Fransa Ticari Vize Ret Geldi Nasıl Yardım Edersiniz?

Bilgi Sayfasına Dön
 • e. maden 04 Tem 2022, 14:18
  İyi günler, haziran ayında yapmış olduğum vize başvurumda Konsolosluk benden başvuru sırasında ek evrak talebinde bulundu bende istedikleri belgeyi ilettim başvuru sürem oldukça uzun sürdü bu arada. Fransa ticari vize ret geldi nasıl yardım edersiniz bana ilk vize başvurumdu ve otel, uçak rezervasyonu, davet mektubu, seyahat poliçesi her şeyi sundum. Yeni başvurumu yapayım yoksa itiraz mı etmeliyim?
  Bu yorumu faydalı buldunuz mu ? Yanıt Ver
 • Vize Merkezi 04 Tem 2022, 14:18

  Merhabalar Vize Merkezi soru hattına hoş geldiniz. Fransa ticari vizesi ret itirazı için yardım istemeniz halinde maalesef sadece şahsen ret itiraz başvurusu hakkınız olduğunu hatırlatmak isteriz. Fransa Konsolosluğu tarafından tüm başvurular değerlendirilir ve kendi inisiyatifinde vize onayı ve reddi gibi durumlar paylaşılmaktadır. Vize reddi ile karşılaşan başvuru sahipleri şahsen itiraz etme haklarından yararlanabilirler. Fransa ticari vize reddi için danışmanlık hizmeti verememekteyiz ancak size faydalı bilgiler paylaşabiliriz. Pasaportunuz ile birlikte tarafınıza verilen ret kağıdınız ile birlikte Fransa Konsolosluğu ilgili mail adresine başvurunuzun yeniden değerlendirilmesini içeren bir e-posta hazırlayabilirsiniz. Yetkili makam uygun görmesi halinde sizinle iletişim kurabilir ve başvurunuzu değerlendirebilir.

  Gerçekleştirmiş olduğunuz başvurunuzu Fransa ticari vizesi ret itirazı için yardım edebilmek ve doğru yönlendirme yapabilmek için başvuru dosyanızı görmemiz faydalı olurdu ancak dosyanız hakkında bilgi sahibi ne yazık ki değiliz. Vize reddi ile karşılaşmanızın birçok sebebi olabilir. Dilerseniz yeni başvuru yapabiliriz. Bu durumda tüm süreç tarafımızdan yeniden başlatılacak ve sizden istenilen belgeler ivedilikle incelenecektir. Daha önce ki vize başvurunuzda hangi hususlarda yanlış yaptığınız neyi eksik ve yetersiz sunduğunuz bilmemiz faydalı olacaktır. Fransa ticari vize reddi için danışmanlık veremesek de vize başvurunuz için memnuniyetle size yardımcı olabiliriz. Seyahat tarihiniz yakın bir tarih ise itiraz süreci ile vakit kaybetmemenizi öneriz. Gerçekleştireceğimiz vize başvurunuzun yüzde yüz sonuçlanacağına dair bir garanti verememekteyiz.

  Vize Merkezimizi tüm yurt dışı vize başvuruları için, Fransa ticari vize ret geldi nasıl yardım edersiniz sorularınız ve önerilileriniz ve yeni başvurularınız için numaralardan 0 216 706 01 60 ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  Vize Merkezi

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu ? Yanıt Ver
Bilgi Sayfasına Dön
Yorum Ekle

Soruya Yanıt Ver

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp