Konya

Adres

Elimkon Euro Fuar Horozlar mah. Şenyurt sok. no:26 Selçuklu Konya

Telefon/Faks

+90 (332) 225 43 90

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

konya@vizemerkezi.com

Küba Vize Merkezi, Konya

Konya Vize Merkezi

Küba Vize Merkezi Konya Sayfamıza Hoşgeldiniz.

Konya, Adana, Mersin, Niğde, Yozgat, Nevşehir, Kırşehir, Afyon, Kütahya, Isparta, Uşak illerinde yaşayanlar Küba vizesi için başvuru işlemlerini Konya Küba Vize Merkezi aracılığı ile yapabileceklerdir.

Konya Vize Merkezi şubesi aracılığıyla Küba vizesi başvuru işlemlerinizi kolay ve süratli bir şekilde gerçekleştirmek için Konya Vize Merkezi temsilcilerimizi arayın. Başvurunuz gerçekleştikten sonra İstanbul ve Ankara Vize Merkezi ofisimizle koordineli şekilde çalışmalar yapılarak vize işlem süresi 2 ila 3 iş günü içinde sonuçlanıp Küba vizesini alabilmektesiniz. Kargo gönderim süresi ise bu süreyi içermemektedir.

Vize Merkezi Konya sizin adınıza Küba vizesi için başvuruda bulunup sorunsuz olarak vizenizi almanız için sonuç odaklı çalışarak size destek olmaktadır.

Küba vizesi işlemleri için Küba’nın konsolosluğuna doğrudan olarak başvuru yapma şartı olmadığı için gerekli evrakları Vize Merkezi Konya şubemize e-mail gönderimi ile vize başvurusunu yapabilirsiniz.

Konya’dan yapılan Küba vize işlemleri sırasında vize mülakatı, parmak izi ibrazı ve buna benzer usuller gerçekleştirilmemekte olup online işlemler sayesinde çıkan vizeniz adresinize yollanmaktadır.

Konya Vize Merkezi Küba bölümü için sitemizin sol bölümünde bulunan şubelerimiz bölümümüzde Konya şubesi için hazırlanan sayfasını ziyaret ederek ulaştığınız telefon numarasına veya konya@vizemerkezi.com adresine soru ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.

Küba Vizesi Konya Vize Merkezinden Nasıl Alınır?

  1. Konya Vize Merkezi temsilcilerimizle irtibata geçin, Küba vizesi başvuru koşullarına ilişkin bilgilerin e-mail ile size iletilmesini isteyin.
  2. Pasaportunuzu renkli olarak taratıp tarattığınız bu dosyayı e-posta ile Konya Vize Merkezine ulaştırın. E-posta konu bölümüne “Küba Vizesi” yazmanız işlemlerinizin daha hızlı olmasını sağlayacaktır.
  3. Küba Vizenizin çıkmış olduğunun size telefonla veya mail ile bilgilendirilmesinden sonra Küba vizesini Konya Vize Merkezi müşteri temsilcilerine ikamet ettiğiniz adrese ulaştırılmasını isteyerek veya şubemize şahsen gelerek alabilirsiniz.

Küba vizesi Konya’dan nasıl alınır?

Küba Devleti Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına yönelik vize rejimini uygulamaktadır. Küba vizesinin verilme sadece Küba Büyükelçiliği Ankara’nın yetkisi altındadır. Konya Vize merkezi Küba vize işlemlerinizin kolaylaşması ve size destek olmak için hizmet vermektedir.

Konya Küba vizesi işlemleri için pasaportunuzun renkli taranmış bilgi sayfasını Vize Merkezi’ne elektronik posta yolu ile göndermeniz yeterlidir. Pasaportun aslını göndermeniz zorunlu değildir çünkü vize pasaportunuzun vize sayfasına işlenen bir vize değildir. Ama, pasaportsuz ülkeye giriş yapılmasına izin verilmediğini unutmamalısınız.

Küba vizesi Konya Vize Merkezi aracılığı ile alınabilmekte olup Küba resmi makamlarına şahsen müracaat etmeniz şart olmamaktadır. Ayrıca, Küba vize işlemleri olarak biyometri işlemi ya da mülakat gibi prosedürler de olmamaktadır.

Konya Vize Merkezi, Küba vize başvuruları ve işlemlerine ilişkin profesyonel hizmet veren bir danışmanlık şirketidir. Konya’da ve Konya dışında ikamet eden geçerli Türkiye Cumhuriyeti pasaportuna sahip vatandaşlar pasaportlarının kimlik bilgileri ile ilgili bölümünün bilgisayarda renkli olarak taratılmış halini e-posta ile ulaştırarak Konya Küba Vize Merkezi aracılığı ile Küba vizesini alabileceklerdir. Türkiye sınırları dışından gerçekleştirilen müracaatlarda, Küba vizeniz çıktıktan sonra temsilcilerimize belirttiğiniz adrese göre vizenizin kargo ile gönderilebilmektedir ama bu durumda kargo ulaşım sürelerini göz önünde bulundurmanızı öneririz. Türkiye’ye gelerek veya dönerek Konya Vize Merkezi ofisini bizzat ziyaret ederek de vizenizi alabilirsiniz.

