Altunizade

Adres

Altunizade Mah. Kısıklı Cad. No:21/1 Daire:5 Altunizade Üsküdar/İstanbul

Telefon/Faks

+90 (216) 706 01 60

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

altunizade@vizemerkezi.com

İspanya Vize Merkezi, Altunizade

Altunizade Vize Merkezi

Değerli ziyaretçilerimiz,

İspanya Vize Merkezi, Altunizade olarak sizler için düzenlemiş olduğumuz ve İspanya vize başvuru süreçlerini ele aldığımız sayfamıza hoş geldiniz.

Sayfamızın devamında Altunizade İspanya Vize Merkezi olarak sunmakta olduğumuz vize danışmanlık hizmeti hakkında kapsamlı bilgi sahibi olabilecek, İspanya vize başvuru sürecinin nasıl ilerlediği konusunda detaylı bilgi edinebilecek ve aklınıza takılan birçok soruya kolaylıkla cevap bulabileceksiniz.

Altunizade İspanya vize başvurusu, Kadıköy İspanya vizesi, Anadolu Yakası İspanya vizesi, Tuzla İspanya vizesi ve Bostancı İspanya vizesi başvurusu konularında danışmanlık hizmeti sağlayacaktır.

Altunizade Vize Merkezi olarak deneyimli vize danışmanlarımız ve yıllara dayanan tecrübelerimiz rehberliğinde İspanya da dahil olmak üzere birçok ülke için profesyonel ve çözüm odaklı vize danışmanlık hizmeti sunmaktayız. Vize danışmanlık hizmetlerimiz hakkında uzmanlarımız ile görüşebilmek ve sizler için özel olarak hazırlanmış olan bilgilendirme mailini talep edebilmek için bizleri +90 (216) 706 01 60 numaralı telefon aracılığı ile arayabilir ya da altunizade@vizemerkezi.com adresine e-posta gönderebilirisiniz.

İspanya Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Altunizade

Ülkemizden İspanya'ya seyahat edecek olan vatandaşlarımız sahip oldukları pasaportun türüne göre seyahatleri öncesinde vize almak zorundadırlar. Umuma mahsus (bordo) pasaport sahibi vatandaşlarımızın seyahatleri öncesinde vize alma zorunlulukları bulunurken diplomatik (siyah) pasaport, hususi (yeşil) pasaport ya da hizmet (gri) pasaport sahibi olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarımız 180 günlük süre zarfında 90 gün konaklamayı aşmayacak olan İspanya ziyaretlerini vize almalarına gerek olmadan gerçekleştirebilirler.

İspanya Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Altunizade

Gerçekleşecek olan İspanya seyahatinizin gerekçesi başvuru yapmanız gereken İspanya vize türünü belirlemektedir. Vize başvuruları için gerekli olan evrak listeleri vize türlerine göre şekillendiği için doğru vize türüne başvuru yapmak büyük önem arz etmektedir. Konsolosluk tarafından belirlenmiş olan evrak listelerinin bulunduğu ve ilgili vize türleri hakkında bilgiler paylaşmış olduğumuz sayfalar aşağıda listelenmiştir.

Sizler için listelemiş olduğumuz vize türleri içerisinde seyahatiniz için uygun olanın hangisi olduğu konusunda fikir alabilmek ve sunmakta olduğumuz danışmanlık hizmetinden faydalanabilmek için İspanya Vizesi Altunizade Merkezi ofisimizi +90 (216) 706 01 60 numaralı telefonumuzu tuşlayarak arayabilir ya da altunizade@vizemerkezi.com adresine e-posta göndererek uzmanlarımızdan rehberlik talebinde bulunabilirsiniz.

İspanya Vizesi Nasıl Alınır? - Altunizade

Ülkemizden gerçekleşecek olan İspanya vize başvurularını; İspanya Ankara Büyükelçiliği ve İspanya İstanbul Başkonsolosluğu kabul etmekte ve değerlendirmektedir. Ayrıca Antalya, İzmir, İskenderun, İzmit ve Nevşehir'de İspanya Fahri Konsoloslukları bulunmaktadır. Ancak fahri konsoloslukların vize süreçlerinde herhangi bir diplomatik yetkileri bulunmamaktadır. İspanya Vizesi Altunizade Merkezi olarak sunmakta olduğumuz danışmanlık hizmetimiz sayesinde herhangi bir zahmete girmenize gerek kalmadan sonuç odaklı bir çalışma sağlamış olacaksınız. Başvuru sürecinizin her aşamasında sizlere asistanlık edecek tecrübeli vize uzmanlarımız sayesinde Altınuizade'den İspanya vizesi başvurusu 4 adımda sonuçlanacaktır.

