Küba Vizesi Ücretleri

Küba vizesi ücreti belirli dönemlerde değişiklik göstermektedir. Küba Konsolosluğu’ndan ya da Küba Konsolosluğu’nun yetkilendirdiği acenteler aracılığıyla öngörülen konsolosluk ücreti ödendiği takdirde Küba vizesi alınabilmektedir. Küba vize ücreti 2019 yılı konsolosluk harç bedeli ve vize servisi hizmet bedelini içermektedir. Vize Merkezi vize yetkilimize mail attığınızda size ücret ve prosedür bilgisini içeren bir mail iletecektir. Küba vize ücretleri Ankara Küba Büyükelçiliğinin inisiyatifiyle güncellenmektedir. En güncel fiyat bilgisi için lütfen bizi +90 212 9700570 arayınız. Güncel fiyat bilgisi konusunda yetkililerimiz sizi yardımcı olacaktır. 

Küba vizenizi aldıktan sonra ad ve soyadınızı kontrol etmeniz gereklidir. Tek girişli 30 gün kalışlı Küba turistik vizenizle Küba’ya seyahat edeceğiniz gün havalimanında Küba’ya gidiş-dönüş uçak biletinizi kontrol esnasında beyan etmeniz gereklidir. Türkiye’den alınmış olan Küba vizesi ile Amerika’dan Küba’ya seyahat edilememektedir. Türkiye’den alınan Küba vizesi ile Meksika, Kanada veya diğer bölgelerden giriş yapılabilmektedir.

 

  Vize Türü  Vize Başvuru Ücreti 
Turistik Vize           60 Dolar

 

Küba Vize Ücreti Hakkında Bilgiler

Küba vize ücreti iade edilmez
Küba vize ücreti devredilmez ve başka şahıslara satılamaz
Küba vize ücreti tek başvuru için öndemektedir. Ret cevabı almanız durumunda yeni başvuru için yeniden ücret ödemeniz gerekmektedir.
Küba vize ücretini sadece Küba vizesi için kullanabilirsiniz. 

Yükleniyor...
Telefon
x