• İspanya Aile ve Arkadaş Ziyareti Vize Randevusu
  ö. n, 26 Eki 2023, 10:54

  Merhabalar İspanya Aile ve Arkadaş ziyareti vize randevusu için sizi aradığımız zaman telefondan randevuyu oluşturup bize yardımcı oluyor musunuz? Randevuyla seyahat tarihi arasında bir süre olması gerekiyor mu? Şu anda randevuları açık mı İspanyanın? Randevu almak istesem nasıl yardımcı olacaksınız? Bilgi rica ediyorum, kolay gelsin.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İspanya Aile ve Arkadaş Vize Kaç Günde Çıkar?
  e. ı, 26 Eki 2023, 10:41

  Merhabalar İspanya’ya yapacağım bir aile ziyaretim olacak aklım karıştı benim vize başvuru sonuçlanması gerçekten 35 günü bulmakta mıdır? İspanya aile ve arkadaş vize kaç günde çıkar, destek olmanızı rica edeceğim. Kaç gün önceden başvuru yapmam gerekir? Bu durumda son dönemde meydana gelen güncelleme hakkında destek rica edeceğim iyi çalışmalar.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İspanya Aile Ve Arkadaş Ziyareti Vize Ücreti
  k. m, 26 Eki 2023, 10:30

  Merhabalar, İspanya aile ve arkadaş ziyareti vize ücreti nedir? Konsolosluğa yapılan ödeme ne kadar, başvuru merkezi ödemesi ve sizin danışmanlık ücretiniz nedir? Yapılan bütün ödemeleri siz mi yapıyorsunuz? Yapılan Ödeme neyi kapsamaktadır? Bilgi vermenizi rica ederim iyi çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İspanya Aile ve Arkadaş Vizesi İçin Gerekli Evraklar
  e. m, 26 Eki 2023, 10:20

  Merhabalar İspanya Aile ve Arkadaş Vizesi için gerekli evraklar nelerdir? Evrak hazırlama aşaması neye göre yapılmaktadır. Özel bir kurumda çalışmaktayım kuzenimin yanına gideceğim neler sunmam gerekir, firmamdan istemem gerekenlerin bilgisini rica edebilir miyim?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İspanya Aile ve Arkadaş Ziyareti Vize Başvurusu
  u. m, 26 Eki 2023, 10:12

  Merhabalar, İspanya Aile ve Arkadaş Ziyareti vize başvurusu yapacağım. İspanya’dan amcamın bana hangi evrakları yollaması gerekiyor? Yapacağım başvuru için ben otel rezervasyonu sunacak mıyım? Sizle işlem yaptığım durumda otel uçak rezervasyonu ve sağlık seyahat sigortasını siz mi yapacaksınız? Bana destek olmanızı rica edeceğim, iyi çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İspanya Ticari Vize Randevusu
  h. m, 19 Eki 2023, 15:36

  Merhabalar şubat ayı için düzenlenecek fuarda stant açacağız. Telefonla aramamıza rağmen İspanya başvuru merkezine ulaşamadık. İspanya ticari vize randevusu işlemini sizin aracılığınız ile almak mümkün müdür? Randevu kısmı nasıl ilerlemektedir? Sizden işlem yaparsak nasıl yardımcı olacaksınız bana? bilgi rica edeceğim sizden, kolay gelsin iyi çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İspanya Ticari Vize Kaç Günde Çıkar?
  i. i, 19 Eki 2023, 15:05

  Merhabalar İspanya‘ya iş ziyaretine gideceğim, başvuru için kafam karıştı. İspanya ticari vize kaç günde çıkar? Çok uzun sürdüğünü sonuçlanmadığına dair duyum aldım. Bundan dolayı sizden yardım alarak ilerlemek istedim. Bana yardımcı olmanızı rica edeceğim. Hangi türe başvuru yapmam gerekir. Karşı taraftan davetiye istemem gerekir mi?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İspanya Ticari Vize Ücreti
  m. g, 19 Eki 2023, 14:45

  Merhabalar fiyat araştırması yaparken aklım karıştı, bilgi kirliliği mevcut. bundan dolayı sitenizi incelerken daha sağlıklı bilgilere ulaştığım için sizden destek almaya karar verdim. İspanya ticari vize ücreti nedir? Konsolosluk ödemesi ne kadar, başvuru merkezi olarak sizden danışmanlık aldığım zaman ödeme nedir bütün ödemeler siz mi yapıyorsunuz? Ödeme neyi kapsar? Bana bilgi vermenizi rica ederim, iyi çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İspanya Ticari Vizesi İçin Gerekli Evraklar
  t. m, 19 Eki 2023, 14:36

