Küba Hakkında Sorular & Yorumlar

Küba ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Küba Vizesi Konya
İ. Bölükbaşı 03/06/20, 12:05

Merhaba geçen yıl Amerika vizemi Konya şubenizle aldım ve hem hizmetinden hem de ilgilerinden son derece memnun kaldım. Şimdi Küba vizesi ile ilgili yardımınızı istiyorum. Ben özel bir hastanede doktor olarak görev yapıyorum ve bir konferansa katılmam gerekiyor. Konferansta dahil yaklaşık 2 hafta kadar Küba’da kalma planım var. Gitmişken tabi ki gezmemek olmaz. Küba vizesi için Konya şubeniz hizmet veriyor mu? Küba vizesi Konya şubenize başvuru için ne götürmem lazım? Konferanstan bana şuanda bir belge veremiyor ve sanırım bunu sunamayacağım bir problem olur mu bu durum? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Küba Vizesi Edirne
M. Ayık 03/06/20, 11:18

Merhaba, Balayı için Ağustos sonu Küba’yı seçtik. Şuan da evli olmadığımız için soy isimlerimiz farklı balayı için olacağından dolayı düğün davetiyemizi ekleyerek vize başvurumuzu yaparsak konsolosluk bunu kabul eder mi? Bu şekilde balayı için gidecek kişilere ne gibi bir prosedür gerekiyor. Ayrıca düğün telaşesinden dolayı vaktimiz çok yok en hız şekilde Küba vizesi Edirne ’den nasıl alınabilir? İkimizde devlet memuruyuz ancak benim bordo eşimin yeşil pasaportu var. İstediğiniz tüm evrakları sunabiliriz. Yardımlarınızı bekliyoruz.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Küba Vizesi Ankara 2020
B. Çidem 03/06/20, 11:07

Merhaba, Küba Konsolosluğunun telefon numarası yanıt vermiyor ve sitesine ulaşamadım. Eşimde genel bir varis türü sorunu var ve Küba’da olan bir kremin bu sorunu çözdüğünün bilgisini aldık. Küba’dan bu kremi getirtmek çok zor olduğu için hem gezmek amaçlı hem de orada bununla alakalı daha detaylı bilgi alarak kendimize kaynak yaratmak maksatlı gitmek istiyoruz. Biz emekli olduğumuz için tarih sıkıntımız yok ve tur ile gitmek istiyoruz çünkü daha önce hiç yurt dışına çıkmadık. Bu durumda vize işlemlerimizi nereden yapabiliriz. Küba vizesi Ankara 2020 yılı için herhangi bir prosedür değişikliği var mı? Bu vizeyi alabileceğimiz detayları bize aktarmanız önemli. Teşekkür ederiz.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Küba vizesi Gaziantep
C. Bilgin 03/06/20, 10:24

Merhaba, Küba vizesi ile alakalı araştırma yaparken sitenizi gördüm, açıklayıcı bilgiler vermenizden dolayı sorularımı sizlere yöneltmek istiyorum. Uzun zamandır Küba seyahati planlıyorum ancak gerçekten çok fazla şehirlerarası seyahat yaptığım için maalesef vize sürecine vakit ayıramadım. Yaklaşık 1 ay sonra Küba’ya gitme planım var. Ama Küba vizesi nasıl alınıyor, şartları ve evrak süreci gibi durumları için bir bilgim yok. Gaziantep’te yaşıyorum ve burada vize ofisi olarak çok detaylı bilgi alabileceğim güvenilir bir firma bulamadım. Sizin Küba vizesi Gaziantep ofisiniz var ise iletişime geçmek isterim. Benim için hızlı ve kolay olması önemli. Evrak hazırlama sürecini ne kadar kısa tutabilirsek o kadar işime gelir. Bu yüzden de bana olabildiğince kolay alabilmem için yol göstermenizi bekliyorum. Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Küba vizesi Antalya
H.Gürsoy 03/06/20, 10:11

Merhaba, Küba’ya özel bir tur programı ayarladık ve vize sürecinde tur programının içerisinde üstlendik ancak daha önce vize gerektiren bir ülkeye tur düzenlemediğimiz için açıkçası o kadar kişinin sorumluluğu alarak yanlış işlem yapmak istemiyoruz. Gidecek kişiler emekli grup bu durumda onlardan istememiz gereken belgeleri söylemenizi rica ederim. Küba vizesi Antalya ’da şubeniz var mıdır? Ayrıca işlemleri sizinle yapmamız durumunda bize hangi konularda destek veriyorsunuz ve maliyeti nedir?
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Küba vizesi İzmir
B. Akarsu 03/06/20, 09:42

