Edirne

Adres

İstasyon Mah. Hakim Çağlar Işık Cad. Özen Plaza No:1/12 Merkez / Edirne

Telefon/Faks

+90 (850) 460 15 70

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

edirne@vizemerkezi.com

Küba Vize Merkezi, Edirne

Edirne Vize Merkezi

Küba Edirne Vize Merkezi Edirne Sayfamıza Hoşgeldiniz.

Edirne Tekirdağ, Kırklareli ve Çanakkale’de ikamet edenler Küba vizesine başvurularını Edirne Küba Vize Merkezi aracılığı ile işlemlerini yapabileceklerdir.

Edirne Vize Merkezi şubesi Küba vizesi işlemlerinizi hızla ve kolayca gerçekleştirmek için Edirne Vize Merkezi temsilcilerimizi arayıp başvuru yaptıktan sonra Küba vizeniz 2 ila 3 iş günü içinde alabiliyorsunuz

Vize Merkezi Edirne Küba vize işleminizi adınıza yaparak vizenizi sorunsuz şekilde almanızda size destek olacaktır.

Küba vizesi işlemleri için Küba Büyükelçiliğine şahsi başvuru yapma şartı olmadığından gerekli belgeleri Vize Merkezi Edirne şubemize e-mail ile ulaştırarak yapabileceksiniz.

Edirne’den yapılan Küba vize işlemlerinde parmak izi ibrazı veya mülakat talep edilmediğinden işleminizi sizin adınıza hızla gerçekleştiriyoruz.

Küba vize işlemlerinde bölgelere ayrımı olmadığından başvurunuzu Türkiye’nin her ilinden online olarak Vize Merkezi şubelerimize yapma olanağınız bulunmaktadır.

Küba Edirne Vize merkezine şubelerimiz bölümümüzdeki telefon numarasından ulaşabilir, soru ve önerilerinizi edirne@vizemerkezi.com adresine yazabilirsiniz.

Küba Vizesi Edirne Vize Merkezinden Nasıl Alınır?

  1. Edirne Vize Merkezi temsilcilerimizi arayın, Küba vizesi başvuru şekli ve koşullarını içeren bilgi e-mail’ini isteyin.
  2. Küba vize talebiniz ve seyahat planınızı pasaportunuzun renkli taranmış halini Edirne Vize Merkezine e-posta ile gönderin. E-mail konu kısmına “Küba Vizesi” yazmanız işlemlerinize hız kazandıracaktır.
  3. Küba Vizeniz çıktıktan sonra Edirne Vize Merkezi müşteri temsilcilerine vermiş olduğunuz adresinize gönderimini talep edebilir veya şubemize gelerek elden alabilirsiniz.

Küba Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına vize uygulamaktadır ve vize onay yetkisi sadece Ankara Küba Büyükelçiliğindedir. Edirne Vize Merkezi Küba vizesi işleminde pasaportunuzun renkli taranmış halini bize e-mail yolu ile göndermeniz yeterlidir ancak pasaport olmadan bu Küba’ya giriş yapmanıza izin verilmez. T.C. pasaportunuzda Küba sınırında girişiniz belgeleneceği için kesinlikle yanınızda olmalıdır.

Küba vizesi Edirne’den nasıl alınır?

Küba vizesi Edirne Vize Merkezi aracılığı ile alınabilmektedir ve konsoloslukta/büyükelçiliğe şahsi başvuru yapmak, parmak izi verme veya mülakat gibi vize prosedürleri yoktur. Ancak istisnai durumlarda Küba Büyükelçiliği vize başvuru sahibini çağırma hakkını olduğu unutulmamalıdır.

Edirne Vize Merkezi, Küba vize işlemlerinde yetkin bir danışmanlık firmasıdır. Türkiye dışında yaşayan veya çalışan ve geçerli T.C. pasaportu olan kişiler de pasaportlarının kimlik bilgilerini içeren kısmının bilgisayarda taranmış halini e-posta ile göndererek Küba vizelerini Edirne Vize Merkezinden alabileceklerdir. Türkiye sınırları dışından yapılan başvurularda vizeniz çıktıktan sonra çağrı merkezimize belirttiğiniz adrese kargo ile gönderimi yapılabilir veya ülkeye dönüşünüzde Edirne Vize Merkezi ofisine bizzat gelerek vizenizi alabilirsiniz.

Küba vizeniz onay almasının akabinde 6 aylık süre zarfında Küba’ya dilediğiniz zaman giriş yaparak en fazla 30 gün kalabilirsiniz. Yurt dışından yapılan Küba Edirne vize başvurularında eğer ofisimize gelerek vizenizi alma veya aldırma durumunuz yoksa vizenizin kargo ile gönderileceğinden, bu işlemin belli bir zaman alabileceğini lütfen dikkate alınız.

Küba vizenizi Edirne’den almak için tek yapmanız gereken pasaportunuzun ilgili bölümünün renkli taranmış halini Edirne Vize Merkezine mail atmak ve vizenizi güvenilir bir yoldan almaktır. Küba Vizesi çıktıktan sonra e-posta ile gönderilmemektedir.

Küba vizesi yetkili acente Edirne Vize Merkezi

Edirne Vize Merkezi Küba vize başvurularında yetkili bir acentedir. Pasaportunuzun kimlik bilgilerini içeren kısmının taranmış halini Vize Merkezi Edirne ofisine e-posta ile yolladığınızda Küba vize başvurunuz işleme alınmaktadır. Geçerli pasaportunuzun taranmış halinde bilgilerin okunaklı olmasına lütfen dikkat edin. Kimlik bilginizin okunaksız olduğu durumlarda Edirne Vize Merkezi temsilcilerimiz sizi arayarak aynı belgenin tekrar gönderimini talep edebilir.

Küba vizesi pasaportunuza işlenmez ancak bununla birlikte pasaportunuzun ülkeye girişinizden sonra 6 ay geçerli olması bir zorunluluktur. Geçerlilik süresi seyahat sonrası 6 ay olmayan pasaportlar Küba vize işlemlerinde kullanılamaz. Küba’ya girerken pasaportunuzu da göstermek zorundasınız çünkü pasaportunuza ülkeye girdiğinizi belgeleyen giriş damgası işlenecektir ancak vize etiketi vurulmayacaktır.

Küba vize işlemlerinde lütfen Vize Merkezi temsilcilerimizin uyarılarını dikkate alarak işlemleriniz gerçekleştirin.

Edirne Vize Merkezi Küba vize işlemlerinde yetkili acente olarak, Küba Büyükelçiliğinin belirlediği kriterler doğrultusunda vizenizin çıkmasını sağlar. İki parçalı Küba Vize Turist Kartı vize sahibinin kendisi tarafından kopartılmamalıdır. Vizeniz kaybolma veya zarar gördüğü durumlarda geçerliliğini yitirir. Bu durumda yeni bir Küba vize başvurusu yaparak ancak vizenizi alabilirsiniz.

Edirne Vize Merkezinden Küba vizesi kaç günde çıkar?

Küba vizesinin Edirne vize merkezi aracılığı ile yapılan işlemlerde çıkış süresi 2 ila 3 iş günüdür. Küba vizesi tek girişli bir vize olarak sadece 30 gün kalma hakkı verir ve bu 30 günlük süre sadece 6 ay geçerlidir. 6 içinde kullanılmayan vizeler geçerliliğini yitirir. Küba’da kısa süreli kalındığı durumlarda ülkeden ayrıldığınızda vize geçerliliğini kaybeder.

Edirne dışından yapılan başvurularda vizeniz müşteri temsilcilerimize belirttiğinizi adrese kargolanır.

Edirne Küba vizesi güncel ücret bilgisi

Edirne Küba vize ücreti vize harç bedeli ve Küba Vize Merkezi Edirne ofisinin vize işlem bedellerini içerir.

Küba vize ücretleri ve ödeme ayrıntılarıyla ilgili olarak Edirne temsilcilerimizi telefonla arayarak bilgi almanız gerekmektedir. Küba Vizesi teklifini içeren bilgilendirme e-mail’ini dikkatle incelediğinizde Küba vize ücreti ve vize prosedür bilgisini görebileceksiniz. Aklınıza takılan her soruyla ilgili çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.

Vize ücretleri Küba Büyükelçiliği tarafından döneme bağlı olarak değiştirilebildiğinden, güncel Küba vize ücret bedelleri hakkında bilgi için temsilcilerimiz size yardımcı olmaktadırlar. Size daha iyi hizmet verebilmemiz için seyahat planınızı, aktarmalı uçuş, başka ülke üzerinden Küba’ya seyahat etme gibi seyahatinize dair bilgileri müşteri temsilcilerimizi aradığınızda lütfen paylaşın.

Küba Seyahat planınızı temsilcilerimizle paylaşın

Küba’ya Amerika üzerinden seyahat edecek yolcularımız mutlak süratte seyahat planlarını temsilcilerimize bildirmek durumundadırlar. Çünkü Amerika aktarmalı Küba seyahatlerinde Türkiye’den alınan yeşil karta basılan Küba vizesi Amerikan makamları tarafından kabul edilmemektedir ve bu durum ABD’nin Küba vize politikası ile ilgilidir.

Meksika veya Kanada veya bir başka Güney Amerika ülkesi üzerinden Küba’ya yapılacak yapılacak seyahatlerde Küba vizeniz geçerliliğini korur. Küba vizesi Amerika’da, ABD’deki Küba Konsolosluğu veya Küba vizesi verme yetkisi olan bazı havayolu şirketlerinden temin edilebilmektedir.

Vize Merkezi Personel

Küba ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Panodaki Son Yazılar Tümünü Görüntüle Soru/Yorum Yaz

2 Yorum Küba Vizesi Edirne M. Ayık 03/06/20, 11:18
Merhaba, Balayı için Ağustos sonu Küba’yı seçtik. Şuan da evli olmadığımız için soy isimlerimiz farklı balayı için olacağından dolayı düğün davetiyemizi ekleyerek vize başvurumuzu yaparsak konsolosluk bunu kabul eder mi? Bu şekilde balayı için gidecek kişilere ne gibi bir prosedür gerekiyor. Ayrıca düğün telaşesinden dolayı vaktimiz çok yok en hız şekilde Küba vizesi Edirne ’den nasıl alınabilir? İkimizde devlet memuruyuz ancak benim bordo eşimin yeşil pasaportu var. İstediğiniz tüm evrakları sunabiliriz. Yardımlarınızı bekliyoruz.
Cevabı Görüntüle
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2022 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 5839