Paris Saint Germain Galatasaray Maçı Vizesi

Paris Saint Germain Galatasaray Maçı Vizesi

UEFA Şampiyonlar Ligi temsilcimiz Galatasaray, gruptaki son maçını zorlu Paris Saint Germain karşısında oynayacak. Paris'te dünyaca ünlü Parc Des Princes stadında oynanacak karşılaşmayı tribünden izleyerek Galatasaray'a destek olmak istiyorsanız Fransa vize uzmanlarımıza 0212 970 05 56 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Mbappé'li, Neymar'lı, Cavani'li Paris Saint Germain karşısında Falcao'lu, Babel'li, Seri'li Galatasaray arasındaki maç 11 Aralık Çarşamba günü Paris'te oynanacak. Vize başvurunuzu oluşturmak için lütfen iletişime geçiniz.

Paris Saint Germain Galatasaray Maçı Vizesi Nasıl Alınır?

Fransa vize uzmanlarımıza telefonla ulaşarak başvurunuzu başlatabilirsiniz. Size uygun evrak listesi oluşturulur, tarafınıza iletilir ve randevunuz alınır. Evraklarınız ofisimize ulaştığında iç operasyon ekibimiz tarafından tek tek kontrolü sağlanır. Evraklarda herhangi bir sorun olması durumunda size ulaşılır ve düzgün evrağın dosyanıza eklenme işlemi gerçekleştirilir. Daha önce parmak izi verdiyseniz başvurunuz tarafımızdan gerçekleştirilirken, ilk kez parmak izi verecekler ya da parmak izinin yeniden vermesi gereken yolcularımız dış operasyon sorumlumuzla beraber işlemlerini kolay bir şekilde gerçekleştirecektir. 

Vize sonucunuz 3 ile 5 gün içinde sonuçlandırıldıktan sonra pasaportunuz size ivedilikle teslim edilecektir. Sizler de başvurunuzu gerçekleştirmek istiyorsanız Vize Merkezi'ni arayınız.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp