Fransa turistik vize 2021

S. F. 15/12/20, 17:28
Merhaba, Fransa vizeleri için destek almam lazım. İlk kez bir Avrupa seyahatim olacak hiçbir bilgim veya var sayımım yok. Kız arkadaşım İspanyol vatandaşı ve Türkiye’de beraber yaşıyoruz. Fransa’ya bir plan yaptık ve Fransa vizesi almam lazım. Fransa turistik vize 2021 yaşanan pandemi nedeni ile istenen evraklarda değişiklikler var mı? İlk kez yapacağım bir başvuru olması sebebi ile danışmanlığınızı istiyorum. Olumsuz sonuç alma ihtimalim nedir? Cevabınızı beklerim teşekkürler.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

İyi Günler, öncelikle kendiniz için yapacağınız bu ilk Avrupa seyahati vizeniz için bizleri Vize Merkezi’ni tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Fransa turistik vizeleri hakkında özellikle birinci ihtiyacımız 10 yıldan eski olmayan ve planlanan seyahat dönüş tarihinizden itibaren en az 90 gün geçerliliği olan pasaportunuzdur. Fransa vizesi başvurularında işlem süresi ise ortalama 7 ila 15 takvim gün arasında değişmektedir. Fakat bu süreç konsolosluğun sorumluluğunda uzayabilir hatta daha da kısalabilir. Sizlerden isteyeceğimiz evraklarınızı Vize Merkezi müşteri temsilcilerimiz ile yapacağınız görüşmemizden sonra belirttiğiniz e-mail adresinize gerekli evraklar ve ücret bilgilerini iletmekteyiz. Arkasından izlere kargo veya şahsen teslim edebilir işlemlerinize başlamamızı sağlayabilirsiniz.

Fransa turist vizesi işlemleri Avrupa’ya seyahat eden Türklerin en fazla yaptığı başvurusunu vize ülkesidir. Bu neden ile yetkili temsilcilik yapılan başvuruların ve verilen belgelerin doğruluğuna istenildiği şekilde olmasına çok dikkat ederek sonuçları vermekte seçici davranmaktadır. Bu yüzden sizden istemiş olacağımız evraklarınızın eksiksiz kontrolünü ve form doldurma işlemlerinizi istenildiği üzere oluşturmak tamamen bizim uzmanlık alanımızda olduğunu söylemek isteriz. Söylemiş olduğunuz üzere ilk vize başvurunuz bu detaylara çok önem vermeliyiz. Herkesin şansı olduğu gibi sizlerin de yarı yarıya şansınız var tüm karar mercii konsolosluğun elinde olduğunu belirtiriz. Fakat bizlerin burada ki etkisi hazırlanacak olan evraklarınızın istenildiği şekilde eksiksiz sağlanmasıdır. Fransa turistik vize ücreti; yetkili temsilcilik toplamda 115 Euro, bizler vize danışmanınız olarak 30 Euro + KDV rica etmekteyiz.

Fransa turistik vize 2021 yılı içinde vize başvurunuza ilişkin tüm detaylara ve ayrıntılara Vize Merkezi uzman müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.

Saygılarımızla.

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon
x