  Merhabalar İspanya’da düzenlenecek mobilya fuarına ziyaretçi olarak katılacağız. İspanya ticari vizesi için gerekli evraklar kısmında katılımcı olarak katılacağımız bu fuarda bizden "ne için ödendi makbuzu" istenecektir. Şirket hesabı dışında şahsi hesabı da sunmamız gerekir mi? Ben çalışanım maaş bordrosu sunmam gerekir mi? Detayları rica edeceğim sizden çok teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İspanya Ticari Vize Başvurusu
  m. y, 19 Eki 2023, 14:29

  Merhabalar Temmuz ayında İspanya da düzenlenecek fuara gideceğim. şirketim adına orada stant açacağız başvurum tür olarak hangisidir? İspanya ticari vize başvurusu yapmak için çalıştığım firmadan neler istemem gerekir? banka hesabı nasıl sunulmalı mıdır? Yardımınızı rica edeceğim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İspanya Turistik Vize Ücreti
  y. m, 18 Eki 2023, 14:41

  Merhabalar, yapacağım vize başvurusunda Vize Merkezi üzerinden ilerlemek isterim fakat internetten kontrol ettiğimde karışık fiyatlar görmekteyim. İspanya turistik vize ücreti ne kadardır? Nasıl kategorize edilmektedir? Bu kısımda sizden destek aldığım zaman tüm masraflar toplamda ne kadar ödeyeceğim? Bütün ücretlendirmeler sizin tarafınızdan yapılıyormuş doğru mu? Destek rica edeceğim, iyi çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İspanya Turistik Vizesi Randevu
  u. k, 17 Eki 2023, 16:08

  Merhabalar, Nisan ayı içinde seyahat etmem gerekiyor. İspanya’ya İspanya turistik vizesi randevu ne zaman almam gerekiyor? Siz randevu alabiliyor musunuz? Konsoloslukla bağlantınız nedir? Bana bilgi verir misiniz, randevu için ödeme yapmam gerekecek midir? Destek için teşekkür ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İspanya Turistik Vize Kaç Günde Çıkar?
  p. f, 30 Eyl 2023, 11:11

  Merhabalar İspanya ‘ya ablamı ziyarete gideceğim fakat başvuru kısmında aklım karıştı İspanya turistik vize kaç günde çıkar? 2 ayda sonuçlanmadığını duydum ve haliyle tedirgin oldum. Ondan dolayı sizden yardım almak istedim. Beni bilgilendirirseniz sevinirim. Başvurumun türü nedir? ablamdan bir belge istemeli miyim? Bilgi rica ederim, kolaylıklar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İspanya Ticari Vize Nasıl Alınır?
  b. u, 30 Eyl 2023, 10:56

  Merhabalar mart ayında İspanya da düzenlenecek moda fuarına katılacağım. Şirketim adına orada stant açacağız. Başvurum Hangi İspanya vizesi türü olarak geçmektedir? İspanya ticari vize nasıl alınır? Karşı firmadan neler istemem gerekiyor, banka hesabı nasıl sunulmalıdır? Desteklerinizi rica ederim kolaylıklar.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İspanya Vize Evrakları
  K. Ç, 30 Eyl 2023, 10:38

  Merhabalar ispanya işlemlerim için sizle ilerlemek adına birkaç sorum olacaktır. İspanya vize evrakları için sistemlerden kontrol ettiğimde çok karışık bir listeyle karşılaştım. Ben şirket sahibiyim turistik bir ziyaretim olacak banka hesabı sunmam gerekir mi? Şahsi evrak kısmında neleri sunmam gerekiyor? Destek verirseniz çok memnun olacağım.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İspanya Turistik Vizesi İçin Gerekli Evraklar
  y. h, 29 Eyl 2023, 16:17

  Merhabalar özel bir şirkette güvenlik görevlisi olarak çalışmaktayım. İspanya’ya yapacağım tatil için vize başvurusunda bulunacağım. Başvurum esnasında sizden destek alarak ilerlemek isterim. İspanya turistik vizesi başvurusunda mı bulunmalıyım? İspanya turistik vizesi için gerekli evraklar kısmında işyerimden istemem gereken belgeler nelerdir? Sağlık seyahat sigortası istenen evraklar arsında mı yer alıyor? Yardımınız için şimdiden teşekkür ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İspanya Vize Başvurusu
  g. k, 29 Eyl 2023, 14:52

  Merhabalar yapacağım seyahatim aralık ayında. Benim kaç gün önceden İspanya vize başvurusu yapmam gerekir? Randevu ile seyahat tarihi arasında bir zaman olması gerekiyor mu? Başvuru yaparken çalıştığım firmadan antetli kağıda dilekçe almaz isem sorun çıkma ihtimali var mıdır? kafam çok karıştı bilgi rica edeceğim iyi çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İspanya Vize Başvuru Formu
  m. b, 29 Eyl 2023, 14:25

