük bir İspanya seyahatim olacak. Başvuru esnasında İspanya vizesi sağlık sigortası yerine bunu kullanabilir miyim? İspanya için geçerli olan sağlık sigortası ücretleri hakkında bili alabilir miyim? Teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İspanya Erasmus Vize
P. S. 07/07/20, 12:46

Merhaba Üniversite öğrencisiyim İspanya Erasmus vize alarak İspanya’ya gitmek istiyorum. Erasmus vize için hangi evraklar isteniyor? Ayrıca başvurumu konsolosluktan mı yapmalıyım? Erasmus eğitimi bitince Avrupa turu yapabilir miyim?
Cevabı Görüntüle
4 Yorum İspanya Vize Fiyatları
Serkan 21/04/20, 16:16

Selamlar, İspanya’ya gitmek istiyoruz ancak İspanya vizesiz midir? İspanya vize fiyatları hakkında detaylı bilgi verebilir misiniz? Eşim ve çocuklarım için de vize başvurusu yapacağım. Ödemeden sonra şirketimin adına fatura veriyor musunuz? İyi günler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İspanya Vize Randevu
Taner 14/04/20, 11:42

Merhaba, İspanya için vize başvurusunda bulunmak istiyorum ve internette çok fazla site var. İşlem yapmadan önce birkaç soru sormak istedim. İspanya’ya gezmeye gideceğim İspanya vize randevu almak için sizden hizmet almanın bedeli nedir? Banka çalışanıyım her zaman izin alamıyorum, doğru bir başvuru yapmak istiyorum şimdiden teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İspanya Schengen Vizesi
Erhan 14/04/20, 10:55

Merhaba, Üniversitede son sınıftayım, İspanya’da arkadaşım var. İspanya Schengen vizesi alıp gitmek için davetiye almalı mıyım? Çalışmadığım için vizeye nasıl başvurabilirim? Bir sorum daha var vize masrafım hakkında bilgi verebilir misiniz? İyi çalışmalar.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Schengen İspanya
H. Turhanlı 12/04/20, 16:00

İnternette gezinirken sayfanızdaki sorulara verilen cevapları gördüm ve size bir soru sormak istiyorum. Schengen İspanya vizesi almak için SGK’lı işim olması şart mı? Sözleşmeli ziraat mühendisi olarak zeytinyağı fabrikasında çalışmaktayım. İspanya’daki zeytinyağı fuarına fabrika sahibi ile gitmeyi planlıyorum. SGK’dan Sigortalı evraklarım olmadan başvuru yapıp vize alabilir miyim?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İspanya BLS
F. Faruk 12/04/20, 14:01

Merhaba, İspanya BLS vize aracı kurumu nerededir? Sizden hizmet alırsak bizi orada karşılıyor musunuz? İki kişi başvuru yapacağız. Evrakları teslim etmek ve başvuru için ikimizin de gelmesi mi gerekecek? Çalıştığımızdan dolayı hem mesai kaybımız olacak hem de işyerinden izin almamız zor. Birçok site var ama hiç birinde yeterince detay yer almıyor. Sizden danışmanlık almamız durumunda ne gibi artımız olacaktır? Bilgilendirmenizi rica ediyorum. Saygılarımla
Cevabı Görüntüle
2 Yorum VFS Global İspanya vizesi
E. Erdem 12/04/20, 13:26

VFS Global İspanya vizesi almak için sizden başvuru hizmeti alabilir miyiz? Başvurusu yapılacak kişiler şirket sahipleri, herhangi bir pürüzün olmasını istemiyorum. Daha önce VFS’den başvuru yaparken birkaç eksikten dolayı sıkıntı yaşamıştık. İnternetten edindiğim bilgilere göre İspanya evrakları epeyce detaylı istiyormuş. Başvuru yapacak kişilerin evraklarını yönetici asistan olarak ben takip edeceğim şimdiden vereceğiniz bilgiler ve iş ortaklığı için teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum VFS İspanya
A. Mert Göktürk 12/04/20, 12:52

İspanya vizesi almak istiyorum. VFS İspanya vize başvurularını alıyor mu? Daha önce VFS’de Fransa’ya başvururken burada İspanya bayrağını görmüştüm yine VFS’ye mi gitmem gerekiyor? Emekliyim, gidiş tarihime daha çok var ama erken başvurmak istiyorum. Parmak izi vermiştim. Gelmeden benim adıma siz başvuru yapabilir misiniz? Bilgi vermenizi rica ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İspanya vizesi VFS
N. Atalay 11/04/20, 16:07

Merhaba, vize alacağım ama İspanya vizesi VFS başvuru merkezinden mi başvurmalıyım? İlk İspanya vizemi Harbiye’deki VFS’den almıştım. Birçok formda vize başvuru merkezinin değiştiğini okudum. Gidiş tarihime az kaldı doğru başvuru yapmak için bana yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
Telefon
x