Fransa vize başvurusu 2021

T. V. 15/12/20, 17:44
Merhabalar, Fransa vize başvurusu 2021 yılı Nisan ayında içerisinde şirketimin yetkilendirmesi ile Fransa’ya ticari bir seyahat yapmak istiyoruz. Fransız iş ortaklarımızdan davet mektupları gelecek. Sizlerden Fransa vize başvurusu ticari vize hakkında neler yapmalıyım yardım alabilir miyim? 7 aydır çalışıyorum bukötü bir etken midir? Teşekkürler.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

İyi Günler, Fransa ticari vize başvurunuz ile ilgili Vize Merkezi’ni tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Fransa vizesi başvuru ayrıntılarına başlamak gerekirsek planlanan seyahat dönüşünüzden itibaren en az 90 gün geçerli pasaport sahibi olunması şarttır. Bir sonra ki adım ise ilgili yetkili kurumdan online randevu işlemlerinizin yapılması bu en önemli konulardan biri olup hemen oluşturulmalıdır. Randevusuz hiçbir işlem veya talepte bulunulamıyor. Sürekli başvurularımız nedeni ile maksimum destek ile randevularınızı oluşturabilmekteyiz. Fransa ticari vize başvurunuzda Fransa’dan gelecek olan davetiyenin içeriği ve nedeni önemsenir vize sonucunuz buna bağlı şekilde sonuçlanmış olacaktır.

Fransa vizesi başvurusu için seyahat nedeniniz olan ticari amaçla gitmek isteyen yolcularımızın özellikle dikkat etmesi gerekenler şunlardır; pasaportlarınızın asılları ve seyahat edeceğiniz pasaporta göre davetiyenizin oluşturulması kesinlikle zorunludur. Fransa vizesine başvurmak için müracaat evraklarının başında gelen Schengen vizesi başvuru formunuz ve seyahat nedeninizi açıklar dilekçeler olması bir başka önemli konudur. Bu iki belgede özenle, eksiksiz ve online sistemde hazırlanması daha profesyonel ve temiz bir görüntü oluşturmaktadır. Konsolosluk ve temsilciliklerin rahatça değerlendirmeye almalarınız sağlamaktadır. Konaklama belgenizin tarih aralıkları davet kağıdınızda yazanlarla tutmalıdır. Şirket evraklar ve şirket banka dokümanları bir diğer gerekli ve istenen önemli belgelerdir. Fransa vizesi başvuruları ortalama 7-15 takvim günü sürmektedir. Bir başka sorunuza istinaden 7 aylık çalışma geçmişiniz vize sonucunuza etki etmeyeceğini garanti edememekteyiz fakat düzenli gelirinizin olduğu kanıtı ve şirketinize bağlı olduğunuzu gösterir bir durumdur.

Fransa vize başvurusu 2021 yılı ticari vize başvuruları hakkında güncel tüm bilgi ve ayrıntılara Vize Merkezi uzman müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçerek e-mail ve kısa mesaj yoluyla eksiksiz temin edebilir, evraklarınızı bizlere kargo veya şahsen teslim ederek işlemlerinize başlayabilirsiniz.

Saygılarımızla.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x