Ankara

Telefon

+90 (312) 970 05 56

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

İspanya Vize Merkezi, Ankara

Vize Merkezi Ankara, İspanya vize işlemleri için Ankara ve yakın çevresinde yaşayan Türk vatandaşlarına ve Türkiyede uzun süreli oturum iznine sahip yabancı vatandaşlara hizmet vermektedir. Fakat İspanya vize başvuruları bölge ayrımına tabidir, bu sebeple ikamet ettiğiniz ve çalıştığınız yer bilgilerini Vize Merkezi temsilcilerimizle paylaşmanız gerekmektedir.

Adıyaman, Adana, Aksaray, Afyonkarahisar, Amasya, Ağrı, Ardahan, Batman, Bayburt, Bingöl, Bitlis, Çankırı, Çorum, Diyarbakır, Elâzığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Tunceli, Uşak, Van, Yozgat, Gaziantep, Gümüşhane, Karaman, Kars, Hakkari, Hatay, Iğdır, Kahramanmaraş, Kayseri, Kilis, Kırıkkale, Konya, Kütahya, Malatya, Mardin, Mersin, Muş, Nevşehir, Niğde, Osmaniye, Şanlıurfa, Siirt, Şırnak ve Sivas illerinde ikamet edenler, İspanya vize işlemleri için Ankara Vize Merkezi şubemizi tercih edebilirler.

İspanya Vizesi Başvurusunu Yapma

Ankara Vize Merkezi İspanya bölümüyle İspanya vizesi almak oldukça kolay ve hızlı bir süreçtir. İspanya vizesi başvurusu yapmak isteyenler öncelikle Ankara Vize Merkezi çağrı merkezini +90 (312) 970 05 56 numaradan arayarak gerekli evrak listesini e-mail yoluyla talep etmelidirler. Vize Merkezi mail adresi: [email protected] Bilgilendirme e-mailinde belirtilen evraklar hazırlandıktan sonra Ankara şubesine kurye veya kargo ile gönderilerek ya da şahsen teslim edilerek başvuru tamamlanır. Evraklarınızın Ankara şubesine ulaşmasını takiben İspanya vize randevusu hızla alınır ve randevu saati ve tarihi tarafınıza bildirilir. Randevu gününde İspanya Konsolosluğuna giderek biyometrik verilerinizi beyan edersiniz. Vize sonucu İspanya Konsolosluğu tarafından açıklandıktan sonra pasaportunuzu Ankara Vize Merkezi İspanya bölümünden teslim alabilirsiniz. İspanya vizesi almak için tüm süreçlerde Ankara Vize Merkezi ekibi sizlere destek vermektedir.

İspanya Vize Merkezi Ankara Şubemizde Çalışma Saatlerimiz

  • İspanya vize işlemleri için Ankara Vize Merkezi şubesine başvuru yapacak kişiler için randevu alma zorunluluğu bulunmamaktadır. Ancak, zaman sıkıntısı yaşayan başvuru sahipleri ofisimizdeki temsilcilerimizi arayarak randevu talep edebilirler.
  • Ofisimiz, Pazartesi ve Cuma günleri 08.30-18.30 saatleri arasında hizmet vermektedir. Cumartesi günleri ise 10.00-14.00 saatleri arasında ziyaret edebilir ve İspanya vize prosedürleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
  • Almanya vizesi başvurularınız için de ofisimizi ziyaret etmeniz gerekmektedir. Fakat, randevu almanız zorunlu değildir. Başvuru sahipleri, işlem süreci hakkında detaylı bilgi almak için ofisimizi ziyaret edebilirler.

Ankara İspanya Vizesi İçin Gereken Evraklar

Ankara İspanya vizesi başvurusu yapacak kişiler için gerekli evraklar ve prosedürler hakkında bilgi alabilecekleri bir sayfa hazırladık. Bu sayfaya İspanya Vize İşlemleri adı altından erişebilirsiniz. Fakat güncel evrak listesini öğrenmek ve durumunuza özel evraklar hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi aramanız gerekmektedir.

İspanya Vize Merkezi Ankara temsilcilerimiz, seyahat amacınıza ve mesleğinize uygun gerekli evrakları size bilgi e-mail'i olarak göndermektedirler. Bunun dışında İspanya vize prosedürü hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz, Vize Merkezi İspanya departmanımızı arayabilirsiniz. Fakat, seyahat amacı, seyahatin süresi gibi faktörlere bağlı olarak, gerekli evrakların detayları değişebilmektedir. Bunun dışında evrakların orijinal ya da fotokopi olarak ibrazı döneme bağlı olarak bazı güncellemeler söz konusu olabilir. Vize Merkezi olarak, vize dünyasındaki güncellemeleri takip ederek, başvuru sahiplerini güncel konjonktüre uygun şekilde yönlendirmekteyiz.

İspanya vizesi başvurusu yapacak kişilerin evrak hazırlama sürecini kolaylaştırmak adına, çağrı merkezimizden alacakları detaylı bilgi ve ön bilgilendirme sayesinde, evrakları doğru bir şekilde hazırlayabilirler. Bunun yanısıra İspanya vizesi başvurusu sürecinde herhangi bir sorun yaşamamak için, gerekli evrakların eksiksiz bir şekilde hazırlanması son derece önemlidir. Bu sebeple, İspanya vize başvurusu yapmadan önce, gerekli evrakların tam ve doğru bir şekilde hazırlanması için detaylı bir şekilde araştırma yapmanızı öneririz.

İspanya Schengen Vize Başvuru Formu

  • İspanya Schengen vizesi başvuru formu, İspanya Konsolosluğu tarafından oluşturulan ve vize başvuru sahibini yakından tanımak amacıyla hazırlanan bir formdur.
  • İspanya vize başvuru formu, İspanya vizesi için gerekli belgelerle uyumlu ve doğru bilgileri içeren eksiksiz bir form olmalıdır.
  • Vize Merkezi Ankara şubesi, İspanya vize başvuru formunun doldurulması, İspanya vize talep dilekçelerinin yazılması, evrak detayları ve başvurunun İspanya Schengen vize şartlarına uyumu konularında başvuru sahiplerine destek sağlamaktadır.
  • İspanya vizesi ve başvuru formu koşulları hakkında her türlü soru için Vize Merkezi İspanya departmanımızdan yardım alabilirsiniz.
  • İspanya vize başvuru formunun doğru ve eksiksiz doldurulması, İspanya vizesi almak için önemlidir ve bu nedenle başvuru sahiplerine en doğru şekilde bilgi verilmelidir.

Ankara İspanya Vize Randevusu

İspanya vize randevusu almak için öncelikle İspanya Büyükelçiliği Ankara tarafından akredite edilen vize başvuru merkezleri ile iletişime geçmek gerekmektedir. Ankara Vize Merkezi İspanya, İspanya vize başvurularında randevu alımını üstlenerek, başvuru sahiplerine destek sağlamaktadır. Randevu alımı, vize başvurularının yoğun olduğu dönemlerde evrak tesliminden önce de yapılabilmektedir. Fakat, bu durumda başvuru sahibi İspanya vize işlemlerini Vize Merkezi aracılığı ile yapmayı taahhüt etmektedir. Vize Merkezi, alınan randevu tarih ve saatini başvuru sahibine mail ve telefon yoluyla bildirmektedir. İspanya vize randevusu almak ve detaylı bilgi almak için Vize Merkezi İspanya departmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

İspanya vize merkezi Ankara

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp