İkamet Tezkeresi

VİZE MERKEZİ YABANCILAR DEPARTMANI YANINIZDA!

Türkiye’de herhangi bir kurum/şirkette çalışmak, buna bağlı olarak oturma izni almak, belirli bir süre sonra ise Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı kazanmak isteyen yabancıların takip etmesi gereken prosedürler, hazırlaması gereken evraklar bulunmaktadır. Çoğu zaman uzun, çetrefilli ve yorucu olan bu sürecin Türkiye’yi iyi tanımayan ve Türkçe’yi iyi konuşup anlamayan yabancılar ve sözkonusu yabancıları bünyelerinde çalıştırmak isteyen Türk işverenler açısından ne denli zor olduğunun farkındayız.

Vize Merkezi Yabancılar Departmanı olarak, deneyimli uzmanlarımızla sizlere bu süreçlerde yardımcı olmak için her açıdan hazırız.

Vize Merkezi uzmanları, birlikte çalışmayı arzu ettiğiniz yabancılara Türkiye’de sorunsuz ikamet edip, çalışabilmeleri için ilgili Bakanlık ve kurumlara yapılması gereken resmi başvurular, bu başvurular esnasında sunulması gereken evraklar, gerçekleştirilmesi gereken işlemler ve takip edilmesi gereken aşamalar hususunda danışmanlık hizmeti vermektedir.

Bu sayfamızda, Türkiye’de Çalışma İzni, Oturma İzni ve Türkiye Vatandaşlığı kazanma konularına ilişkin malumat, hazırlanması gereken evrak ve takip edilmesi gereken süreçler hususunda aydınlatıcı bilgiler verilmektedir. 

Vize Merkezi Yabancılar Departmanı, Çalışma İzni, Oturma İzni ve Türkiye Vatandaşlığı kazanma konuslarında yardımcı olmak üzere, sizleri Vize Merkezi Ofislerine beklemektedir.

Yükleniyor...