Küba Vizesi Ücretleri

Küba vizesi ücreti belirli dönemlerde değişiklik göstermektedir. Küba Konsolosluğu’ndan ya da Küba Konsolosluğu’nun yetkilendirdiği acenteler aracılığıyla öngörülen konsolosluk ücreti ödendiği takdirde Küba vizesi alınabilmektedir. Küba vize ücreti 2020 yılı konsolosluk harç bedeli ve vize servisi hizmet bedelini içermektedir. Vize Merkezi vize yetkilimize mail attığınızda size ücret ve prosedür bilgisini içeren bir mail iletecektir. Küba vize ücretleri Ankara Küba Büyükelçiliğinin inisiyatifiyle güncellenmektedir. En güncel fiyat bilgisi için lütfen bizi +90 212 9700570 arayınız. Güncel fiyat bilgisi konusunda yetkililerimiz sizi yardımcı olacaktır. 

Küba vizenizi aldıktan sonra ad ve soyadınızı kontrol etmeniz gereklidir. Tek girişli 30 gün kalışlı Küba turistik vizenizle Küba’ya seyahat edeceğiniz gün havalimanında Küba’ya gidiş-dönüş uçak biletinizi kontrol esnasında beyan etmeniz gereklidir. Türkiye’den alınmış olan Küba vizesi ile Amerika’dan Küba’ya seyahat edilememektedir. Türkiye’den alınan Küba vizesi ile Meksika, Kanada veya diğer bölgelerden giriş yapılabilmektedir.

 

  Vize Türü                Vize Başvuru Ücreti 
  Turistik Vize           60 Dolar - 

 

Küba Vize Ücreti Hakkında Bilgiler

Küba vize ücreti iade edilmez
Küba vize ücreti devredilmez ve başka şahıslara satılamaz
Küba vize ücreti tek başvuru için öndemektedir. Ret cevabı almanız durumunda yeni başvuru için yeniden ücret ödemeniz gerekmektedir.
Küba vize ücretini sadece Küba vizesi için kullanabilirsiniz. 

Yükleniyor...
ALT MENÜ
× Küba Vizesi Online Başvuru
Turistik Vize
Ticari Vize
Aile Ziyareti Vizesi
Küba Turu
Vize İçin Gerekli Evraklar
Vize Ücretleri
Vize Reddi
Telefon
x
POI