İspanya Hakkında Sorular & Yorumlar

Vize Merkezi Personel

İspanya ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Pano Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Altunizade İspanya vizesi K.L 17/06/21, 17:35
Altunizade İspanya vizesi başvuruları için belli bir yer var mı başvuru yapabileceğimiz? Anadolu yakasında yaşıyoruz ama her defasında vize başvurularımızı yapmak için Avrupa yakasına gitmek durumunda kalıyoruz. Vize başvuruları için Anadolu yakasında başvuru yapabileceğimiz bir yer var mı yok mu? Bunu merak ediyoruz. Vize başvurusu yapabilememiz için ne tür ecraklar sunmamız gerekiyor? Covit 19 aşısı olma zorunluluğumuz var mı? Planlanan seyahatimiz temmuz ortasında başlıyor. Bu tarihi referans aldığımızda vize başvurumuzu ne zaman yapmamız gerektiği ile ilgili bilgi sahibi değiliz açıkcası. Konu hakkında yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Anadolu yakası İspanya vizesi U.L 17/06/21, 17:27
Anadolu yakası İspanya vizesi konusunda danışmanlık alabileceğimiz bir kurum var mıdır? Vize başvurusu yapacağız ama vize başvurumuzu nereye nasıl yapacağımız konusunda bir bilgi sahibi değiliz. Siz vize verilmesi konusunda danışmanlık veriyor musunuz? Vize başvurumuzu ne zaman yapmamız gerekiyor? Ben hali hazırda şu an bir kurumda sigortalı olarak çalışıyorum. Kendim ve eşim için vize başvurusu yapacağız ama vize başvurusunu yaparken ‘’Eşimin de çalışan veya farklı bir vasıfa sahip olup olmaması konusunda’’ bilgi sahibi değiliz. Benim hali hazırda kendi adıma kayıtlı gayrimenkullerim ve bir adet arabam var. Sahibi olduğum varlıklar ile ilgili evrak sunmam vize başvurusu yaparken işime yarayacak mı? Bunlarla ilgili ek evrak sunmam gerekyor mu? Konu hakkında geri dönüşleriniz olursa çok memnun olurum. Bilgi için şimdiden teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İspanya vize işlemleri Altunizade E.K 17/06/21, 12:54
İspanya vize işlemleri Altunizade şubesinizde yapılabiliyor mu? Vize işlemelerimizi yapmamız için özellikle bizim gelmemizi gerektiren bir durum var mı? Biz hali hazırda İstanbulda ikamet ediyoruz ama şu an için tatil amaçlı farklı bir şehirde bulunuyoruz. Tatilden döndükten sonra İspanya ülkesine turistik bir seyahatte bulunmak istyoruz ve biz tatiden dönene kadar vizelerimiz elimizde oldun istiyoruz. Bu mümkün müdür? Biz olmadan, gelmemize gerek kalmadan vize başvurumuzu yapabiliyor musunuz? Vize başvurularında gerekli evrakları aşağı yukarı biliyoruz. Şirket İnsan Kaynaklarıyla iletişime geçip gereken tüm evraklar konusunda size yardımcı olacak bir arkadaşımı ayarlayabilirim. Sadece tatilimiz yarıda kalmasın ve dödüğümüzde vizelerimiz hazır olsun istiyoruz. Konu ile ilgili geri dönüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İspanya Vizesi Nasıl Alınır? M. K 18/05/21, 17:12

2021 yılında İspanya vizesi nasıl alınır bilgi verebilir misiniz? Bu sonbaharda akrabamızın düğününe ve Valensiya’yı gezmek için İspanya’ya gitmek istiyoruz. Ben ve eşim ikimizde emekliyiz. Pfizer-BioNTech aşısını olduk, pandemiden etkilenir miyiz? 2017 ve 2019 yılında da çok girişli İspanya vizesi alarak Barselona ve Madrid’de bulunduk. Biz daha önce vizeleri şahsen giderek almıştık. Artık vizenin başka alma yolları varsa biz gelmeden başvurumuzu yapıp vizemizi alabilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İspanya Turistik Vize 2021 K.K 25/01/21, 12:11
İspanya turistik vize 2021 yılı istenen evrak ve ücretler nelerdir? Daha önce Ankara merkezli bir şirkette çalışıyordum. Şimdi Bursa’da ikamet ediyor ve çalışıyorum. İstanbul’a başvuruya gelmem gerekiyor mu?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İspanya Öğrenci Vizesi o. K 12/01/21, 13:30
İspanya öğrenci vizesi alarak 80 günlük bir eğitime gideceğim. Öğrenciler için İspanya vize evrakları orijinal mi olmalı hangi belgeleri hazırlamalıyım? Sponsor ve hibe durumlarını açıklar mısınız?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İspanya Vizesi İçin Gerekli Evraklar 2021 M. K 12/01/21, 12:48
İspanya vizesi için gerekli evraklar 2021 yılında değişti mi? İspanya’dan Schengen vizesi almak zor mu? Gereken evrakları hazırlarken nelere dikkat etmeliyiz ve bu konuda yardımcı oluyor musunuz? Teşekkürler şimdiden.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İspanya vize ücreti 2021 N. Al 25/12/20, 15:08
İspanya vize ücreti 2021 yılında değişecek mi? Vize harçları ve hizmet bedelleri artacak mı? İspanya vize ücretleri hakkında bilgi verebilir misiniz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İspanya Vize Fiyatları 2021 G. D. 25/12/20, 14:04
İspanya vize fiyatları 2021 yılında ne kadardır? Çocuk ve bebek vize fiyatı nedir? Vize ödemesini nasıl yapabilirim?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İspanya vizesi D. E 21/12/20, 13:36
İspanya vizesi ile Portekiz’e de gidebilir miyiz? Üniversite öğrencileri için indirim var mı ve vize ücreti nedir? İspanya vize başvurusu için gerekli evraklar nelerdir?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İspanya vize Ya.U. 21/12/20, 12:22
İspanya vize 2021’de zorlaşacak mı? Ben ve arkadaşım geçen sene Fransa vizesi için birçok evrakın fotokopisi ile başvurmuş ve vizelerimizi kısa sürede almıştık. Yorumlarda İspanya'ya vize almak hakkında çok şey okuduk. Öğrenciliğimizin bitecek olması İspanya için vize almak noktasında bir sorun çıkarır mı?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İspanya vizesi 2021 A.N 21/12/20, 11:51
İspanya vizesi 2021 yılı ne gibi değişiklikler oldu? İspanya seyahat kısıtlamaları ne zaman biter? Fransa gidişler içinde geçerli mi? Bu sene Pandemi kısıtlamalardan dolayı İspanya'ya gidemedik ve geçerli schengen vizelerimizi kullanamadık. İspanya başvuru kabul ediyor mu?
Cevabı Görüntüle
4 Yorum İspanya vizesi 2020 Z. BERTAN 08/04/20, 14:33
Merhaba, İspanya vizesi 2020 yılı hakkında araştırma yaparken sizi Google’dan buldum diğer sorulara verdiğiniz cevaplarınız beni etkilediği için size yazıyorum. İspanya vizesi 2020 yılı için vize alım şartları nelerdir? Her sene bir şeyler değişiyor ve her yerde farklı bilgiler var .Birçoğunun da güncel olduğundan emin olamadım. Yeni durumun bizim için etkileri nelerdir? Son güncel bilgiyi sizden ücretsiz alabilir miyiz?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İspanya Vize Ücreti 2020 Kamil 16/04/20, 18:22
Merhaba, sitenizde okuduk ama çocuk ve yetişkin fiyatlandırmalarını anlayamadık. İspanya vize ücreti 2020 hakkında bilgi verebilir misiniz? Yaz tatilinde iki aile toplamda 8 kişi büyük İspanya turuna katılacağız. Çocuklara vize ücretsiz olduğuna dair bir yerde yazı okudum. Eskiden Euro olarak ödemelerin olduğunu biliyorum. Şimdi ücretler artmış ve dolar olarak mı ödeme yapılacak? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İspanya Vizesi için Gerekli Belgeler M. Ç. 19/05/20, 14:48
İyi Günler, 2020 yılında İspanya vizeleri için değişiklikler olmuş arkadaşlarım aracı kurumda bir iki evrak yüzünden başvuru yapamamışlar ve geri dönmüşler. İndirimli uçak biletlerini erkenden aldık, otel rezervasyon yaptırdık. Öğrenciyim ve başvuruda sorun yaşamak istemiyorum. İspanya vizesi için gerekli belgeler nelerdir?
Cevabı Görüntüle