Fransa aile ve arkadaş ziyareti vize davetiyesi orijinal mi olmalı

Bilgi Sayfasına Dön
 • s.d 30 Nis 2022, 13:27
  Merhaba, Fransa’da yaşayan abimin yanına 12 günlük yıllık iznimi kullanmayı planlıyorum bana davet mektubu gelecek Fransa aile ve arkadaş ziyareti vize davetiyesi orijinal mi olmalı çalışan evrak listesini de paylaşmanızı rica ederim?
  Bu yorumu faydalı buldunuz mu ? Yanıt Ver
 • Vize Merkezi 30 Nis 2022, 13:27

  Merhabalar; Fransa Konsolosluğu tarafından değerlendirilecek olan başvurunuz için sizlere danışmanlık hizmetleri sunmaktan memnuniyet duyacağız. Fransa aile ve arkadaş ziyareti vize davetiyesi orijinal mi olmalı başvuru için orijinal davetiye talep edilmektedir. Davetiye Fransa’da belediye onaylı olması gerekmektedir. Mail çıktısı veya kopyası başvurular için kabul edilmemektedir. Davet eden kişi sizlerin seyahat masraflarını karşılayacak ise banka hesap dökümleri ve çalışan olması halinde maaş bordrolarını da sunması istenecektir. Fransa aile ve arkadaş ziyareti vize başvurusu için orijinal davetiye tarafınıza posta yolu ile ulaştıktan sonra başvuru süreci başlatılmalıdır. Davet mektubu gönderen kişi Fransız vatandaşı ise kimlik kartı veya pasaport görüntüsünü iletmelidir. Oturum sahibi ise oturum izni kartının kopyası dosyaya eklenecektir. Vize başvurunuz için gerekli evraklar başvuru sahibin statüsüne göre belirtilmiştir. Çalışan kategorisi için şirketinizden temin etmeniz gereken belgeler şu şekilde olmaktadır;

  • Faaliyet belgesi (elektronik imzalı ve güncel tarihli.
  • Vergi levhası kopyası
  • Ticari sicil gazete
  • Şirket imza sirküsü
  • Son 3 aylık maaş bordrosu ve işe giriş bildirgesi

  Fransa aile ve arkadaş ziyareti vize davetiyesi orijinal mi olmalı en çok sorulan sorular arasında yer almaktadır. Başvurunuzda orijinal davet mektubu sunmamanız halinde dosyanız kabul edilmeyebilir veya değerlendirme neticesinde ret cevap alabilirsiniz. Tüm belgeler Konsolosluk tarafından talep edilen şekilde sunulması oldukça önem taşımaktadır. Başvuru formu, sunacağınız şahsi evraklar ve diğer belgeleri hazırlarken temsilciniz sizlere memnuniyetle yardımcı olacaktır. Fransa aile ve arkadaş ziyareti vizesi için orijinal davetiye sunamayacak olan kişiler başvurularını turistik vize olarak yapabilirler ancak davetiye almaları ve bu kategoriden başvuru yapmalarını önermekteyiz. Vize başvurunuz online olarak sistem üzerinden doldurulacaktır randevu alabilmemiz için tüm belgelerin tarafımıza ulaşması gereklidir.

  Fransa aile ve arkadaş ziyareti vize davetiyesi orijinal mi olmalı ve diğer tüm sorularınız için numaraları 02167060160 arayabilirsiniz.

  Saygılarımızla.

  Bu yorumu faydalı buldunuz mu ? Yanıt Ver
Bilgi Sayfasına Dön
Yorum Ekle

Soruya Yanıt Ver

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp