Adana

Telefon/Faks

+90 (322) 245 07 93

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

ortadogu@vizemerkezi.com

Küba Vize Merkezi, Adana

Adana Vize Merkezi

Küba Vize Merkezi Adana Sayfamıza Hoş geldiniz.

Adana, Hatay, Niğde, Osmaniye, Kahramanmaraş, Kayseri, Mersin, Sivas illerinde yaşayanlar Küba vizesi için başvurularını Adana Küba Vize Merkezi aracılığı ile gerçekleştirebileceklerdir.

Küba vizesi için başvurularınızı Adana Vize Merkezi şubesi aracılığıyla kolay ve süratli olarak gerçekleştirmek için Adana Vize Merkezi temsilcilerimizi arayın. Başvurunuz gerçekleşince İstanbul ve Ankara Vize Merkezi şubelerimizle koordineli şekilde çalışmalar yürütülerek Küba vizesini vize işlem süresi 2 ila 3 iş günü içinde sonuçlanıp Küba vizesini alabilmektesiniz. Kargo gönderim süresi ise bu sürenin dışındadır.

Vize Merkezi Adana Küba vizesi için sizin adınıza başvuruyu gerçekleştirip sonuç odaklı çalışmalarıyla bu vizeyi sorun yaşamadan alabilmeniz için size destek olmaktadır.

Küba vize işlemleri için Küba Büyükelçiliği Ankara’ya şahsen başvuru yapılması zorunlu olmadığı için vize işlemleri için gereken belgeleri Vize Merkezi Adana şubemize e-posta yoluyla göndererek ile vize başvurusunu yapabilirsiniz.

Adana’dan yapılan Küba vize işlemleri için mülakat yapılma, parmak izi alınması ve buna benzer uygulamalar gerçekleştirilmemekte olup vizeniz elektronik işlemlerin gerçekleşmesiyle çıkmakta ve adresinize yollanmaktadır.

Adana Vize Merkezi Küba bölümü için sitemizin Şubelerimiz bölümü altında Adana şubemiz ile ilgili sayfayı ziyaret ederek ulaştığınız telefon numarasına veya adana@vizemerkezi.com adresine soru ve görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Küba Vizesi Adana Vize Merkezi’nden Nasıl Alınır?

  1. Adana Vize Merkezi temsilcilerimizle irtibat kurunu, Küba vizesi başvuru şartlarına dair bilgilerin e-mail ile size iletilmesini isteyin.
  2. Pasaportunuzun bilgi kısmını renkli olarak taratıp tarattığınız belgeyi e-posta ile Adana Vize Merkezi’ne ulaştırın. E-postayı konu kısmına “Küba Vizesi” yazarak göndermeniz işlemlerinizin daha hızlı gerçekleşmesini sağlayacaktır.
  3. Küba Vizenizin verilmiş olduğu size telefonla veya e-posta aracılığıyla bilgilendirildikten sonra Adana Vize Merkezi müşteri temsilcilerine yaşadığınız adrese gönderilmesini isteyerek veya şubemize bizzat gelerek Küba vizesini alabilirsiniz.

Küba vizesi Adana’dan nasıl alınır?

Küba’nın uyguladığı vize rejimi olarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları vizeye tabi tutulmaktadır. Küba vizesinin verilmesinde yetki sahibi olan kurum sadece Küba Büyükelçiliği Ankara’dır. Adana Vize merkezi Küba vize başvurunuzla ilgili size kolaylık sağlamak ve destek olmak için hizmet vermektedir.

Adana Küba vizesi işlemlerinin başlaması için pasaportunuzun bilgi sayfasını olarak taratıp Vize Merkezi’ne elektronik posta yolu ile ulaştırmanız yeterlidir. Küba vizesi pasaportunuzun vize sayfasına işlenen türde bir vize olmadığından vize işlemleri için pasaportun aslını göndermeniz Ama, ülkeye pasaportsuz gelerek giriş yapmanıza izin verilmediğini unutmamalısınız.

Küba vizesi Adana Vize Merkezi aracılığı ile alınabilmekte olup Küba Büyükelçiliğinin konsolosluk bölümüne şahsen müracaat etmekle yükümlü olmamaktasınız. Ayrıca, Küba vize işlemlerinin başlaması için biyometri verilerin alınması ya da mülakata çağırma gibi prosedürler de uygulanmamaktadır.

Adana Vize Merkezi, Küba vize başvuruları ve işlemlerine ilişkin profesyonel hizmet veren bir danışmanlık şirketidir. Adana’da ve diğer yerlerde yaşayan geçerli Türk pasaportuna sahip kişiler pasaportlarının kimlik bilgileri ile ilgili sayfasını bilgisayarda renkli olarak taratılmış olarak e-posta ile göndererek Adana Küba Vize Merkezi aracılığı ile Küba vizesine sahip olacaklardır. Başka ülkelerden gerçekleştirilen müracaatlarda, Küba vizeniz çıktıktan sonra vizenizi temsilcilerimize belirttiğiniz adrese göre kargoyla gönderim yapılmasıyla alabilmektesiniz ama bu durumda kargonun teslim süresini göz önüne almanızı öneririz. Türkiye’ye gelip Adana Vize Merkezi şubesini bizzat ziyaret ederek de vizenizi alabilirsiniz.

Küba vizenizi Adana’dan almak için pasaportunuzun bilgi kısmını renkli olarak taratıp Adana Vize Merkezine e-posta olarak göndererek güvenilir bir yoldan vizeye başvurmanız yapmanız gereken tek şeydir. Küba vizesi 6 aylık geçerlilik süresine sahiptir ve bu süre zarfında 30 günlük kalma hakkınız vardır.

Yabancıların Küba Vize İşlemleri

Türkiye’de oturma izni olan yabancı uyruklu kişiler uyruğunda oldukları ülkenin pasaportunun kimlik bilgileri bölümünü ve Türkiye’de ikamet ettiklerine dair belgeleri taratıp elektronik ortamda Vize Merkezi’ne ulaştırarak Küba vize işlemleri için başvuruları gerçekleştirebileceklerdir.

Küba vizesi yetkili acente Adana Vize Merkezi

Adana Vize Merkezi Küba vize başvurunuzu gerçekleştirmekte yetkili olan bir kurumdur. Pasaportunuzun kimlik bilgileri olan sayfasını taratıp bu belgeyi Vize Merkezi Adana şubesine e-posta ile gönderdiğinizde Küba vize başvurunuz işleme hemen alınmaktadır. Küba seyahati sonrası en 6 ay geçerlik süresi olan pasaportunuzun (kontrol için pasaportunuzun geçerlilik tarihi kısmına bakabilirsiniz) taranmış halinde bilgilerin okunaklı ve anlaşılabilir olmasına lütfen dikkat edin. Pasaport bilgilerinizin okunaksız olduğu durumlarda Adana Vize Merkezi temsilcilerimiz sizle irtibat kurarak aynı belgenin bir kez daha gönderimini talep edeceklerdir. Seyahat sonrası 6 ay geçerlilik süresine sahip olmayan pasaportlar Küba vize işlemleri için kabul edilmeyip pasaportunuzu taratmadan önce pasaportunuzun geçerlilik süresini ve kimlik bilgilerinizle uyumlu olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Küba’ya giriş öncesinde pasaportunuzu göstermek zorunluluğu vardır çünkü pasaportunuza ülkeye girdiğinizi gösteren giriş damgası vurulacaktır. Küba vize başvuruları için lütfen Vize Merkezi temsilcilerimizin seyahatinize ilişkin uyarılarını göz önüne alarak işlemlerinizi yapın.

Adana Vize Merkezi Küba vize başvurularında yetkili kurum olarak, Küba Konsolosluğu vize biriminin belirlediği kurallar çerçevesinde çalışarak vizenizin çıkmasında destek olur. Küba Vizesi (Küba Turist Kartı) vize sahibi tarafından kopartılmamalıdır. Bu konudaki yetki Küba sınır makamlarına aittir.

Adana Küba vizesi ücret bilgisi

Küba Vizesi için Adana Vize Merkezi’ne ödenmesi gereken ücrette Küba vize ücreti, konsolosluk harç bedeli ve şubemizin vize işlem bedelleri dahildir.

Küba vize ücretleri ve ödeme koşulları hakkında detaylı olarak bilgi edinebilmeniz için Adana temsilcilerimizle telefonla irtibata geçiniz. İrtibat sonrasında size gönderilecek olan Küba Vizesi teklifinin de yer aldığı bilgilendirme e-postasını dikkatli olarak okuduğunuzda Adana Küba vize ücreti ve vize prosedürleri hakkındaki bilgileri öğrenebileceksiniz. Aklınızda olan Küba vizesi ile ilgili sorular hakkında bilgi edinebilmek için çağrı merkezimiz ile mesai saatlerimiz arasında irtibata geçiniz.

Vize ücretleri Küba Büyükelçiliği’nin yetkisine dayanarak zamanla değişebilir, bundan dolayı Küba vize ücret bedellerine yönelik güncel bilgi için temsilcilerimiz irtibat kurmanız halinde sizi bilgilendirmektedir. Vize Merkezi temsilcilerimizin siz değerli müşterimize daha iyi hizmet sağlayabilmesi için seyahat planı, Küba’ya aktarmalı olarak gerçekleşecek uçuşlar ve Küba ülke üzerinden başka bir ülkeye seyahat etme gibi seyahatinize yönelik bilgileri müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçtiğinizde lütfen belirtin.

Vize Merkezi Personel

Küba ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 20418