Küba Vizesi Ücretleri

Küba Vizesi Ücretleri

Kübavizesi ücreti belirli dönemlerde değişiklik göstermektedir. Küba Konsolosluğu’ndan ya da Küba Konsolosluğu’nun yetkilendirdiği acenteler aracılığıyla öngörülen konsolosluk ücreti ödendiği takdirde Küba vizesi alınabilmektedir.Küba vize ücreti 2024yılı konsolosluk harç bedeli ve vize servisi hizmet bedelini içermektedir. Vize Merkezi vize yetkilimize mail attığınızda size ücret ve prosedür bilgisini içeren bir mail iletecektir. Küba vize ücretleri Ankara Küba Büyükelçiliğinin inisiyatifiyle güncellenmektedir. En güncel fiyat bilgisi için lütfen bizi +90 212 9700570arayınız. Güncel fiyat bilgisi konusunda yetkililerimiz sizi yardımcı olacaktır.

Küba vizenizi aldıktan sonra ad ve soyadınızı kontrol etmeniz gereklidir. Tek girişli 30 gün kalışlı Küba turistik vizenizle Küba’ya seyahat edeceğiniz gün havalimanında Küba’ya gidiş-dönüş uçak biletinizi kontrol esnasında beyan etmeniz gereklidir. Türkiye’den alınmış olan Küba vizesi ile Amerika’dan Küba’ya seyahat edilememektedir. Türkiye’den alınan Küba vizesi ile Meksika, Kanada veya diğer bölgelerden giriş yapılabilmektedir.

Vize TürüVize Başvuru Ücreti
Turistik Vize90 Dolar
Ekspres Vize120 Dolar

Küba Vize Ücreti Hakkında Bilgiler

 • Küba vize ücreti iade edilmez
 • Küba vize ücreti devredilmez ve başka şahıslara satılamaz
 • Küba vize ücreti tek başvuru için ödenmektedir. Ret cevabı almanız durumunda yeni başvuru içinücreti yeniden ödemeniz gerekmektedir.
 • Küba vize ücretini sadece Küba vizesi için kullanabilirsiniz.

Küba ile ilgili sizden gelen sorular

5 sorudan en popüler 5 soru görüntüleniyor. Tüm soruları göster

 • Küba Vize Ücreti 2022
  L.P., 09 Kas 2021, 11:43

  Merhaba, Küba vizesine dair bilgi almak istiyorum. Aralık ayında turistik amaçlı seyahat edeceğim. Başvurum ne kadar sürede sonuçlanır? Küba vize ücreti 2022 yılında ne kadar olacak? Sorularımı yanıtlarsanız çok sevinirim. İyi günler dilerim.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Küba vize ücreti 2020
  H.Bektaş, 29 Nis 2020, 10:43

  Merhaba, Eylül ayında Küba’ya iki kişi turistik seyahat yapmak istiyoruz. Evrak olarak sanırım fazla evrak istenmiyor. Başvuru şartları ve Küba vize ücreti 2020 yılı için nedir? Küba vizesi ile alakalı birçok bilgi var ancak sizden detaylı ve net bilgi almak istiyorum. Benim yeşil pasaportum ve kuzenimin yeşil pasaportu vardır. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Küba vize Ücreti
  D.H, 31 Ara 2018, 10:01

  Merhabalar, Küba ya Ocak ayı başında küba vizesi almak istiyorum. En geç 04.01.2019 tarihine kadar elimde olmalıdır. En geç ne zaman başvurabilirim? Ücret nedir? Danışmanlık sağlıyor musunuz? teşekkürler Davut Can Hesapçı

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Küba Vizesi Ücreti
  A.A, 21 Şub 2018, 23:35

  Merhaba, Küba vize işlemlerinin toplam ücreti nedir acaba? Teşekkürler

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle
 • Küba vizesi ücreti nedir?
  B.E, 30 Mar 2017, 14:00

  Küba vizesi için bir ücret ödüyor muyuz?

  Cevabı Görüntüle Yorum Ekle

Küba için Soru Sorun

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Hızlı Erişim

Hemen Başvur

Hemen Başvur

Alanlarında uzman danışmanlarımız ile vize başvurularınızı hızlıca tamamlayın.

Whatsapp