Fransa vizesi reddi

F. U. 21/12/20, 17:03
Merhaba, yakın zamanda önce Fransa için yaptığım başvurudan olumsuz karar çıktı. Fransa vizesi reddi hakkında tecrübelerinizle olumlu hale getirme işlemlerinizden faydalanmak istiyorum. Çalışan biriyim Fransa’da bulunan amcamı ziyaret etmek istedim fakat otel ile başvuru yaptım. 15 günlük bir otel yapmıştım ön ödemesini yaparak. Çalışanım ve başvuru evraklarımı tekrar hazırlayıp işleme alınmasında danışmanlığınızı önemle rica ediyorum.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

İyi günler, Fransa vizesi hakkında Vize Merkezini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sizlere Fransa vizesi işlemleri için dikkat edilmesi gerekenler ve yapılacak olan tekrar başvurunuzda danışmanlığımız adına tüm bilgileri paylaşacağız. Fransa vizesi için başvuru değerlendirmesi yapan yetkili Türkiye temsilciliği dikkat ettiği şeylerden biri seyahat nedeninizi açık bir şekilde dosyanızda belirtmenizdir. Açıklamanıza istinaden turistik başvuru yaptığınız görülüyor ve 15 günlük bir otel belgesi ile yapıyorsunuz. Bu noktada konsolosluk hiçbir turistik seyahatin 15 gün kadar uzun olmayacağına kanaat getirmiş olup yanlış beyanınızdan dolayı Fransa vizesi ret kararı vermiş olarak görüyoruz. Buna istinaden sizler için yapacağımız vize başvuru türü Fransa aile veya akraba ziyaretidir.

Fransa vizesi ret kararınızı yukarıda açıkladığımız nedenden aldığınızı tekrar belirterek aslen yapılması gereken Fransa ziyaret başvurunuz ile ilgili gerekli olan belgeler şöyle özetlenebilir; pasaportunuzun aslı, 2 adet fotoğraf, davet eden amcanızın bağlı olduğu belediye veya yabancılar ofisinden davet mektubu, gelir kaynaklarınızı kanıtlar banka hesap dokümanlarınız, e-devlet dokümanlarınız, işyerinizden çalışma belgeleriniz ve izin yazınız, kimlik kopyanız olarak anlatabiliriz. Sizler için doldurulacak olan başvuru formunuz tarafımızdan online olarak hazırlanacaktır. Aynı zaman online randevu işlemleriniz bizler tarafından oluşturulacak olup seyahatiniz ve daha öncesinde almış olduğunuz ret kararını betimler, yeni başvurunuzda nelerin değiştiğini uygun formatta anlatan iyi niyet yazısı yazılması büyük önem taşıyacaktır. Profesyonel bir destek almanızı önerir yardım etmeyi isteriz. Fransa vize ret kararınızın olumlu hale geçmesi tekrar yapılacak olan başvurunuzun ne kadar doğru olacağına bağlıdır.

Fransa vizesi reddi sonrasında tekrar Fransa vizesi başvuru işlemleri hakkında detaylı, ayrıntılı tüm bilgilere Vize Merkezi uzman müşteri temsilcilerimizden edinebilirsiniz.

Saygılarımızla.

Fransa vizesi reddi

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x