  1. İspanya Vize Başvurusu İçin Gerekli Olan Evrakların Hazırlanması: Uzmanlarımız seyahat gerekçenize uygun olan vize türü için gerekli olacak evrak listelerini sizlere mail yolu ile ileteceklerdir. Gönderilmiş olan evrak listesini eksiksiz bir şekilde tamamlamanız gerekmektedir. Evrakları tamamlamanızın ardından Altunizade ofisimize kargo yolu ile ulaştırabilirsiniz. Evrakların uzmanlarımıza ulaştırılması sonrasında gerekli kontroller yapılacak ve eksik ya da hatalı bir evrak olması halinde sizlerle iletişime geçilerek gerekli düzenlemeler yapılacaktır.
  2. İspanya Vize Başvuru Ücretinin Ödenmesi: Evrakların tamamlanması sonrasında başvuru işleminin gerçekleşebilmesi için vize başvuru ücretini ödemeniz gerekmektedir. Talep edilen İspanya vize başvuru ücreti içerisinde; tüm harç bedelleri, işlem ücretleri, danışmanlık bedeli ve diğer giderler bulunmaktadır. Konsolosluk tarafından belirlenmiş olan güncel vize başvuru ücretleri hakkında bilgilendirme alabilmek için Vize Merkezi Altunizade ofisimizi +90 (216) 706 01 60 numaralı telefonu tuşlayarak arayabilir ya da altunizade@vizemerkezi.com adresine e-posta göndererek bilgilendirme maili talebinde bulunabilirsiniz.
  3. Biyometrik Verilerinizin ve Dosyanızın Sunulması: Biyometrik verileriniz ve hazırlamış olduğunuz evrakların sunumu için konsolosluğun uygunluk durumuna göre en yakın tarihe sizler adına bir randevu alınacaktır. Belirlenen tarih ve saatte konsoloslukta bulunmanız gerekmektedir. Sizlere eşlik edecek olan vize danışmanlarımız biyometrik veri sunumunuz gerçekleşirken hazırlamış olduğunuz evrakların gerekli mevkilere ulaşmasını sağlayacaklardır.
  4. Pasaportunuzun Tarafınıza Teslim Edilmesi: Konsolosluk tarafından değerlendirilen ve sonuçlandırılan İspanya Schengen vizenizin takibi uzmanlarımız tarafından yapılacak ve pasaportunuz konsolosluktan teslim alınacaktır. Teslim almış olduğumuz pasaportunuzu ofisimize gelerek bizlerden teslim alabileceğiniz gibi istediğiniz adrese ulaşması için kargoya verilmesini de talep edebilirsiniz.

İspanya Vizesi Kaç Günde Çıkar? - Altunizade

İspanya Schengen vizesi, ihtiyaç duyulan evrakların eksiksiz bir şekilde tamamlanması ve sorunsuz bir şekilde yürütülmesi durumunda ortalama olarak 5 ila 7 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır. Ancak konsolosluklarda oluşabilecek olan yoğunluklar, konsolosluğun ek evrak talebinde bulunması ya da İspanya resmi tatil günleri bu sonuçlanma süresini etkileyebilecek olan etkenler arasında yer almaktadır. Planlamış olduğunuz seyahatinizin herhangi bir sekteye uğramaması için uzmanlarımız, vize başvuru işlemlerine en erken 1 ay öncesinde başvuru sağlamanızı tavsiye etmektedir.

İspanya Vize Merkezi, Altunizade ofisimizde hizmet vermekte olan uzmanlarımıza altunizade@vizemerkezi.com adresi üzerinden ulaşabileceğiniz gibi +90 (216) 706 01 60 numaralı telefonu tuşlayarak da kolaylıkla ulaşabilir ve süreç hakkında kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

İspanya Vize Merkezi, Altunizade

Vize Merkezi Personel

İspanya ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Altunizade İspanya vizesi K.L 17/06/21, 17:35
Altunizade İspanya vizesi başvuruları için belli bir yer var mı başvuru yapabileceğimiz? Anadolu yakasında yaşıyoruz ama her defasında vize başvurularımızı yapmak için Avrupa yakasına gitmek durumunda kalıyoruz. Vize başvuruları için Anadolu yakasında başvuru yapabileceğimiz bir yer var mı yok mu? Bunu merak ediyoruz. Vize başvurusu yapabilememiz için ne tür ecraklar sunmamız gerekiyor? Covit 19 aşısı olma zorunluluğumuz var mı? Planlanan seyahatimiz temmuz ortasında başlıyor. Bu tarihi referans aldığımızda vize başvurumuzu ne zaman yapmamız gerektiği ile ilgili bilgi sahibi değiliz açıkcası. Konu hakkında yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum İspanya vize işlemleri Altunizade E.K 17/06/21, 12:54
İspanya vize işlemleri Altunizade şubesinizde yapılabiliyor mu? Vize işlemelerimizi yapmamız için özellikle bizim gelmemizi gerektiren bir durum var mı? Biz hali hazırda İstanbulda ikamet ediyoruz ama şu an için tatil amaçlı farklı bir şehirde bulunuyoruz. Tatilden döndükten sonra İspanya ülkesine turistik bir seyahatte bulunmak istyoruz ve biz tatiden dönene kadar vizelerimiz elimizde oldun istiyoruz. Bu mümkün müdür? Biz olmadan, gelmemize gerek kalmadan vize başvurumuzu yapabiliyor musunuz? Vize başvurularında gerekli evrakları aşağı yukarı biliyoruz. Şirket İnsan Kaynaklarıyla iletişime geçip gereken tüm evraklar konusunda size yardımcı olacak bir arkadaşımı ayarlayabilirim. Sadece tatilimiz yarıda kalmasın ve dödüğümüzde vizelerimiz hazır olsun istiyoruz. Konu ile ilgili geri dönüşlerinizi bekliyorum. Şimdiden çok teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 40207