İstanbul

Adres

Meşrutiyet Mah. Rumeli Cad. No:78
Tahtaburunyan/Birlik Apt.
Daire:4 Kat:1, Nişantaşı, Şişli, İSTANBUL

Telefon/Faks

+90 (212) 970 05 56

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

avrupa@vizemerkezi.com

İspanya Vize Merkezi, İstanbul

İstanbul Vize Merkezi

İspanya Vize Merkezi sayfamıza hoş geldiniz.

İstanbul ve çevre illerde ikamet eden T.C. vatandaşları ve Türkiye’de uzun süreli oturum izni olan yabancı vatandaşlar İspanya vize işlemlerini Vize Merkezi İstanbul Şubesi aracılığı ile yapabilmektedirler.

Artvin, Antalya, Aydın, Bartın, Balıkesir, Bilecik, Burdur, Bolu, Bursa, Çanakkale, Düzce, Denizli, Edirne, Isparta, Giresun, İzmir, Kocaeli, Karabük, Kırklareli, Kastamonu, Manisa, Muğla, Samsun, Rize, Ordu, Sakarya, Sinop, Tekirdağ, Yalova, Trabzon, Zonguldak illerinde ikamet edenler İspanya vize başvurularını İstanbul Vize Merkezi aracılığı ile yapabilirler. İspanya vize başvurularında bölge ayrımı yapılmaktadır, bu nedenle ikamet ve çalışmakta olduğunuz yer bilgilerini Vize Merkezi temsilcilerimizle paylaşmanız size daha iyi hizmet verebilmemiz için önemlidir.

İspanya vize departmanımızı ücretsiz olarak arayabilir veya avrupa@vizemerkezi.com mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Vize Merkezi İspanya departmanı tecrübeli vize danışmanlarıyla başvuru sahibinin durumuna özel vize çözümleri üretmektedir. İspanya Vize Merkezi departmanı İspanya Konsolosluğu'nun belirlediği Schengen vize koşulları çerçevesinde İspanya vizesi başvurusu yapılarak ihtiyaç duyulan vizenin alınmasında başvuru sahiplerine danışmanlık hizmeti vermektedir.

İspanya vize başvuru sahipleri, karışık vize prosedürlerine dair bütün işlemleri Vize Merkezi aracılığı ile gerçekleştirerek vize işlemlerinde zaman kayıplarının önüne geçebilmektedirler.

İspanya vizenizi İstanbul’dan kolayca alabilmek içi lütfen aşağıdaki adımları takip edin.

  1. Adım: Vize Merkezi İspanya çağrı merkezimizi arayarak durumunuza/mesleğinize uygun gerekli evrak listesini e-mail olarak talep ediniz.
  2. Adım: Bilgilendirme e-mailinde belirttiğimiz evraklarınızı hazırlayınız.
  3. Adım: Hazırlamış olduğunuz İspanya vizesi için gerekli evrakları İstanbul şubemize kargo, kurye ile veya şahsen ulaştırınız.
  4. Adım: Evraklarınız bize ulaştıktan sonra İspanya vize randevunuz hızla alınacak ve gerekli bildirim tarafınıza yapılacaktır.
  5. Adım: Size bildireceğimiz randevu saati ve tarihinde biyometrik verinizi beyan ediniz.

Vize sonucu İspanya Konsolosluğu tarafından açıklandıktan sonra pasaportunuzu teslim alabilirsiniz.

İspanya Vize Merkezi İstanbul Şubesi Çalışma Saatleri

İspanya vize işlemlerini İstanbul’dan başvuru yaparak gerçekleştirecek kişiler, ofisimizi mesai saatleri içerisinde randevu almadan ziyaret edebilirler. Zaman sıkıntısı yaşayan başvuru sahipleri ise temsilcilerimizi arayarak randevu talep ederek ofisimize gelebilirler.

Vize Merkezi – İstanbul ofisimizi;

  • Pazartesi, Cuma: 08.30 / 18.30 saatleri arasında,
  • Cumartesi günü 10.00 / 14.00 saatleri arasında ziyaret edebilirsiniz.

İspanya vizesi başvurularınız için ofisimize yapacağınız ziyaretlerde randevu almanız zorunlu değildir.

İspanya Vizesi İçin Gerekli Evraklar

İspanya vizesi için gerekli evraklar hakkında ön bilgilendirmeye "İspanya Vize İşlemleri" sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Ancak güncel evrak listesini almak ve eğer varsa durumunuza özel evraklar hakkında bilgi almak için çağrı merkezimizi aramanızı tavsiye ediyoruz.

İspanya Vize Merkezi temsilcilerimiz seyahat amacınıza ve mesleğinize uygun gerekli evrakları size bilgi e-mail’i olarak göndermektedirler. Evrak detayları ve vize prosedürü hakkında detaylı bilgiyi Vize Merkezi İspanya departmanımızı arayarak öğrenebilirsiniz. İspanya vizesi için gerekli evraklara ait detaylar seyahatin amacı, seyahatin süresi gibi faktörlere göre değişebilmektedir. Ayrıca evrakların orijinal veya fotokopi olarak ibrazında döneme bağlı olarak bazı güncellemeler söz konusu olabilir. Vize Merkezi vize dünyasındaki güncellemeleri takip ederek başvuru sahiplerini güncel konjonktüre uygun şekilde yönlendirmektedir.

Konsolosluk inisiyatifinde veya güncel koşullar çerçevesinde ek evrak talepleri ortaya çıkabilmektedir. Bu gibi istisnai durumlar başvuru sahibine telefon ve e-mail yoluyla tarafımızdan hemen iletilmektedir.

İspanya vizesi için gerekli evrakların güncel olmasına dikkat ediniz. Seyahat tarihine bağlı olarak randevu tarihinden 1 ay öncesine ait evraklarla yapılan başvurularda belgelerin güncel hali talep edilebilmektedir. Banka hesap dökümleri, maaş bordroları, davetiye ile seyahat ediliyorsa davetiyenin geçerlilik süresi, şirket izin ve görev yazılarında belirtilen tarihlerin seyahat tarihleriyle uyumu gibi unsurlara özellikle dikkat edilmelidir. Vize Merkezi başvuru sahibinin sunduğu İspanya vizesi gerekli evraklarını detaylı şekilde inceleyerek başvuru sahibine gereken yönlendirmeleri yapmaktadır.

İspanya vize başvuru işlemlerinizi seyahatinden en fazla 3 ay öncesinden veya seyahatinize en az 1 ay kala başlatabilirsiniz.

İspanya Vize Başvuru Formu

İspanya vize başvuru formu Schengen vize başvuru formatında olup İspanya Konsolosluğu'nun vize başvuru sahibini yakından tanımak için oluşturduğu bir formdur. İspanya vize başvuru formu eksiksiz ve İspanya vizesi için gerekli belgelerle uyumlu ve doğru bilgileri içermelidir. Vize Merkezi İspanya vize başvuru formunun doldurulması, ispanya vize talep dilekçelerinin yazılması konularında da siz değerli başvuru sahiplerine destek olmaktadır. İspanya vizesi ve başvuru formu ve koşulları hakkında her türlü soruyu Vize Merkezi İspanya departmanımıza danışabilirsiniz.

İspanya Vize Randevusu

İspanya vize randevusu İspanya Konsolosluğu tarafından akredite edilen vize başvuru merkezlerinde yapılmaktadır. İstanbul Vize Merkezi İspanya üzerinden gerçekleştireceğiniz vize başvurularında vize randevusu tarafımızdan alınmaktadır. İspanya vize başvurularının yoğun dönemlerinde işlemleri hızlandırmak adına randevular evrak tesliminden önce de alınabilmektedir. Ancak böyle bir durumda başvuru sahibi İspanya vize işlemlerini Vize Merkezi aracılığı ile yapmayı taahhüt etmiş olacaktır. Alınan randevu tarihi ve saati vize başvuru sahibine tarafımızdan mail ve telefon ile bildirilmektedir.

İspanya vizesi için gerekli evrakların İspanya Konsolosluğu'na ibrazı vize randevusunda yapılır. Ayrıca biyometrik veri ibrazı olan parmak izi verme işlemi de İspanya vize randevusunda yapılmaktadır. Önceki Schengen vizelerinde geçerli parmak izi olan vize başvuru sahiplerinin gerekli evraklarının ibrazı Vize Merkezi asistanlarımız tarafından yapılabilmektedir. Parmak izinizin geçerli olup olmadığına dair bilgilendirme, pasaport bilgileriniz Vize Merkezi İstanbul şubesi ile paylaşıldıktan sonra size bildirilmektedir.

İspanya Vize Merkezi, İstanbul

Vize Merkezi Personel

İspanya ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 5908