  Merhabalar İspanya konsolosluğundan randevu aldım fakat nasıl ilerleyeceğim konusunda bilgim yok. Form işlemleri konusunda destek veriyor musunuz? Siz konsolosluk birimi olarak mı çalışıyorsunuz? İspanya vize başvuru formu doldurulması konusunda sizden yardım almak isterim. Bana destek olursanız çok memnun olurum, iyi çalışmalar.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İspanya Aile Arkadaş Ziyaret Vizesi
  O. D, 25 Eyl 2023, 13:34

  Merhabalar Teyzem İspanya’ da yaşamaktadır. Bu yıl beni yanına tatil için çağırdı fakat ben nasıl başvuru yapacağım? İspanya aile arkadaş ziyaret vizesi yaparak mı, yoksa başka bir vize türüyle mi başvuru yapmam gerekiyor? ilk defa gideceğim, Teyzemin bana ne göndermesi gerekmektedir? İstanbul’ da özel bir şirkette çalışmaktayım. Çalıştığım şirketten nasıl bir yazı almam gerekiyor? Desteğinizi rica edeceğim, iyi çalışmalar.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Öğrenciler İçin İspanya Turistik Vize Nasıl alınır?
  A. E., 21 Eyl 2023, 17:24

  Merhabalar İspanya’ya gitmek istiyorum fakat aklıma takıldı. İspanya vize isteyen bir ülke midir? İspanya turistik vize işlemi yapılması gerekiyorsa sizle işlem yapmam mümkün müdür siz başvurunun hangi kısmında yer almaktasınız. Ben öğrenciyim Babam sponsorluğunda mı işlem yapılmalı hiçbir bilgim yok. Öğrenciler için İspanya turistik vize nasıl alınır? bana yardımcı olmanızı rica edeceğim iyi çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Vize Merkezi ile İspanya Vizesi
  A. LALE, 21 Eyl 2023, 16:43

  Merhabalar Kasım ayı içinde yurt dışına bir seyahatim olacaktır. İlk giriş yapacağım ülke İspanya ve en uzun süre orada konaklama yapacağım. İspanya vizesi için sizden destek almak isterim, vize işlemleri esnasında evrak bilgisine nereden ulaşabilirim? Ben devlet memuruyum çalışma yazısı almam mecburi midir? İnternette küçük bir araştırma sonucu bu konuda uzman olduğunuzu gördüğümden Vize Merkezi ile İspanya Vizesi almak istiyorum. İlk defa böyle bir şey deneyeceğim için sizinle çalışmak isterim bana yardımcı olarak bilgi vermenizi rica edeceğim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İspanya fuar vizesi yenileme
  E.M., 06 Nis 2023, 15:55

  Merhaba, İspanya Barselona’da 25-27 Nisan 2023 tarihinde SeaFood Expo Global fuarına bu sene de katılıyoruz. 2022 yılında geçen sene 1 yıllık İspanya Ticari vize süresi 24 Nisan’da bitiyor, bu seneki fuar içinde 24 Nisan tarihinde İspanya'da olmamız gerekiyor. İspanya fuar vizesi başvurusu yaparken gidiş tarihini 24 Nisan mı yapmalıyız yoksa 25 Nisan mı? Aktif Schengen vizemiz var ve yeni seyahatimiz bu vizenin bittiği gün başlayacak. İnternette birçok form siteleri okuduk, vizecilere sorduk mutlaka 25 Nisan’dan başlatmalısınız diyorlar. Biz gümrük kapısında ve uçak girişinde vizeden dolayı bir sorun yaşamak istemiyoruz. Sorumuz; Pasaportta İspanya vizesinin bittiği güne yeni İspanya vizesi için başvuru yapabilir miyiz? İspanya fuar vizesi yenileme için beklemeli miyiz? teşekkürler

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İspanya Oturum İzni
  A. Kemal Durak, 12 Oca 2023, 13:44

  İspanya’da 6 aylık ev kiralamak istiyorum. İspanya oturum izni konusunda yardımcı olur musunuz? Bir reklam ajansım var. 6 ay Türkiye’de 6 ay İspanya’da yaşamak istiyorum. Airbn’de ev kiralamak bu süreçte çok uygun ücrete denk gelmiyor. Kiralama siteleri konusunda ya da vize konusunda destek oluyor musunuz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İspanya turist vizesi ile Almanya'ya gitmek
  G.K, 17 Haz 2022, 13:28

  Merhabalar, Almanya’ya önümüzdeki hafta turistik bir seyahat planım var. Benim geçen ay İspanya’dan alınmış turistik vizem mevcut ben İspanya turist vizesi ile Almanya’ya gitmek istesem sorun yaşar mıyım? İspanya’ya seyahatim iptal olduğu için vizemi kullanamadım ve şuan planım Almanya’ya uçmak Almanya’dan da tekrar vize başvurusu yapamıyorum çünkü schengen vizem var. Bu durumda ne yapmamı öneriyorsunuz? Bilgi rica ediyorum, kolay gelsin.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İspanya uzun süreli şoför vizesi almak
  P.T, 17 Haz 2022, 11:20

  Merhabalar, İspanya’dan şoför vize başvurusu yapmak istiyorum. Daha önce 6 aylık şoför vizem vardı bu sefer daha uzun istiyorum. İspanya uzun süreli şoför vizesi almak için ne yapmam gerekiyor? Şoför vizesi için gerekli belgeler nelerdir? Siz ispanya şoför vizesi hakkında danışmanlık veriyor musunuz? Bilgi ve danışmanlık rica ediyorum, Kolay gelsin.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İspanya şoför vizesi ret geldi
  Y.R, 15 Haz 2022, 16:58

  Selamlar, İstanbul’da bir lojistik firmasında şoför olarak yaklaşık 3 aydır iş başı yaptım. İspanya’ya yaptığımız nakliyat neticesinde İspanya’dan vize başvurusu yaptım. İspanya şoför vizesi ret geldi bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Tekrar vize başvuruşumu yapmalıyım yoksa itiraz mı etmeliyim yaklaşık 1 buçuk aydır sonucu bekliyorum. Ve çok bir vaktim kalmadı artık şirket beni sıkıştırıyor. Bana nasıl yardımcı olabilirsiniz? Bilgi rica ediyorum, kolay gelsin.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İspanya ticari davetiyem var ailemi de götürebilir miyim?
  U.F, 15 Haz 2022, 15:26

  Merhabalar, İspanya’da çalıştığımız bir firma tarafından tarafıma ticari davet geldi. Bu seyahate kızımı da götürmek istiyorum. Kızım 3 sınıf lise öğrencisi yaz tatili için beraber seyahat edeceğiz hem gezmek hem de işlerimi halledeceğim. İspanya ticari davetiyem var ailemi de götürebilir miyim? Son olarak aşı zorunluluğu var mıdır? Son olarak kızım için ben sponsor evraklarımı hazırladım onun için şahsi evrak olarak ne hazırlamam gerekiyor? Bilgi rica ediyorum, kolay gelsin.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Şirketimin temsilciliğini kurdum İspanya'da oturum nasıl alırım?
  K.F, 15 Haz 2022, 14:59

  Selamlar, Şirketimin temsilciliğini kurdum İspanya'da oturum nasıl alırım? Vize başvursun da bana nasıl yardımınız olabilir? Ben temsilciliğimi kurdum fakat oturum müsaadesine başvuru yapmam ve oturum vizesi almam gerektiği söylendi. Bu konuda bana nasıl yardımınız olabilir? Ayrıca ben olmadan işlemlerimi siz gerçekleştirebilir misiniz? Konu ile ilgili bilgi bekliyorum, teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İspanya'dan ev aldım ticari vize nasıl alırım?
  H.K, 14 Haz 2022, 16:40

  Selamlar, İspanya’da bir firma ile yaklaşık 7 yıldır ticari olarak çalışıyoruz. Ben yaklaşık 7 yılda 5 kere İspanya’dan alınmış Schengen vizem var. En son vizem 5 yıllıktı tekrar 5 yıllık vize almak istiyorum devamlı vize başvurusu ile uğraşmak istemiyorum. Bu sebeple yararı olur mu bilmiyorum ama İspanya’dan ev aldım ticari vize nasıl alırım? Ben seyahatlerimde kendi evimde kalacağım bunun için ne gibi belge sunmam gerekiyor? Bilgi rica edebilir miyim? Kolay gelsin, teşekkür ederim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • İspanya'dan ev aldım turistik vize nasıl alırım?
  K.T, 14 Haz 2022, 16:05

  Merhabalar, İspanya’da üniversite okudum ve yaklaşık 7 yıl önce mezun oldum. Bu sebeple orada birçok arkadaşım var her sene düzenli olarak İspanya’ya turistik seyahat ediyorum. Bu nedenle İspanya’dan ev aldım turistik vize nasıl alırım? Fakat ben uzun bir vize almak istiyorum. Avukatım aynı zamanda uzun süreli vize alarak devamlı gidip gelmem gerektiği için her seferinde bu işlemlerle uğraşmak istemiyorum. Ne gibi belgeler hazırlamam gerekiyor? Sizden ricam beni yönlendirmeniz şimdiden teşekkür eder güzel çalışmalar dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

İspanya için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp