Küba Vizesi

Küba Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!

Küba’ya kısa süreli seyahatler için vize müracaatları, konsolosluk vize başvuru işlemleri için yetkili turizm seyahat acenteleri aracılığıyla kabul edilmektedir.

 

Küba Vize Başvuru İşlemleri Hakkında
Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 

Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Küba Vizesine Başvurmalı mıdır?

Küba Devleti, T.C. pasaport sahibi kişilerin tümünü vize prosedürüne tabi tutmaktadır. Küba’ya seyahat edecek Türk vatandaşlarının, bu ülkeye seyahatleri öncesinde Küba Konsolosluğu temsilciliklerine vize başvurusunda bulunmaları gerekir.

 

Küba Vize Başvurumu Seyahat Amacına Göre Nasıl Yaparım?

Küba Turistik Vizesi, Küba Ticari Vizesi, Küba Aile Ziyareti Vizesi dahil tüm vize kategorilerinde 90 güne kadar kısa süreli seyahat için vize başvurusu gerçekleştirilir.

Küba vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için Vize Merkezi temsilcileri ile irtibat kurun!

 

Küba Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?

Küba vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin gerçekleştireceği seyahatin amacını, seyahat masraflarını destekleyen maddi kaynağın biçimini kanıtlayıcı belgeler olmalıdır. Sitede yer alan Küba vizesi sayfasından seyahat amacınıza uygun kategorideki butonu tıklayarak ayrıntılı bilgiye ve gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz.

Başvurunuzun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin!

 

Küba Vize Başvurusu Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?

Küba vizesi işlemlerinin eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülmesi halinde ortalama olarak 3 gün içinde vize çıkar. Ancak Konsolosluğun randevu tarihlerinin yoğunluğu ve ek evrak talebi süreci gibi beklenmedik durumların gözönünde bulundurularak, Küba seyahat planının aksamaması için seyahat tarihinden en az 1 hafta önce başvurunun yapılması doğrudur.

 

Vize Merkezi Temsilcileri Küba Seyahat Planınıza Nasıl Yardımcı Olur?

Küba vize işlemleri için gerekli olan Küba seyahat sağlık sigortası ve Küba otel- uçak bileti rezervasyonları gibi işlemlerinizi de gerçekleştirir.

 

Küba Vizesi için Hemen İletişime Geçin!

 

Vize Merkezi Küba Vize Temsilcileri, Küba vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır.

Küba Vize başvurunuza uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ve Küba vize başvuru işlemleri hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek için sitemizdeki ‘vize tipi’, ‘meslek’ seçimini yapmanız halinde, seyahat amacına uygun kategorideki sayfaya yönlendirilirsiniz.

Küba vize başvurunuza dair soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayak temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın.

Küba vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır.

Türk vatandaşlarının Küba’ya giriş yapabilmeleri için vize almaları gerekmektedir. Ancak Diplomatik, Hizmet ve Hususi pasaport sahipleri 90 günü aşmamak koşuluyla Küba’da vizesiz kalabilmektedirler. Küba vize için kart vermektedir. Bu yüzden her giriş çıkış için karta ihtiyacınız olacaktır.

Vize Merkezi Küba’ya yapacağınız ziyaretler için danışmanlık hizmetiyle birlikte vize başvurunuzu yapıp işlemlerinizi takip etmektedir.

 

 

 

Yükleniyor...
KÜBA VİZESİ
İletişim
İstanbul
Tel : +90 (212) 970 05 70
Faks : +90 (212) 287 72 44
ortadogu@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 05 70
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 70
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 25 21
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 5510
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com