Merhaba, Küba seyahat planlaması için internette araştırma yapmaya başladık ancak vize ile alakalı çok fazla bilgi olması kafa karışıklığı yarattı. Vize işlemlerinde evrak süreci ile alakalı bir bilgi bulamadım. Sonuçlanma süresinin çok kısa olduğunu söylemişler ama neye göre kısa anlayamadım, randevu süreci vs. nasıl işlemektedir. Biz kalabalık arkadaş grubu ile gitmeyi planlıyoruz. Hepimizin pasaportu bordo değil bazılarımız yeşil pasaport sahibi bu durumda prosedürlerde farklılık oluyor mu? Küba vizesi İzmir bölgesinde yüz yüze görüşebileceğimiz kanal var ise bilgi vermeniz beni memnun eder. Yardımlarınız ve desteğiniz için teşekkür ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Küba vizesi İstanbul 2020
A. Çetin 03/06/20, 09:32

Merhaba, Küba farklı kültürel yapısı nedeniyle en çok görmek istediğimiz ülkelerden biri. 22 Ağustos eşimle yıl dönümümüz.Küba biletlerimizi aldım, kendisine tamamen sürpriz olmasını istiyorum. Vize sürecini onun adına ben yürütebilir miyim? Vize işlemlerini nasıl yapmamız gerekir ve başvuru yaptıktan sonra ne kadar sürede sonuçlanır. Eşim ve benim adıma hazırlamamız gereken belgeler nelerdir? Küba vizesi İstanbul 2020 yılı için alabilmemiz bizim için daha olanaklı olacaktır. Yardımlarınız için teşekkürler.Kolay gelsin.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Küba vizesi İstanbul
A.Taşcı 29/04/20, 11:39

Merhaba, İstanbul Sancaktepe’de ikamet ediyorum. Ailecek yurtdışında birçok ülkeye seyahat ettik ve bu kez Küba’ya gitmeyi planlıyoruz. Hepimiz bordo pasaport sahibiyiz ve eski pasaportlarımızda hep seyahatler ile dolu. Küba vizesi İstanbul başvurusu için konsolosluğu bulamadık ve başvuruyu nereye yapacağız bilmiyoruz. İstanbul’dan yapılacak başvuru için bizlere destek olabilir misiniz? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Küba vizesi Ankara
Y.Turanlı 29/04/20, 11:28

Merhaba, Eşimle Ankara Etimesgut’ta ikamet ediyoruz ve birlikte Küba’ya gezi yapacağız. Küba vizesi Ankara’da nereden yapılıyor? Ayrıca başvuru için hangi evrakları sunmamız gerekir? Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Küba vizesi nasıl alınır 2020
F.Taşkın 29/04/20, 10:51

Merhaba, Geçen sene Küba’ya gitmeye karar verdik ama bazı aksilikler oldu erteledik. Şimdi 15 gün sonra uygun fiyata Küba uçuşu bulduk ve kaçırmak istemiyoruz. Öncelikle vizemiz yetişir mi ve Küba vizesi nasıl alınır 2020 yılı için. Sizden yardımcı olmanızı rica ederim.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Küba vize ücreti 2020
H.Bektaş 29/04/20, 10:43

Merhaba, Eylül ayında Küba’ya iki kişi turistik seyahat yapmak istiyoruz. Evrak olarak sanırım fazla evrak istenmiyor. Başvuru şartları ve Küba vize ücreti 2020 yılı için nedir? Küba vizesi ile alakalı birçok bilgi var ancak sizden detaylı ve net bilgi almak istiyorum. Benim yeşil pasaportum ve kuzenimin yeşil pasaportu vardır. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Küba vize başvuru formu 2020
M.Ersoy 29/04/20, 10:33

Merhaba, Küba’ya yapacağımız seyahat için vize araştırması yapıyoruz ama sitelerde farklı bilgiler bulduk. Başvuruyu nereye yapmamız gerekiyor. Küba vize başvuru formu 2020 yılı için nereden bulabiliriz? Vize işlemlerini yanlış yapıp ret almak istemiyoruz.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Küba Vizesi için Gerekli Evraklar
B.Levi 29/04/20, 10:21

Merhaba, 2 ay sonra kız arkadaşımla Küba seyahati planlıyoruz ancak işimiz gereği sürekli şehir dışındayız ve vize prosedürleri ile uğraşmak bizim için çok zor olacak. Normalde İstanbul’da ikamet ediyoruz ve ikimizin de bordo pasaportu var. Küba vizesi için gerekli evraklar nelerdir ve en hızlı nasıl alabiliriz yardımcı olmanızı rica ederim. Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
2 Yorum Küba vizesi 2020
H.Sertçelik 28/04/20, 17:21

Merhaba, ailecek Küba’ya seyahat etmeyi planlıyoruz ancak turla gitmeyeceğiz o yüzden vizemizi kendimiz almak istedik. Küba vizesi 2020 yılı için evraklar ve süreç hakkında bilgi alabilir miyiz? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
20 Yorum Küba'da çalışma imkanı
M.C 28/03/17, 11:40

28 yıllık fizik öğretmeniyim. Ankara'da yaşıyorum. Küba'da fizik alanında çalışmak istiyorum. İspanyolca bilmiyorum. Biraz İngilizce biliyorum. Böyle bir çalışma imkanı bulabilir miyim?
Cevabı Görüntüle
Telefon
x