Fransa vize randevusu 2021

F. V. 17/12/20, 16:11
Merhaba, 15 gün sonra Fransa’da yapılacak olan bir toplantı için şirketim adına gitmem gerekiyor. Evraklarım bildiğim kadarı ile hazır fakat randevu alma konusunda zorluk yaşıyorum. Açıkçası nereden nasıl alınacağını bilemiyorum. Birincisi dosyamın düzeni hazırlığı, ikincisi ise Fransa vize randevusu 2021 yılı için benim adıma randevu alabiliyor musunuz? Parmak izine gelmem gerekiyormuş sanırım prosedür hakkında bilgi alabilir miyim? Cevaplarınızı bekler teşekkür ederim.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

İyi Günler, öncelikle Fransa vizesi başvurularınız hakkında bizleri Vize Merkezini tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Fransa vizesi randevu işlemleri dahil olmak üzere tüm vize sürecini yönetmek ve danışmanlık vermek üzere her zaman yardımcı olabileceğimizi bildirmek isteriz. Fransa randevunuzu almamız için 10 yıldan eski olmayan ve planlanan seyahat dönüş tarihinizden en az 90 gün geçerli pasaport sahibi olmanız gereklidir. Randevular online bir sistem üzerinden bilgileriniz ile alınmaktadır. Yetkili Fransa temsilciliği tarafından düzenlenen randevu sistemi oldukça yoğun ve hızlı hareket edilmesi önemlidir. Söylemiş olduğunuz üzere 15 gün sonrasına seyahat planınız var, bu yüzden hızlıca hareket edilmeli ve en yakın tarihe randevunuzu almalıyız.

Fransa vizesine randevu almak için bizler ile vize Merkezi web sitemizde ki iletişim numaralarımız ile doğrudan bağlantıya geçerek Fransa ticari vize başvurunuza dair gerekli olan evrak listesini talep edebilirsiniz. Sizlerden istenen evrakları getirdiğiniz andan itibaren Fransa vizesi randevu işleminize öncelikle en yakın tarihe randevu alarak başlamaktayız. Eğer onayınız olur ise VIP hizmet uygulayarak daha hızlı bir süreç yaşamanızı sağlamaktayız. Ardından bizlere teslim ettiğiniz evraklarınızı eksiksiz kontrolleri, başvuru formu hazırlığınızı yaparak sizlere bilgilendirmeleri geçmekteyiz. Bir başka konu ise VIS sistemi Schengen sistemi güvenlik prosedürü için yetkili temsilcilik te parmak izi işlemleriniz yapılmaktadır. Başvuru randevu günü, parmak izi alımı ve dosya kabulünüz yapılmaktadır. 

Fransa vize randevusu 2021 yılı hakkında tüm değişiklik ve güncellemeler için Vize Merkezi uzman müşteri temsilcilerimiz ile bağlantıya geçebilirsiniz. Türkiye genelinde 13 ayrı şubemiz ile sizlere vize danışmanlığı konusunda maksimum seviyede hizmet vermeye hazır olduğumuzu söylemek isteriz.
Saygılarımızla.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x