Küba vizenizi Konya’dan almak için yapmanız gereken şey yalnızca pasaportunuzun bilgi bölümünün renkli halde taratıp Konya Vize Merkezine mail atarak vizenizi güvenilir bir yoldan başvurmanızdır. Küba vizesi için geçerlilik süresi 6 aydır ve bu süre içinde kalma hakkınız 30 gündür.

Yabancıların Küba Vize İşlemleri

Türkiye’de ikamet eden yabancılar vatandaşı oldukları ülkenin pasaportunun kimlik bilgileri bölümünü ve Türkiye’deki ikamet belgelerini taratıp online ortamda Vize Merkezi’ne göndererek Küba vize işlemleri için başvuruları gerçekleştirebileceklerdir.

Küba vizesi yetkili acente Konya Vize Merkezi

Konya Vize Merkezi Küba vize başvurularının yapılmasında yetki sahibi olan bir kuruluştur. Pasaportunuzun kimlik bilgileri ile ilgili bölümünün taranmış versiyonunu Vize Merkezi Konya şubesine e-mail ile gönderdiğinizde Küba vize başvurunuz için hemen işleme geçilmektedir. Küba’ya yapmayı planladığınız seyahat sonrası 6 ay geçerliliği olan pasaportunuzun (kontrolü pasaportunuzun geçerlilik tarihi kısmına bakarak yapabilirsiniz) taranmış versiyonunda bilgilerin okunaklı ve anlaşılabilir olmasına lütfen dikkat edin. Pasaport bilgileriniz okunamazsa Konya Vize Merkezi temsilcilerimiz sizle iletişime geçerek aynı evrakın yeniden gönderimini talep edeceklerdir. Pasaportunuzun Küba vize başvurusu için kullanılabilmesi için geçerlilik tarihi seyahat sonrası 6 ay olmalı ve bilgilerinin nüfus cüzdanındaki bilgilerle uyumlu olması gerekir.

Küba sınırında pasaportunuza ülkeye girdiğinizi kanıtlayan giriş damgası basılacağı için pasaportunuzu Küba sınırındayken göstermeniz zorunludur. Küba vize işlemlerinde lütfen Vize Merkezi temsilcilerimizin seyahatinize dair uyarılarını dikkate alarak işlemlerinizi yapın.

Konya Vize Merkezi Küba vize başvuruların yapılmasında yetki sahibi olan kuruluş olarak, Küba Büyükelçiliğinin belirlediği kriterler çerçevesinde başvuruların yapılmasını sağlayarak vizenizin çıkmasında destek olur. Küba Turist Kartı (Küba Vizesi) kart sahibinin kendisi tarafından kopartılmamalıdır. Bu konudaki yetki Küba sınır polislerine aittir.

Konya Küba vizesi ücret bilgisi

Konya Küba vizesi başvurusu için ödemeniz gereken ücret Küba vize ücreti, konsolosluk harç bedeli ve Vize Merkezi Konya şubesinin vize işlem bedellerini kapsamaktadır.

Küba vize ücretleri ve ödeme yöntemleri hakkında detaylı bilgi edinebilmeniz için Konya temsilcilerimizi telefonla aramalısınız. Küba Vizesi teklifini de bulunduran bilgilendirme e-postasını dikkatle okuduğunuzda Konya Küba vize ücreti ve vize prosedürüne ilişkin bilgileri öğrenebileceksiniz. Küba vizesine ilişkin aklınızda olan sorular için çağrı merkezimizi çalışma saatleri içinde arayınız.

Vize ücretleri Küba Büyükelçiliği’nin kararlarına bağlı olarak zamanla değişikliğe uğrayabilir, bu sebepten dolayı Küba vize ücret bedellerine ilişkin güncel bilgi için temsilcilerimiz ile irtibata geçmeniz halinde size yardımcı olunmaktadır. Vize Merkezi temsilcilerimizin siz değerli müşterimize daha iyi hizmet sunabilmesi için seyahat planı, aktarmalı Küba uçuşları ve başka ülke üzerinden Küba’ya seyahat etme gibi seyahatinize ilişkin bilgileri müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğinizde lütfen belirtin.

Vize Merkezi Personel

Küba ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Küba Vizesi Konya İ. Bölükbaşı 03/06/20, 12:05
Merhaba geçen yıl Amerika vizemi Konya şubenizle aldım ve hem hizmetinden hem de ilgilerinden son derece memnun kaldım. Şimdi Küba vizesi ile ilgili yardımınızı istiyorum. Ben özel bir hastanede doktor olarak görev yapıyorum ve bir konferansa katılmam gerekiyor. Konferansta dahil yaklaşık 2 hafta kadar Küba’da kalma planım var. Gitmişken tabi ki gezmemek olmaz. Küba vizesi için Konya şubeniz hizmet veriyor mu? Küba vizesi Konya şubenize başvuru için ne götürmem lazım? Konferanstan bana şuanda bir belge veremiyor ve sanırım bunu sunamayacağım bir problem olur mu bu durum? Teşekkürler.
Cevabı Görüntüle
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 19383