Antalya

Telefon

+902422555226

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00 Cumartesi: 10.00 - 14.00

Küba Vize Merkezi, Antalya

Antalya Vize Merkezi

Küba Antalya Vize Merkezi Antalya Sayfamıza Hoş geldiniz.

Antalya ve çevre illerden Küba vizesine başvurusu yapmak isteyenler Küba Vize Merkezi Antalya aracılığı ile işlemlerini yapabileceklerdir.

Antalya Vize Merkezi şubesi Küba vizesi işlemlerinizi hızla ve kolayca gerçekleştirmek için Antalya Vize Merkezi temsilcilerimizi arayıp başvuru yaptıktan sonra Küba vizenizi 1 ila 2 iş günü içinde alabiliyorsunuz

Vize Merkezi Antalya Küba vize işleminizi adınıza yaparak vizenizi sorunsuz şekilde almanızda size destek olacaktır.

Küba vizesi işlemleri için Küba Büyükelçiliğine şahsi başvuru yapma şartı olmadığından gerekli belgeleri Vize Merkezi Antalya şubemize e-mail ile ulaştırarak yapabileceksiniz.

Antalya’dan yapılan Küba vize işlemlerinde parmak izi ibrazı veya mülakat talep edilmediğinden işleminizi sizin adınıza hızla gerçekleştiriyoruz.

Küba vize işlemlerinde bölgelere göre ayrım olmadığından başvurunuzu Türkiye’nin her yerinden online olarak Vize Merkezi şubelerimize yapma olanağınız bulunmaktadır.

Küba Antalya Vize merkezine iletişim ve şubelerimiz bölümümüzdeki telefon numaralarından ulaşabilir görüş soru ve önerilerinizi [email protected] adresine yazabilirsiniz.

Küba Vizesi Antalya Vize Merkezinden Nasıl Alınır?

  • Antalya Vize Merkezi Küba Ofisi temsilcilerimizi arayarak Küba vizesi gerekli evrak ve prosedürünü içeren bilgi e-mail’ini isteyin.
  • Pasaportunuzun renkli taranmış halini Küba Antalya Vize Merkezine e-posta ile gönderin.
  • Küba Vizeniz çıktıktan sonra Antalya ofisimizin temsilcilerine vermiş olduğunuz adresinize gönderimini talep edebilir veya Antalya Vize Merkezine gelerek elden alabilirsiniz.

Küba vize istiyor mu?

Küba Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına vize uygulamaktadır ve vize onay yetkisi sadece Ankara Küba Büyükelçiliğindedir. Antalya Vize Merkezi Küba vizesi işleminde pasaportunuzun renkli taranmış halini bize e-mail yolu ile göndermeniz yeterlidir ancak pasaport olmadan bu Küba’ya giriş yapmanıza izin verilmez. T.C. pasaportunuzda Küba sınırında girişiniz belgeleneceği için kesinlikle yanınızda olmalıdır.

Küba vizesi yetkili acente Antalya Vize Merkezi

Antalya Vize Merkezi Küba vize başvurularında yetkili acentedir. Pasaportunuzun kimlik bilgilerini içeren kısmının taranmış halini Vize Merkezi Antalya ofisine e-mail ile yolladığınızda vize başvurunuz işleme konmaktadır. Geçerli pasaportunuzun taranmış halini gönderirken üstündeki bilgilerin okunaklı olmasına lütfen dikkat edin. Kimlik bilginizin okunaksız olduğu durumlarda temsilcilerimiz sizi arayarak belgenin gönderimini tekrar talep edebilirler.

Küba vizesi pasaportunuza işlenmemektedir ancak pasaportunuzun ülkeye girişten sonra 6 ay geçerli olma şartı vardır. Geçerlilik süresi yetersiz pasaportlar Küba vize işlemlerinde kullanılamaz. Küba’ya girerken pasaportunuza ülkeye girdiğinizi belgeleyen giriş damgası işlenecektir. Hasar görmüş ve üstündeki bilgilerin okunaksız olduğu pasaport ve giriş belgeleri Küba’ya girişinizde sorun yaratabilir.

Lütfen Vize Merkezi temsilcilerimizin uyarılarını dikkate alarak işlemleriniz gerçekleştirin.

Antalya Vize Merkezi Küba vize işlemlerinde yetkili acente olarak, Küba Büyükelçiliğinin belirlediği kriterlerde vizenizin çıkmasını sağlar. İki parçalı Küba vizesi turist kartı asla vize sahibinin kendisi tarafından koparılmamalıdır. Vizeniz kaybolma ve zarar görme durumunda geçerli kabul edilemez. Bu durumda yeni bir başvuru yaparak ancak vizenizi alabilirsiniz.

Antalya Vize Merkezinden Küba vizesi kaç günde çıkar?

Küba vizesinin Antalya vize merkezi aracılığı ile yapılan işlemlerde çıkış süresi 2 ila 3 iş günüdür. Vizeniz çıktığı tarihten itibaren geçerli olacaktır. 6 aylık geçerlilik süresi boyunca vize sahibine 30 gün Küba’da kalma hakkı verir.

Antalya dışından yapılan başvurularda vizeniz müşteri temsilcilerimize belirttiğinizi adrese kargo yoluyla gönderilmektedir. Bitlis, Afyon, , Isparta, Aydın, Burdur, Denizli, Mersin, Muğla, Konya’da ikamet edenler Vize Merkezi Antalya’dan Küba vizelerini alabileceklerdir.

Küba vizesi Antalya’dan nasıl alınır?

Küba vizesi Antalya Vize Merkezi aracılığı ile alınabilmektedir ve konsoloslukta/büyükelçiliğe şahsi başvuru yapmak, randevu veya parmak izi verme gibi vize prosedürleri yoktur. Ancak istisnai durumlarda Küba Büyükelçiliği vize başvuru sahibini büyükelçiliğe çağırma hakkını saklı tutar.

Antalya Vize Merkezi, Küba vize işlemlerinde akredite bir danışmanlık firmasıdır. Antalya Vize Merkezi Müşteri temsilcilerimize yukarıda yer alan telefon ve e-mail adresimizden ulaşarak Küba vize işleminizi hemen yapabilirsiniz.

Türkiye dışında yaşayan veya çalışan ve T.C. pasaportu geçerli olan kişiler de pasaportun kimlik bilgileri kısmının taranmış halini e-posta ile göndererek Küba vizelerini Antalya Vize Merkezinden alabileceklerdir. Yurt dışından yapılan başvurularda vizeniz çıktıktan sonra belirttiğiniz adrese kargo ile gönderimi yapılabilir veya ülkeye dönüşünüzde Antalya Vize Merkezi ofisine bizzat gelerek vizenizi alabilirsiniz. Yurtiçi ve yurt dışına Küba vizesinin kargo ile gönderimlerinde kargo masrafları vize başvuru sahibi tarafından karşılanır.

Küba vizeniz onay almasının akabinde 6 aylık süre zarfında Küba’ya dilediğiniz zaman giriş yaparak en fazla 30 gün kalabilirsiniz. Yurt dışından yapılan Küba Antalya vize başvurularında eğer ofisimize gelerek vizenizi alma veya aldırma durumunuz yoksa vizenizin kargo ile gönderileceğinden, bu işlemin belli bir zaman alabileceğini lütfen dikkate alınız.

Küba vizenizi Antalya’dan almak için tek yapmanız gereken pasaportunuzun ilgili bölümünün renkli taranmış halini Antalya Vize Merkezine mail atmak ve vizenizi güvenilir bir yoldan almaktır. Küba Vizesi çıktıktan sonra e-posta ile gönderilmemektedir.

Antalya Küba vizesi ücreti 2017

Antalya Küba vize ücreti vize harç bedeli ve Küba Vize Merkezi Antalya ofisinin vize işlem bedellerini içerir. Konunun ayrıntılarıyla ilgili olarak Antalya temsilcilerimizi telefonla arayarak bilgi almanız gerekmektedir. Küba Vizesi teklifini içeren bilgilendirme e-mail’ini dikkatle incelediğinizde Küba vize ücreti ve vize prosedür bilgisini görebileceksiniz. Ayrıca e-mail’de yer alan uyarıları da okumanızı tavsiye ederiz. Aklınıza takılan her soruyla ilgili çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Vize ücretleri Küba Büyükelçiliği tarafından yeniden döneme bağlı olarak değiştirilebildiğinden, güncel Küba vize ücret bedellerinin öğrenmek için temsilcilerimiz size yardımcı olmaktadırlar. Size daha iyi hizmet verebilmemiz için seyahat planınızı (aktarma, başka ülke üzerinden Küba’ya seyahat vb.) ve seyahatinize dair bilgileri müşteri temsilcilerimizi aradığınızda lütfen paylaşın.

Küba Vizesi Amerika üzerinden yapılan seyahatlerde geçerli mi?

Küba’ya Amerika üzerinden seyahat edecek yolcularımız mutlak süratte seyahat planlarını temsilcilerimize bildirmek durumundadırlar. Çünkü Amerika aktarmalı Küba seyahatlerinde Türkiye’den alınan yeşil karta basılan Küba vizesi Amerikan makamları tarafından kabul edilmemektedir ve bu durum ABD’nin Küba vize politikası ile ilgilidir.

Meksika veya Kanada veya bir başka Güney Amerika ülkesi üzerinden Küba’ya yapılacak yapılacak seyahatlerde Küba vizeniz geçerliliğini korur. Küba vizesi Amerika’da, ABD’deki Küba Konsolosluğu veya Küba vizesi verme yetkisi olan bazı havayolu şirketlerinden temin edilebilmektedir.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp