Fransa vizesi kaç para 2021

S. Ç. 21/12/20, 16:49
Merhabalar, Fransa’da yapılacak olan fuara katılımcı ziyaretçi olarak gitmeyi düşünüyoruz. Öncesinde bir kere gittik. Fuar yenileniyor ve firmamıza katkısı olacak orada ki araştırmalarımız. Artık her sene gideceğiz. Sizlerle çalışmak istiyoruz. He dosya hazırlığımız hem de desteğiniz için sizlerden yardım istiyoruz. Bir başka önemli sorumuz ise Fransa vizesi kaç para 2021’ de? Her sene zam geliyor. Cevabınızı beklerim.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

İyi Günler, öncelikle Fransa vizesi başvurularınız hakkında bizleri Vize Merkezi’ni tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Fransa’ya yapacağınız seyahat katılımcı olmanız nedeni ile turistik veya fuar ziyareti formatında schengen vizesi statüsüne girmektesiniz. Öncelikle Fransa vizesi işlem süresi ortalama 7 ile 15 takvim günü arasında sürmektedir. Planladığınız seyahatinizin her seyahat gibi önemini göz önünde tutarak sizlere ne uygun tarihe randevunuzu almaktayız. Online randevu için herhangi bir ödeme yapılmamaktadır. Vize Merkezi uzman müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşme sırasında sizlerden alınan e-mail adreslerinize gerekli evrak ve ücret bilgileri ayrıntılı şekilde geçilmektedir.

Fransa’ya vize kaç para tutar sorunuz ve hazırlık için başvuru hazırlığınız hakkında ise; Fransa fuar ziyareti ve turistik amaçlı seyahatlerde istenen evraklar özetle şöyle açıklanabilir; planlanan seyahat tarihinizin dönüşünden itibaren en az 90 gün geçerli pasaportunuzun aslı, 2 adet biyometrik fotoğraf, konaklama belgeniz, şahsi ve şirket banka hesap dokümanlarınız, maaş bordolarınız, çalışma evraklarınız, e-devlet dokümanları, var ise fuar ziyaretçi belgesi, şirket tarafından yazılmış seyahat nedeni yazınız olarak söyleyebiliriz. Doldurulması gereken schengen vizesi başvuru formlarınız online şekilde tarafımızdan yapılacaktır. Aynı zamanda eksiksiz dosya kontrolünüz ve dosyanız ile sizlere eşlik edecek olan dış operasyon uzmanlarımız ile vize başvuru adımlarınızı sizlerle ilerletmekteyiz. Fransa’ya vize almak kaç para olarak sorduğunuz soru ise söylemiş olduğunuz gibi yıldan yıla zamlar olmaktadır. Şuanda güncel olarak söylemek gerekirse; yetkili dosya kabul merkezi toplamda 115 Euro, Vizeler Vize Merkezi danışmanınız olarak 30 Euro + KDV rica etmekteyiz.

Fransa vizesi kaç para 2021 ve tüm vize işlemleriniz hakkında vize Merkezi müşteri temsilcilerimizden ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Saygılarımızla.

Fransa vizesi kaç para 2021

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x